SPORT. Raadszitting i IT OE OMGEVING De Buitengewone Algemeene Vergadering N.H.V.8. gemeente Winkel Schagen—Petten. 6—7. WINKEL Iti ons raadsoverzicht over de vergadering van gepasseerden Dinsdag, dat wij Woensdag in ons blad afdrukten, is het protest'van het P.E.N. en de daar mede in verband staande besprekingen sterk ver minkt en verkort afgedrukt. Wij vermelden daarom, dat het Provinciaal Elec- triciteitsbedrijf bij het gemeentebestuur had gepro testeerd tegen de actie van de gasfabriek, omdat die propaganda was gericht tegen het gebruik van elec- triciteit voor verwarmingsdoeleinden. In de door de gemeente verspreide circulaire toch stond, dat gas voor dit doel verre de voorkeur ver dient boven electriciteit. Het P.E.N. wees er op, dat een dergelijke actie van het Gemeentelijk Gasbedrijf niet bevorderlijk is om tot een lagere tariefstelling te komen en het P.E.N. •berichtte bij schrijven van 11 Juli tevens, dat een po ging tot het werven van nieuwe aansluitingen zoo weinig resultaat heeft gehad, dat van verlaging van het vastrechttarief moet worden afgezien. De heer De Veer constateert, dat het resultaat weder pihil is geweest. Wat moet nu gebeuren? Hij stelt dan de volgende, aan het P.E.N. te zenden motie voor: „De Raad der Gemeente Winkel; „Gehoord de mededeeling van het P.E.N., dat „een mislukte poging om meer aansluitingen „aan het net te krijgen, tengevolge heeft, dat „geen wijziging in het vastrechttarief, zooals „dat door den Raad werd verzocht, zal kun- „nen plaats hebben voor 1940; „dat het verzoek naar het oordeel van den „Raad veel bescheidener was bedoeld, dan „door het P.E.N. is uitgewerkt; „dat bij de totstandkoming van de electrici- „teit der Gemeente, naar het oordeel van den „Raad geen andere voorwaarde is gesteld, dan „dat de Gemeente gedurende de eerste tien „jaar afstand zou doen van het recht van „reductie; „dat het dringend noodig is, dat het vastrecht- tarief voor schuren en bergruimten wordt „herzien; „noodigen Burgemeester en Wethouders uit, „deze motie ter kennis te brengen van het „PJE.N." De Raad gaat hiermede unaniem accoord. De voorbereiding voor de aanstaande kermis is weer in vollen gang en worden nu reeds regelingen getroffen en afspraken gemaakt. De commissie, die gedurende de kermis volksspelen regelt, organiseert voor den Zondag een athletiekwedstrijd en voor Dinsdagmiddag verschillende volksspelen. Aan vermakelijkheden binnenshuis zal het even min ontbreken, en wordt bij den heer Laan verwacht, het optreden van het gezelschap Noiret, Polly Noi- ret, Bob Klein en Antonini, bekend als Radioartisten. dracht ter kunstenaars. Bij den heer D. A. de Bruijn, wordt de komst van Daan Pool en Tommy Bouman aangekondigd. Door B. en W. is aan den heer C. Brouwer, timmerman alhier, vergunning verleend voor de plaatsing van een electromotor van 3 P.K. in zijn timmermanswerkplaats. De heer A. J. Waiboer heeft bedankt voor zijn benoeming tot lid werkgever der commissie van ad vies en controle voor het tewerk stellen van arbeiders jn particuliere bedrijven, met loonbijslag. - Donderdagmiddag vergaderde de afd. Winkel van den Ned. Bond van boerinnen en andere platte landsvrouwen, ten huize van den heer R. Laan. De vergadering was goed bezet, een 45-tal leden Waren aanwezig. Na opening door de presidente worden de notulen der vorige vergadering door de secretaresse gelezen en goedgekeurd, waarna verslag wordt uitgebracht yan de vergadering van den Provincialen bond. Van het P.E.N. was een uitnoodiging ingekomen om de geelectrificeerde bedrijven in de Zijpe te be zoeken. Wordt nader overwogen. Bespreking excursie naar de Persilschool te Amster dam heeft tengevolge dat wordt besloten op Donder dag 26 Sept. a.s. daar heen te gaan. Aangifte tot deel name aan dezen tocht kan plaats hebben tot 16 Sept. &.s. Als een op de Provinciale vergadering besproken onderwerp, wordt naar voren gebracht de oprichting Van kleuterscholen. Het bestuur is van meening dat dit ook hier een nuttige instelling zou zijn, die de moeders in de ge legenheid zal stellen iets te verdienen en niet voor de kinderen behoeven thuis te blijven. Verschillende inlichtingen waren reeds ingewonnen, omtrent plaat sing, hulp enz. Uitvoerig wordt het voor en tegen van zulke schooltjes besproken en besloten voor nadere kennis- WIER1NGEN Collecten enz. Het bestuur van de Ver. Flora te Den Oever is voornemens een verloting te organiseeren. Er zullen worden uitgegeven 1000 loten a f 0.25 per stuk. De afd. Wieringen van „Herwonnen Levenskracht" (vei-, voor t.b.c.-best rijding) heeft vergunning ge vraagd op 25 Aug. a.s. een bloempjesdag te mogen houden. WIERINGEN. Zuiderzeesteunwet, De heer J. Kaaijk, secretaris der plaatselijke com missie ter uitvoering van de zuiderzeesteunwet al hier, is als zoodanig herbenoemd geworden. Burgerlijke stand van 19 t.m. 25 Juli. Geboren: Geen. Ondertrouwd: Geen. Gehuwd: J. F. M. van Erven en C. Scheltus; S. Lont en G. Doves. Overleden: J. Kok, vr., 70 jaren, wed. J. Bakker. Loonen Rij ks werk ver schaf in a Wierinaer- meer. Naar aanleiding van de verlaging van de loonen in de werkverschaffing met 1 cent per uur. heeft het gemeentebestuur van Wieringen een schrijven gericht tot Z.E. den Minister van Sociale Zaken. Dringend verzoekt het College deze maatregel on gedaan te maken, aangezien het onbillijke daarvan bii vroegere gelegenheden meer dan eens met klem van redenen is aangetoond. De levensstandaard is te Wieringen nog geenszins gedaald, de huren blij ven hoog. zoodat van eenige beteekenende verlich ting der kosten van levensonderhoud geen sprake is. Wat. dan ook de reden mag geweest zijn tot de aangeduide loonsverlaging kan het College zich niet begrijpen. Voorts wordt de Minister er nog op attent gemaakt dat de gemeente Wieringen voor de toepassing van de Rijkssteunregeling voor werkloozen overgebracht is van de 8e naar de 7e tariefklasse. Aangenomen wordt dat de Minister bii het nemen van zijne beslissing over onvolledige gegevens heeft beschikt. De levensstandaard in de Wieringermeer, die mogelijk tot basis genomen kan zijn. is niet ge lijk aan die in het oudé Wieringen. alwaar alle ar beiders van de werkverschaffing uit de gemeente gevestigd zijn. Het Gemeentebestuur dringt tenslotte aan op spoe dige intrekking van de zoo ongewenschte maatregel. making een advertentie te plaatsen en alle belang hebbende ouders tot een bijeenkomst uit te noodigen tot een bespreking. Besloten wordt aan te sluiten bij den Provincialen bond en de contributie te bepalen op 5 cent per lid en per jaar. Het bestuur stelt voor een gezamenlijke inzending van handwerken naar de Floraliatentoonstelling tc doen plaats hebben en deze handwerken mogen niet duurder zijn dan f 0.30 en gelijktijdig worden inge leverd met de ter beoordeeling bestemde zendingen. De wekelijksche vischomzct werd zoo gering, dat werd overwogen of voortzetting tijdens de zomer maanden gewenscht is. Besloten wordt echter door te gaan. Voorts worden nog eenige zomerrecepten medege deeld, en daarna de vergadering gesloten. ZIJ PE Onze vroegere plaatsgenoot, de heer Abr. Nottel- man. Hoofdopzichter van weg en werken bii den spoorweg SamarangCheribon werd per 1 Juli be vorderd tot Hoofdopzichter le klas. Politie. Gevonden: een actetasch met kwitanties. Verloren: een dames-armbandhorloge. Burgerlijke Stand van 19 t.m. 25 Juli 1935. Geboren: Annigie. dochter van Roelof Kok en van Annigie Mariens: Anna Maria, dochter van Nicolaas Gerardus Verduin en van Maria Dekker'. Immette, dochter van Cornelis Klomp en van Immetie'. Bakker. Ondertrouwd en Getrouwd: Geene. Overleden: Outjer Galis, oud 78 jaar. echtgenoot van Impje Boots. Donderdagavond vond bovengenoemde ontmoeting op het Schagen-terrein aan de Loet plaats. Het weer leende zich bij uitstek voor een goed partijtje voet bal. En dit had het ook geworden-, als de arbiter de heer K. Slot niet op zoo'n onvoldoende wijze dezen wedstrijd had geleid. De leiding was dezen wedstrijd veel te slap, waardoor juist tegen het einde de spe lers van beide partijen soms wel wat al te erg van hun enthousiasme en lichaamskracht gebruik maak ten. Had de arbiter in het begin van den wedstrijd direct reeds op afdoende wijze ingegrepen dan had den eenige onsportieve momenten achterwege kun nen blijven. Juist door het feit dat eenige weken geleden een bijna volledig Schagen 1 van Petten met de merkwaardige cijfers 9—5 had verloren, hield in zich dat het een zeer vlugge wedstrijd zou worden. Over den wedstrijd het volgende. Reeds in de eerste minuut van den wedstrijd ko gelt Peetoom op het Petten-doel, waar Raven op keu rige wijze stopt. Het Petten-elftal plaatst reeds di rect uitstekend en doet zich kennen als een zeer snel spelende ploeg. Juist deze snelheid komt ze van pas als een pass langs Vlottes wordt gezonden. Op wer kelijk goede wijze wordt deze benut 01. Wanneer het Schagen-elftal het terrein een beetje meer ver kent, scoort de Moor de gelijkmaker, 11. Nadat et telijke malen de bal heen en weer wordt gehoopt voor het Pettendoel, krijgt Peetoom den bal te pak ken en geeft keeper Raven geen schijn van kans, 21. Tot zoover had de wedstrijd een regelmatig ver loop. Tot op een moment een der Schagenspelers in zuiver buitenspelpositie staande de voorsprong ver groot, 31. De Pettenspelers protesteeren bij den ar biter over dit doelpunt, doch zonder eenig succes. Keer op keer vergist de heer Slot zich in de buiten spelregels op een dergelijke manier dat de spelers zich daarnaar gaan gedragen. Een der snelle Pet- tenaanvallen levert een verdiende goal op, 32. Mid denvoor Boontjes wordt door de Pettenspelers zeer sterk bewaakt, waardoor deze goede kracht niets uit kan richten. Door deze laten we zeggen techni sche fout van Petten, vergeet men de Moor wel eens te dekken. Dit brengt hun dan ook op een gegeven moment een tegengoal, 4—2. Met dezen stand is het rusten. Na de rust onderneemt de P.-voorhoede meteen een uitstekenden aanval. De linksbuiten bemachtigt den bal vlak voor de uitlijn. Tot veler verbazing fluit scheidsrechter Slot in het middenveld staande, voor uitbal. Hiermede werd een mooie kans voor P. teniet gedaan. Petten is echter niet geneigd om deze tegenslag licht aan te pakken en brengt het weinige minuten later weer tot. een snellen aanval. Nadat eerst Vlottes en daarna keeper Franzen op uitnemen de manier hebben gered scoren de Pettenaars toch nog, 43. Na de uittrap wordt eerst Boontjes ge vloerd en daarna de Moor, doch de arbiter laat kalm doorspelen of er geen vuiltje aan de lucht is. Dit prikkelt de spelers op een dergelijke manier dat er forscher wordt gespeeld als wel noodig is in deze vriendschappelijke partijtjes voetbal. Dat de heer Slot hiervoor niet floot laten we nog daar aan toe, maar dat hij misschen een halve minuut later een penalty aan Petten toewijst voor een zelfde geval, vinden wij zeer abnormaal. Deze toegestane straf schop wordt door P. benut, 44. Het spel wordt er niet vriendschappelijker op. Verschillende spelers kijken elkaar leelijk aan en laten het daar ook niet LAN GEN BIJ K NOORDSCHARWOUDE. De stennaitkeeringen. Thans is bij het bestuur van de veilingsvereeniging De Noordermarktbond bericht ingekomen hoe hoog het bedrag van den steun aan den tuinbouw is. Voor de bij den Noordermarktbond aangesloten leden be draagt het totaal f 54.286.72. Te Broek op Langendijk is dit bedrag f 58.532.95, zoodat ruim f 112.000 aan den Langendijk zal worden uitbetaald. In totaal was f 160.000 beschikbaar gesteld. De minimumprijzen en nog wat. De minimumprijzen van aardappelen zijn wederom verlaagd geworden. De middelsoort aardappelen kan nu worden verkocht tegen een prijs van minimum f 3 per 100 Kg. De grove vanaf f 2.50. De exportprijs is gehandhaafd op f 2 per 100 Kg. Een en ander is een gevolg van de groote kwanti teiten aardappelen, welke steeds maar onverkocht blijven en door de tuinders in de kuil moeten worden gedaan. Dat er zoo veel Schotsche muizen onverkocht blijven, vindt zijn oorzaak in verschillende omstandig heden. De grootste zwarigheid is natuurlijk de be moeilijking van de export. Voor de binnenlandsche consumptie doet zich het feit voor, dat bijna geen Schotsche muizen meer zijn te plaatsen, doordat vergunning is gegeven, de eigen heimers te rooien. Met die aardappelensoort worden de markten op het oogenlik overvoerd. De stichting van een nieuwe Kleuter school. Zooals algemeen bekend mag worden verondersteld, werd in de vergadering van de afd. Langendijk van Volksonderwijs een voorstel aangenomen om pogin gen in het werk te stellen tot de stichting van een kleuterschool. Een commissie werd dienovereen komstig benoemd. Nadat verschillende inlichtingen waren genomen vergaderde de commissie en besloot naar aanleiding daarvan alles in het werk te stellen om tot stichting te komen. Van de gem. secretaries werden de lijsten ontvangen van ouders, wier kinderen voor het be zoeken van de kleuterschool in aanmerking komen. Voor zoover de gegevens, die thans binnengekomen zijn een maatstaf kunnen vormen, bestaat er bijzon der veel animo voor bij de ouders. De commissiele den die huisbezoek deden zijn althans zeer tevreden. In de gemeente Noordscharwoude werd een flink aantal toezeggingen ontvangen. Wij hopen en verwachten dat uit de andere ge meenten een gelijke belangstelling zal blijken te be staan voor het krachtig initiatief van de afdeeling Langendijk van Volksonderwijs. De sportdag. De voorbereidingen voor de met kermis te houden sportdag beginnen vaste vormen aan te nemen. Door verscheidene vereenigingen is reeds voor de verschil lende wedstrijden ingeschreven, zoodat een en ander wel belooft te slagen. Het begint 's morgens reeds om 10 uur met de 25 K.M. afstandsmarsch waarvoor zoowel groepen als individueele personen mede kunnen dingen. Mooie prijzen zijn hiervoor beschikbaar gesteld. 's Middags gaan de gymnastiekvereenigingen in optocht vanaf het clublokaal J. de Bakker naar het terrein, waar dan een begin wordt gemaakt met de diverse wedstrijden in gymnastiek, athletiek, wieler wedstrijden enz. De laatste worden verzorgd door de Wielerclub. Om 5 uur wordt een boottocht gehouden, wat zeker voor de deelnemers van de wedstrijden een bijzonder aardige attractie zal zijn. Verkocht. Naar wij vernemen is het woon- en winkelhuis, eigendom van den heer H. Bouwens, voorheen van de erven Engel, in eigendom overgegaan aan den heer J. Vader alhier. bij. Door een fout van Moransart scoort Petten op nieuw 4—5. Enkele minuten daarna zendt de P.- rechtsbuiten een hard schot in, wat via de paal uit het doel springt. Er is echter reeds voor doelpunt gefloten, zoodat de stand 46 voor P. wordt. De Scha- genaars later het hier niet bij en vijf minuten later is Fkwm gepasseerd 56. Het worden zoo langzamer hand reeds korfbalcijfers. Het is beide ploegen echter nog niet genoeg. Boontjes loopt op een gegeven mo ment door de geheele P-verdediging en geeft Raven geen kans 66. Een klein incident doet zich voor als de Pettenspil Boontjes op ongeoorloofde manier aan valt. De heer Slot vindt dit toch zeker wel wat al te bar en geeft den P.-spil een waarschuwing. Deze gaat hiermede niet accoord en verlaat het veld. Breebaart slaat met beide handen een voorzet in 't strafschopgebied neer, wat Schagen een penalty kost. Deze wordt door Eriks niet benut en vriendschappe lijk genomen. Alhoewel wij een tegenstander zijn van het niet benutten van penalty's, ook in vriend schappelijke wedstrijden, was het hier wel op z'n plaats. Het kwam de verstandhouding in het veld wat ten goede. Kort voor het einde scoort de Pet ten rechtsbuiten de winnende goal 6—7, via de paal. Weinige minuten later is het einde van deze wei nig boeiende kamp. Wanneer Schagen of een ander dergelijke wedstrijden organiseert, laten die dan zor gen voor een goede arbiter, anders lijkt het niet op èen vriendschappelijken wedstrijd, wat. juist deze soort wedstrijden moeten zijn. Notulen van 15 Juli. We lezen in het Alg. Sp. de officieele notulen van de (voor pers verboden) buitengewone algemeene vergadering van den N.H.V.B. We nemen daarvan het voor ons belangrijke woordelijk over: Bespreking Rapport Financieele Commissie 1933— 1934. De drie schriftelijke vragen van Z.F.C. worden beantwoord. De lange duur van het onderzoek was aan de overgang te wijten; de kosten van het ac countantsonderzoek bedroegen f 225; het Dagelijksch bestuur was voortdurend in contact met de Fin. Commissie en zette de meest mogelijke spoed achter de zaak. Z.F.C. zegt, dat de vraag is of 't D.B. tijdens het tot stand komen van de verleende begrooting niet meer had kunnen doen. Een chaos als deze voortaan te voorkomen is de bedoeling. De voorzitter antwoordt, dat 't instellen van een Fin. Commissie hier reeds in voorziet. De instelling van een Bondsbureau maakt meer toezicht mogelijk, regelmatige controle kan nu plaats vinden. Z.V.V. zegt, dat het juist is, dat de Fin. Comm. rapport uitbrengt, maar men heeft dikwijls overleg gepleegd met het bestuur. Gaat het bestuur accoord met het rapport? De voorzitter: het bestuur gaat volkomen accoord met dit rapport. Het is besproken in een bestuurs vergadering en het bestuur staat nu aan de zijde van de Fin. Commissie. Vrone vraagt, of de verantwoordelijkheid nu voor taan bij de Fin. Commissie is. De voorzitter: bij den penningmeester. De Fin. Commissie controleert. Het bestuurslid in de Fin. Commissie is vertegenwoordiger van het bestuur en schakel. Conoert. Donderdagavond werd achter de O. L. school alhier een concert gegeven door de Harmonie „Excelsior", directeur de heer P. Pranger, met medewerking van het fanfarecorps „Kunst na Arbeid" van Zuidschar- woude. Ditmaal was de opkomst van het publiek heel goed. Een kleine tweehonderd personen was aanwe zig. Het prachtige zomerweer lokte dan ook wel uit tot een zitje in de mooie natuur. Het eerst werd de muziektent betreden door het fanfarecorps „Kunst na Arbeid", dat onder de emi nente leiding van den heer Pranger een viertal num mers ten beste gaf. Begonnen werd met de marsch Villeurbanne van J. M. Champel, waarna het vrije nummer voor het concours te Amsterdam, de ouver ture „Cecilia" van Louis Reynaud ten gehoore werd gebracht. De vertolking hiervan was heel goed. Na een Roemeensche wals „Suspinel" van J. Ivanovici, waarnaar men met groot genoegen luisterde werd 't verplichte werk „Fète de Nuit" een fantasie-ballet in zes deelen van R. Deneufbourg tot slot gespeeld. Alle nummers werden met een krachtig applaus beloond Na de pauze was „Excelsior" aan de beurt. Op verdienstelijke wijze werd door dit harmonie gezelschap de ouverture „La Dame de Piqué" van Frans von Suppé vertolkt, het verplichte nummer van het concours te Amsterdam. Ook de fragmenten uit de opera Martha van Von Flotow werden goed gespeeld. De ouverture „Les joyeuses Commères de Windsor" van O. Nicolai, het vrije nummer van het concours, met de bekende melodieën werd met luid applaus beloond. Met een pittige marsch werd dit gezamenlijke con cert gesloten. Het is een mooie avond geweest, waarop de mu ziekliefhebbers zeer zeker zullen hebben genoten. Het blijkt wel, dat het bezoek aan dergelijke concer ten begint toe te nemen. SINT PANCRAS. Een dochtertje van den heer Ten W. alhier liep, toen zij van het schoolplein de dorpsstraat opliep tegen een auto aan. Zij bekwam en zeer ernstige hoofdwonde en moest naar het ziekenhuis te Alk maar worden vervoerd. ANNA PAULOWNA Loop der bevolkina. Ingekomen: E. Matysik van Sterkrade (Dl.); E. Jansen en echtg. van Wierden; C. de Bruin van Hoogwoud. Vertrokken: Wed. A. van IJzendoornSiibrands naar Schagen: mei. A. Bakker naar 's-Gravenbage: mej. M. Plugboer naar Wieringerwaard. Burgerlijke Stand. Geboren: Eleönora Theresia. dochter van H. A. M. Ruiisenaars en E. W. E. M. Witteveen: Divera Afra Maria, dochter van A. Zwirs en A. Broedersz: Johan- nes Theodorus, zoon van G. J. Dorrestein en M. M. Mol; Elfsabeth Johanna, dochter van B. Th. Straat hof en G. E. v. d. Zalm: Guurtie Maria, dochter van N. Waiboer en D. Schenk: Franciscus Hendricus Wilhelmus, zoon van J. M. Rozenbroek en A. M. van Leeuwen: Jozina Alida Bronislava. dochter van P. van Kooten en J. C. Sliikerman: Petronella, doch ter van W. M. Schouwenaar en J. Lobbezoo. Getrouwd: H, Meilink en G. van Teulingen. Overleden: A. W. van Bostelen, oud 1 iaar en 8 m. Politie. Verloren: Damestaschie met inhoud: riiwielplaatfe in étui. NIEUWE N 1 EDO RP Oude rijwielplaatjes, enz., enz. ingezameld ten. bjat£ der tuberculosebestrijding, kunnen voor Nieuwe Nie- donreh ofrigeving worden afgegeven bii den heer R. Bangma, gasfabriek, alhier. Vrone stelt vast, dat het bestuur dus verantwoor- delijk is en blijft. sel décharge te verleenen voor zijn beleid als penning sel dcharge te verleenen voor zijn beleid als penning meester over het. hondsjaar 19331934. Schagen vraagt, of de accountantskosten door den N.H.V.B. of door den heer Brussel gedragen moeten worden. De voorzitter: door den N.H.V.B., daar deze dit onderzoek wenschelijk vond, ook voor de nieuwe op bouw. Schagen: de heer Brussel was voor de wanorde en dus ook voor de onkosten aansprakelijk. De voorzitter: de heer Brussel vroeg geen accoun tant. Deze was noodzakelijk. Kwadijk, Nieuwe Niedorp, Schagen, Vrone, West-- Frisia, Z.F.C., Zilvermeeuwen en Z.V.V. stemmen ver volgens blanco, de overige vereenigingen vóór het, verleenen van décharge aan den heer Brussel voor zijn beleid als penningmeester over het jaar 1933 1934. Niet aanwezig waren o.a. Flevo, Kolhorn, Cal- lantsoog, Texel, en Tex. Boys., GOUDEN KRUIS BESLIST. J.l. Zondag heeft de Heldersche club Watervogels zich voor één jaar van het Gouden Kruis meester gemaakt. Daartoe klopte zij M.F.C. in eigen home met 90. Het blijkt vooral als men even de resultaten van de Watervogels onder elkaar zet dat Water vogels „zoo stiekum weg" bezig is een ploeg te wor den, waarmede in de a.s. voorbeschouwingen der competitie ernstig rekening gehouden mag worden. We willen hier even memoreeren dat de Vogels zeven matches „doorkruisd" hebben, om zich het kleinood te verwerven. Achtereenvolgens werden ge slagen: Oudeschild (uit 2—0); Succes 2 (thuis 4—2); Held. Boys (uit 22, dus gewonnen); Wieringer waard (thuis 61); Alkm. Boys 2 (thuis 42); Z.F.C. 4 (thuis 43), en M.F.C. (uit 90); dus totaal 7 gespeeld, 6 gewonnen en 1 gelijk met de doelcijförs 3110. Kranig werk, Watervogels! WIELRENNEN. We vestigen de aandacht op de interessante wiel- renmiddag, morgen te Wieringen. Enkele Belgische renners komen tegen Hollanders uit. ANNA PAULOWNA. Zondagmiddag om half twee treedt B.K.C. 2 met het onderstaande elftal in het veld tegen Wieringer waard 1: Schabbink Blom A. Kaan V. d. Burg De Jong Harder D. Geerligs Keizer De Schipper Jz. v. d. Goes v. Loon Daarna speelt B.K.C. 1 om pl.m. drie uur tegen Hollandia, de Hoornsche derde klasser. Prins Van Teulingen Jz. Van Teulingen Hz. J. Steenvoorde Hoep K. Steenvoorde N. v. Wees Jan v. Wees J. Post De Schipper Az. Jac. v. Wees Men ziet dat Tauber niet beschikbaar was.

Schager Courant | 1935 | | pagina 15