Dr.Colijn krijgt opdracht Trudi's vacantiereis g U.r OMGEVING Kort verhaal Tot vorming van een nieuw kabinet. Groote protestbetooging in Frankrijk. Advertentiën. JAN, Net Dienstmeisje, 3 DE SC H 00 RL V.V.V.-feesten. De feestdagen, door de V.V.V. Noord-K cnnemer- land, en door de buurtvereeniging op eenvoudige wijze opgezet, had een gunstig verloop. Zaterdagavond was er een wedstrijd, uitgeschre ven voor de winkeliers in de kom, en waren de éta lages en de gevels heel aardig versierd. Het publiek kon oordcelen wie de prijzen toe kwamen, en dit was goed gezien, daar er veel men- schen op de been waren en van het stemmen een druk gebruik werd gemaakt. De heer P. Beeldman (fruitwinkel) bekwam den eersten prijs, de heer Jb. Kuijper (slagerij), den twee de; de heer M. van Teulingen (kruidenierswaren) den derde; de heer A. Bakker (kapperszaak en sigaren) den vierde en de heer A. Gutter (zuivelartikelen) den vijfden prijs. De winkeliers hadden werkelijk hun beste beentje voorgezet. De buurt was met vele bogen en lampions verlicht, welke de goede stem ming verhoogden. Zondagmiddag hadden volks- en kinderspelen plaats. De onderstaanden behaalden de diverse prij zen. Ringsteken: 1. mevr. Bruijn; 2. mej. v. d. Hilst; 3. mej. Beeldman en 4 de heer Jacob Snip. Volksspelen; 1. Wouter Zoon, 2. C. Jonker, 3. A. Nicolai. Kleinere meisjes: 1. Jopie Weerman; 2. Maartje van den Berg; 3. Klaartje Duin. Grootere meisjes; 1. Córry Leen, 2. Anny Houter; 3. Mina Rietveld. Jongens: 1. Wim Opdam; 2. P. van den Berg; 3. ,W. Paarlberg. Des avonds was de buurt heel aardig met lam pions en electrische bogen verlicht, terwijl in de beide café s van den dansvloer een druk gebruik werd gemaakt. Langs de straat heerschte een zeer aangename etn drukke bedrijvigheid. Deze gezellige drukte werd nog verhoogd door het bekende mooie orgel van den heer B. de Wilde uit Alkmaar, welke het plaatselijk fanfarecorps had te vervangen, aange zien deze naar een concours waren. Het weder werk te eveneens goed mede. Vermelden we nog dat van het terrein achter het café Schuijt een 200-tal ballons werden opgelaten door de kinderen. De uitslag, waar deze neder zijn gedaald, vermelden we natuurlijk eerst eenigen tijd later, daar de berichten van de vinders nog 14 da gen lang kunnen binnen komen. LANGEND IJ K JT De Nederï. Groenten- en Fruitcentrale heeft be paald, dat voor geen enkel product meer machtigin gen mogen worden afgegeven tot uitvoer naar Duitschland, indien niet gekocht is uit het Duitsche gedeelte van den aanvoer. Hierop worden slechts uit zonderingen toegestaan voor compensatie-transacties. Deze maatregel is genomen in verband met het feit, dat het tot onbillijkheden en administratieve moei lijkheden aanleiding gaf, als partijen, weke buiten de clearing om naar Duitschland werden verzonden en konden worden gekocht buiten het voor Duitsch land bestemde percentage van den aanvoer. i Bii de Geref. Kerk te Noordscharwoudc is beroe pen cand. P. J, Richel te 's-Gravenhage. JftV ÏV ARMENHUIZEN Zondagmorgen hield de hengelsportvereeniging »,VischIust" een hengel wedstrijd Jjij.de Kerkraeep, Van de 25 leden, die de vereenïging telt, namen 20 leden aan dezen wedstrijd deel. Bijzonder weinig baars is er gevangen, in totaal 89 stuks, waaronder 5 maatbaarzen. Zes halfuren werden gevischt, met den navolgenden uitslag: lo prijs Jn. Zon, grootste baars, 26.8 c.M. 2e prijs D. do Vries met 10 stuks; 3e prijs C. Jonker met 9 stuks; 4e prijs A. Barten met 8 st.; 5e prijs P. Rempt met 6 st.; 6e prijs H. Slikker met 5 st.; 7e prijs A. Nicolai met 5 st.; 8e prijs Jac. Speets met 5 st.; 9e prijs T. Rol met 4 st.; 10e prijs K. Nieuwland met 4 stuks. STRANDKLEEDING in vroolijke kleuren, pull- overs, ochtend-, middag- en avondjaponnen, alles fonkelnieuw, liggen op de sofa en han gen over de stoelleuningen. Koffers en hoedendoozen staan geopend, en het ziet er in de lichte meisjeska mer erg naar reizen uit, maar nog is het niet zoo ver. „Het is ongelooflijk, wat er nog aan ontbreekt", zegt Trudi tot haar vriendinnen en kijkt bezorgd on derzoekend naar haar pasverkregen kleerenschat. „Voor het roode complet moet ik schoenen en een hoed hebben, voor de gebloemde japon nog een taschje, sandalen voor het strand, shawls, parasol en zonnehoed en dan een paar bijpassende kettingen en armbanden en nu, jullie kunt je niet voorstellen, wat er allemaal bij „goedgckleed-zijn" behoort." O zeker, dat kunnen 3e vriendinnen zich wel ieder, op haar ma nier voorstellen, oe- halve, dat ze het gel niet hebben, om hun voorstellingen te ver wezenlijken en Trudi heeft het tot nog toe ook niet gehad. 2000 Gulden, die men In de loterij wint, kan men zeer verschillend besteden. Men kan ze naar de spaarbank brengen, men kan een auto er voor koopen of een woninginrichting, of men kan ze in 'n of andere onderneming steken. Er zijn ook menschen, die daarvoor wel een hoenderfarm koopen of een win kel ermee openen. Trudi's vriendinnen waren van meening, dat ze het geld voor haar uitzet moest ge bruiken. Trudi echter wilde daarvan niets weten, maar was van plan, hiervoor een vacantiereisje te maken. Maar een echte reis naar een badplaats, heel .voornaam, geheel als een groote dame. Daarvan droomde ze sedert jaren. Menig nuchter, lang kantoor uur had deze droom haar voor oogen gezweefd en de chef, wanneer hij een tikfout ontdekte, vermoed de niet, in welke mondaine regionen Trudi's gedach ten gedurende het dictaat gegleden waren. Nu dus zou deze droom werkelijkheid worden, en ineze verandering voltrok zich zeer snel bij Trudi, nadat de eerste, overweldigende vreugde voorbij was. Ze bereidde haar reis naar een elegante badplaats HOOGWOUD V.C.L. 2—D.E.S 2. Zondag ging V.C.L. 2 naar Sijbekarspel om tegen D.E.S. 2 te spelen. Bij deze wedstrijd was een me daille beschikbaar gesteld voor het winnende elftal: Vol goeden moed werd door V.C.L. den strijd aange bonden. Maar de tegenpartij was ook thuis. Voor de rust werd er door heide elftallen behoorlijk gespeeld en de een gaf de ander weinig toe. Toen de rust inging kon elk tevreden zijn, want de stand was precies gelijk, 2—2. Na de rust ging het niet zoo vlot meer met V.C.L. Ook D.E.S. maakte er niets van en toen de speeltijd om was. was de stand nog gelijk. .22. In de verlenging, die toen nog werd gegeven, wist D.E.S. nog een puntje te maken. De doelman van V.C.L.. C. Benit.. heeft het enkele oogenblikken warm gehad. De twee eerste punties van D.E.S. waren keihard, maar de derdo had bii voldoende oplettendheid nog wel gehouden kunnen worden. V.C.L. heeft getoond sterker te kunnen zijn dan D.E.S. Had de middenlinie van V.C.L. de voor- hoede meer gesteund, dan kon het er voor D.E.S. wel eens anders hebben uitgezien.. WINKEL De lang verheide hoogtijdagen voor de schooljeugd hebben weer plaats gehad. Donderdagmorgen trok een stoet naar Bergen en Schoorl en Kamperduin, waar zij zich kostelijk heb ben geamuseerd, en was dit door het geval in bosch, aan duin en strand, met de 3de en de 4e klasse, niet minder prettig gevoelden de kinderen van de le en 3e klasse zich, die hun feest dienzelfden dag in Win kel hadden. Begunstigd door prachtig weer, had men die bijeen gebracht in den tuin van den heer Laan, waar zij onder leiding van hun juffrouw en bijgestaan door enkele heeren, hun spelletje speelden en wedstrijden hielden. Aan versnaperingen tusschen de bedrijven ontbrak het niet, en bovendien voor elk een presentje. Vrijdag waren de grooteren aan de beurt, de 5e klasse voor IJmuiden, de 6e en 7e klasse voor Am sterdam. Amsterdam vertrok het eerst en bracht de gebrui kelijke bezoeken aan Artis en Aquarium, en dit jaar, naar Schiphol. Zoon reis, als deze wordt gewoonlijk door dezelfde leerling tweemaal gemaakt en dat i3 dan de klapper op de vuurpijl, daarmede besluiten zij hun verblijf op de lagere school. IJmuiden vertrekt iets latei*, en daarmede gaat de tocht over Alkmaar, waar even in de hout uitgestapt wordt en dan door naar Velserbeek. In bosschen en lanen van deze oude buitenplaats is het heerlijk wandelen en met het ouder worden van den dag stijgt de zon en wordt het prachtig warm weer. Voort dan naar IJmuiden, waar na het gebruik van de noo- dige versterking, het duin, het strand en de zee trekt en waar ze zich weten te vermaken. Een vaartochtje door de haven en tusschen de pieren mag niet ver geten worden en dan gaan de bussen naar het eind doel, waar Amsterdam en IJmuiden samen zullen komen, dit punt is verlegd. Was het vroeger Bloem- oord te Velsen, na de opheffing daarvan is het ge worden „Velserend" bij de Ruïne van Brederode. Wat een genot! De twee groepen, wordt bij deze samenkomst één groote groep, die zich zoo amuseerend, dat ze nog niet aan weggaan denken, maar het correct optreden van geleidsters en geleiders, die zich verantwoord gevoe len ook jegens ouders dier kinderen, weet ze te ver zamelen en noode vertrekken ze. En dan gaat het naar huis. Een wachende stoet staat op den uitkijk en als enkele voorloopers het bericht brengen „ze komen", dan komt er beweging is, en het gejuich klinkt hij het binnenrijden. Volksonderwijs heeft zijn werk gedaan en de kin deren zijn gélukkig, en dan is tegelijk de vacantie aangebroken, waarin ze ruimschoots gelegenheid zul len vinden, de ervaringen" van hun schoolreisje nog eens op te halen. Openbare vergadering van Stemgerechtigde Inge landen van den Oosterlandspolder te Winkel, op 27 Juli 1935. Voorzitter vacant. Secretaris-Penningmeester, A. de Ridder. De heer Brugman, het Voorzitterschap waarnemen de, opent de vergadering en spi*eekt een woord ter nagedachtenis van den overleden voorzitter, wijlen den heer T. Beumkes, waardeerende zijn werkzaam- aan de Noordzee met groote zorg voor en toonde haar aardige nieuwe japonnen aan haar goedkoop gekleede vriendinnen met het egoisme van een groote dame. De vriendinnen schudden het hoofd: „Je had dat geld liever moeten sparen", meenden ze evenals te voren, „en had, zooals ieder jaar, met ons naar H. moeten gaan. Daar heb je al die kleeren niet noo- dig, betaalt 2.50 gulden pension per dag en rust heer lijk uit. En dan, wat zal Walter ervan zeggen?" Wal ter, wel ja! Walter hield van Trudi en wilde haar trouwen. Maar Walter was heel jong en arm en was nog niet klaar met z'n studie. Trudi had in de laatste weken nog slechts weinig tijd gehad, aan hem te denken; ze had zooveel andere dingen in het hoofd behalve haar werk. Heeren in rok en smoking, die in de hotel hal in clubfauteuils voornaam rondhingen, bij haar aanblik opsprongen en haar tegemoet snelden, geheel zooals in de bioscoop speelden ze nu in haar gedach ten een groote rol. Ook vrouwen, die fluisterden, wanneer ze voorbijliep en afgunstige blikken naar het aardige jonge meisje met de prachtige japonnen wierpen. De vriendinnen brengen Trudi naar den trein en wuiven haar met gemengde gevoelens toe: Ze rijdt weg naar den glans van een luxe-badplaats, benijdens waardig! Maar de droom zal slechts veertien dagen duren, daarna zal het gewone leven dubbel zwaar voor haar zijn. Wel, wie weet, misschien heeft ze ge luk. Arme Walter! In de hotelkamer geniet Trudi eerst eens van de voorstelling: groote dame te zijn. Ze laat zich thee brengen, ligt op een klein balcon met uitzicht op de zee, en het is werkelijk bijna zoo, als zij het zich gedacht heeft. Maar de avond, die de hotelgasten in een prach tige eetzaal vereenigt, brengt reeds de eerste, groote teleurstelling. Het blijkt namelijk, dat de heeren in rok en avondkleeding zeer zeldzaam zijn, dat daar entegen aardige, goedgekleede jonge meisjes en vrou wen in overvloed aanwezig zijn. En dan zijn de meeste van haar nog veel aardiger en eigenlijk veel eleganter gekleed dan Trudi, en ze dragen hun kost bare japonnen als dagelijksche kleeren. Daarbij spre ken en bewegen ze zich met een zekerheid, die Trudi geheel verlegen maakt. Na tafel wordt er gedanst. Trudi kent geen mensch en zit alleen. Ze blijft niet lang beneden. Ze voelt den geweldigen afstand tus schen haar en de voorname nietsdoeners en vindt zichzelf een indringster. Niemand let op haar, wan neer ze de zaal verlaat en naar haar kamer gaat. Daar moet ze eerst eens flink huilen. heden in het belang van den polder verricht, gedu rende de jaren waarin hij het voorzitterschap heeft vervuld, welke werken in dankbare herinnering zul len 'blijven. De notulen der vorige vergadering worden gele zen en goedgekeurd. Ingekomen is een bericht van overlijden van wijlen den heer T. Beumkes. Door het bijwonen van de be grafenis is deelneming betuigd. Rekening 1934. De door Molenmeesters overgelegde rekening over 1934 wordt onderzocht en in orde bevonden en vast gesteld in ontvangs op f137.43, in uitgaaf op f 136.69, saldo f 0.74. Begrooting 1935. Daarna wordt overgegaan tot het behandelen vaD de begrooting voor 1935 en vastgesteld zooals die door Molenmeesters is aangeboden in ontvangst en uitgaaf op f 156.23. De omslag voor 1935 is met fl.— ver hoogd moeten worden en gebracht van f 5.— op f 6.— per H.A. In overeenstemming daarmede wordt het kohier opgemaakt en invorderbaar verklaard vóór 1 Decem ber 1935. Het getal Stemgerechtigde Ingelanden bedraagt 6. Verkiezingen. Tijdens de vergadering is gelegenheid gegeven tot stemming ter verkiezing van: 1. een Voorzitter ter voorziening in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer T. Beum kes. Benoemd wordt de heer P. Brugman Jbz. die de benoeming aanneemt. 2. een lid van het bestuur ter voorziening in de vacature, ontstaan wegens periodieke aftreding van den heer P. Brugman Jbz. Benoemd wordt de heer C. van Stipriaan, die deze benoeming aanneemt Daarna is de vergadering gesloten. Wïp WI ERINGERM EER Massa-verhuizing bijenvolken. Hoewel de iimkers. uit diverse deelen des lands, hunne biienvolken creruimen tiid in de Wierinerer- meer tot volle tevredenheid hebben doen verblijven en over de bereikte resultaten zeer tevreden ziin. jrat men thans de heidestreken voor verdere honing» aanwinning weder opzoeken. Naar men ons verze kerde. geschiedt deze verhuizing niet omdat de ho- ningvorraad zou zijn geruimd (men denke aan de nog bloeiende witte klavers en de zee-asters), doch omdat men de heidehoning als consumptieproduct prefereert boven de andere. We twijfelen niet of het volgend seizoen zal de toeloop van iimkers wel weer even groot ziin als dit seizoen. Zijn voet verstuikt. De trekker-bestuurder W. kwam bii het afstijgen van de machine zoo ongelukkig terecht, dat hii zijn voet verstuikte. Eenige dagen rust is gebiedend noodzakelijk. Een insectensteek. Daa onze polder vaak bloeddorstige insecten her bergt, ondervond een onzer medeburgers. Tengevol ge van een insectenbeet moest hii zich onder ge neeskundige behandeling stellen, daar de zwelling vrii ernstig was. Graancombyne zal ziin spel opnieuw spelen. De uit het voorgaande seizoen bekende graan- en dorschcombyne zal waarschijnlijk Maandag weer in bedriif worden gesteld. Het heet dat voorlooDig gerst zal worden gemaaid en gedorscht. We twijfelen niet of de belangstelling voor dit .technisch monster zal opnieuw groot zijn. H AREN K ARSPEl DIRKSHORN. Politie. Alhier gevonden een bruine damesman tel. ANNA P ATJ LOW N A BREEZAND. A.D.O. nederlaagwedstrijden. In een bestuursvergadering van A.D.O. is besloten wederom nederlaagwedstrijden te organiseeren en daarvoor uit te noodigen: Z.A.P. (Anna Paulowna), Geel-Zwart ('t Zand), S.M.G., De Ster, Excelsior en Ambachtsschool (allen uit Den Helder), V.V.'Z. (St. Pancras), Jong Holland (Alkmaar). De wedstrijden, die 3 Aug, aanvangen, zijn open gesteld voor eerste en tweede elftallen, waarvan de eerste zich om 5 uur opstellen en de laatste uurwed strijden spelen. De heer Brinksma, ijshandelaar te En zoo gaat het verder. Trudi, thuis een aardig, flink meisje, handig en goed aangeschreven op kan toor, bij haar vriendinnen door haar altijd goed hu meur en haar overmoed zeer geliefd, wordt hier in deze volkomen verschillende atmosfeer naast verwen de vrouwen, voor wie luxe levensdagen en elegance beroep beteekent, een onwaarschijnlijk, onbeduidend niets; eiken dag wordt ze treuriger en meer teleur gesteld. Zeewind en golven kunnen haar 6lechts ge durende korten tijd over den grooten geleden neder laag en over het verdwijnen van haar gedroomde succes als „dame" heen helpen. Acht dagen is ze daar, iederen dag 12 gulden, zoo'n onzin! Wanneer ze slechts het besluit kon nemen om af te reizen. Maar ze gaat verder als verblind en ver doofd. Nog nooit in haar leven heeft ze zich zoo klein, zoo overbodig, zoo ongelukkig gevoeld. Nog sieeds kent ze geen mensch, waarmee ze zoo nu en dan eens praten kan. De menschen doen hier alle maal net alsof ze verschrikkelijk veel te doen heb ben. Ze hebben het ook: zwemmen, zeilen, dansen, tennissen, flirten, pokeren en eten. Ze behoort daar niet bij, is een uitgestootene, haar wereld is ergens anders. Dan wil op den negenden dag een heer haar spre ken. Een heer? Nog eenmaal ziet ze een van die elegante ideale gestalten harer droomen in de hal op zich wachten en snelt naar beneden. Uit een club fauteuil verheft zich een groote, slanke jonge man. Zijn reispak is stoffig en zit niet eens goed. Hij komt wat onbeholpen naar haar toe, schudt haar hand flink en ziet haar daarbij in de oogen. „Walter, jij hier?" stamelt ze. „Ja", zegt de jonge man en hij kijkt over Trudi heen, naar den bonten, luidruchtigen zwerm hotel gasten, en haalt zijn neus op voor dat, wat Trudi de groote wereld toeschijnt, en voor hem slechts dek mantel van veel leelijke dingen is. „Ik was ongerust", zegt hij en kijkt haar weer vast aan, „je hebt zoolang niet geschreven. Ik stoor je toch niet, hoop ik? Kom ik niet te laat?" „Nee, nee", zegt Trudi ijverig en is van plezier heelemaal rood en warm geworden. „Maar het is goed, dat je niet later gekomen bent, ik wilde hier juist weggaan en naar de anderen gaan in H. Help je mij met pakken?" Daarbij haakt ze bij hem in en trekt hem de trap op, en wanneer ze hem naast zich ziet, een uit hddr wereld, dan voelt ze zich weer heel zeker en thuis. „Wanneer gaat de volgende trein?'' vraagt ze hem, en „Ach, wat verheug ik me op H (Nadruk verboden.) JVA WIEMAN. Den Haag, Amsterdam. H.M. de Konin gin heeft Zaterdagavond den Min. van Staat Mr. B. J. de Geer, ontvangen. H.M. heeft hedenochtend Dr. H. Colijn ont vangen en opdracht verleend tot vorming van 'n extra Parlementair Kabinet van breede samenstelling. Dr. H. Colijn heeft verzocht de opdracht in beraad te mogen houden, waarop H. M. de Koningin den wensch heeft uitgesproken, de beslissing binnen enkele dagen te mogen ver nemen. Den Helder, heeft eenige mooie prijzen beschikbaar gesteld voor deze wedstrijden. In dezelfde vergadering werd ook de training bet sproken en den wensch geuit, dat de oefenings avonden goed bezocht zouden worden, vooral ook door de spelers van het tweede elftal, maar alleen door goede samenwerking de vereeniging in stand is te houden. Een katholiek gebed in Duitschland. Gister is in alle katholieke kerken te Berliin een door den vicarus-eeneraal van het bisdom Berlijn, geteekende verklaring voorgelezen. Hierin wordt ge zegd, dat de katholieke kerk verscheidene keerén in de geschiedenis is vervolgd. In verband met de positie van de katholieke kcrlc in den tegenwoordigen tiid. die eene van ontberin gen wordt genoemd, geeft de vicarus-generaal order, dat tijdens elke dienst gebeden moet worden: ..Mo ge God de katholieke kerk in Duitschland vrijheid geven." Naar uit Parijs gemeld wordt, zijn in Frankrijk alle beambten in dienst van staat en overheid, door de links georiënteerde groepen tegen 30 Juli a.s. bijeen geroepen om te protesteeren tegen de bezuinigings maatregelen van Laval. Reeds hebben in verschillen de steden betoogingen plaats gehad, waar protest-mo ties werden aangenomen. POOLSCH VLIEGTUIG NEERGESTORT. Drie dooden. Zaterdag is een vliegtuig boven Wilanow in Polen in de omgeving van Warschau onklaar geraakt en neergestort. De drie inzittenden vonden den dood. WARMENHUIZEN, 27 Juli. Schotsche muizen f33,40, id. grove f2.50—2.60, id. drielingen f 1.50—2, eigenheimers f 33.60, id. grove f2.50, Juliana's f3.80, zilveraep f4—4.80, id, drielingen f2.10—2.50, id. iuen f0.60. Aanvoer: 74.000 kg. aardappelen, 7600 kg zilver-» uien. ALKMAAR, 27 Juli. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 3 paarden, prijs niet genoteerd; 6 veulens, dito; 23 melkkoeien f 100—150; 28 nuchtere kalveren (slacht) f4—12; 3 vette schapen f 15.50; 10 lammeren f6.50; 14 biggen (10 weken), f 10—13.50, 2 bokken en geiten f 7. ALKMAAR, 27 Juli. Op de heden gehouden botermarkt werd 70—75 cent betaald. Kipeieren f3—3.50 en eendeieren fl.80. ALKMAAR, 27 Juli 1935. Aanvoer: 140.000 kipeieren. Prijzen: 58-60 kg. f320 —3,50, 60-52 kg. f 3.20-3.60, 62-64 kg. f 3.50-3.70, 64-66 kg. f3.60—3.80 per 100 st. MEDEMBLIK, 27 Juli. Aardappelen: Schotsche muizen fl.50, kleine mui zen f 0.75, Schot, aardappelen, grove f 1.25. BROEK OP LANGENDIJK, 29 Juli. 200.000 kg. aardappelen: Schotsche muizen f3— 3.30, eigenheimers f 33.10, bl. dito f 3—3.30, drielin gen fl.501.70, 3500 kg. zilveruien: gele nep f4, zil veruien fl.80, drielingen f2.60—3, zilvernep f3.60— 5.30, 600 kg. peen f2.40—2.60, 900 kg. spercieboonen f4.60—5.50, 13000 kg. roode kool f 1.60—2.20, 8000 kg. gele kool f 1.80-2.40, 500 st. bloemkool f 13.20—15.50, dito 2e soort f5.507.10. NOORDSCHARWOUDE, 29 Juli. 165000 kg. aardappelen: Schotsche muizen f3— 3.10, grooten f2.50, eigenheimers f3, bl. dito f3 3.10, drielingen f 1.50. 2400 K.G. zilveruien: Zilveruien f 11.30; drielingen f2.403.10, zilvernep f4.605.10; 200 K.G. spercieboo nen f6—7; 3100 K.G. Witte kool f 1—1.40. IN PLAATS VAN KAARTEN. Geboren: Zoon van J. GRIN H. E. GRIN—Hooijmeijer, Anna Paulowna, 28 Juli 1935. Gevraagd: loon f 5.— per week, intern, afschrift getuigschriften laatste betrekking in zenden Hotel „DEN BURG" N.V, Den Helder. Weggeloopen jonge witte poes verzoeke terug te bezorgen bij NIC* KAMP, Noord, Schagen,

Schager Courant | 1935 | | pagina 2