Uit de dep raadskamer SPORT. DIVERSEN. Weer een druppel in den emmer, maar hij loopt nog niet over. De heer Voüte zit op de gemeentelijke portemonnaie; hij ziet eohter een geheim Vakje over 't hoofd. Een belangrijk besluit wordt zonder eeni- ge tegenkanting genomen. Wapperende doeken werken als een roo- de lap op een stier. De wandeling in het duingebied van de Waterleiding Maatschappij en een vreem de opvatting over gemeenschapsgoed. Dat was Dinsdag wel een heel tam vergaderingetje en ofschoon we gedacht hadden, -dat het voorstel van B. en W. om in erfpacht gegeven gronden aan de melkfabriek in eigendom over te dragen, wel een vrij langdurige discussie zou uitlokken, stonden we na anderhalf uur al weer op straat. Over dit voor stel hier onder meer. De zitting begon met de verheugende mededee- ling, dat de burgemeester nog steeds vooruit gaat. Ofschoon de heer Van Reenen thans te Gothenburg bij Bonn vertoeft, op weg naar Nederland, weten we toch met zekerheid, dat de burgemeester zeker niet voor September in de gemeente zal terugkeeren. Na afhandeling van eenige onbelangrijke ingeko men stukken en voorstellen, kwam een verzoek om een bijdrage tot behoud van den Schoorlschen Koren molen aan de orde. Pecunia causa, wilden B. en W. er niets van weten, doch het leek den heer. Zei Ier een mooi gebaar om althans iets te geven, al was het dank ook maar f25.Alleen bij wijze van in stemming en zonder eenige verdere verplichting, vond de heer Hemelrijk. Maar-natuurlijk zouden we. willen zeggen; het Co mité tot Behoud van den molen vroeg toch immers niet anders! Zij vangt zooveel druppels op als moge lijk is, totdat eindelijk de emmer overloopt. Maar zoo ver is het nog niet. En of het comité gesterkt en geschraagd door de platonische liefde van den heer Den Das er komen zal, dient te worden afgewacht I Bij het voorstel van B. en W. om aan veldwachter Tamminga een extra bijdrage uit de gemeentekas te verleenen ter dekking van de kosten, ontstaan door de ziekte van diens cchtgerioote, ging plotseling de heer Voüte resoluut op de gemeentelijke portemon naie zitten. Hij vond een dergelijke uitgave in dezen tijd van bezuiniging niet noodig; temeer nog, omdat het gemeentepersoneel het wat goed had; veel beter dan menigeen in het vrije bedrijf. Maar de heer Hemelrijk merkte op, dat de gemeen te ook werkgeversverplichtingen had tegenover dat zelfde personeel. Kan wel, zeide de vertegenwoordiger van h.et Mid- acnblok, maar ziekte kan overal voorkomen; preven tieve maatregelen moet ieder voor zich nemen. De partijgenoot van den heer Voüte, de heer Zei ler voelde ook niets voor een tegemoetkoming, om dat zooiets antecedenten in het leven riep. Maar beide heeren vergaten, dat B. en W. een ge heim vakje in de portemonnaie wisten, waarin nog een duitje zat voor dergelijke gevallen. En ofschoon het Ambtenarenreglement een extra uitgave wettigt, bleven de beide Middenblokkers zich tegen het ope nen van de beurs verklaren. Iets, wat intusschen weinig gaf! Wij kunnen ons de angst voor te hooge uitgaven voorstellen, maar 't mag aan den anderen kant niet overdreven worden en o.i. was deze uitgave van f 137.50 alleszins gerechtvaardigd. Een particuliere werkgever laat in bijzondere gevallen een goed lid van z'n personeel ook niet in den steek als het hem ook maar eenigszins mogelijk is de behulpzame hand te bieden. We hadden het hierboven alreeds over het in eigendom afstaan van in erfpacht gegeven gronden aan de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van de Melkinrichting en Stoomzuivelfabriek „Wilhelmina" en we drukken er onze bevreemding over uit, dat een en ander zonder belangrijke tegenkanting werd goedgevonden. Temeer, omdat de voorwaarden van overdracht den leden van den raad eerst vlak voor de vergadering bereikten. Het raadslid, de heer Mil tenburg:, die directeur is der fabriek en derhalve direct belanghebbende, zal wel niet hebben ver moed, dat z'n taak zoo eenvoudig zou zijn. En met hem wij ook niet, want bekijken wij de voorwaarden eens wat nader, dan kan de maatschappij in haar handen wrijven, omdat de transactie voor haar alles zins voordeelig is. Intusschen zal een en ander op dezen grondslag wel noodig zijn geweest voor de strekking van den Berger weg. De heer Voüte, die wol op z'n praatstoel zat, pro testeerde tegen de wapperende doeken voor tentoon stellingen e.d., welke de gemeente zouden ontsieren. Die doeken hadden op hem blijkbaar een zelfden invloed als een roodc lan op een stier. Wij vinden het prachtig,dat do heer Voüte angstvallig waakt voor de schoonheid in onze gemeente, doch geloo- ven, met den voorzitter, dat hij hier wel wat over dreef. In de eerste plaats zijn die doeken semi-per- manent, in de tweede plaats wapperen ze niet, om dat ze stevig vastzitten en in de derde en voor naamste plaats: er zal geen vreemdeling Bergen mijden, er zal geen gast minder z'n vacantie hier doorbrengen, omdat op eenige gespannen doeken een tijdelijke tentoonstelling wordt aangekondigd. Borgen blijft er even schoon om! De heer Den Das sneed bij de rondvraag een be langrijker onderwerp aan, nl. het besluit van het Provinciaal Waterleiding Bedrijf, om voor een wan deling in haar duingebied een kaart te eischen voor den prijs van f 1.50. Dat vond spr. niet in den haak. Oppervlakkig beschouwd, is dit zoo, doch gaan we wat dieper op de zaak in, dan mogen we niet vast houden aan die som van een gulden vijftig. Immers voor de luttele som van één dubbeltje kan men een -pubbui uea uoui ubji sofixBMJi aeaty Joo.\ ua laarniSap kaart krijgen! Welke logeergast kan daartegen bezwaar hebben? O zeker, het ware mooier indien het Bedrijf de wandeling op zijn terreinen gratis toestond., doch men mag toch ook niet uit het oog verliezen, dat het onderhoud en de beplanting ieder jaar vele honder den guldens vragen en dat de maatschappij een bebosschingsplan in uitvoering heeft, waardoor Ber gen een prachtig recreatie-oord rijker zal worden. Neen, wij kunnen dezen maatregel nu niet zoo bui tengewoon bezwarend vinden, al hadden ook wij het liever anders gehad. Waartegen we echter wèl bezwaren hebben is te gen de opvatting van den heer Zeiler, als zou de maatschappij geen recht hebben op haar terreinen een toegangskaart te eischen, omdat deze terreinen als gemeenschapsgoed beschouwd moesten worden en de belastingbetalers feitelijk de eigenaren waren Wij vragen ons af, waar het heen moet als wij deze opvatting consequent gaan doorvoeren? Dan heeft men geen recht entrée te heffen in het Rijksmuseum, dan moeten alle landgoederen van het Rijk gratis opengesteld worden, dan zouden Wij zonder plaatsbewijs in een trein mogen gaan zitten. We gaan te ver, dat weten we, maar de opvatting van den heer Zeiler leidt tot dezen gedachtengang. Dat de een of andere ambtenaar de beslissing in deze kwestie genomen heeft, zooals de heer Zei ler opmerkte, gelooft hij natuurlijk zelf ook niet. De gemeente zal nu bij hoogere instanties protest aan teekenen tegen deze houding van het Water leidingbedrijf, wij vreezen, dat ze nul op het rekest krijgt! B.S.V. VETERANEN—HAARLEM'S TWEEDE JEUGD, 0—0. Een geanimeerd partijtje voetbal. Zaterdagmiddag om vijf uur hebben de veteranen van B.S.V. op het terrein aan den Kerkediik een zeer geanimeerd partijtje voetbal erespeeld tegen Haarlem's Tweede Jeugd, dat in een puntlooze draw cindisrde.Het was voor B.S.V. een zware partij, daar Haarlem ongetwijfeld beter getraind was. De Twee de Jeujrd speelt dan ook geregeld iederen Zaterdag middag. winter en zomer, en het is dan ook van de B.S.V.-ers een fraaie prestatie. Er is buitengewoon hard gewerkt en met succes. De ster van het veld was ongetwijfeld Dick Min. die een zeer fraaie partij speelde en als een rots in de branding stond. Maar ook Piet de Grauw. Theo Jansen, Sluiizer, Kramer en ten Herkei hebben zeer goed werk verricht, Trouwens, alle B.S.V-ers hadden er echt zin in en hebben goed voldaan. Bijna had Theo nog succes met een geweldigen kogel, welke juist tegen de bo venlat afstuitte. Maar een overwinning zou voor cte thuisclub inderdaad teveel ziin geweest. Zij kon met een gelijk spel dubbel en dwars tevreden ziin. Het veteranen-elftal is een aardig geheel en wat wel het voornaamste is: de geest is uitstekend en er wordt dan ook met zeer groote animo gevoetbald. BERGER SPORTVEREENIGING. Een uitnemend geslaagde' sportdag. Het jeugdelftal en de adspiranten zorgden ervoor, dat beker en medaille in het be zit van B.S.V. kwamen. Het was gisteren echt gezellig op het B.S.V. terrein aan den Kerkedijk. De Zaandamsche voetbalvereni ging „Verkade" kwam om kwart over negen bij het station Bergen kan met vier elftallen, vergezeld van de noodige bestuursleden en supporters; tezamen 'n gezelschap van ongeveer 75 menschen. En daar er ook heel wat publiek uit Bergen naar het voetbalveld was getrokken, kon van een fraaie propaganda voor het voetbalspel in 't algemeen en voor B.S.V. in het bijzonder worden gesproken. Voeg daarbij het prach tige weer en de uitnemende regeling, waardoor alle wedstrijden een uiterst vlot verloop hadden en we kunnen met groote vreugde constateeren, dat B.S.V. nieuw leven is ingeblazen en de reorganisatie een heilzamen invloed heeft gehad op de gehecle ver- ecniging. B.S.V. is nu op den goeden weg! Jeugd-elltal—Verkade b. 10. Reeds om tien uur kwam hot Berger Jeugd-elftal, bestaande uit spelers onder dc 16 jaar, die geen lid van B.S.V. waren, tegen de Verkadc b-adspiranten in 't veld en de jongens brachten het er wonderwel af. In aanmerking genomen, dat deze spelertjes nog nimmer in elftal-verband met elkander hadden ge speld, was het verrassend om te zien hoe er gewerkt werd, en ofschoon het Vcrkade-elftal alle mogelijke moeite deed, de overwining te behalen, lukte dit niet en wist de Berger ieugd met 1-0 to winnen, zij het dan ook door een strafschop, keihard door Hans Bus selman in een doelpunt omgezet. Ofschoon alle jon gens hun best hebben gedaan, waren er natuurlijk uitblinkers. Karei Colnat in het doel hield er tal van fraaie schoten uit; Piet Wevers en Klaas van Vliet vormden een aardig backstelletje en daarvoor speel de Dick Honing als spil een solied partijtje voetbal. Kees Jansen, die er voor de pauze als links-midden niet in kon komen, was in de tweede helft subliem en Jaap Jansen was als rechtsbinnen 'n openharing Jammer, dat Jaapie Hemelrijk, die handige dingen deed, te klein was en er daardoor geen kracht van hem uitging. Van Hans Busselman en Dolf ten Brug- gencate hadden we eerlijk gezegd meer verwacht, al dient gezegd, dat eerstgenoemde niet heel gelukkig was met schiete en passeeren. In ieder geval wonnen de jongens zeer verdiend. B.S.V. aVerkade a. 31. De tweede wedstrijd ging tusschen de B.S.V. a en de Verkade a-adspiranten. We hebben de B.S.V.'ertjes zelden zoo goed zien spelen. Er zat van het begin af aan verband in de ploeg en er werd hard gewerkt. In aanmerking genomen, dat er met invallers voor Frans Mays en Karei ten Bruggencate moest worden gespeeld, hebben ze het er keurig afgebracht. Kuipers als rechtsbuiten, Niek van den Berg als links binnen en Jan Eriks als centervoor, vormden een doorloo pend gevaar voor de Verkade-achterhoede. Jammer, dat Eriks te zelfzuchtig was en daardoor mooi veld werk dikwijls verknoeide. Jan Ludding als spil zagen wij wel eens beter, al heeft hij ook nu weer bergen werk verzet. Kobus Kramer was zeker de beste in de midednlinie. In de achterhoede speelde Fokke Jonker een soliede en forsche partij en in het doel was Louis Dames buitengewoon op dreef. Kuipers maakte op fraaie wijze het eerste doelpunt; de back van Ver kade door Jan Eriks duchtig in het nauw gedreven, wilde den bal over eigen doel werken en schoot zelf keihard in. Een goedkoop doelpunlje. Nadat Kuipers fraai had voorgezet, liep Dick Oosterling snel naar binnen en scoord 'n mooi derde doelpunt. Verkade redde de eer met een fraai goaltje na een algemeenen aanval. Ongetwijfeld was dit wel de aaardigste wedstrijd van den gcheelen dag cn de bronzen medaille een mooie belooning voor het kranige spel van de ge- heele ploeg. B.S.V. II—Verkade II, 2—4. Van het tweede elftal van B.S.V. hebben we wei nig fraais gezien. Dat kon ook haast niet anders, daar de spelers voor 't eerst na de competitie weer speelden. En dan nog in geheel ander verband. Dat niet op elkander ingesteld zijn wreekte zich al heel gauw, want de wedstrijd was nog geen tien minu ten aan den gang, of Verkade had reeds met 2—0 de leiding.. Het eerste doelpunt had keeper v. Vliet moeten houden, het tweede werd gescoord met een prachtigen kopbal. Flurschütz, die na grondige oefe ning ongetwijfeld een zeer bruikbaar centervoor kan worden, scoorde toen op fraaie wijze tegen en met 12 voor Verkade ging de rust in. Wc hoop ten voor B.S.V. dat in de tweede helft wind mee kreeg, het beste, doch 't heeft niet mogen zijn. Toen keeper Van Vliet te ver uitliep, maakte Verkade er handigjes 31 van en vlak daarop was het na een algemeenen aanval zelfs 41. Het ging er toen voor B.S.V. bedenkelijk uitzien, maar de laatste 10 minu ten kwam het geheele elftal er beter in en be- heerschte het spel. Weer maakt Verkade een doel punt in eigen goal en de stand was 42. Daarbij bleef het. Over de spelers vellen wij de eerste maal geen oordeel, wel meenen wij, dat dit elftal goed kan worden, na serieuse training. B.S.V. I—Verkade I, 1—2. Het was niet de mooiste, waar het was wel de spannendste wedstrijd welke het laatst werd ge speeld tuschen de eerste elftallen van B.S.V. en Verkade. De thuisclub speelde met invallers voor Dick Beeldman, Coevert en na de pauze voor Bep van Diepen, doch deed voor Verkade niet veel onder. De uitslag had dan ook evengoed andersom kunnen zijn. Ja, er werd zelfs meer geschoten door B.S.V. dan door Verkade. Ab. v. d. Berg, Gerrit Visser en Arie Rampen hadden echter weinig geluk en een hard en ver schot van Dirk de Jong werd schitte rend door den doelman van Verkade gestopt. Trou wens, allo elftallen van Verkade beschikten over uitstekende doelverdedigers. Fielet, die ons een goede aanwinst voor B.S.V. lijkt, kon op een moment niet anders doen dan den bal uit het doel slaan en voorkwam daardoor een zeker doelpunt. Dit kwam er niettemin toch, want de strafschop werd benut. Iets, wat o.i. niet had gehoefd. Uit een fraaie voorzet van Jaap Tuin, die als linksbuiten zeer verdienstelijk speelde, bracht Arie Rampen, half vallende met een schitterenden kop bal de partijen weer op gelijken voet. Maar Ver kade nam weer de leiding, toen Fillet ver was opge drongen en dit noodlottig werd. Verkade stond daar na de leiding niet meer af ,hoe de B.S.V.'ers ook zwoegden. Toch was o.i. de overwinning wel ver diend, want Verkade speelde inderdaad iets beter. Scheidsrechter I-Iartland floot uitstekend en hield de touwtjes sroed strak. Dit was ook wel noodig, want de partij was zeer forsch. We zullen over het onverkwikkelijk incident, veroorzaakt door een der Verkade-spelers, maar zwijgen. Het was jammer en 't had niet gehoefd. Voor 't overige werden de wedstrijden door geen wanklank verstoord. De adspiranten wonnen de bronzen medaille, de vier elftallen van B.S.V., met 8 gescoorde doelpun ten tegen Verkade 7, den beker; De prijzen waren door Verkade. beschikbaar-gesteld en werden,na af- loop met eenige hartelijke woorden uitgereikt. Voetbaloverschrijving. Gevraagd: A. Plakman van Schagen naar Dosko, A. Zuidam van Alcmaria naar Oudorp; A. C. Ham van V.C.L. naar M.O.C.; G. Hollander van H.R.C. naar Watervogels. (Alg. Sp.) Verleend: H. Peereboom van Alcmaria naar Nieu we Niedorp; S. C. Duinmaijer van Alcmaria naar Alkm. Boys; P. G. Stikker van Be Quick (Zutfen) naar Alkm. Boys; Chr. Riteco van Watervogels naar H.R.C;; J. R. van Marle. van West Frisia naar Alkm. Boys; A. van Dijk van D.E.S. naar Nieuwe Nie dorp; B. Bijmolen van Upright (Groningen) naar Helder (allen per 1 Aug. 1935). (Sp.kr.) Strafrapport. De N.II.V.B. besloot, aldus het Alg. Sp., naar aan leiding van Berkhout 1Sijbekarspel 1 op 14 April j.1. H. J. Snel en J. Beuling (Berkhout) te schorsen, totdat zij aan de commissie van onderzoek antwoord hebben gezonden op de tweemaal aan hen gevraagde inlichtingen. Reglementswijziging. W.F.C. te Wormerveer stelt, naar het Alg. Sp. meldt, voor aan de Alg. verg. van den N.H.V.B. om het reglement op enkele punten te wijzigen. In de eerste plaats wil zij de bepaling opheffen dat een club op haar wedstrijdformulicr óók moet invullen den grensrechter der tegenpartij. Waar de N.H.V.B. deze bepaling in de praktijk reeds niet toe paste, meent W.F.C., vooral door moeilijkheden spe ciaal bij adspirantenwedstrijden ten aanzien van dit punt, intrekking te moeten voorstellen (Wij zouden aanraden dit voorstel niet aan te nemen. Het kan toch maar al te vaak noodig blijken dat de naam van den grensrechter wel degelijk officieel vast moet staan. Aan één vermelding heeft men dan niet ge noeg. Dat ook de tegenpartij den naam kan vragen en opgeven heeft o.i. een soort preventieve werking tegen misbruik. Sommige personen toch kunnen uit gesloten zijn van het grensrechtersambt. Zonder con trole kan een club hem rustig handhaven; desnoods geeft zij aan den bond een anderen naam op. De te genpartij zal in zulke gevallen zeker voor de correc tie zorgen. Daarvoor dient dit artikel te blijven be staan. Sp. Red. S. C.) Voorts stelt W.F.C. voor dat de scheidsrechter, die het recht en de plicht heeft op materieel en terrein toe te zien, niet alleen verplicht is den secretaris van den N.H.V.B. mededeeling te doen van overtre dingen, maar het ook dadelijk ter kennis te brengen van een bestuurslid of aanvoerder van het spelen de elftal van de betreffende vereeniging. W.F.C. voegt er in de toelichting aan toe dat men bij het opslaan van de officieele mededeelingen niet voor verrassingen komt te staan, waarvan de juist heid in vele gevallen met geen mogelijkheid meer te achterhalen is (Zeer praktisch bekeken Sp.Red. S. C.) Tenslotte stelt W.F.C. voor dat vaststelling wed strijden uiterlijk 60 uur voor den aanvang van dc match ter kennis van de betreffende vereeniging moet zijn gebracht. (Dit komt hier op neer dat W.F.C. wil, dat men voor Vrijdagmorgen 2 uur (of zoo men wil: Donder dagnacht 2 uur) de vaststelling van een wedstrijd ter kennis van een vereeniging moet hebben ge bracht. Hoewel wij een reglementsbepaling toejui chen, die er eens een eind aan maakt dat er op Za terdagavond nog maar lustig heen en weer getelegra feerd wordt over een wedstrijd (men schijnt bij den bond niet te begrijpen dat een secretaris geen be dienden heeft mèt snelle voertuigen om een elftal nog even te waarschuwen en voor publiciteit te zor gen) vinden we de termijn, door W.F.C. gesteld, te lang. Men heeft rekening te houden met den K.N.- V.B. Daar valt niet aan te tornen. Die K.N.V.B. nu publiceert heel vaak Donderdagavond in de Sport kroniek wedstrijdwijzigingen en aanvullingen. Aan de hand daarvan is de N.H.V.B. zeer vaak genoopt om haar reeds vastgesteld programma te wijzigen. Nu zou aflasting wel mogen en opnieuw vaststel ling tusschen vrijgekomen clubs niet. De competitie leider zou dan zeer aan banden gelegd worden. Want denkt U het geval eens in. De competitieleider ziet Donderdagavond pl.m. 7 uur de Sportkroniek pas. Voor en aleer hij zijn geheele plan klaar heeft, zijn de postkantoren gesloten en hoe denkt U dat secreta rissen van plattelandsche clubs, die vaak nog buiten de dorpskom wonen, wedstrijdwijzigingen nog voor 's nachts 2 uur ter kennis kunnen krijgen? Neen, zoover als W.F.C. wil is funest voor de soepelheid van het competitieverloop. Sp.Red. S.C.) Ledenlijsten. De N.H.V.B. dringt er bij de vereenigingen op aan dat zij toch vooral de ledenlijsten voor het a.s. sei zoen vóór 10 Aug. a.s. opzenden. Wij willen er nog even op wijzen, dat men bestuurs leden en eereleden ook moet opgeven. Voor dezo laatste groep behoeft men geen contributie te beta-. len. Adspiranten zijn zij die 1 Augustus a.s. nog geen 16 jaar zijn. Dus allen die vanaf 2 Aug. 1919 zijn ge boren. Men houde een afschrift van zijn aan den bond gezonden ledenlijst! Bekerwedstrijden te Hoorn. De ver. „Sport" te Hoorn, houdt 25 Aug. en 8 Sept. Bekerwedstrijden om een „West-Friesland Beker". Datum Algemeene Vergadering. Naar wij officieel vernemen, zal de Alg. Verg. van den N.H.V.B. op Zondag 25 Augustus worden gehou den te Alkmaar. Bestuursvacatures. Op de a.s. vergadering zullen twee plaatsen vacant zijn, n.1. die van de heeren H. Brussel te Wormerveer wegens „familieomstandigheden" cn J. Melk (Zaan dam) wegens „drukke werkzaamheden". Voorbode! Gepubliceerd is de lijst van deelnemers aan het A.R.O.L.-bekertournooi van A.F.C. te Amsterdam, dat op den derde en tweeden Zondag voor de competitie gehouden wordt: Ajax, A.F.G.,1 Blauw-Wit, D.W.S., Zeeburgia, H.B.S., H.F.C., N.A.C., O.V.V. en Z.A.C. In plaats van H.B.S. deed vorig jaar Bloemendaal mee. Ajax won het tournooi. Finale was (treffend genoeg) Ajax—D.W.S. 3—0. Geslaagd. Voor het Nederlandsche Voetbal-Oefenmeesters- examen van den K.N.V.B. is volgens de Sp.kr. ge slaagd de heer C. A. Dijke, de bekende linksback van Overmaas, en eerder van Feijenoord. Bestuursbesluiten. De K.N.V.B. nam volgens de Spr. Kr. enkele be sluiten, waarvan we de volgende vermelden: De toegangsprijzen voor NederlandDenfmarken op 3 November a.s. blijven zooals ze de laatste jaren geregeld waren. Met ingang van 1 September 1935 zal aan alle ver eenigingen de verplichting worden gesteld dat hun terreinen de internationale afmetingen dienen te be zitten; d.w.z. lengte minstens 100 m. en hoogstens 110 m.; breedte minstens 64 m. en hoogstens 75 m. In bijzondere gevallen zal ook voor tribunebouw geld uit het terreinfonds kunnen worden verstrekt. Het verzoek van „Frisia" te Leeuwarden om bij keuze in de eerste klasse te worden gehandhaafd, is afgewgzen. Aan Go Ahead, Deventer, zal dringend worden ver zocht maatregelen te treften, zoodat voortaan haar Supporters vereeniging geen uitzendingen meer kan geven van Go Ahead's uitwedstrijden. (Door telefoni sche overbrenging van wedstrijdverslagen in een groo te machineloods trokken de andere Deventer clubs geen volk meer. Spr. Red. S. C.). Veld verlichting. Over verlichting van velden voor avondtraining, geeft Philips een boekje uit. Het is gratis te verkrij gen aan het Lichtadviesbureau van Philips, Eind hoven. Jury Wieringer Baan. De N.W.U. heeft volgens de Sp. Echo de onder staande jury voor Wieringen benoemd: A. Wedstrijdcommissarissen: L. Noorden, C. F. van Duijn en A. H. van 't Hof. Plaatsvervangers: W. de Vries, T. Kort, R. Post en J. Visser. B. Kamprechter: C. F. Ruys; pl.verv. J. Visser cn W. de Vries. C. Starter: A. Kuinker; pl.verv. R. Post en J. Vis ser. D. Rondenverificatcur: J. E. Pauw; pl.v. W. de Vries en T. Kort. E. Bochtcommissarissen: R. Post, J. Visser, W. de Vries en T. Kort. De licentiehouder 'is de heer O. J. Bosker. Komende wedstrijden. Op 4 Augustus vindt te "Brussel de wielerwedstrijd België—Nederland plaats en 8 September de wedstrijd Nederland—Denemarken te Bergen óp Zoom. Afgevaardigd zijn naar de wereldkampioenschap pen te Brussel van 10 tot en met 18 Augustus: Profs Sprint: Jacques van Egmond. Amateurs Sprint: A. van Vliet, Ooms, Van de Vijver en B. Leene. Profs op den weg: Stuijts en Middelkamp. Amateurs op den weg: J. Braspenninx, Nuijten, Schipper en aJnsen. Van deze laatste 4 mogen er 3 starten. Wie uitvalt wordt den dag tevoren beslist.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7