De Driemogendheden-conferentie te Parijs Zomerfeest Berger Sportvereeniging Opstand in Albanië Paardensport Draverij cm het Korte Baankampioenschap te Purmerend. Hevige gevechten ten Zuiden van Tirana. Vrachtauto over den kop geslagen. Kindermoord? Predikbeurten. Marktberichten. 'Alle voorbereidende maatregelen waren getroffen en alles was voor de ontvangst van kramen en ten ten op het terrein aan den Kerkedijk present. Het opbouwen der kermis was voor de jeugd na tuurlijk een groote attractie en het „opbouwen" gaf in den lossen grond nogal was stagnatie. Maar ailés kwam voor elkaar en alles zag er recht gezellig uit. Een wandeling over het feestterrein. Wanneer men het groote toegangshek, dat het feestterrein omsluit, door is, staat men dadelijk voor den prachtigen auto-skooter van het concern Hom- merson en Vermeden. Vroolijkc radiö-muziek klinkt U in de ooien en helder gelach klinkt op uit de autotjes, 'welke ronddaveren, hun gang slechts onder brekend als de sirene waarschuwt, dat de rit ten einde is en een nieuwe zal beginnen. Dan worden de wagentjes door nieuwe gegadigden bestormd. Achter deze groote inrichting verrijst de enorme consumptie- en danstent van den heer K. do Boer uit Bergen, waar een goed buffet en een beschaafde band voor de gezelligheid zorgen, terwijl op Zaterdag en /Zondagavond gelegenheid bestaat te offeren op het, altaar van Tcrpsichore. Hechts naast de danstent verrijst hel Theater Mo dern, waar tal van artisten optreden en eenige grap pige clowns de bezoekers doen schaterlachen. Aan de andere zijde van de danstent is de Shimmy-glij baan van de firma Tennissen verrezen en vormt •eveneens een groote attractie. Aan weerszijden van liet middenterrein schaarden zich tal van verma kelijkheden en kramen. Zoo zien we aan de Noord zijde een gelegenheid waar men z'n krachten op de •sjoelbak kan beproeven, daarnaast één tent voor touwtrekken om aardige prijzen. Dan volgt de sport.- tent, waar liefhebbers van schieten hun hart kun nen ophalen en waar draverijen wórden gehouden. Hiernaast staat het Vlooientheater-, een Oord des vermaaks, hetwelk eveneens in het. teeken der be langstelling staat. Aan de Zuidzijde van het terrein zijn naast elkan der gerijd een iistent, een Hollandsche gebakkraam, een kraam met suikerwerk en chocola, een tweede schiettent en een gelegenheid waar men met ballen- werpen z'n kunsten toonen kan. Fruit-, visch en sigaren van den bekenden win kelier, den heer Brandwijk, hebben hunne filialen op het feestterrein opgericht. Tenslotte noemen wij op het voorterrein nog twee bommenwerpers, waar omheen het publiek zich ver dringt en natuurlijk ook het hoofd van .Tut, waar op men z'n krachten beproeven kan. Vanmorgen zal een en ander nog worden gecompleteerd door een zweefmolen, welke een plaats krijgt, vóór den skoo- ter. Wie houdt van een rustig zitje waar men noch tans een fraai overzicht heeft over het. feestterrein vindt dit in en voor de kleedtent van B.S.V., waar •de heer J. Bak. exploitant van het. buffet der vereeni- ging, die aldaar een gezellige gelegenheid heeft ge creëerd. Vooral 's avonds doet dit restaurant met z'n kleurige omlijsting van lampies in verschillende linten het bijzonder goed. Het was er gistermiddag om 4 uur hij de opening reeds zeer vol. terwijl de stemming buitengewoon opgewekt was. Ook in de avonduren was het gezel lig druk op het feestterrein. Johanna M. kampioene. Donderdagmiddag ïs onder een overweldigende pu blieke belangstelling, het korte baan-kampioenschap voor Noorcl-Holland verreden. Uit de geheele provincie waren de paardensport liefhebbers aanwezig, uit de Zaanstreek waren tal van liefhebbers, pikeurs en eigenaars. Het was niet te verwonderen dat deze course, de belangrijkste in Noord-Holland, van dit seizoen, met een hoofdprijs van f 500.de allerbeste kortebaanpaarden naar Pur merend lokte om daar elkaar de eer te betwisten. Ja de, Nederlandsch kampioen lange baan, The Gleaner, was zelfs ingeschreven en deze fraaie hengst heeft ge toond ook op 300 Meter-baan tot iets goeds in staat te zijn, de tweede prijs was zijn deel. Velen zijn misschien wel teleur gesteld over het loopen van The Gleaner, maar men bedenke dat een langebaanpaard zoo maar niet thuis is op de korte. Het optreden van liet Duitsche paard Johanna M., die een fraaie course heeft geloopen, zal voor het gros der bezoekers wel een verrassing zijn geweest. Deze vier-jarige merrie heeft op een pracht manier deze course gewonnen en werd zoodoende kampioen van Noord-Holland. Dit paard heeft nog maar eenige kortebaancourses ge loopen, waarvan die in Krommenie van de vorige week één der eerste was, voorwaar een prachtige prestatie van Johanna. Van de 40 ingeschreven paarden verschenen er 31 aan den start. No. 1. Johanna M; 2. Etna M; 3. Miss Everharda; 4. Qualiteit; 5. Sister Patrick; 6. Catabora T; 7. Ma- rie D; 8. Calumet Contender; 9. Betty Worthy; 10. Frances May; 11. Our Dream; 12. Weidlooper; 13. Sal- ly Harvester; 14. Odessa; 15. Ex Smiling; 16. Our Uh- lan B; 17. Navarra; 18. The Gleaner; 19. Rolls Royce; 20. Anna Bradfort, Qui; 21. Rose Morgan; 22. Pinker- ton; 23. Mixerin; 24. Up to date; 25. Noma B; 26. Fa- tima; 27. Glossy Silk; 28. Nordeck; 29. Harvast Lee; 30. Jade; 31. Uniform. Reeds in de eerste omloop za gen we tal van spannende ritten. Zoo had o.a. Our Dream vier ritten noodig om Weid looper uit te schakelen en Betty Worthy drie ritten tegen Frances May. Het aantal kampritten was in de eerste omloop al legio en na veel gedraaf was het veld tot 16 paar den gedund en zag het veld er voor de tweede om loop als volgt uit: 1. Uniform; 2. Sally Harvester; 3. Mixerin; 4. Calumet Contender; 5. Our Uhlan B; 6. Betty Worthy; 7. Our Dream; 8. Glossy Silk: 9. The Gleaner 10. Noma B; 11. Miss Everharda; 12. Jade; 13. Pinkerton; 14. Sister Patrick H; 15. Rolls Royce; 16. Johanna M. In de derde omloop verschenen nog acht paarden die de volgende samenstelling vonden: Sally Har vester verliest in drie ritten van Betty Worth: Jo hanna M verslaat in twee ritten de Zaansche ver tegenwoordigster Mixerin, terwijl Sister Patrick H. door Glossy Silk in twee mooie ritten wordt uitge schakeld. The Gleaner wint in drie ritten van Miss Everharda. Zoo was om ongeveer 8 uur de finale bereikt. In deze beslissende omloop werd allereerst Betty Worthy door Johanna M geklopt. Terwijl Glos sy Silk de eerste rit tegen The Gleaner won. maar de twee laatste verloor, zoodat ook Glossy voor het kampioenschap niet in aanmerking kwam. Het. was intusschen reeds 9 uur geworden, toen nog niet de prijswinnaar bekend was. Het waren Johanna M en The Gleaner die élkandcr de eer moesten betwisten, In twee overtuigende ritten werd The Gleaner geklopt; zoo won Johanna het kampioenschap. De gedetailleerde uitslag is als volgt: le prijs: Johanna M. eigenares Mevr. Kramer Duitschland, f500—berijder J. van Leeuwen Jr., die de zilveren zweep won, henevens een dasspeld en medaille; 2e prijs: The Gleaner, stal Hilversum f150.berijder J. v. d. Berg; 3e prijs: Glossy Silk, eigenaar J. Vrijlandt, IJsselmonde, f75.berijder J. van Leeuwen Jr.; 4e prijs Betty Worthy, eigenaar- berijder S. van der Ford. Haarlemmermeer f 25. Na deze uitstekend geslaagde draverij werd een prachtig vuurwerk ontstoken, dat een waardig slot van dezen paardensporldag vormde en een voor bode voor Zaandam. (Zaanlander). 120 GESNEUVELDEN. De te Tirana gepleegde inoord op generaal Ghilardi, de militaire adviseur van Koning Zogoe van Albanië, heeft een opstand in het district Firi ten gevolge gehad. De opstandelingen zijn onder leiding van Sjefket Verlazzi opgemarcheerd in de richting van Tirana. Daarbij is het tot een botsing met de regeeringstroe- pen gekomen. Aan beide zijden zijn 60 dooden te betreuren. Wie als overwinnaars uit den strijd zijn gekomen, is niet bekend. Sjefket Verlazzi, die indertijd zijn dochter wilde uithuwelijken aan koning Zogoe, is eenige jaren geleden naar Elbassan gevlucht. Hij is een doods vijand van Achmed Zogoe. Volgens uit Albanië ontvangen berichten, schijnt de opstandige beweging ernstigen omvang aan te nemen. De correspondent van de „Prawda" meldt uit Ska- dar, dat de rebellen met succes weerstand zouden bieden aan de regeeringstroepen. De opstandelingen zouden inderdaad onder aan voering staan van Sjefket en Bey Verlazzi, den voor- maligen voorzitter van den Albaneeschen minister raad. De laatste berichten melden dat men er nog niet in geslaagd is de orde in het opstandige gebied te herstellen. Onder de opstandelingen zouden zich vol gens deze berichten een aantal officieren en ambte naren bevinden. De onlusten zijn echter bep'erkt tot het Zuiden des lands. De opstandelingen hebben ver- lclaard, dat zij het niet eens zijn met de door de regeering gevoerde buitenlandsche politiek. De alhier verschijnende bladen melden voorts nog, dat een groot aantal officieren gehoorzaamheid heb ben geweigerd. De leider van de opstandelingen zou de voormalige premier Tefket Bey Werlatzi, zijn. Aangezien de verbindingen verbroken zijn, is het zeer moeilijk een juist overzicht van den toestand te verkrijgen. In Noord-Albanië schijnt het echter rustig te zijn. De „Prawda" verwacht in ieder geval, dat een over winning der regeeringstroepen gevolgd zal worden d<por het uitroepen van dc militaire dictatuur in Tirana. Visschersboot op de Waal gezonken. Vader met twee zoons te water geraakt. De jongste in de diepte verdwenen. Gistermiddag omstreeks half vijf is het visschers- schuitje van den visscher van Haaften uit Nijmegen die met zijn heide zoons met de zegen op de Waal gcvischt had, door een Duitsche sleepboot overvaren. v. H. had zich door den sleep laten optrekken tot op de hoogte van de stad. Toen de kapitein van de sleepboot 't visschersschuitje liet vieren konden de visschers niet gauw genoeg terzijde komen en werd hun boot door een volgende sleepkraan gegre pen. De visschersschuit sloeg om en de drie inzitten den, van Haaften en zijn beide zoons geraakten te water. De vader en de oudste zoon wisten het anker van de sleepboot nog te grijpen en zich daaraan op te trekken, zoodat zij aan boord gehaald konden worden. De jongere zoon slaagde daarin niet en ver dween in de diepte. De visschersboot dreef af. Door de politie te Nijmegen wordt een onderzoek ingesteld. Bestuurder en zijn beide kinderen vrijwel ongedeerd, schoonvader zwaar gewond. Tengevolge van een breuk in het carter, is onder de gemeente Bakkum, een vrachtauto welke bestuurd werd door den heer H. A. Mensin, limonadehande- laar in Bergen, over den kop geslagen. Noch de bestuurder, noch zijn beide inzittende kin deren, werden ernstig gekwetst. Zijn schoonvader echter kreeg een zware hoofdwonde, terwijl hij ook een schouder- en beenfractuur opliep. Het grootste deel van den inhoud van den auto, uit flesschen bestaande, kwam op den weg terecht, zoodat die vol lag met glasscherven. Dit gevaarlijke goedje werd verwijderd. Medische hulp was spoedig aanwezig. DE BELGISCHE KONINGSKINDEREN. De Belgische Koningskinderen, die sedert 24 Juni te Noordwijk aan Zee ten huize van den burge meester, den heer Van den Mortel, hebben vertoefd, zijn gisterochtend naar België teruggekeerd. Het afmelden van het détachement rijksveldwach ters, dat ter bewaking der Belgische Koningskinderen te Noordwijk vertoeft, zal geschieden. VERHOOGING VAN DE VEILIGHEID VAN HET LUCHTVERVOER. Bij beschikking van den minister van Waterstaat is een commissie van onder zoek ingesteld. De samenstelling. Bij beschikking van den minister van waterstaat is ingesteld een commissie welke tot taak zal heb ben en onderzoek in te stellen naar de mogelijk heid van verhooging van de veiligheid van het lucht verkeer. JAPANSCHE KOLENMIJN PLOTSELING ONDER WATER GELOOPEN. Elf mijnwerkers verdronken. Gistermorgen is een kolenmijn nabij Kioesjoe, in de prefectuur Foekoeoka, plotseling onder water ge loopen. E12 mijnwerkers verdronken. Engeland en Italië blijven op hun stuk staan Welk stuk van Abessynië zal ieder krijgen? De geruchten, die over de Driemogendhedencon- ferentie te Parijs tot ons komen, zijn weinig bemoe digend. Zoowel Italië als Engeland blijven strak op hun stuk staan na blijkbaar door middel van Laval, die als tusschenpersoon dienst doet, elkaar de weder- zijdsche eischen te hebben doen weten. Zóó verbitterd is de stemming, dat Laval de groot ste moeite schijnt te hebben gehad, om een directe conferentie tusschen den Italiaanschen afgevaar digde Aloisi en den Engelschen vertegenwoordiger Lord Eden tot stand te brengen. Dat de partijen stug tegenover elkaar blijven staan is trouwens zeer begrijpelijk. De beer (Abessynië) zal men trachten te schieten, dat is wel zeker, en het gaat er nu maar om welk stuk van de mooie huid ieder krijgt. Daarover loopt het geschil en allerminst over de kwestie der Abessijnsche onafhankelijkheid. Dat die geschonden mag worden, al naar de Britsche, Franscho of Italiaansche belangen dat vragen, daar over zijn de heeren het wel eens. Italië, dat de buit zal neerleggen, vraagt waar schijnlijk te veel en komt daardoor in conflict met de Engelsche belangen bij de Nijlbronnen en het Tsanameer. Hier raakt Mussolini aan het heilige huisje van de Britten, die straks de welvaart van Soedan en Egypte niet afhankelijk willen zien gesteld van de meer of mindere welwillendheid van hun Italiaan sche vrienden lees concurrenten. Hoe ten slotte deze conferentie zal afloopen, is nog met geen mogelijkheid te voorspellen. Na de besprekingen worden de journalisten door Laval en Eden ontvangen. Dat Italië met zuiver economische concessies ge noegen zal nemen is niet waarschijnlijk. Als gunstig teeken mag echter worden beschouwd dat het zich tot onderhandelen bereid heeft ver klaard, wat zeker als bewijs kan dienen, dat Rome niet tot het alleruiterste wil gaan. Blijkbaar is Mussolini toch nog wel tot eenige t( moetkomendheid bereid. Het hangt er nu natuurlijk maar vanaf of de partijen het met elkaar eens kunnen worden. Dat dit gemakkelijk zal gaan is niet waarschijnlijk en als de onderhandelingen niet reeds in de eerste dagen definitief afspringen, kan men er zeker van zijn dat zeer langdurige besprekingen zullen noodig zijn om de tallooze kwesties en moeilijkheden op te lossen. De verschillende regeeringen hebben dat zelf ook wel ingezien en daarom allereerst gezorgd, dat de Volkenbond buiten spel blijft. Uitdrukkelijk hebben zij verklaard, dat deze kwesth geheel buiten de bemoeiingen van Genève om dient te gaan, daar het hier onderhandelingen gold over een verdrag van 1906 tusschen partijen gesloten. Men wenscht dus blijkbaar allerminst de Volke renbond als pottekijker bij het brouwseltje dat men in Parijs op het vuur zet. Ook wil men blijkbaar de Volkerenbond niet in moeilijkheden brengen. Voor machtigen en grooten is het wel erg gemak kelijk zich van een lastigen rechter te ontdoen! Mochten Engeland en Italië onverhoopt tot een re sultaat komen, dan blijft het natuurlijk nog de vraag of Keizer Haile Selassie zich daarmede accoord zal verklaren. O.i. zal men goed doen daaraan niet te zwaar te tillen. Is Abessynië's lot, onder goedkeuring van La val, eenmaal door Engeland en Italië bezegeld, clan zullen de dappere krijgers van den Koning der Ko ningen weinig meer aan dat besluit kunnen ycr anderen. Echtpaar te Hengelo gearresteerd, Te Hengelo (G.) is het echtpaar W. gearresteerd, dat wordt verdacht een pasgeboren kind in de buurt van hun woning te hebben begraven. Toen de vrouw eerst in verzekerde bewaring was gesteld, vervoegde de man zich ten gemeentehuize, en ging onverwachts den veldwachter B. te lijf, zoodat deze assistentie van een paar burgers moest inroepen. Het echtpaar zal voor den officier van justitie te Zutfen worden geleid. ANNA PAULOWNA Tooneelwedstrijd „Ormenio". Evenals 5 jaar geleden organiseert de welbekende tooneel ver. „Ormenio" in Veerburg een tooneelwed- strijd. De strijd zal gaan tusschen 4 vereenigingen, die in deze volgorde zullen optreden: 10 Nov. „Roomsch Tooneel" Rotterdam; 12 Jam? „Helmers", Amsterdam; 2 Febr.: „Jacob van Lenncp" Haarlem; 1 Maart: „Tavenu", Den Helder. De op te voeren stukken alsmede de bijzonderheden over de toegangsbewijzen worden nog nader bericht. De gebruikelijke uitvoerirTen van „Ormenio" vallen hier nog buiten, zoodat we een welverzorgd winter- programma kunnen krijgen. Zwemwedstrijden. Zooals men weet worden Zondag 25 Aug. zwem wedstrijden gehouden in het zwembad van het Wit te Kruis. Ze. worden georganiseerd door het K.N.Z.B.- lid, onze jonge zwemclub ,,'t Oude Veer". Aan de wedstrijden nemen deel de bekende vereenigingen uit Holland's Nooiderkwarticr, die elkaar ook reeds ontmoet hebben in Schagen en Oude Niedorp, t.w. Schagen, Oude Niedorp, Heerhugowaard, Den Helder en Anna Paulowna. De badinrichting is daartoe deze week uitgebreid met een drietal keurige wedstrijdbanen met voorge schreven start en keerplaatsen. Des voormiddags bestaat gelegenheid om het be kende zwemdiploma te verwerven. Een cn ander wordt in Veerburg besloten met prijs uitreiking en bal. We wenschen 't Witte Kruis en 't Oude Veer veel succes. Het weer is wel de belangrijkste factor tot welslagen. ZONDAG 18 AUGUSTUS. NED. HERV. GEMEENTE. Bergen, voorm. 10 uur. Ds. Kuiper v. M.-Beemster. Nieuwe Niedorp, geen dienst. Slootdorp, geen dienst. Middenmeer, nam. 2.30 uur. Godsd. samenkomst. Mei. D. van Vliet. EVANGELISATIE. Middenmeer, voorm. 10 uur. Cand. Plomp, van Am sterdam. Slootdorp, nam. 3 uur. Cand. Plomp. GEREF. KERK. Slootdorp, voorm. 9.30 uur, Cand. C. v. d. Vliet. Slootdorp, nam. 2.30 uur. Leesdienst. Middenmeet voorm. 9.30 uur, Leesdienst. Middenmeer. nam. 3 uur. Cand. C. v. d. Vliet. E. V. MARANATHA. Bergen, dr. v. Peltlaan 1, voorm. 10.30 uur. Ds. Ter louw van Alkmaar. EIERVEILING SCHAGEN. 15 Augustus 1935. Aangevoerd: 60.000 kipeieren: 54—56 Kg. f2.85, 56 —58 Kg. f2.90—2.95, 58—60 Kg. f2.95—3.05. 60-62 Kg. f3—3.10, 62—65 Kg. f 3.10^-3.40; eendeieren f2.05. alles per 100 stuks. HOORN, 15 Augustus 1935. 5 Stapels kleine Fabriekskaas f 15, 3 stapels kleine Boerenkaas f 14. Aanvoer, 8 stapels, wegende 6401 Kg. Handel goed. ALKMAAR, 16 Aug. Kaasmarkt. Aangevoerd 84 st., zijnde 141.000 Kg. fabriekskaas kleine f 15, fabr. commissie f 12, boerenkaas kleine f 13.50, boerenkaas comm. f 17 per 50 Kg. ALKMAAR, 16 Aug. Aardappelen f 0.903.30, bieten f 3.80, roode kool f 1.202, uien f 3.20—5.20 per 100 Kg., aalbessen f 10, appelen f 311, augurken f 18.50, doperwten f 3—8, druiven f 1518, peren f 211, pruimben 9.50 zwar te bessen f 9, snijboonen f 24, tuinboonen f 24, p. 100 pond; andijvie f 0.50—2.40, bloemkool I f 10—19, II f 3—6, groene, kool f 3.50—5.50, kropsla f 0.50—3.10 komkommers f 1—1.50, meloenen f 10—23, perziken f 38 per 100 stuks, peterselie f 1.50, rabarber f 14, radijs f 1.60—2.20, selderie f 0.501.20, wortelen f 2—9 per 100 bos, postelein f 0.100.22, spinazie f 0.300.56 per bak. enkele slaboonen f 0.85, dubbele id. f 0.60— 0.85 per zak. WARMENHUIZEN, 16 Aug. Aangevoerd: 5400 Kg. aardappelen Schotsche mui zen f 2.50—3.30, id. grove f 2.10, id. drielingen f 2.60, eigenheimers f 2.30—2.70, id. grove f 2, id. drielingen f 1—1.30, 775 Kg. gele nep f 2.60—2.80, 1125 Kg. uien f 2.10—2.30, driel. f 2.50, 625 Kg. zilvernep f 3.30, 105 Kg. slaboonen f 4.50. WINKEL, 16 Aug. Appelen f 1—10, peren f 18, pruimen f 1214, aalbessen 4—8, tomaten 1.30—4, aug. 4—10, slab. 2—3 snijboonen f 25, kool f 11.4-0, aardappelen f 11.70 per 100 pond, meloenen f 9—24, komkommers f 1—1.40 per 100 stuks. AMSTERDAM, 16 Augustus 1935. Aardappelen. Zeeuwsche bonten f4.40—4.60, id. hl. eigenheimers f2.80—3; id. bonte star f2.40—2.80; id. eigenheimers f2.603; id. eigenh. poters f2.20 2.40; id. bl. eigenheimers poters f2.20—2.40; idem bonken f 2402.60; IJpolder eigenheimers f 2.80 3, id. bl. eigenheimers f 33.20; id. eigenheimer po ters f 2.20—2.40; Andijker blauwen f 4—4.40; idem bonten f 4.404.60, idem muizen f 3.G0—4; idem kl. muizen f2.40—2.60, Langendijker muizen f 3.60—4; Rijper muizen f 3.604; Anna Paulowna zand f 3.60 —5; Hillegommer zandaardappelen f 3.605; Noord wijker zandaardappelen f 3.60—5; Wcstl. muizen f 3.60—4 per 100 Kg. ALKMAAR, 16 Augustus 1935. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in to taal 1079 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort,en pri.t- zen als volgt: 33 HL rogge f6.50; 248 H.L. gerst chev. f3.504.62V2'. 350 IIL haver f 6.50—6.75; 12 HL boo- nen, w.o.: bruine f 11 en witte boonen f 12—15; 12 HE geel mosterdzaad f 13.50; 87 HL karwijzaad f 18 18é40 en 337 HL. ertwen, w.o. kleine groene 2es oort f 6.50, oude groene f 10 en grauwe erwten f 22—30, alles per 100 Kg. Handel stug. MEDEMBLIK, 15 Augustus 1935. Aardappelen: Schotsche muizen f 0.95kleine' muizen 55—60 ct., grove aardappelen f .1.20—1.25, borgers f 1.201.25, per 50 Kg.; slaboonen 7580 ct., snijboonen 80 ct. per 15 Kg. BROEK OP LANGENDIJK. 16 Augustus 1935. Schotsche muizen 2.503.50, grooten 2.20, R. du- ken 1.20, eigenheimers 2.80—3.20, bl. dito 2.10—2.80, driel. 2.20—240, uien 2.70—2.90, driel. 2.40—2,60, gele nep 270—3, zilveruien 60 ct„ driel. 2.20—2.50, zilver- nep 3.504.60, spercieboonen 44.70. roode kool 1 2.10, gele kool 2.50—3.40, witte kool 1.40—2.10, bos wortelen 22.10, bloemkool 1.90, 2e soort 5, tomaten A 6.70—-7.30, B 7—7.50. C 6.40, C C2.20. NOORDSCHARWOUDE. 16 Augustus 1935. Schotsche muizen 3.60—3.90, grooten 2.20—2.30, R. Duken 1.20—1.50, eigenheimers 2.60—2,90, bl dito 2— 3.30. driela 1—2.20, uien 1.80—2.20. driel 2.30—2.60, gele nep 2.90—3.20, zilveruien 60 ct.. driel. 2.10—2.40 zilvernep 370—5, spercieboonen 4—5, roode kool 1,10 1,70, wjtte kool 1,50—2.

Schager Courant | 1935 | | pagina 11