Er komt een Komeet op de Aardevat Charles Rex Niemand behoeft zich bang te maken Raad Oude Niedorp. Ethel M. Dell. PROFETEN, DIE BROOD ETEN. Verschillende sterrenwachten in Europa, Zuid-Afrika en de Veraenigde Staten heo- ben vastgesteld, dat in het wereldruim een nieuwe komeet is verschenen, die zich met grootc snelheid in de richting van de aarde beweegt. Volgens hun berekeningen moet de aarde den komeet in het jaar 1939 ontmoeten. LONDEN, 16 Augustus 1935. (VPB.): Men schrijft het jaar des Heeren 1524. Zes jaar te voren had de beroemde astroloog J. Stöfflcr precies berekend, dat in het jaar 1524 Saturnus, Jupiter en Mars in hat teeken der Visschcn bijeen zouden komen. Dat be- •teekende veel water dat beteekende 'n zondvloed! De wereld zou vergaan De menschen verbrasten hun geld. Schulden wer- den niet meer betaald. De boeren bebouwden hun land niet meer. Wie het eenigszins kon betalen, nam de vlucht naar de bergen en liet zich daar een min of meer ruime ark bouwen. En toen kwam de zondvloed niet. De wereld verging niet. Evenmin, als zij in het jaar 1000 was vergaan en evenmin, als zij den 15cn Juni 1525 verging. Dezen laatsten datum had Keurvorst Joachim I namelijk berekend in zijn fantastisch observatorium in Bedlijn—Cölln aan de Spree. Den datum hield hij streng geheim. Eerst op den dag, waarop het noodlot zich aan de aarde zou voltrekken, begaf hij zich met zijn geheele hof naar den Kreuzberg bij Berlijn. Erg ontnuchterd keer de hij des avonds naar zijn haardstede terug, zonder dat de wereld was vergaan. Hedendaagsche Zondvloedprofeten. Doch wij behoeven niet eens zoo ver terug te gaan. Verleden jaar voorspelde een fantast in Zweden aan ieder, die het hooren wilde, de spoedige komst van het Homelschip, dat de goeden op deze wereld zou opnemen en hen medevoeren naar het rijk der eeuwi ge vreugde. In Amerika verzamelden zich op den laatsten Nieuwjaarsdag ruim 5000 aanhangers van een secte, die zich eveneens beschouwden als de uit verkorenen en alles wetenden en duidelijk den on dergang der wereld voor oogen zagen. Het einde der wereld kwam echter niet, met hoeveel stelligheid de profeten het ook hadden voorspeld. Men moest weder naar huis, om voor het eten te zorgen, schoenen laten verzolen, kleeding verstellen en ver der doen, wat de hand dagelijks te doen vindt. Vrees behoeven wij niet te koesteren. Er komt dus oen komeet op de aarde af. Hij volgt een baan die, wanneer zich geen afwijkingen voor- doen, naar menschelijke berekening de baan der aar de op een gegeven oogenblik moet snijden. Men weet thans, dat een komeet langgestrekte kegelsneden om de zon als brandpunt beschrijft, om dan weder ergens in het wereldruim te verdwijnen. Men weet eveneens, dat zulk een komeet bestaat uit een zoogenaamde kern, een sluier, die de kern om zweeft en een staart. Doch dit hemellichaam is van zeer nevelachtige samenstelling. Zóó nevelachtig, dat men zelfs een treffen met de aarde zonder de minste ongerustheid tegemoet kan zien. De staart van den komeet bestaat nit Kooloxydegas. Gelijk alle andere kometen zal ook deze, die zich thans in de richting van de aarde beweegt, wel al leen een kern hebben, die min of meer massief is. De staart evenwel zal, evenals bij alle andere ko meten, in tegenovergestelde richting naar de zon wor den geblazen, als door de werking van een sterken ventilator. De sterrenkundige Baldet slaagde er in, langs kunstmatigen weg kometenspectra samen te stellen in zijn observatorium te Meudon. Hij maakte aan de hand daarvan de gevolgtrekking, dat de staart van den komeet in hoofdzaak uit kooloxydes bestaat. Wij zien dus theoretisch twee dingen, die gevaar zouden kunnen opleveren voor de aarde: een vaste of half vaste kern en een staart, die uit vergiftige gassen bestaat. Een ongevaarlijk schouwspel. Denken wij nu terug aan den 9den October 1933. Toen doorliep de aarde de baan vaD de overblijfselen van den komeet Giacolini. Dit had voor de aarde in het minst geen bedenkelijke gevolgen. Integendeel, men kon toen genieten van het schouwspel van een ongekende sterrenregen. Zelfs wanneer men aan neemt, dat de nieuwe komeet van wat massievere samenstelling is, zal hij toch voor het grootste deel reeds buiten de aarde, of anders toch bij zijn door dringen in de atmosfeer, welke de aarde omgeeft, verbranden. En de giftige gassen, welke de staart bevat? zal men vragen. Een deskundige, tot wien wij ons dien aangaande wendden, gaf ons de verzekering, dat wij dag aan dag in de straten van een groote stad meer giftige gassen inademen, dan een geheele komeet aan de atmosfeer van de aarde zou kunnen mede- dcelen. De verdunning zou zoo sterk zijn, dat wij de aanwezigheid van het schadelijke gas niet eens meer zouden kunnen constateeren aan den geur van bittere amandelen. Dit laatste is, zooals men weet, de karakteristieke reuk van het vergiftige gas, dat het hemellichaam over ons zou kunnen uitstorten. In het jaar 1939, op een dag, die nog precies moet worden berekend, zal de komeet zich het dichtst bij de aarde bevinden, evenals op 19 Mei de beroemde komeet van Halley. Angstig zullen wij ons daarover niet maken. Millioenen aardbewoners zullen er zelfs niets van bemerken. Vergadering van den Raad op Vrijdag 16 Augustus 1935, des avonds om zeven uur. Voorzitter de heer C. G. M. van Baar; burgemees ter-secretaris. Alle leden zijn aanwezig. Installatie van den heer Droog. De Voorzitter opent de vergadering en heet allen, in het bijzonder den heer Droog, welkom. De heer Droog zal weliswaar voor een zeer korte periode zitting hebben, maar wie weet, zullen we hem na verloop van jaren weer terug zien. De heer Droog wordt dan geinstalleerd. De Voorzitter feliciteert, den heer Droog, die toch gekomen is, al is het dan maar voor éen vergade ring. (Teekenen van instemming). De heer Droog: Dank U! De notulen worden onveranderd vastgesteld. Ingekomen stukken We vermeldenT Ged. Staten berichtten, geen bezwaar te hebben tegen het uittrekken van f300 voor kosten van tu berculosebestrijding. Het revolutionnair onderwijs. Ingekomen is verder een schrijven van 8 Augustus 1935 van het Inst. voor Arbeidersontwikkeling, On der toezending der bii het onderwijs vanwege dit instituut alhier gebruikte leerboeken. Uit het ingezonden materiaal blijkt, dat dit geen revolutionnaire propaganda inhoudt. De boeken liggen voor de leden ter inzage. Naar aanleiding van het gesprokene door den heer Waiboer in de vorige vergadering, had het Instituut gemeend de leerstof te moeten zenden. Zoo waren onder meer boeken ingekomen over sociale kennis. De Voorzitter heeft een en ander doorgelezen. De boeken zijn hem volkomen neutraal gebleken, wat hij tot z'n groot genoegen constateerde. Voor een bepaalde richting is allerminst propaganda gemaakt Het hoofd der school heeft spr. ook gesproken; ook die wees op de neutrale strekking van het onder wijs. De heer Kolkman; Heeft ook de heer Waiboer de boeken gezien en heeft hii de overtuiging gekregen, dat zijn gegevens op een misverstand berustten? De heer Waiboer: Ik heb niet anders gedaan dan vragen. De heer Van Zoonen: Uit de notulen blijkt de heer Waiboer wel degelijk iets beweerd te hebben. Alleen kon hii geen schriftelijke bewijzen overleg gen. De heer Waiboer deed goed, zijn vergissing rui terlijk te erkennen. De heer Waiboer zegt eerst van plan te zijn ge weest terug te schrijven, op het ingezonden stuk in de Schager Courant; later is hij daarvan terug ge komen. Overigens wenscht spr. niemand te vragen, wat hij zal vragen. Spr. zal de boeken doorlezen. Goedkoope kaas en boter. Naar aanleiding van het voorstel in de vorige ver gadering van den heer Waiboer, om goedkoope boter en kaas van gemeentewege beschikbaar te stellen, adviseeren B. en W., aangezien de gemeente hiervoor geen gelden beschikbaar heeft, op dit voor stel niet in te gaan. daar zij overtuigd zijn. dat hiertoe in geen geval goedkeuring zal worden ver kregen. De heer Waiboer kan zich gedeeltelijk met dit prae-advies vereenigen. Indertijd zou men van re- geeringswege goedkoope boter beschikbaar stellen. Als zulks was doorgegaan, had de gemeente dan moeten bijdragen? De Voorzitter weet het niet. Het goedkoope vleesch door de regeering verstrekt, komt zonder bezwaar voor de gemeentelijke schatkist. Spr. twijfelt er ove rigens niet aan, of de gemeente zou willen mee werken. wanneer de regeering goedkoope boter zou willen beschikbaar stellen. Conform het advies wordt daarna besloten. Verzoek om ontheffing van schoolgeld. H. de Bruin verzoekt vernietiging van zijn school geldaanslag 1934—1935 en restitutie der reeds betaal de gelden. B. en W. stellen voor afwijzend op het verzoek te beschikken; de aanslag toch is terecht opgelegd. Aldus wordt besloten. Suppletoire begrootingen. B. en W. stellen voor de wijziging der suppletoire begrooting dienst 1934, vastgesteld ter vergadering van 1 Februari 1935 en de vaststelling van een sup pletoire begrooting dienst 1934, naar aanleiding van een schrijven van den Minister van Binn. Zaken van 15 Juni j.1. Uit een bij de terugontvangen suppl. begrooting van 1 Febr. j.1. behoorend schrijven van Ged. Staten blijkt, dat de Ministers van Financiën en van Binn. Zaken blijven bij hun eisch tot verlaging der jaar wedden van het gemeente-personeel met 5 pet., thans in te voeren ingaande 1 Juli 1935. Het betreffen hier administratiewijzigingen, een verlaagde post voor jaarwedden van het gemeente- personeel is dus in de begrooting 1934 niet opgeno men. Vergoeding ingevolge art. 101 L. O. wet. B. en W. stellen voor vaststelling van de gemeente lijke vergoeding bedoeld in art. 110 der L. O. wet voor de R.K. Meisjesschool te 't Veld over 1933. Vastgesteld op f 3.147.78. De heer Kolkman vraagt, wie de vruchten plukt van de rente van het bedrag, dat bij voorschot te veel is betaald. De Voorzitter antwoordt van het schoolbestuur. We mogen ondertusschen blij zijn, dat men de financiën zoo zuinig beheert. Een onbezoldigd ambtenaar van den bur gerlijken stand. B. en W. stellen voor te benoemen tot onbezoldigd ambtenaar van den Burgerlijken stand den heer Jb. van Zoonen. In verband met de ziekte van den heer Folkers is het gewenscht, dat deze benoeming plaats heeft, ten einde mogelijk moeilijkheden te voorkomen. De heer Waiboer: Is het niet gewenscht, dat de nieuwe raad de benoeming doet? De Voorzitter: Neen, dat is niet noodig. Bovendien heeft ook de heer Van Zoonen zitting in den niewen raad. En Van Zoonen woont dicht bij de secretarie. De heer Waiboer: Is de benoeming tijdelijk? De Voorzitter: Dat kan niet. De heer Waiboer: Als straks Folkers terug komt, hebben we 3 ambtenaren van den burg. stand. De Voorzitter: Dan kan de heer Van Zoonen be danken; bedankt hij niet, dan hindert het ook niet. De heer Van Zoonen: Moet de nieuwe raad ook weer iemand benoemen? De Voorzitter antwoordt ontkennend. Na gehouden stemming blijken op den heer Van Zoonen 6 stemmen te zijn uitgebracht; 1 blanco. De heer Van Zoonen neemt zijn benoeming aan. Rondvraag. De heer Kolkman wijst op het slechte uitzicht, dat men heeft, gaande van 't Veld naar Oude Niedorp. Vooral door een wagen van Daalder's Aannemersbe* drijf en door een heining. Ongelukkien zullen het gevolg zijn, hebben trouwens al plaats gehad. De Voorzitter zal Daalder verzoeken den wagen te verplaatsen en zal ook naar de heining kijken. De heer Bakker wil den weg De WeelVerlaat ver beteren. Op het moment is de weg levensgevaarlijk voor fietsers. Kan de provincie er niets aan doen? Met het losse grint moet men terdege oppassen; spr, noemt den weg: een waschbord van a tot z. De Voorzitter zal zich met de provincie in verbin ding stellen; ook de Banne mag wel voor verbetering zorgen. De Voorzitter neemt dan zelf nog even het woord. Nog nooit heeft spr. het medegemaakt een raadslid in dezelfde vergadering te moeten installeeren en tevens politiek begraven. Spr. dankt nogmaals den heer Droog en sluit de vergadering. DINSDAG 20 AUG. 1935, HILVERSUM (1875 M.) AVRO-uitzending. 6.30 RVU. 8.00 Gram.pl. 9.00 Ensemble Carel Alberts. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram.pi. 10.30 Vervolg ensembleconcert. 11.00 Decla matie Gusta Chrispijn-Mulder. 11.30 P. v. Egmond Jr. (orgel) en E. Gertler (viool). 12.30 Kovacs Lajos en zijn orkest. 1.15 De Octophonikers olv. B. Drukker; 2.15 Omroeporkest olv. N. Treep. In de pauze: De clamatie door M. Boldingh. 4.15 Radio-kinderkoor zang olv. J. Hamel. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Lyra- Trio. 6.15 AVRO-Decibels olv. E. Meenk. 6.30 RVU. Dr. H. Gerversman: De Harz, het hart van Duitschland. 7.00 Vervolg AVRO-Decibels. 7.30 Kamermuziek door het Nederlandsche Trio. 8.00 Berichten. 8.05 Omroep orkest olv. N. Treep. 9.00 Gram.pl. 9.30 Uit het Kur- haus, Scheveningen: De Boswell Sisters mmv. de Ramblers, olv. Th. Uden Masman. 10.30 Kovacs La jos' orkest. 11.00 Berichten. 11.1012.00 Gramofoon- muziek. HUIZEN (301 M.) KRO-uitzending. 8.00—9.15 en 10.00 Gram.pL 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.pl. 12.30 Or kestconcert. 1.30 Gram.pl. 2.00 Voor de Vrouw. 3.00— 4.00 Gram,pl. 4.00 H.I.R.O. 5.10 Schlagermuziek en Gram.pl. 7.15 Lezing. Gram.pl. 8.00 Berichten. Gram.pl. 8.15 Koorconcert. 8.30 Orkestconcert. 9.00 Causerie. 9.15 Koorzang. 9.30 Orkestconcert. 10.15 Gram.pl. 10.30 Berichten. 10.35—12.00 Gram.pl. DROITWICH (1500 MA 10.3510.50 Morgenwijding. 11.05 Orgelspel S. Torch. 11.50 Gram.pl. 12.20 BBC-Northern-orkest olv. Mc. Nair. 1.05 Cricketnieuws. 1.20 New Victoria-Cinema- orkest olv. Phasey. 2.20 Gram.pl. 3.05 Fr. Biffo's kwin tet mmv. N. Joel (viool). 3.50 Cricketnieuws. 4.05 Gram.pl. 4.35 M. Hamlin (sopraan) en het Bronk* hurst Trio. 5.35 Alfredo Campoli's orkest. 6.20 Be richten. 6.45 Cricketnieuws. 6.55 Het Casani Club- orkest olv. Ch. Kunz. 7.50 Ph. Scott (sopraan) en J. Rorke (bariton). 8.20 BBC-Symphonie-orkest olv. Sir Henry Wood mmv. solisten. 10.00 Berichten. 10.20 „In the shadow of the Taj", spel van D. Sharar. 10.40 L. Bridgewater's kwintet mmv. G. Knight (sopraan). 11.3512.20 Billy Cotton en zijn Band. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.35 Orkestconcert olv. Labis. 7.40 Gram.pl. 9.05 dito. 9.30 Concert uit Salzburg olv. Paumgartner. 11.0512.35 Dansmuziek. KALUNDBORG (1281 M.) 12.20—2.20 Strijkensemble olv. Nielsen. 3.20 Om roeporkest olv. Reesn. 8.20 „King Lear'', spel van Shakespeare. 10.35 Omroeporkest olv. Fr. Mahler. 11.20—12.50 Dansmuziek. KEULEN (456 M.) 6.50 Orkestconcert. 11.20 Schrammelmuziek. 12.20 Orkestconcert. 2.35 Folkl. programma. 4.20 Piano-re cital. 5.20 Orkestconcert. 8.30 Omroepkwintet, trio en solisten. 9.35 Literair-muzikaal programma. ROME (421 M.) 9.00 Orkestconcert olv. Bonavolonta. 10.20 Kamer muziek olv. d'Ottavi. BRUSSEL (322 en 484 MA 322 m.: 12.20-2.20, 5.20, 6.35 en 7.35 Gram.pl. 8.20 Symphonieconcert olv. André en Radio-tooneel. 10.30 11.20 Gram.pl. 484 m.: 12.202.20 Het Constantin- orkest. 5.20 Dansmuziek. 6.20 Gram.pl. 6.50 Zang. 7.20 Gram.pl. 8.20 Het Kedroff-kwartet. 9.20 Voor dracht. 10.10 Gram.pl. 10.30—11.20 Slavische muziek. DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 8.30 „Der Sommer", gedichten van Hagen, muziek van Platen. 9.20 „Der betrogene Kadi", opera van Gluck olv. G. A. Schlemm. 10.20 Berichten. 10.50 Viola- Fehse-kwartet. FEUILLETON door 40. „M'n wat?" riep Toby plotseling lachend uit, „doe toch niet zoo gek, Jake. Benny rijdt wel op hem, v aarom zou ik het dan niet doen!" „Dat is heel wat anders", zei Jake. „Benny heeft manskracht en die heb jij niet. 't Is voor jou te ge vaarlijk, weet je en ik wil 't niet hebben!" „Nu, 't is ^oed hoor!" zei Toby, terwijl ze een rij zweep nam en wilde heengaan. Hij hield haar tegen en zei: „Wil je 't me beloven?" Ze stond een oogenblik stil en ontmoette zijn vast beraden blik. Haar oogen schoten vonken, ze maakte een plotselinge bewegihg en tikte met de zweep op de uitgestoken hand. Dat was een beleedigende be weging en ze keek hem brutaal aan. Jake pakte de zweep en zei: „Dat is een vergissing!" en ofschoon hij die woorden langzaam uitsprak, klonken ze snijdend en maakten meer indruk dan een heftige uitbarsting. Toby bleef hem even brutaal aanzien, maar ze begon te boven en zei niets. Jake trok zijn hand terug, wendde zich van haar af en haalde zijp pijp weer te voonschijn. Er was iets waardigs in zijn manier van doen, de waardigheid van een man, die geen gebruik wil maken van zijn meerdere kracht. Toby was overwonnen. Ze liep hem na, als een kind dat ondeugend is geweest en pakte ham bij den arm. „O, Jake, vergeef 't me, als Je blieft, vergeef 't me. Ik ben een beest een beest," riep ze half snikkend uit. Jake keek naar haar en een glimlach speelde om z'n grooten mond. „Nu, dat geloof ik niet," zei hij, „Je bent alleen maar jong." Ze schudde heftig 't hoofd. „Dat ben ik niet, dat wds het niet. Jake, heb ik Je pijn gedaan?" „Weineen," zei hij. Ze hield zijn arm nog vast. „Ik zal je nooit meer ongehoorzaam zijn. Ik zal nooit weer iets doen dat Je niet hebben wilt. Jake, ik meen het! Waarom lach je nu?' „Dat doe ik niet," zei Jake. Hij legde z'n pijp weer weg en klopte haar op den schouder, ,,'t Is goed, we praten er niet meer over." Toby trachtte de brokken in haar keel weg te slikken. „Ik moet ik heb je wat te vragen. Je bent zoo verschrikkelijk goed! Ik kan ik wil niet iets doen wat je niet goedvindt." „Wat heb je te vragen?" vroeg Jake. Ze legde ook de andere hand op zijn arm. ..Ik weet niet hoe in 't je zeggen moet," zei ze, „maar ik heb een heelen slechten nacht gehad. Daarom ging ik vanmorgen alleen' uit en nam Knuckle-Dus- ter, omdat de duivel me bezielde." „Juist," zei Jake en hij keek haar met z'n rood bruine oogen vriendelijk aan. „Waardoor heb je een slechten nacht gehad?" Ze pakte hem stevig beet en keek hem met haar blauwe oogen angstig aan. ,,'k Weet niet hoe ik 't zeggen zal," begon ze weer. „Misschien kan ik 't. wel raden," zei Jake. „O", hernam ze en liet haar hoofd op z'n schoi*- der zakken. Hij legde z'n vrije hand op haar hoofd en zei: „'t Is Benny, niet waar?" „Ja, 't is Benny," antwoordde ze met trillende stem. „En vroeg Jake vriendelijk. Ze keek hem nog steeds niet aan. „Je vindt het tooh beter dat ik niet met hem trouw, is 't niet? Ik zou dit liever niet doen zonder jou toestemming." „De mijne?" vroeg Jake. „Ja!" ze sprak vlug, „je houdt van Benny, Je weet wat het beste voor hem is!" Jake streek haar vriendelijk over 't gebogen hoofd. „Ja," zei hij na een oogenblik, „ik geloof wel, dat dat zoo is. Maar, ik houd van jou toch op dezelfde manier. Ik wensch ook voor jou het beste." Ze hief het hoofd op en keek hem aan. „Meen Je, dat je wilt hebben dat ik met Benny trouw? Meen je dat?" „Als 't jelui beiden gelukkig kan maken," ant woordde Jake. „O, maar daar kan niemand zeker van zijn, is *t niet? Ik bedoel, dat het huwelijk een kansspel is en ik denk dat Benny me gauw moe zal zijn!" „Waarom zeg je dat?" v-roeg Jake. Ze rilde even. „Och, dat weet ik niet," zei ze, „maar zoo zijn de mannen, is 't niet? Niet mannen zooals jij, natuur lijk; maar jij bent een uitzondering op den regel!" Jake fronste het voorhoofd. „Ik geloof, dat ik net ben als de rest," zei hij, „maar waarom denk je dat dan van Benny?" „Hij is nog zoo jong," zei Toby. „Is dat altes?" vroeg Jake glimlachend. Ze keek hem ondeugend aan. „Maar dat wil wat zeggon, Jake! Hij zal wel eens een man worden, maar hij is 't nog niet tenminste alleen maar bij vlagen." „Maar er is tooh zoo'n haast niet bij," zei Jake, „menschen moeten niet haastig trouwen!" Toby's oogen schoten vuur. „Maar jij hebt 't toch gedaan." „Ik?" en Jake keek haar een oogenblik verlegen aan, „maar daar was reden voor, wat weet jij daar van?" „Ik weet 't, want Benny heeft 't me verteld. Maud hield niet van je toen ze met je trouwde, dat kwam pas later. Ze hield van Lord Salta&h en hij van haar." Toby sprak op uitdagenden toon, als wilde ze zeggen, „ontken het eens dat je durft." „En ze zoo ook wel het hem getrouwd zijn als jij er niet geweest was." Jake antwoordde dadelijk! ,,'t Is wel mogelijk dat dat gebeurd zou zijn. En geloof je, dat ze dan gelukkiger zou zijn geweest?" Toby schudde 't hoofd. „Neen, dat niet, want ïlc denk dat je wel altijd bestemd waart om haar man te worden, maar 't was wel hard voor hem." Haar stem trilde. „Benny zegt dat hij daarom nooit ge trouwd is!"' „Mannen als hij trouwen niet," zei Jake. „Ik heb er niets op tegen dat je met Benny trouwt, maar ik zou nooit trachten je ertoe over te halen." Toby glimlachte ondeugend, ,,'t Zou ook weinig geven. Maar weet je wel zeker dat je er niet op tegen bent?" Jake keek haar aan. „Niet als 't je eigen wensch zou zijn!" Toby's gezicht helderde op. Ze ging van hem weg, maar stak hem een oogenblik later op jongens achtige manier haar hand toe. „Dank je, Jake! Je bent een beste kerel! Maar wat ik ook doe, ik zal 't doen met een opreoht hart •u jij helpt me?" „Zeker," zei Jake en drukte haar hartelijk de band. Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1935 | | pagina 2