Sport van Zondag Mignel en Blétioi Maandag 19 Augustus 1935. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9788 Voetbal. SCHAGEN II—FLEVO I, 4—2. Als arbiter K. Wit aantreden fluit, is Schagen II ook niet voltallig. Ze moeten het tegen een volledig Flevo-.elftal met 9 spelers opnemen. En nu mogen do lezers denken Scliagen II heeft zich dan goed gehouden. Wij vinden van niet. Men dient toch als ontvangende vereeniging voltallig te zijn. Zelfs P. do Vries, een bestuurslid van Schagen, liet op zich wachten. Uit een snellen aanval op de Schagen-veste sco ren de Wieringermeerbewoners op keurige wijze, 01. Do vreugde is echter van korten duur, want weinige oogenblikken later ligt de gelijkmaker, in •het net 11. Slikker, Schagens hack, kan het ook thans niet nalaten te forsch te spelen. Het is jammer maar we kunnen er niet te veel op wijzen. Hii moet werkelijk z'n spel herzien. Dit is geen voetbal meer. Na uitstekend spel van Paulusma neemt Schagen de leiding, 21. Na even gestaakt te hebben voor een regenbuitje, wordt weer begonnen. Uit een cor ner maakt Flevo opnieuw gelijk, 22. Schagen is-een tikje sterker dan Flevo docht ka nhet, nosr niet in doelpunten uitdrukken. Schagens keeper weerde zich uitstekend en was voor F. een danig struikel blok. Do rust gaat in met gelijken stand, 22. Na de rust mist Weeland een kans, doch Schoorl kogelt inen met de meeste moeite weet cle F.-keeper den bal corner te werken. Een uitstekend staaltje keep- werlc. De druk op bet Flevo-doel wordt steeds groo- ter. S. Paulusma bezorgt Schagen dan op listige wij ze opnieuw de leiding, 32. a een heele serie cor ners scoort Schagen opnieuw, 42. Flevo komt dan goed opzetten. Een geweldige kogel moet volgens ons doel treffen, doch de kleine Schagen keeper duikt de bal op schitterende wijze uit z'n heiligdom. Na eenige wederzijdsche aanvallen is het einde. De heer K. Wit leiclde heide wedstrijden op uit stekende wijze. SCHAGEN III—FLEVO II, 13—0. De vastgestelde tijd voor dezen wedstrijd was 1 uur, doch we moesten tot voor tweeën wachten al vorens we bovengenoemd partijtje konden aan schouwen. Flevo won den toss. Schagen 3 staat opgesteld met tien spelers, terwijl Flevo volledig is. Geen mooie reclame voor een thuis spelende vereeniging om met 10 man te beginnen. Schagen 3 is direct iets sterker. B'ij den eersten aanval der Spartanen moet reeds direct de Flevo-keeper z'n kunnen toonen. Het gaat hem echter goed af. Uit een goeden voor zet van Joop Franzen scoort Jan Boontjes onberispe lijk, 1—0. Het is reeds thans te bemerken dat Flevo tegen het spel van S. III niet opgewassen is. Feitelijk was dit toch Schagen 3 niet, daar Franzen, Jaap Molenaar toch zeker wel in het tweede elftal met gemak kunnen voetballen. Nog voor de rust scoort Schagen drie maal, zoodat de stand toen reeds 4—0 ,voor S. was. Na de rust hetzelfde spel als daarvoor. Een hard werkende Flevo-ploeg en een-met goed overleg spe lend Schagen elftal. Jammer voor de.Flevo-menschen dat ze geen tegenpunt konden scoren. Stelselma tig voeren de geel-zwarten de score tot 13—0 op, Toen het negen-nul stond, begon bet publiek te roe pen van 10 10 10. Men onthoude zich echter van dergelijke uitroepen. ALKMAARSCHE BOYS IV—B S.V. II 2—2. Gistermorgen hebben de reserves van B.S.V. aan den Westerweg te Alkmaar een wedstrijd gespeeld .tegen het vierde elftal van de Alkmaarsche Boys. Voor cle rust was het spel weinig interessant en 'feitelijk het aankijken niet waard. Beide partijen (brachten er hitter weinig van terecht. De Alkmaar- ders waren iets in de meerderheid en drukten die meerderheid ook uit in een goecl doelpunt. In cle tweede helft, toen cle B.S.V .-trainer den spe lers eenige nuttige wenken hacl gegeven en Flur- schütz, die op de rechlsbuitcnplaats zoo goed als niets presteerde, op de middenvoorplaats was gezet, ging het dadelijk veel beter. Arie Rampen wist spoedig gelijk te maken, doch de pret was van kor ten duur, want voor de tweecle maal wisten de gast- heeren de leiding te nemen. Nog gaf B.S.V. zich niet gewonnen en na tal van vergeefsche pogingen, waarbij cle Bergenaren niet veel geluk hadden, o.a. met een hard schot tegen den paal, wist Kees Bak ker voor cle tweede maal de partijen op gelijken voet .te brengen. Het spel werd er daarna niet direct zachtzinniger op, er werd van beide zijden nog al eens tegen de spelregels gezondigd, iets, waartegen de scheidsrechter onvoldoende optrad. Hoe beide partijen zich ook inspanden, ze kon den liet net niet meer vinden, zoodat met gelijken stand 2—2. het einde kwam. i Van B.S.V. was van Amerongen in het doel be trouwbaar, hij heeft er heel wat lastige hallen fraai uitgehouden. Briefjes en Coevert vormden een goed backstel, al zien wij voor ons aanvoerder Briefjes liever in de jniddenlinie. De heide halfs waren onvoldoende. Ko ning had beslist z'n dag niet. want die zagen wij wel eens heel wat beter. Jan Luclding, tot voor gisteren aanvoerder van de adspiranten, speelde z'n eersten officieelen wed strijd in het tweede elftal en voldeed als spil buiten gewoon. We kunnen Ludcling, in dezen vorm spe lende, gerust een aanwinst voor de ploeg noemen. In do voorhoede voldeed ons Cor Kroon wel het [best. Hij is een speler clie weet van doorzetten en ls daarbij handig en snel. Flursehütz demonstreerde na de rust een aardig partijtje voetbal. Ais hij een maal is ingespeeld en meer snelheid ontwikkelt zal hij van z'n goede techniek ongetwijfeld een massa voordeel hengen. Kees Bakker wisselde goede met slechte momenten af en vergat dikwijls, dat hii niet de eenige speler is in de voorhoede. Franzen op den vleugel miste alle snelheid en is zoo weinig soepel, dat hij geen enkelen bal dadelijk behandelen kan. Als geheel kan clit elftal, na serieuze training, zeker een goed geheel worden, tenminste als eenige zwakke punten naar behooren worden versterkt. DIVERSEN. Overschrijving. Gevraagd: N. Boots van Alkm. Boys naar ONA.; W. E. Beakman van PEC. naar Alkmaar; T. Pater van Mevo naar Alkm. Boys; A. L. Braad van HRC naar CVV. Verleend: J. Luft van Alcmaria naar HEDW.: C. J. van Haren van Schagen naar Be Ouick, Zutfen; Sp. kr. F. Jonker van Koedijk naar Bergen; J. v. Hoek van Helder naar Zeemacht; M. J. Schoorlijk van HRC. naar Zeemacht. Alg. Sp Bestuursverkiezing N.H.V.B. We hebben vorige week medegedeeld dat er op cle a.s. alg. vergadering van den NH.V..B. twee vacatu res te vervullen zijn. n.1. van cle bestuursleden Brus sel, Wormerveer en Melk, Zaandam; tevens zijn de heeren Schregardus, Uitgeest en Van Wagtendonk, Enkhuizen, periodiek aan cle beurt van aftreden. Evenzoo is het geval met voorzitter Delvaux, Pur- merend. Verschillende candidaten zijn gesteld. K.F. C. stelt voor cle heer J. Hoorn, bestuurslid van KFC. Helder stelt voor haar voorzitter, den heer J. L. Goedknecht. Door de vereenigingen Assendelft, Verkade, WFC., WRC., ZFC en ZVV zijn de volgende 4 heeren can- didaat gesteld: J. W. Ke.emink, Westzaan, J. de Rui ter, Zaandam. H. P. Stuurman, Zaandam en J. Thils- sen, voorz. HRC., Den Helder. Voorts treffen we in het Alg. Sportblad een Inge zonden stuk aan van cle vaardige hand van den heer Lutterot te Alkmaar, clie namens Alcmaria Victrix een candidatmir Sougè aanbeveelt-. De heer Sougè is secretaris van Go Aheacl of ^Alkmaar" en bekleedt in den N.H.V.B. al verschillende functies. Aantal strafzaken. Het. aantal strafzaken dat de strafcommissie van den N.H.V.B. ter behandeling heeft gekregen, blijkt volgens het jaarverslag 184 te bedragen. Officieele Merledeelinqsn. Het leven van het „Alg. Sportblad" of populair ge sproken ,,'t Groentje", waarin de NHVB haar offi cieele mededeelingen plaatst, hangt aan een zijden draadje. De exploitatie is voor de uitge.efsteT al lang niet meer loonend. Omdat zij schroomt om het 20- iarige blad weg te cloen, verschijnt het nog steeds. De firma is nu evenwel in onderhandeling met den N.H.V.B. om te komen tot eèn meer zakelijke over eenkomst die het de firma mogelijk zal maken met de publicatie door te gaan. De N.H.V.B. zal alsdan voor het groote aantal gratis abonnementen iets moeten betalen. Vermoedelijk is cle N.H.V.B. echter niet geneigd om haar begrooting met een post van circa 400 gulden te bezwaren. Dit zal dan tevens het einde van het Groentje beteelcenen. Wielrennen J. Kuiper uit Julianadorp wint de In haalwedstrijd. De 50 K.M. koppelwed strijd voor onafhankelijken en amateurs gewonen door de Alkmaarder W. Metz J. Groot. Spannende sprintwedstrijden voor nieuwelingen. J. Derksen uit Heiioo sterk favoriet. Zondag 18 Augustus. Hedenmiddag hadden op de Alkmaarsche Wielerbaan onder tamelijke belang stelling, de wielerwedstrijden plaats voor nieuwelin gen, onafhankelijken en amateurs. Vlak voor cle wedstrijden begon het even te rege nen, doch cle verdere middag hebben wij het mooiste zomerweer gehad en zal voor velen, die zich door cle regen hebben cloen afschrikken een teleurstelling zijn geweest, want er is clezen middag op formidabele wij ze gereden en het publiek heeft clan ook genoten van spannende wedstrijden. Een vergelijking. Het bericht, dat de Fransche vliegtuig-construc teur Mignet, met zijn miniatuur-vliegtuig in nog geen uur tijds het kanaal overgevlogen zijn, recht vaardigt. een vergelijking met Blériot's Kanaalvlucht op den 25sten Juli 1809. De pou staat in vrijwel de zelfde verhouding tot de nieuwe luchtvaart als cle Blériot' van 1909 tot cle luchtvaart-tout-court stond. Zoowel Mignet als Blériot wisten hun voornemen voor het groote publiek geheim te houden. Voor den laatstgenoemde scheen in 1909 een Kanaalvlucht zelfs tot de onmogelijkheden te behooren. Tevoren was, evenals ook daarna, Latham in bet water ge vallen. Bovendien had Blériot zich op den 12den Juli tijdens zijn prachtigen raid EtampesOrléans, 41.200 K.M. lang, dien hij in „slechts" 44 min. 20 sec. had afgelegd, de beenen ernstig verbrand tengevol ge van een gesprongen radiator. Ondanks het feit dat hij op krukken liep, besloot hij op den 25sten tot den roelceloozen luchtsprong.In alle haast had de vader van den monoplaan, zijn machine no. XI in ge reedheid doen brengen. Het was ""s morgens 4 uur 41 min. toen hij het terrein van Baraques verliet en het was 5 uur 13 Te ruim 2 uur werd aangevangen met een sprint- wedstrijd voor nieuwelingen over 500 M. )3 ronden) in 6 series. Deze series werden gewonnen door: J. Zandvoort (11.2 sec. snelste ronde); J. Humme 11.8 sec.; J. Derksen 11.6 sec.; B. Puineveld 11.6 sec.; B. Glas 11.8 sec.; en Valkoog 11.6 sec. In de herkansings- rit van dezen sprintwedstrijd plaatsten zich: Prins Evers en v. 't Plof. Prins won in 12.6 (snelste ronde); In de 2e serie won Schipper van Kager en Brak (geen tijd). In de kwart-finale van dezen wedstrijd won J. Zanclvoort van Plumnïe in 11.4 (sn. ronde); 2e serie Valkoog van Duineveld in 11.8 (sn. r.); 3e serie Glas van Prins 12.3 sec. (sn. r.); en in de 4e serie won Derksen van Schipper 11.8 sec. (sn. r.) De halve finales brachten clen volgenden uitslag: J. Zandvoort wint van Glas (11.4 sn. r.); Derksen wint» van Valkoog (11.2 sn. r.; Glas en Valkoog streden hierna om clen 3en prijs. Eerstgenoemde wist dezen na taaien strijd te winnen (12.S sn. r.); terwijl de finale om den Isten en'2den prijs tusschen J. Derk sen en J. Zanclvoort geen mooien strijd opleverde. Derksen wist bij verrassing direct clen kop te nemen, waardoor J. Zantvoort de kluts kwijt raakte en geen strijd gaf (geen tijd). De inhaalwedstrijd voor onafhankelijken over max. 3 K.M. (18 ronden) tusschen W. Metz uit Alkmaar en B. van Stek, Amsterdam was een zeer spannende strijd. W. Metz wist nog juist met 2 meter voor sprong te winnen na baanroncle achterstand.) in 4 min. 7 sec. De 2e serie tusschen W. Frank, Amsterdam en J. Kuiper uit Julianadorp v/ss een zeer fraaie overwin ning voor J. Kuiper met 40 meter voorsprong in 3 min. 58.6 sec. De beslissing tusschen de winnaars van voorgenoemde 2 series was een gemakkelijke ze ge voor J. Kuiper, na 9 ronden rijden in den zeer snellen tijd van 1 min. 48 sec.; W. Metz spaarde zijn krachten voor clen 50 K.M. koppelwedstrijd. De klassomentswedstrijd v. amateurs over 80 ron den met 8 klassementen bracht C. Bakker, Zaandam, de overwinning; hij behaalde in clezen wedstrijd 22 van de 24 punten cn terecht' een kranige prestatie; 2e H. Bol, Alkmaar, 12 punten; 3e en 4e T. Pronk en J. Bak, elk 4 p. De 5 K.M. wedstrijd voor onafhankelijken en 'ama teurs bracht een zeer mooie eindbeslissing tusschen J. P. de Breij, J. ten Boom, J. Groot en K. den Plar- tog, die zich resp. als le, 2e, 3e en 4e plaatsten in 6 min. 35 sec. Het laatste nummer voor de pauze: wedstrijd voor nieuwelingen over 3 K.M. (18 ronden), werd verreden in 2 series. In de le serie plaatsten zich: J. Zand voort, L. Prins, J. Schipper en J. Humme. In cle 2e serie: J. Glas, W. Wouters, B. Duineveld en Valkoog. Na de pauze volgde de beslissing tusschen cle 8 bovengenoemde rijders en het was J. Zanclvoort uit Alkmaar, die dezen wedstrijd won in 4 min. 13.2 sec. voor B. Glas en Jb. Schipper, resp. als 2e en 3e. Hierna de 50 K.M. koppelwedstrijd met 8 koppels aan den start, als volgt: koppel 1: W. Metz en J. Groot uit Alkmaar; 2. K. cle Vries, Workum en K. Stehr, Alkmaar; 3. W. Frank en Z. Stek, Amsterdam; 4. L. Scheidier en J. P. de Breij, Haarlem; 5. P. J. Va- lentijn en J. ten Boom, Haarlem; 6. C. A. Cleeren, Julianadorp en R. Schippers, Rotterdam; 8. C. Bak ker en J. Bak, Zaandam. Direct nad en start wordt een flink temno ingezet, waarbij enkele uitlooppogingen van J. Kuiper, K. Stehr mislukten. Hierna volgde een geweldige jacht waarin koppel 5, Valentijnten Boom 1 ronde ach terstand boekte. Het zijn thans Valentijn, J. Groot en W. Metz, welke trachten een ronde uit te loopen, doch ook deze pogingen mislukten. Na 60 ronden rij den volgt het le klassement, gewonnen door B. van Stek voor Scheidier,, Valentijn en Kuiper. Tusschen het le en 2e klassement hebben nogal eenige valpartijen plaats. Kuiper met Schippers, doen thans een geweldigen aanval om hun ronde te ne men; zij weten hun voorsprong te brengen op baanronde, doch het is B. van Stek, die steeds het peleton met zich meetrekt en zienderoogen verkleint hun voorsprong en ook deze poging is na langen strijd mislukt. En nog steeds houden de jachten Mignet, de Fransche vlieqtuigconstructeur, met zfln langzamerhand befaamd geworden „Hemelluis", waarmee hij over het Kanaal vloog. toen hij aan gene zijde landde op de falaise van Dover als eerste met een „zwaarder dan lucht" het Kanaal overstekend in 32 minuten. Mignet is doorgevlogen naar het vliegveld in Lympne in minder dan één uur en ook wat de tijd betreft zijn deze vluchten met elkaar te vergelijken. Blériot werd te Londen vereerd als een prins, Pa rijs haalde hem hierop als een monarch binnen. En in iets meer dan een half uur zag de geniale Franschman al zijn zorgen en moeiten van 10 jaren zwoegen en gevaren beloond. Ongetwijfeld zal Mignet met minder praal worden binnengehaald, zal hij slechts op beperkten schaal worden gehuldigd. Het overvliegen van het Kanaal is een dagclijk- sche bezigheid geworden. Bovendien was Blériot, één der vaders van de groote luchtvaart, terwijl Mignet slechts een „vliegende pou" het leven schonk. Maar niemand zal kunnen weerleggen, dat ook Mignet's vlucht een prestatie is, die verstrek kende gevolgen hebben kan. En de vraag is ge rechtvaardigd, beover zulen wij over eenige faren gevorderd zijn met onze praktijk van de nieuwe de populaire machine, bestemd voor den ruimen kring van amateurs. aan en het zijn thans MetzGroot, Frankv. SteK en de alleen rijdende-Soheidler, die er op uit zijn. hun ronde te nemen en het is W. Metz, die het eerst een ronde neemt, gevolgd door van Stek en de al leen rijdende Scheidier. Het 2e klassement is door de verschillende lach ten cn valpartijen komen te vervallen, waarna het 3e klassement werd verreden mot een schitterende over winning voor W. Metz, die ook het 4e en 5e klasse ment voor zijn rekening nam. Veel veranderingen had er tusschen het 3e en 5e klassement niet plaats. Een nieuw koppel werd gevormd tusschen Valen tijn en Cleeren en' ook deze verandering bracht geen verbetering. De 3 koppels MetzGroot, Frankvan Stek en Scheidiercle Breij welke met 1 ronde voor sprong aan den kop stonden, bewaakten elkander angstvallig, zoodat van 1 ronde nemen geen sprake was en de 2 groote krentenbrooden, uitgeloofd door cle bakkerij „de Spaarpot" niet werden gewonnen. W. Metz wist clan ook, zooals reeds gezegd het laatste klassement te winnen en zoodoende met zijn koppel- genoot J. Groot, die op een schitterenden wedstrijd kan terugzien, te winnen. De uitslag luidde: 1. W. Metz—J. Groot met 1 ronde en 16 punten, in 1 uur 9 m. en 50 sec. 2. W. Frank-B. v. Etek met 1 ron de, 1/5 p.; 3. L. ScheidierJ. P. de Breij met 1 ronde 12 p. Koppels 2. 7 en 8 met 1 ronde achterstand, op 2 ronden achterstand ValentijnCleeren. VAARDIGHEIDSRIT TE 'T ZAND. De politie maakt proef-proces-verbaal op. Zondagmiddag werd door de Ren- en Tourvereeni- ging „West-Friesland" uit Schagen alhier een vaar- digheidsrit. georganiseerd over een traject van onge veer 40 K.M. Elke deelnemer of deelneemster kwam na beëindiging van deze rit binnen 1.30 uur voor cle renners en over 22 K.M. voor de tourialen in 1 uur" 15 minuten in het bezit van een Vaardigheidsspelcl ie. Alle 34 deelnemers, dames durfden zeker niet, kwamen binnen den gestelden tijd binnen, zoodat iedere deelnemer het speldje verdiende, wat ze zal worclen toegezonden. Na afloop maakte de gemeente veldwachter uit Schagerbrug. alsmede de Rijksveld wachter van 't Zand, proces-verbaal op, aangezien deze van meening waren, clat deze ritten Be« trouwbaarheids-Vaardig,heidsritten niet, mogen worden gehouden. Op het oogenblik worclen dezs ritten door geheel Nederland georganiseerd en zou het bij eventueele ingelijlcstelling van de heeren po- litie-ambtenaren door den Rechter, het opnieuw een gevoelige klap beteekenen voor de Wielersport. De vereeniging „Wést-Friesland" heeft in Mei j.1. ook' een Vaardigheidsrit gehouden door geheel Kenne- merland, waarbij van ale plaatselijke hoofden der politie medewerking werd ondervonden. Het zal dus nu vermoedelijk worden uitgezocht en zullen we we ten of een en ander mag worclen gehouden. Druk bezocht. Zen dag werd op het voetbalterrein van D.T.S. al hier een sportmiddag gehouden. Voor deze wedstrij den bestond vrij groote belangstelling. Te ongeveer twee uur werd begonnen met wiel rennen op de grasbaan. Er waren een groot aantal deelnemers, van do ren- en tour vereeniging „Onder ling Genoegen' van Noorclscharwoude en „Victrix" van Alkmaar. De baan was in goede conditie. Alleen was het jammer, dat het ccn beetje begon te regenen, waar door hij wel wat glad werd en eenige val- en glijpar tijen niet uitbleven. Gedurende de wedstrijden moest do E.H.B.O., welke met een paar leden tegenwoor dig was, een 7-tal renners verbinden. Zeer ernstig waren de verwondingen geukkig niet. Eerst werd een achtervolging gereden over 10 ronden voor cle juniores. De uitslag hiervan was als volgt: 1. Ravestein, Victrix; 2. C. Dekker, Ond. Ge noegen; 3. J. Stroet, Victrix. Vervolgens werd een sprint verreden over drie ronden voor amanteurs. Er werden vier series ver reden, waarvan de drie besten steeds werden ge plaatst voor de demi-finale. Hier waren spannende ritten bij. De renners gaven elkaar niet veel toe. De uitslagen waren: Eerste serie: 1. M. Strijbis, Ond. Genoegen; 2. J. van Wonderen, Ond. Genoegen; 3. J. Pronk, Victrix. Tweede serie: 1. P. Zandvoort, Victrix; 2. P. Kort, Ond. Genoegen; 3. P. van Exter, Ond. Genoegen. Derclo serie: 1. J. van Zijl; 2. Woudstra, Victrix; 3. Godfried, Victrix. Vierde serie: 1. M. Schagen, Ond. Genoegen; 2. W. Dekker, Ond. Genoegen; 3. W. Visser, Victrix. Demi-finale: Eerste serie: 1. J. Pronk, Victrix; 2. J. van Wonderen, Ond. Genoegen; 3. P. van Exter, On. Genoegen. Tweede serie: W. Dekker, Ond. Genoegen; 2. J. van Zijl, idem; 3. Godfried, Victrix. Finale: 1. P. van Exter, Ond. Genoegen; 2. God fried, Victrix; 3. J. van Zijl. Ond. Genoegen. De sprint voor juniores, over drie ronden, had tot uitslag: 1. B. Spanjaart en 2. G. Bobelclijk, beiden Ond. Genoegen. In den afvalwedstrijd voor 'junioren, werd Eef Bos, Ond. Genoegen, winnaar met een flinken voor sprong. Hij wercl luide toegejuicht op zijn eere-rond- je. Hierbij waren 13 renners gestart. 30 ronden koppel-race. Aan clen start verschenen zes koppels: Pronk-Zandvoort (V.), Van Beck-God- fried (V.), Hooglancl-Van der Veer (V.), Boon-Van Wonderen (O.G.), P. Kort-M. Schagen (O.G.) en P. van Exter-M. Strijbrs (O.G.). Bij den start nemen Van Exter-Strijbïs al direct de leiding. Na een paar ronden valt Van Exter, maar Strijbis weet de leiding te behouden, tot Van Exter weer na een paar ronden in de baan ver schijnt en kan overnemen. Daarna gaan Boon en Van Wonderen een paar rónden aan den kop. On geveer vijf ronden voor het eind valt Van Wonde ren en komt niet meer terug. Boon heeft nu een zware dobber en als de bel gaat voor de laatste ronde, is het nog niet zeker wie de overwinning zal behalen. Strijbis en Boon voeren een zwaren strijd. Het einde kwam met den volgenden uitslag: 1. P, van Exter-M. Strijbis; 2. J. Boon-J. van Wonderen. De laatste wedstrijd was een lange afstandsrit voor amateurs over 50 ronden. Dertien renners ver schenen aan start. Dit was bijzonder spannend eii J. van Zijl (O.G.), heeft hierin een beste wedstrijd gereden. Hij bleef vanaf het begin tot aan het eind aan den kop. Er waren eenige premies uitgeloofd voor den renner clie een ronde uitliep, maar deze pre mies werden niet gewonnen. Men gaf elkaar geen stroobreed toe. Hierna wercl een voetbalwedstrijd gespeeld tus schen D.T.S. I en een K.F.C.-combinatie. Deze wed strijd eindigde in een 21 overwinning van D.T.S. Het was een aardige partij voetbal. Van beide zij den werd vlot gespeeld. Voor doel waren beide par tijen minder gelukkig en schotvaardig. Er zijn verscheidene kansen verspeeld en met wat meer balcontrole zou de score wel wat hooger zijn geweest. Dc ploegen wogen vrijwel tegen elkaar op. Tegen het einde zakte D.T.S. iets af, zonder dat dit echter in den stand verandering bracht. De prijsuitreiking hacl plaats in cle zaal van den heer Jansen, door den voorzitter van D.T.S., den heer A. Ootjers. Hiermee was dezen sportmiddag geeindigcl en kan zeer zeker als geslaagd worden beschouwd.

Schager Courant | 1935 | | pagina 5