Het tragisch einde van Wiley Post. De herdenking van een luchtvaart-pionier. Nou zal het natuurlijk wel gedaan zijn met het mooie weer.Te Arnhem is Dinsda9 ter herdenkin9 van den vlifger Clémenl van Maasdi'k' die aldaar 25 >'3r gleden verongelukt ,l„ op het graf op de begraafplaats „Moscowa een krans gelegd door een broer van den omgekomen vlieger Y/istJJ niet, dat hier. tusscben het struikgewas een bord betreffende maximum snelheid staat? Een der verkeersborden in den rijksweg Amster dam—Eindhoven onder de gemeente den Bosch is geheel tusschen hoog De oprit aan de Noordzijde van de nieuwe verkeersbrug over het Hollandsch Diep aan den Moerdijk is^ in wording. Mej. Elly van Dijk, dochter van den directeur der Ned. Spoorwegen, is Dinsdag te Bruinisse in het huwelijk getreden met den heer C. Hage, arts te Haarlem, zoon van den burgemeester van Bruinisse. Het bruidspaar wordt door een Zeeuwsche schoone gelukgewenscht Te Vllssfngen Is Dinsdag de eerste West-Zeeuwsche tentoonstelling „Luctor et Emergo" in tegenwoordig heid van den waarnemend commissaris der Koningin in Zeeland, mr. P. Diele- man, geopend. Op een onbewaakten overweg nabij het station Piesting ten Zuiden van Weenen is een autobus door een trein gegrepen en vernield waarbij zeven personen gedood en 24 meer of minder ernstig ge wond werden. De plaats yan de ramp Het tragisch einde van Wiley Post en Will Rogers. De Eskimo's, die het vllegfufgóngetuk nabij Polni, Barrow in Alaska zagen gebeuren. Links op den achtei grond het wrak van het toestel

Schager Courant | 1935 | | pagina 8