De plechtige uitvaart van Koningin Astrid, Stfemming Verkeer Ontroerende n ecntiotierd in bb naniiidda*het pubiiekweer vers^en. eene bespreking SCHAGER ROOSJES Door den trein gegrepen. HET LANDBOUWBEDRIJF EN DE VASTE LASTEN. Stemgerechtigde Ingelanden WIERINGERWAARD f lOOO.-, vanaf Woensdag 3 Sept, 1335 is afgesloten. MUSSERT IN NEDERLAND TERUG. Engeland en Frankrijk zijn het nog niet eens. Moeilijkheden met werkloozen te Breda. Geestelijken in Duitschland tot zware straffen veroordeeld. Amerikaansche bandiet doodgeschoten. Mr. C. H. Guépin. Plaatselijk Nieuws. Marktberichten. A| lil' I J J stands, als het leven zijn rechten herneemt. ïn den Vllll VU1UIBUU pivviitiynviM V Het vertrek uit het Koninklijk Paleis. Laatste gang van de jonge vorstin naar de crypt te Laken. BRUSSEL). Vandaag zal dus het Belgi sche volk zijn geliefde jonge koningin naar haar laatste rustplaats geleiden, naar den koninklijken grafkelder in de kerk van La ken, dicht hij de kist met het stoffelijk hul-t sel van wijlen Koning Alfoert. Beiden werden door een noodlottig ongeval plotseling weg gerukt uit het midden van hen, die hun lief waren en die hen lief hadden. Evenals op 22 Februari van het vorige jaar heeft die liefde zich geuit in een treffende hulde van gansch een volle. Misschien mag de uitvaart in Fe bruari 1934 van den vorst en Koning, den held van den User, grootscher en heroïscher genoemd worden, zij was zeker niet indruk wekkender dan deze uitvaart van de jonge, stralende Koningin, de liefhebbende vrouw en; moeder, de teedere echtgenoot© van den ion gen Koning, die vandaag als een gebroken man den zwaren weg naar Laken zal gaan. Langs den weg en voor het Koninklijk Paleis. Reeds 'Zondag en gisteren zijn velen, die getuige van de plechtige uitvaart wilden zijn en de gestor ven Koningin een laatste hulde wilden brengen aan de baar in het Koninklijk Paleis, waarlangs vier da gen lang een schier eindelooze stroom van menschen met stille gang heeft geschreden, te Brussel aange komen uit alle deel en van het land, en ook uit het buitenland. Doch vanmorgen reeds heel vroeg kwam pas de grootste stroom, met bussen, auto's en extra treinen, uit alle Belgische provincies, uit alle volks klassen, mannen, vrouwen en kinderen. Reeds gisteravond kenmerkte zich de weg, waar langs de lijkstoet hedenmorgen zal voorbijtrekken, door een groote drukte. Deze drukte contrasteert fel met het weifelende licht van de met rouwfloers omhangen gaslantaarns, dat de duizenden menschen, die zich aldaar verdrin gen, beschijnt. Het paleizenplein voor het koninklijke paleis zag tot omstreeks half tien zwart van het volk. Ongeveer acht uur is, later dan eerst was bepaald, een einde gesteld aan het défilé van het publiek langs het witte praalbed, waarop de in een wit doodsge waad gehulde vorstin rustte, als een doode fee uit een sprookje, dat nu met een vreeselijke tragedie was geëindigd. Omstreeks tien uur zou het lijk van de Koningin worden gekist in het bijzijn van den Koning en van de andere verwanten en opdat dit in de meest vol ledige stilte zou kunnen geschieden, zonder dat het gerucht van de menigte tot de doodenkamer door .drong, werd een half uur van te voren het uitge strekte plein ontruimd. De politie had eenige moeite óm de volksmassa tot in de Koningstraat en op het Troonplein terug te drijven, maar ten slotte ging het toch zonder dat hardhandig ingrijpen noodig werd geacht, 'Achter de houten afsluitingen in de Koningstraat, Öie sedert gistermiddag de trottoirs van de eigen lijke straat scheidden, hadden gisteravond laat reeds duizenden een plaats ingenomen. Uit de volksbuurt waren stoelen, tafels en ladders Aangesleept, die weldra het trottoir geheel versper den. De politie had dan ook alle moeite om het ver keer gaande te houden. Hier en daar deed zij eeni ge al te volumineuze tafels en banken verwijderen, wat niet zonder tegensputteren ging. Later in den nacht, toen de laatste trams waren voorbijgekomen, werd het rustiger en dommelden velen in, wachtende op het ochtendgloren van den treurigsten dag, dien België sedert den dood van ko ning Albert heeft gekend. .ij Vanmorgen vroeg. En ïoen 'die "dag was aangebroken, begonnen groo te menschenmassa's zich in de richting van de Bel gische hoofdstad te begeven. Vóór het koninklijk paleis staat een enorme me nigte belangstellenden. Zij wordt op ruimen afstand gehouden door een de tachement grenadiers en soldaten van het le regi ment Linietroepen, die de afzetting vormen tot aan den Treurenberg, van welke straat af tot aan de St. Goedele de afzetting wordt gevormd door detache menten van het 8e Regiment Linietroepen en het le Regiment Carabiniers. Voor het Paleis branden, evenals langs de geheel© route, de met rouwcrêpe omfloerste lantaarns. Ach ter de hekken van het Park tegenover het. Paleis verdringen zich eveneens tallooze toeschouwers, waarvan velen, om iets te kunnen zien. op de hek ken moeten klimmen en sommigen zelfs in boomen klauteren. Ondanks de drukte en ondanks de groote menschen menigte met de vele geluiden, die deze onvermijde lijk veroorzaakt, heerscht er overal een drukkende beklemming, een atmosfeer van ernst en droefheid, die den Belg in het algemeen en den Brusselaar in het bijzonderlijk gewoonlijk vreemd is. Maar overal herinneren de halfstok geheschen, omfloerste vlag gen opnieuw aan de droeve gebeurtenis, die het land met rouw heeft geslagen. De groote magazij nen, maar ook tal van kleinere zaken, de meeste restaurants en bijna alle café's hebben in den vroe gen ochtend hun deuren gesloten en zullen pas aan- Doodelijk ongeval on onbewaakte» overweg. Op den cmbewaakten overweg bii wachtpost 10 onder de gemeente Bergen op Zoom heeft gister middag te 1 uur een ernstig ongeval plaats gehad. De ruim 50-iarige veekoopman J. Jansen uit Ossen- drecht wilde per rijwiel den spoorweg oversteken juist op het moment, dat de Mitropa-expresstrein passeerde. De man werd door den trein gegrepen en werd zoo ernstig aan het hoofd gewond, dat hij eenige minuten later aan de gevolgen is overleden. De man was gehuwd en vader van een aantal kin deren. De trein had tien minuten vertraging* Reeds te ruim 9 uur is het achter de afzettingen op het Paleisplein zwart van menschen en kan er nauwelijks iemand bij. Geleidelijk vullen zich ook de tribunes, die aan den kant van de Place Royale zijn opgeslagen voor speciale genoodigden. Voor 't Bellevue-Paleis ziet men de sombere rij oorlogsver minkten, grootendeels in invalide-wagentjes. voor wie men hier een plaats heeft gereserveerd. Ook zij dragen de oorlogsmedailles op de zwarte jassen. Plotseling klinkt hoorngeschal, en een schok gaat door de menigte. Want dit is het teeken, dat achter de gesloten ramen van het Paleis de kist met het broze lichaam der vorstin door haar trouwe diena ren op de schouders is genomen, om haar te dragen naar de statiekoets, die haar naar de Kathedraal van St. Goedele zal brengen. Langzaam rijdt de koets naar den uitgang, en uit het Paleis ziet men nu de familieleden en vorste lijke personen, de diplomaten en ministers komen, die den stoet zullen volgen, alsmede de geestelijk heid, die de rouwkoets zal voorafgaan. De militaire troepen, die den stoet escorteeren, rij den voor en zetten zich in beweging, en heel zwak hoort men in de verten den doffen dreun van de ka nonnen der Cinquantenaire, die met een salvo van 31 schoten den volke kond doen, dat de laatste gang van Koningin Astrid is begonnen. BOERDERIJ EN LANDBOUW. Maatregelen verzocht om ineenstorting van de veemarkt te voorkomen. De steun aan de rogge- en gerstverbouw. In de dezer dagen gehouden vergadering van 'de dagelijksche besturen der drie centrale landbouwor ganisaties werd besloten een schrijven te zenden aan den Raad van ministers, waarbij er op wordt aangedrongen te bevorderen, dat de op het land bouwbedrijf rustende vaste lasten n.1. de opcenten op de grondbelasting, alsmede de in vele plattelands gemeenten bestaande straat- en wegenbelasting wor den verlaagd. In verband met de lage prijzen voor rogge en gerst werd besloten er hij het college van regeeringscom- missarissen op aan te dringen, den denaturatie-toe- slag op rogge te verhoogen van f 3 per 100 Kg. tot f 4 en den toeslag voor gerst te brengen van f 2.50 op f 3 per 100 Kg. Tevens werd besloten op verbetering van de steunregeling voor de erwtencultuur aan te dringen. Opnieuw zal de aandacht van het college van re- geerings-commissarissen worden gevestigd op de sterk gedaalde rundveeprijzen, welke het vooruitzicht openen op een debacle, wanneer zooals gewoonlijk tegen den staltijd veel overtollig vee aan de markt zal worden gebracht. Besloten werd bij 't college van regeeringscommis- sarissen aan te dringen op het nemen van maatrege len tegen ineenstorting van de veemarkt. IN PLAATS VAN KAARTEN. Geboren: W Y T Z E, Zoon van j. van DOMPSELAAR. M. van DOMPSELAAR Hoogeveen. Waardpolder, 31 Augustus 1935. IN PLAATS VAN KAARTEN. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon Reijer Jan. I. NOORMAN. M. NOORMAN—Schermer. Kolhorn, 2 September 1935. van den Polder worden uitgenoodigd, na afloop van de Algemeene vergadering der Afd. van de H.M. van Landbouw op heden, bij te wonen tot het stellen van een candidaat, in verband met een vacature van Hoofdingeland van den Polder, wegens benoeming van den heer C. SCHENK Az. als Heemraad. Dijkgraaf en Heemraden van den Polder Waard en Groet, Gem. Winkel, maken bekend, dat de Gevraagd door solied persoon-: voor uitbreiding: Zaken, van particulier, billijke rente. Brieven onder letter Aj Bureau van dit blad. vanaf Kolhorn tot aan den Bouwhoeve „Zeeland", voor doorgaand verkeer Namens het Bestuur, A. J. WAIBOER, Dijkgraaf. 4 pond Paardenlappen 1.04 2y2 pond Biefstuk 1.04 Fijne Baklappen per pond 30 ct. Schapen vleesch 25-30-35 ct. p. pond 3 pond prima Ossenlappen 1.04 Metworst 25 ct. p. pond Aanbevelend, S. HOUTKOOPER. Te koop: 10 beste biggen bij DUBBELD, Kade, Barsingerhorn Koe om de melk gevraagd, (goede weide). H. VAN BAAREN, Julianadorp. Te koop: Een beste jonge versche Kalikoe bij H. L. VADER, De Halen, Schagen Terugbezorging gevraagd Holl. Herder (Olga). Schager Houthandel N.V. Te koop gevraagd: een beste gebruikte Boeren wagen en Driewielde Kar. Brieven uitsluitend met prijsopgaaf onder Ietter AB, Bureau van dit blad. Gevraagd: Noordholl. witte krombek Woerd. Brieven lulianaweg 22, Doorn. Gister met het vliegtuig Kwak op Schiphol aangekomen. Om 5.56 uur gisteravond landde hef Douglasvlieg- tuig Kwak, bestuurder Tepas op Schiphol, komende van Batavia, met aan boord ir. A. Mussert, den lei der van de N.S.B. in Nederland. Op 17 Juli van dit jaar verliet de heer Mussert Schiphol aan boord van de Sperwer. Op en nabij Schiphol hadden zich naar schatting 3 a 4000 menschen opgesteld, velen voorzien van na tionale vlaggen. Op het landingsterrein zelf, daar een sterke politiemacht aanwezig was, had men geen publiek toegelaten. Onder luid gejuich landde het toestel. Gezagvoer der Both, die bestuurder van de Sperwer was op de reis van Amsterdam naar Batavia, was ook aanwe zig en begroette den heer Mussert. Door eenige da mes werden bloemen aangeboden. Verschillende liederen werden gezongen, waaron der vele malen het Wilhelmus. Alvorens het stati onsgebouw van Schiphol binnen te gaan, liep ir. Mussert langs de dichte rijen,die zich aan een zijde van het vliegveld hadden opgesteld; overal werd hij begroet met het geroep Hou-zee. De tocht van Schiphol naar Amsterdam werd gemaakt in auto's die gevolgd werden door tiental len andere auto's en motorrijders. Langs den geheelen weg stonden menschen opge steld hier meer, daar minder. Hoe dichter men bij Amsterdam kwam, des te voller werd het langs den weg. Aan het begin van den Overtoon had een groo te demonstratie plaats, waarbij de auto omsingeld werd door juichende menschen, en dit werd her haald midden op den Overtoom; daar was het ge drang zoo groot, dat het politiecordon verbroken werd en het publiek het verkeer in de war stuurde. Waarschijnlijk om te voorkomen, dat tegendemon- straties werden gehouden, voegde zich op de Stad houderskade een overvalauto van de Amsterdamsche politie bij het hoofd van den stoet. Er werd nu verder gereden langs de Stadhouderskade over de Amstel- brug, de Ceintuurbaan, langs de Weesperzijde in de richting Utrecht. Bij de Berlagerbrug hadedn zich wederom honderden opgesteld. Incidenten deden zich nergens voor. Nog geen definitieve ophelderina? In Fransche diplomatieke kringen heeft men be treffende het onderhoud tusschen Eden en Laval den indruk, dat daarbij nog geen definitieve opheldering is verkregen. Tegelijkertijd wordt gewezen op een ze kere tegenspraak, die bestaat tusschen de Engelsche en de Fransche voorstelling van dit.onderhoud. Ter wijl er n.1. van Engelsche zijde den nadruk op ge legd wordt, dat Frankrijk en Engeland een gemeen schappelijk rapport in Genève zulle uitbrengen, spreekt de semi-officieele mededeeling in deze ervan, dat alleen de kwestie besproken is van het uitbrengen van het rapport, waarbij niet gezegd wordt, dat het hier een gemeenschappelijk rapport betreft. Formeele vechtpartij met de ambtenaren van het stempellokaal, Te Breda zijn Maandagnamiddag ernstige werk loozen relletjes voorgevallen. Deze werden veroorzaakt door den werklooze B., die deel uitmaakt van een bekende smokkelbende, welke blijkbaar bij de smok kelarij van suiker en margarine in den nacht van Zondag op Maandag een goeden slag had geslagen. Maandagnamiddag kwam B. zijn werkloozenkaart la ten afstempelen op het bureau van werkverschaf fing en werkloozenzorg op de Houtmarkt te Breda, doch de dienstdoende ambtenaar, welke merkte, dat B. in kennelijken staat van dronkenschap verkeerde, weigerde deze kaart te laten afteekenen. B. ging toen den ambtenaar te lijf. Bij de vechtpartij welke ontstond en waarbij ver scheidene ambtenaren van het bureau voor den dienstdoenden ambtenaar partij trokken, drongen de werkloozen ten zeerste op, zoodat een formeele vecht partij ontstond. De directeur, de heer Derks, zag zich genoodzaakt de hulp van de politie in te roepen. Inspecteur Brou wer, vergezeld van zeven agenten, verscheen spoedig ter olaatse. Eerst nadat eenige schoten in de lucht waren ge lost, gelukte het den oproerkraaier met vier zijner kornuiten te arresteeren en in het hoofdbureau van politie op te sluiten. Eerst na geruimen tijd werd het in de binnenstad rustig. Het autoverkeer was gedurende ruim drie kwartier totaal gestremd, De uitspraak ïn het deviezenproces. Na een behandeling van drie dagen heeft de spe ciale rechtbank te Berlijn uitspraak gedaan in het nieuwe proces tegen een aantal geestelijken, die be schuldigd werden van overtreding der deviezen-voor schriften. De 49-jari.ge Wilhelm Brinkmann uit Bochum werd veroordeeld tot zes jaar en één maand tuchthuis straf, zes jaar verlies van eererechten, 100.300 Mark boete en het betalen van schadevergoeding tot een bedrag van 184.000 Mark. Wilhelm Platte uit Bochum werd veroordeeld tot twee jaar en zes maanden tucht huisstraf, drie jaar verlies van eererechten, 30.000 Mark boete en het betalen van een schadevergoeding van ruim 16.000 Mark. De 66-jarige Anton Walz uit Aken is veroordeeld tot drie jaar tuchthuisstraf en drie jaar verlies van eere-rechten, Wilhelm Mandel uit Bonn tot twee jaar en zes maanden tuchthuis straf en drie jaar verlies van'eere-rechten, Johannes Kugel uit Heiligenstadt tot drie jaar tuchthuisstraf en drie jaar verlies van eererechten, Johann Kox uit Heiligenstadt tot één jaar en drie maanden tuchthuisstraf en twee jaar verlies van eere-rechten, Feldmann uit Trier tot vier maanden gevangenis straf met aftrek van preventief, zoodat hij op vrije voeten is gesteld. Behalve de beide eerstgenoemden werden ook de andere beklaagden veroordeeld tot het betalén van boeten en schadevergoedingen. Nico- laus Solier werd vrijgesproken. Het proces tegen den 55-jarigen Brinkmann uit Vaals werd geschorst, daar een nader onderzoek noodig is naar de omstandig heden der financiën van het klooster Trier. Fred Tirimacco, een desperado uit Philadelphia, is gisteren te New York door de politie gevonden. Een af deeling zwaar gewapende politieagenten trok naar zijn woning, waar hij na een hevig vuurgevecht werd gedood. Zijn lijk bleek door twintig kogels te zijn doorboord. Een detective werd tijdens het vuren in den schouder getroffen. In den ouderdom van 60 jaar is te Santpoort over leden mr. C. H. Guépin. Mr. Guépin was van 1 Jan. 191S tot Juli 1923 directeur van de Nederlandsche Handel Maatschappij. Sinds 1927 was hij lid van de Provinciale Staten van Noordholland voor de liberale staatspartij. Tevens was hij oud-voorzitter van de maatschappij voor nijverheid en handel, oprichter en gedelegeerd commissaris v. d. Nederlandsche Grond- briefbanlc, welke hij in 1906 oprichtte, lid van den Hoogen Raad van Arbeid, commissaris van verschei dene vennootschappen en bestuurslid van diverse in stellingen van openbaar nut. TREIN ONTSPOORD. Machinist en stoker gedood. Reuter meldt uit Boekarest, dat in de nabijheid van Sifooe een trein is ontspoord. De machinist en de stoker werden .gedood. MOEDERCURSUS. Gisteravond werd in tegenwoordigheid van het Dag. Bestuur van de afdeeling Schagen van het Witte Kruis in één der lokalen van de O.L. school een moedercursus geopend. Het aantal deelneem sters bedraagt 28. Docente is Mej. A. Leegwater te Alkmaar. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Tëunis Cornelis, zoon van Dirk Muntje- werf en van Gerda van Velzen. POLITIE. Gevonden: een rijwielplaatje. Verlo ren: twee rijwielplaatjes. i LANGEND IJ K ZUIDSCHARWOUDE. In de gisteravond gehouden vergadering van alle raadsfracties, is algemeene overeenstemming verkre gen omtrent de verschillende te vervullen functies. Als wethouders werden aangewezen de heereri Du Burck, vooruitstrevend en Groen R.K. Voor de commissie van beheer der gemeenschappe lijke lichtbedrijven, zullen worden benoemd de heeren Du Burck en Kramer (R.K.) AMSTERDAM. 2 September 1935. Aardappelen. (Bericht van den makelaar Jac. v. d. Knoop). Zeeuwsche bonten f3.60—4, idem blauwen f3.604, idem bl. eigenheimers f 2.602.80, Zeeuwsche eigenheimers f 2.60—2.80, alle soorten bonken f2—2.20, alle soorten poters f2—2.20, Andij ker bonten f3.60—3.80, Dito blauwen f3.20—3.60, Dito blauwen eigenheimers f2.60—2.80, Haarlemmer meer en IJpolder bonten f3.80—4; Hillegommer zandaardappelen f24-, Anna Paulowna zandaardap- pelen f2—4-, alles per 100 Kg. AMSTERDAM, 2 September 1935. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 5 wagons geslachte runderen uit Denemarken; 512 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 5054 ct., 2e kw. 42—48 ct., 3e kw. 34—40 ct. 15 stieren 3^- 39 ct. per Kg. slachtge wicht; 104 melk- en kalfkoelen f125170 per stuk; 152 vette kalveren: 2e kw. 4045 ct., 3e kw. 32—40 ct. per Kg. levend gewicht: 70 nuchtere kalveren f47 per stuk; 94 schapen en: lammeren: schapen f 1315. lammeren f1012 per stuk; 450 varkens: vleesch varkens. 4849 ct., enkele hooger; zware varkens 4748 ct., vette varkens 47 48 ct. per Kg. slachtgewicht; 27 paarden f 60—1001 per stuk. Marktoverzicht: Runderen, behoorlijke aanvoer. Handel stug. Tweede en derde kwaliteit iets hooger. Verder prijshoudend. Vette kalveren be hoorlijke aanvoer. Willige handel. Prijzen hooger, geen eerste kwaliteit aangevoerd. Varkens redelijke aanvoer. Handel goed en prijshoudend. ALKMAAR, 2 September 1935. Vee. Aangevoerd 99 vette koeien f90175, han del stug; 56 kalveren, graskalveren f 1434; vette kalveren f2855, per Kg. 4060 ct., 26 nuchtere kalveren f5—13; 234 vette varkens 4043 ct. per Kg. Handel in koeien matig, in varkens goed. WINKEL, 2 September 1935. Appelen fl5, peren fl7.50, pruimen f5—7, druiven f 1314, augurken f2—6, slaboonen f2— 3.50, snijboonen f2—4, aardappelen fl1.20, alles per 100 pond; uien f 11.30 per 100 pond: meloenen f716 per 100 st.; komkommers f 0.60—1.80 p. 100 st, WARMENHUIZEN, 2 September 1935. Aangevoerd: 1400 Kg. aardappelen f 1.60—2.50, 9400 Kg. witte kool f 1.601.80. ALKMAAR, 2 September 19^5. Aardappelen f 1.50—3.30, aardbeien 'f 22, aalbessen f60, andijvie f 0.502.10, appelen f 15, augurken f 2—16.50, bloemkool I f 10—20. II f3-6, bicten f 1.90, druiven f 1114, gele kool f3, groene kool f36, kropsla f 0.503.30, komkommers f 12, meloenen, f 5—14, peren f27.50, prei f 3.805.20, peterselie f 1.90, postelein f 15—32, pruimen f 610, rabarber f 1.50—3, raapstelen f 1.30, roode kool f 1.604.80, selderie f 0.50—1.70, spinazie 20—63 ct.. snijboonen f 212, enkele spercieboonen f 0.851.35, idem dubb 0.601.50, tomaten f 1.503.50, uien f 1.80, wortelen f g7.50. BROEK OP LANGFENDIJK, 3 Septembed 1935. Aanvoer: 11000 Kg. aardappelen: Schotsehe mui zen f 2.702.80, grooten f 2.20—2.30, r. Duken f 1.50, eigenheimers f 2.10—2.30, bl. dito f 2.10, driel. f 2.10 —2.20, 4500 Kg. uien f 1.80—2.10, driel. f 1.10—1.20, gele nep f 2.50—2.90. Drielingen 1.20, zilvernep 4.60, spercieboonen 4 5.70, snijboonen 44.60, kroten 1.70—2, roode kool' 1.50—2.70, witte kool 1.60—2.10, gele kool 1.70—2.30, D. witte kool 2.20, bloemkool 10.30—12.60, 2e soort 1.50—1.60, Tomaten A f 3. B 3.20, C 3, CC 2.10, Drui ven: Frank. f22. Alicant 18.90—21.10. i NOORDSCHARWOUDE. 3 September '1935. 1 25800 Kg. aardappelen: Schotsehe muizen f S.6G 3.20, grooten f 2, r. duken f 1.50—1.60, eigenh. f 1.90 —2.30, bl. dito f 1.80—2.20, driel. f 1.70—2, 9100 Kg. uien f 1.602.10, driel. f 1.301.50, grove f 2.50, gele nep f 2.502.80, 2900 Kg. zilveruien f 0.60, driel. f 1.20—1.50, nep f 4.50—5.70. Spercieboonen f 47.30, snijboonen f 4.606, kro ten f 1.301.50, roode kool 1.60—2.60, witte kool 1.70 =1.90, .gele kool f 3—3.10.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3