Nog coocurieotie bovendien De vliegramp in de Ardennen. Nog 50.000 man onder de wapenen. De kwestie van de sluiting van het Suez-kanaal. DE STAKING TE TILBURG. Verhooging van melkprijs in de hoofdstad. Valsche Rijwielbelastingmerkei.. Alkmaarsche Kaasmarkt Zweden en het handhaven van den vrede. De jacht op Fokker. De Gele Rivier weer in haar oude bedding. DE MUGGENPLAAG OP DEN AFSLUITDIJK. IMFZIUIA /TUKKIN Paardensport 3 u,t de omgeving ROME: Naar verluidt zullen binnenkort nog 50.000 man in Italië onder de wapenen worden geroepen. Het geheele Italiaansche leger zal dan ongeveer 1.000.000 man sterk zijn. Nadere bijzonderheden. Omtrent, het ontzettende vliegongeval boven St. Jean-au-Bois in de Fransche Ardennen, waarbij 10 menschen om het leven zijn gekomen, wordt nader gemeld, dat deze toestellen, groote bommenwerpers, die deelnemen aan de manoeuvres in Champagne. Donderdagavond bij Chateau-Parcien met elkander in botsing kwamen, waarbij de tien inzittenden der beide vliegtuigen om het leven zijn gekomen. Men heeft hier te doen niet twee toestellen van de tweede afdeeling van het 21ste eskader vliegtuigen, dat te Nancy gestationneerd is. Na -de botsing kwam een der heide vliegtui gen naast het raadhuis yan St. Jean-au-Bois terecht. Het toestel was in brand geraakt en do vlammen sloegen over op een barak. De vijf inzittenden zijn levend verbrand. Het andere toestel is op 1500 meter van liet raadhuis verwijderd in het open veld terecht gekomen. De vijf inzittenden van dit toestel vonden bij het ongeluk eveneens den dood. Men veronderstelt dat de ramp veroorzaakt is door sterke wolk vorming, welke het zicht heeft gehinderd. Het puin der beide militaire vliegtuigen wordt scherp bewaakt teneinde een nauw keurig onderzoek mogelijk te maken. De minister van luchtvaart, generaal Denain heeft zich naar de plaats van de ramp be geven. Juristen onderzoeken de toelaatbaarheid. Cairo. De Egyptische regeering heeft drie ju risten, o.w. een bekend genees-rechtsgeleerde, opge dragen de verdragen te bcstudeeren ten aanzien van do mogelijkheid l\et Süez-kanaal le sluiten. Men is hier nl. van meening, dat volgens de statuten der kanaalmaatschappij een sluiting onmogelijk is. doch dat daarentegen-de Volkenbond het recht heeft een desbetreffend besluit te nemen, aangezien de statu ten der kanaal-maatschappij bij den Volkenhond zijn geregistreerd. Dezer dagen kan men de publicatie van het. reslutaat van dit juridisch onderzoek te gemoet zien. Het Arabische blad „El Ahren" r-eldt. dat in offi- cieele Engelsche kringen de berichten over een con centratie van het Egyptische en Engelsche leger on der Engelsch bevel onjuist worden genoemd. Even min is juist, dat Engeland Egypte in een nota zou hebben opgewekt alle verkeerswegen, havens en vliegvelden ter beschikking te stellen van de Brit- sche militaire autoriteiten. Thans 3800 stakers. Tilburg, 6 Sept.: Van de vijf wollen- stoffen-fabrieken, die Donderdag nog aan het weilc waren, zijn er gistermorgen twee afge vallen. Het personeel van de firma De Rooy van Dijk is geheel, dat van Jansens—de Horion gedeeltelijk in staking gegaan. Het totaal aantal stakers bedraagt thans 3800. Amsterdam: In verband met de door de Ne- derlandscho Zuivelcentralo vastgestelde verhooging van den inkoopprijs der melk met 1 cent per Liter op Zondag 8 September a.s., wordt de verkoopprijs van de melk met ingang van Maandag 9 September h.s. eveeneens met 1 cent per Liter verhoogd. NOG MEER ARRESTATIES VERWACHT. Bij dc Donderdag te Hilversum gehouden controle op de rijwielbelastingmerken bleek, dat. door een wielrijder een valsch belastingplaatie werd gebruikt. De Hilversumsche recherche stelde onmiddellijk een onderzoek in. Een spoor leidde naar de gemeen ten Laren. Blaricum en Ankeveen. In deze laatste gemeente werd zekere M. gearresteerd, als verdacht van het opzettelijk ten verkoop aanbieden van val sche rijwielraerken. Bij verhoor verklaarde hij aan- vankelijk, in het geheel niets van het vervalscbte. in beslag genomen riiwielplaatie af te weten en zelfs ontkende hij, een valsch plaatje te hebben gehad. Tenslotte, toen het bewijs tegen hem te sterk bleek, erkende hij een valsch riiwielplaatie verhandeld te hebben. Verdachte M. was bevriend met zekeren H„ wo nend te Blaricum. in wiens woning een onderzoek werd ingesteld. Hierbij werden od de rijwielen van H. en diens echtgcnoote valsche riiwielmerken aan getroffen. H. gaf toe. dat hij de valsche riiwielplaat- jes had verhandeld, doch weigerde te verklaren, van wie hij ze had ontvangen. De vrouw van H. ontken de iets van de transactie van haar man af te weten. Zoowel M. als II. zijn naar het Hoofdbureau van politie te Hilversum overgebracht en aldaar inge sloten. Het gelukte de Hilversumsche recherche verder In den afgcloopen nacht don vermoedcliikon vervaardi ger van de valsche riiwielmerken op te sporen: het is zekere W.. woonachtig te Laren, die door de re cherche, in samenwerking met de nolitie te Laren, gisternacht van zijn bod werd gelicht en eveneens in het politiebureau t.e Hilversum ingesloten is. Volgens de verklaring van een der verdachten ziin vermoedelijk 100 valsche plaaties in omToon gebracht Hiernaar wordt thans een onderzoek ingesteld. Ver wacht wordt, dat nog meer arrestaties zullen volgen. Tot dusver ziin drie valsche helastingmerken _!n hc: !rg g,-nomen Ue valsche plaatjes ziin zeer buig zaam en iets licluer van kleur dan de echte, De beterschap der laatste weken bleef zich handhaven. Hoewel de verkoop in 't algemeen iets trekkender was als in de afgeloopen we ken, bleven de prijzen over alle linies stij gen. De hoogste markt was f 18.—, terwijl kaas van goede kwaliteit niet beneden de 116. werd verkocht. Hoewel van een grootere vraag niet kan worden gesproken, blijkt langzamerhand toch wel, dat de maatregelen, die in den loop van den zomer zijn getroffen, om de kaasprijzen op peil te houden, hun doel vrij goed hebben getroffen. Bij de beperkte productie waar bij de droogte wellicht ook een woordje heelt meegesproken is de vraag voldoende geweest om tot hoogere prijzen te komen. In het gevorderde seizoen begint de aanvoer langzamerhand te verminderen en daarnaast treedt weer eenige speculatie op. Men hoort hier en daar de opvatting, dat de vooruitzich ten voor de kaas niet slecht zijn. Indien de regeering haar plannen inzake saneering en productiebeperking van de melk doorzet, zon de mogelijkheid bestaan, dat tegen den tijd, waarop de groote productie 1936 wordt ver kocht, de pakhuizen leeg zijn. Dit zou een alleszins gezonde toestand beteekenen en waar de overweging werd geuit, mag men reke nen, dat dit optimisme mede in den prijs tot uitdrukking is gekomen. Daar ook de boterprijs 6 cent hooger werd gesteld, is de opleving blijkbaar algemeen en wordt de waarschijnlijkheid vergroot, dat de beterschap zich zal kunnen handhaven. Jammer blijft het intusschen dat de ople ving niet het gevolg is van een grootere buitenlandsche vraag. Voor de meeste lan den blijft deze stabiel, aangezien slechts het contingent mag worden geleverd. Ook België blijft een goede afnemer, hoewel de vraag van daar, nu de tentoonstelling te Brussel ten einde loopt, weldra vermoedelijk wel wat zal afnemen. Stemmen tot uittreden uit Volkenbond, wanneer vrede niet gehandhaafd wordt. Stockholm: Steeds meer stemmen gaan hier te lande op o.d. Volkenbond te verlaten, wanener in het Italiaansch—Abessijnsche conflict geen maatrege len genomen worden tot het handhaven van den vrede. De „Handels-Tidning", een onafhankelijk blad, dat te Goeteborg verschijnt, schrijft o.a., dat de Scan dinavische landen geen reden meer hebben om lid te blijven van den Volkenbond, indien een overeenkomst wordt aangegaan die zal bijdragen tot 'n verwaarloo- zing van de voornaamste principes van den Volken bond. De Scandinavische landen kunnen niet mede verantvvoordellijk hiervoor zijn. De Volkenbond zou daardoor een instrument van de ergste geweldpoli- tiek zijn geworden. Men schijnt hem gevonden te hebben. Ten vervolge op vorige berichten over de jacht, die de Amerikaansche autoriteiten op den heer Fokker zouden maken, meldt Reuter thans uit Chicago, dat senator Nye, de voorzitter van de commissie van on derzoek naar wapenleveranties, bericht heeft gekre gen, dat Antony Fokker door agenten van het mu nitie-comité was ontdekt en voorwaardelijk is vrij gelaten. Het is niet bekend, waar hij werd gevonden. Volgens de voorwaarden, waaronder hij in vrijheid werd gelaten, moet Fokker een lijst vragen beantwoor den, hetgeen door het indienen van een verklaring kan geschieden. Mocht hij weigeren daaraan te voldoen, dan zou, zooals senator Nye verklaarde, het comité hem oproe pen voor een openbaar verhoor. Nader uit New York: Verwacht wordt, dat An- thony Fokker binnen twee weken verschijnen zal voor de senaats-vommissie van Nye. Naar verluidt heeft Fokker verklaard: „Ik heb direct van Nye noch van de regeering ook maar iets gehoord. Ik begrijp dan ook niet, wat dat allemaal te beteekenen heeft." Zijn vertegenwoordiger Carter Tiffany heeft ver klaard, datd e eenige vliegtuigen, die den laatsten tijd uitgevoerd zijn 28 Douglas-toestellen zijn geweest, waarvan het meerendeel bestemd was voor de K.L.M. Peking: Berichten uit Sjantoeng melden, dat er vrees bestaat, dat men hier voor een eigenaardig natuurverschijnsel zal komen te staan. Alles zou er op wijzen, dat de Gele Rivier terug zal keeren in haar op de helft van de vorige eeuw verlaten bedding. De monding van de oude rivierbedding ligt tusschen Tsjingtau en Sjanghai. Het gevolg van den terugkeer zou zijn de vernie tiging van buitengewoon vruchtbaar gebied in het Noordelijk deel van de provincie Kiangsoe. Volgens vooraanstaande waterbouwkundige ingeni eurs zou thans reeds de grootste hoeveelheid water in Zuidoostelijke richting stroomen. Hardnekkige constipatie. Wat zij al innam, niets hielp. Hoe zij tenslotte beter werd. „Sinds heel lang was ik lijdende aan storingen In mijn spijsvertering, in die mate dat het mij onmo gelijk was, wat ik al innam, om mijn constipatie kwijt te raken. Sinds ik aan de Kruschen Salts-kuur begonnen ben, gaat het veel beter en daarom wil ik mijn bewondering uitspreken over de goede werking van Uw Kruschen Salts. Ik zal Kruschen Salts^ dan ook aan al mijn keimissen en familie aanraden." Mej. P. S. te A. De zes zouten in Kruschen Salts zijn het recept van de natuur zelf om de afvoerorganen goed te laten werken om eiken dag zachtjes maar zeker alle vergiftige afvalstoffen uit het lichaam te verwij deren. Zoodoende wordt Uw organisme vrij gehou den van alle onzuiverheden, welke, indien ze zich .kunnen ophoopen, den algeheelen gezondheidstoe stand schaden. Begin morgen met de „kleine, dage- lijksche dosis" Kruschen en zet daarmee de eerste stap op den weg naar volmaakte gezondheid. Stra lende gezondheid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Handels Maatschappij voorkomt. De K.N.A.C. ontving op een betreffend ver zoek van de Directie van de Zuiderzeewerken bericht, dat bestrijding van de muggenplaag op den Afsluitdijk tot heden niet plaats vond. Wel wordt van deskundige zijde geregeld een onderzoek naar soort en broedplaatsen van de muggen ingesteld, doch er is nog geen in zicht gekregen, hoe deze plaag met kunstma tige middelen moge zijn te bestrijden. Geachte Redactie. Petten, 5 September 1935. Verleen mii s.v.p. eenige plaatsruimte voor onder staand stukje in Uw veelgelezen blad. Bij voorbaat miin dank. Met. aandacht las ik het raadsverslag van Dinsdag 3 Sept. Daar door den Voorzitter werd gesproken, dat de raadszaal een ongekend vrooliiken aanblik vertoonde, doordat op de plaats van het nieuw ge kozen raadslid. Mei. Vriesman geboren Slot een boucruet bloemen prijkte. Maar ik meen. dat gii het niet als een vrooliiken aanblik hebt te beschou wen. maar dat die vrouw daar een zware taak heeft. als. zij de belangen van de gemeenschap heeft te verdedigen, want dat is niet zoo gemakkelijk. En wat betreft de aanbieding van een mooie bloemen mand door een deputatie van de S.D.V.C. zou ik haast denken, is dat niet iets, opgemaakt door een paar bestuurders der S.D.A.P., want als die vrou wen van de S.D.V.C. er van waren overtuigd ge weest. dat het vrouwelijk raadslid die bloemen toe kwamen. waren zii er ook geweest om het bloemstuk: te overhandigen. Mijn mcening is: vrouwen, gii hoeft niets te geven, want die vrouw heeft alleen haar socialistische plicht maar te vervullen, daar heeft zii zich voor laten candideeren. En wat betreft het gesprokene van den Voorzitter, dat ieder naar eigen meening moet handelen, maar zich niet aan ziin partii moet houden, meen ik dat men als socialist zich wel terdege aan zijn partii moet houden en „iet aan zich zelf. J. DEN DAS. MEDEMBLIK. HARDDRAVERIJDAG. Wij vestigen gaarne de aandacht, op den harddra- veriidag te Medemblik op Maandag 16 dezer. Naast belangrijke wielerwedstrijden wederom een schitterend harddraveriiprogramma. zooals we dat te Medemblik gewend ziin. Als bijzonderheid deelt men ons van Bestuursziido mede, dat zoowel Wielerwedstrijden als Harddrave rij door de N.V. Polygoon te Haarlem geheel zullen worden verfilmd. Voorwaar een prachtreclame voor beide sporten en voor Medemblik wel een zeer bij zondere onderscheiding. ZUIDSCHARWOUDE. Enkele jaren geleden heeft de gemeente van de Ned. Herv. Kerk alhier enkele perceelcn land gekocht, liggende langs het Kerkcpad en heeft toen tevens de breede sloot. Joo- pende van de kerk tot de Lange Balk doen dempen met het doel, het land als bouwtevrein te verkooper en er een straat aan te leggen. De tijden ziin ei echter niet naar geweest, om van de mogelijkheid tot bouwen een ruim gebruik te maken. En met den aanleg van een straat is alzoo ook nog geen begin gemaakt. Na de demping der sloot is alles in zijn ouden toestand gebleven. Toen de gemeente deze groote plannen opzette en den benoodigden grond kocht, zat de bedoeling voor. de aan te leggen straat te doen aansluiten op den nieuwen provincialen weg langs den Waarddijk. Een weg van I,angcnd!ik. daarop aansluitende, kan geen overbodige luxe worden genoemd: liet. verkeer door Langendiik met zijn nauwe dorpsstraat zou er door worden ontlast. Evenwel was hef dan noodig. dat over het nu aan te leggen kanaal, waarmee eer lang wel zal worden begonnen, een riibrug werd ge legd. Daarover is met betrokken autoriteiten over leg gepleegd, doch tot nu toe is nog niet veel be reikt. We vernamen, dat echter nog niet definitief is beslist, dat er geen riibrug zou komen. Die moge lijkheid schiint. nog te bestaan en zii. die meenden, dat op de plaats, waar thans dc Lange Balk ligt, weer een voetbrug zal worden geslagen, behoeven nog niet heelemaal de hoop op te geven, dat daar ter plaatse een riibrug zal komen. Dat zou een flinke verbetering ziin en de kans. dat de Kerkewei een maal zal worden herschapen in een serieuse straat, met aan weerszijden een rij huizen en waarlangs het riiverkeer uitweg vindt op den nieuw aan te leggen provincialen weg is noe niet uitgesloten. Ongetwij feld kan het gemeentebestuur daartoe het ziine bij dragen. Het is te hopen, dat alle pogingen daartoe zullen worden aangewend. Slagen die, dan is de gemeente ook verzekerd van een grootere rendabi liteit van het gekochte land en is de mogelijkheid van uitbreiding der ge-me-ente aanwezig. Men be denke: regeeren is vooruitzien. LANGENDIJK. Bii de groote moeilijkheden, om afzet voor onze tuinbouwproducten in het buiten land te vinden, komt nu nog de concurrentie van andere landen, die hun groenten naar Duitschland. vroeger altiid ons voornaamste afzetgebied, trachten te exporteeren. Zoo blijkt Bulgarije den laatsten tiid een ernstige concurrent te wordpn voor de expor teurs onzer groenten. De statistieken wijzen dit ten duidelijkste uit. Zoo werden door genoemd land in bet tijdvak van 1 Januari tot 11 Juli 1935 niet min der dan 812 wagons (van 10000 K.G.) fruit en groen ten uitgevoerd, tegen 179 in hetzelfde tiidvak van '34. Buitengewoon groot was de export van tomaten. Bulgarije heeft in dit seizoen n.1. 250 spoorwagens tomaten naar Duitschland geëxporteerd. Liet de sor teering van dit product tot voor eenigen tiid veel te wenschen over, bet is te verwachten, en voor onze kweekers te vreezen. dat daarin verbetering komt. In de Duitsche vakbladen is te lezen, dat de Bul- gaarsche tomaten van eerste kwaliteit ziin. voor wat betreft smaak, houdbaarheid enz., doch dat aan de sorteering nog wat mankeert. Dit wordt toegeschre ven aan de omstandigheid, dat de export dit iaar voor het eerst in zulke groote hoeveelheden plaats vond. Doch de Bulgaarsche regeering heeft nu stren ge maatregelen genomen om in de toekomst de sor teering beter te doen ziin. De Duitsche vakbladen werken er bovendien aan mee. den invoer van tuin bouwproducten uit Zuid-Oost-Europa tc bevorderen, in het bijzonder om zoodoende tot nauwere handels betrekkingen met die landen te komen. Onze exporteurs en ook onze regeering zullen goed doen. aan deze concurrentie aandacht te schenken en al het mogelijke te doen. te voorkomen dat de export van onze tuinbouwproducten, die al zoo'n geweldi gen knauw heeft gekregen, nog meer wordt belem merd. Intusschen zal dit wel een zware strijd ziin. doch hij zal. wil men niet heelemaal van de Duit sche markten worden verdreven, toch gestreden moe" ten worden. BLOEMBOLLENVEILING-VEREENIGING „WEST- FRIESLAND" TE BOVENKARSPEL. De markt toonde nog weer hetzelfde beeld, zeer veel draaide door. Er wordt nog steeds gewacht op Denemarken en Duitschland. welke nog niet aan de markt ziin en waarschijnlijk zeer binnenkort aan de exporteurs bekend zullen maken, hoeveel zii naar de resp. landen mogen exporteeren. Doch hierdoor stapelen zich de hoeveelheden van den opslag op en wordt het steeds moeilijker er plaats voor te vinden. Noteering was heden boven m.p.: Albino 12 od 2.25; 11—12 1.05—2.05: Brillant Star 12 op 1.50—1.70: 11—12 1.30—1.50; Bouton dor 11—12 1.45; 1011 11.10; Boule de neige 12 op 2.15; 11—12 1.70: Centenaire 12 op 1.35; 11—12 1.15; Carrafa 12 op 2.202.35; Duc de Parma 12 op 2.75: 10—11 1.40; Grand duc 12 op 2.60—3.10; 11—12 2.45; Gen. de Wet 12 op 2.40—2.60; 11—12 2.05—2.30; King George V 12 op 2.20—2.60; Le Notre 12 op 2.10: 11—12 1.80—1.90; Lady Boreel 12 od 1.60; Lodewijk XIV 12 op 2.50; Le- onidas 12 op 2.25: La Tulipe Noir 12 op 1.90: Louis Bouwmeester 12 op 1.55: 1112 1.40: Mon Tresor 12 op 1.501.65; Mar. Niel 12 op 2.55; 1112 2.05; Oranie Nassau 1.60—1.80: 11—12 1.35-1.40; 10—11 1.15: Prins der Nederlanden 12 op 1.60: Rose precose 12 op 2.50; 11—12 1.55: Schoonoord 12 op 1.90—2.40: 11—12 1.SO LOS; Titiaan 1112 2.60; Telescopium 12 op 2.85; Vermillon Brillant 11—12 1.40: Venus 12 op 1 90: 11 —12 1.40: Will. Pitt 12 op 1.50 1.75: 11-12 1.15 -1.30: Zwan?nburg 12 op 2.70—2.S0; 11—12 2—2.15; 10—11 1 1.70; Alles per 100 stuks. W l E R 1 N G E N VAN DE WIERINGER WIELERBAAN. Donderdagavond j.1. zijn er wederom wedstrijden gehouden, welke echter reeds pl.m. half negen moes ten worden afgelast wegens de regen; het publiek heeft nog wel een kwartier gezamenlijk, onder de overdekte tribune gewacht tot de regen op zou hou den; dit ging echter niet. De uitslagen der verreden wedstrijden zijn: Sprint over 3 ronden: 1. Hollebeek 14.2 sec., 2. F. Zoons, die zijn de beide benjamins der vercenigïn- gen DOK en Alcmariaa Deze reden een omnium. Hierna startten StherJ. Smit; 1. J. Smit 13.4 sec., A. Bol—D. Klink, 1. A. Bol 13.8; Jongert—Zandvoort 1. Zandvoort 13 sec.; Tichelaar—Bakker, 1. Tichelaar 14 sec. Hierna een achtervolging over 10 ronden, omnium. F. Zoons startte op 0 en Hollebeek op 100 M. Het ging over 10 ronden. Winnaar werd Hollebeek met 3 M. voorsprong in 3 min. 21 sec. Hierna had een herkansing plaats tuschen Sther- Klink en Bakker. Winnaar Sther, 14 sec. Vervolgens: BolJ. Smit, winnaar J. Smit, 14 sec.; Tichelaar Zandvoort, winnaar Zandvoort 13.2 sec. Hier werden de wedstrijden gestaakt. De regen was hier een groote spelbreker, hetgeen zeer jam mer was, daar de tot dusver verreden wedstrijden mooi en spannend waren. W A R M E N H U 1,Z E Middenstandstentoonstelling. Zaterdagavond en Zondag organiseert de Midden- standsverecniging „Samenwerking" een tentoonstel ling in de zaal van den heer Slikker. Na een kijkje te hebben genomen, heerschte er in de zaal al een groote bedrijvigheid vanwege het inrichten en op stellen van de stands. De zaal is mooi versierd en schitterend verlicht. Zeventien stands zijn voor deze tentoonstelling ingericht. Zaterdagavond heeft de officieele opening plaats. Ze zal ingewijd worden met muziek te geven door het fanfarecorps T.A.V.E.N.U., een rondgang door het dorp, waarna de Burgemeester de tentoonstelling officieel zal openen. Tevens is er gelegenheid tot dansen, muziek te ge ven door de welbekende'The A. B. C. Boys. Voor de bezoekers staan ongetwijfeld een paar mooie, gezellige avonden te wachten. Zie advertentie in dit blad. HOOGWOUD De heer P. J. Bakker, alhier, is geslaagd voor het examen ter verkrijging van het Politie-diploma. Aan den heer G. Renooij te Abbekerk is vergun ning verleend tot het bouwen van een woning aan den Boekeiweg, op de plaats, waar eerst de ver brande woning van den heer Spruit gestaan heeft OUDE N I E DO R P ZIJDEWIND. Coop. Boerenleenbank. Gedurende de maand Augustus werd aan Spaar geld ontvangen f 5.554.86, en terugbetaald f 5.576.55. Aan aflossing op voorschotten werd ontvangen f 1.2S0 en aan voorschotten verstrekt f 800. In loopen- de rekening werd ontvangen f 2.690.72 en betaald f 2.470.42. Het ledental vermeerderde met 1, terwijl 2 nieuwe spaarbankboekjes weirdeu uitgegeven.

Schager Courant | 1935 | | pagina 10