De voetbal rolt weer Competitie ingezet ijlt l-Sckgen I l-l tan de Alkmaarsche Sportvelden Uit Bergen. Maandag 16 September 1935. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9808 ALCMARIA,—BLOEMENDAAL, 4—2. In een wedstrijd, die voor wat het door Alcmaria vertoonde spelpeil hetreft, op een hoog niveau stond, die overigens ook aan opwinding niets te wenschen overliet, hebben onze stadgenooten hun aanhangers alleszins tevreden gesteld en de twee eerste puntjes o.p verdiende wijze uit het vuur gesleept. En wan-, neer we nu aannemen, dat Blomendaal de kracht hezit van een normale tweede lclasser, wat ons zeker het geval schijnt te zijn, dan mogen we verwachten^ dat onze withemden dit jaar tegenstanders zullen zijn, die meetellen. Trouwens de laatste oefenwed strijden wezen er al op, dat onze sportparkbewoners, over een elftal beschikken, dat tot goede dingen in staat is. De opstelling was als volgt: Jongmans. Bijlsma, Ooms Rootring, de Grand, Lengers. Plas. v, Wieringen, Hornan, de Jong, Gerritse. Zooals men ziet, hebben Homan en van Wierin gen van plaats verwisseld. Laten we hieraan direct toevoegen, dat Homan zich een mid-voor heeft getoond, die er mag zijn Hij is voor alles een ge vaarlijk schutter. Uit den aard der zaak had deze omwisseling ten gevolge, dat van Wieringen minder op den voorgrond trad, al toonde hij zich zijn plaats in het elftal ten volle waard. Bij het stoppen houdt hij af en toe de bal niet dicht genoeg bij zich. Dat is niet gemakkelijk, maar bij een voetvalier van zijn capaciteiten zal door training in dit opzicht stellig nog heel wat kunnen worden verkregen. Of de plaatsverwisseling intusschen de beste op lossing is, willen we afwachten, v. Wieringen's spel als midvoor dunkt ons soepeler en meestal sneller, dan dat van Homan. De wedstrijd. Onmiddellijk na den aftrap, die door Alcmaria ge schiedde, werd de Bloemendaal-doelman aan den tand gevoeld, maar gevaarlijk was het nog niet. Even later noteerden we een schot van Gerritse, dat naast ging en na 5 minuten kregen we een even- nijpende aanval van de gasten. Bijlsma was gepas seerd en kon den Bloemenclaal-voorwaarts niet meer inhalen. De ver teruggetrokken de Jong bracht echter redding. Na 9 minuten poeierde Homan een goed aangege ven bal ineens van de wreef rakeling over de lat, maar de volgende minuut waren de bezoekers weer. in den aanval, toen Ooms slecht af had. gegeven. Het schot ging echter naast. Na II minuten een goed schot van Gerritse, dat' eveneens naast ging en enkele óogenblikken latei- is Bloemendaal al weer in gevaar. De keeper weet te redden, door den bal corner te stooten, Maar het is uitstel van executie! Plas neemt de corner uitste kend, Homan is op zijn plaats en kopt op'superieure wijze het leer in. De eerste goal uit de competitie 1935'36! Alcma ria leidt met 1—0. Na den aftrap golft het spel op en neer, maar de Alcmariavoorhocde, waarin bijna iedere speler een schutter van kwaliteit blijkt te zijn, blijft zich ter dege weren. In deze periode valt op hoe de gasten, die in 't middenveld Alcmaria nauwelijks iets toe geven, hun aanvallen veel minder goed afwerken. Schoten op het heiligdom van Jongmans zijn heel .zeldzaam. Vooral de midden-half van Bloemendaal speelt een uitstekende partij, terwijl ook de rechts binnen en rechts-buiten der in 't wit spelende bezoe kers de Alcmaria-verdediging handen vol werk ge ven. Wi6 mecnen, dat deze wing wat meer gedekt had kunnen worden. Daar kwam bij, dat de Grand die later een vervaarlijke partij te zien gaf! evenals tegen V.S.V. blijkbaar een poosje noodig had om er in te komen, terwijl het plaatsen van Lengers te wenschen over liet. Wat deze laatste speler te zien gaf, was over 't algemeen genomen, uitstekend, al leen op het zuiver afgeven dient hij zich nog wat te oefenen. We noteeren schoten van Homan, van Van Wie ringen, goed spel van de Jong en van Plas. Ook Gerritse was zeer op dreef, maar soms verviel hii in de fout van verleden jaar: te veel zelf te willen doen. Alles dooréén genomen was het een lust de Alemaria-aanval, uitnemend gesetund door de half- linie, aan het werk te zien. Wanneer we van deze laatste Rootring nog niet noemden, dan is het om dat we op dien hoegenaamd niets aan te merken hadden. Het laatste kwartier voor half-time was een periode van uitgesproken Alcmaria-overwicht. Een schot van de Jong, dat door den op de doellijn staande Bloe men daal-back werd uitgetrapt, Plas mist een kansje na een goed genomeh free-kick tegen de gasten, een schot van Gerritse, een goede voorzet van Plas, die Homan inkaniert, maar die wordt gehouden, weder om prachtschoten en voorzetten van Plas, een knoert van van Wieringen. Enkele minuten voor de rust komen nog twee Bloemendaal-aanvallen, waarvan er één naast gaat en de tweede over, nadat ongeveer de heele Alcmaria-achterhoede tegen den grond is gcloopen. Dan weer een goed opgezetten aanval van Alcmaria, na uitstekend spel van de Jong, geeft deze speler af aan Gerritse, die naar binnen is gekomen, Homan houdt af en na dit staaltje van goed begrijpen kogelt Gerritse den bal onhoudbaar in het net. Alcmaria leidt met 2—0. Nog even dringt Bloómendaal op, maar de bal gaat naast. En dan is het rust. Na de hervatting krijgen we hetzelfde spelbeeld. Alcmaria is in de meerderheid, de voorhoede doet haar best, maar niettegenstaande verschillende scho ten, blijft de stand onveranderd. Even krijgt Bijlsma een lesje, als de Bloemendalers op zijn doel afstormen, nadat hij veel te ver is opge drongen, maar het schot gaat naast. Dan, in de 17e minuut komt een goal, maar daar waar, we die niet hadden verwacht. In de Alcmaria verdediging heerscht een oogenblilc van niet-begrij- pen, de links-binnen van Bloemendaal krijgt den bal toegespeeld en hetis21! De bezoekers putten hieruit nieuwe moed. Ze ko men moer opzetten en het spel is vrijwel verdeeld. De partijen wegen togen elkaar op. En zoowaar, acht mi nuten later, hebben de gasten weer succes. Hun rechts-binnen krijgt den bal vrij. Jongmans weifelt vermoedelijk even, met het gevolg, dat hij te laat uit loopt. Met een keurig boogballetje wordt hij overge speeld en de stand is 22. Maar dat is het sein tot nieuwe verwoede aanvallen der Sportparkbewoners, die thans gelegenheid hebben te toonen, wat moreel vermag! Het regent schoten op het Bloemendaalsche heiligdom. Totdat in de dertigste minuut Homan een juweeltje van een punt maakt, een goal, die een Bakhuis hem niet zou verbeterenl Op een 15 meter van het doel, krijgt hij het leer toe gespeeld, staande met de rug naar het vijandelijk net. Hij werd gehinderd, wist zich vrij te spelen en voor iemand weet wat er is gebeurt, suist de bal als een kanonskogel door het rechter bovenhoek je van de goal. i Prachtig! Dat zijn doelpunten die er mogen wezen! Zeer sportief aplaudisseerde de Bloemendaalschë keeper. Alcmaria leidt verdiend met 3—2. Onze stadgenooten roken de overwinning. Ze speel den formidabel. De Grand beheerschte het midden veld, Homan loerde op een kansje. Twee minuten later had Gerritse op vrij gelukkige wijze succes. Hij loste een schot, staande een meter of tien naast het doel, niet meer dan enkele meters van dez iiliin. 't schot was ontzettend hard, goed geplaatst en de keeper stompte het in het net. Een goede do sis geluk kwam er clus aan te pas. Maar toch! Een keeper kan ook eens falen. En hij was in dezen wed strijd wel ontzettend aan den tand gevoeld! De stand is 42! Weer belegerde Alcmaria het doel der bezoekers. Nummer vijf zat in de lucht! Maar bleef uit. We no teeren noge en corner tegen Alcmaria en dan is het tijd. Alcmaria heeft zijn eerste competitie-wedstrijd op fraaie wijze en verdiend gewonnen. Goed zoo, Alcmaria! Memoreeren we nog, dat de scheidsrechter goed leidde, behoudens 'n driel o.i. verkeerde buitenspel beslissingen, waardoor telkens een gevaarlijke Ale maria-aanval werd onderbroken. dit niettegenstaande er geen wijzigingen in worden aangebracht; de zwakke plek uit de ploeg, Bijlsma willen we hierbij uitzonderen. Die was goed. Ooms echter dunkt ons langzamer. Jongmans overigens is beter als in het vorig seizoen, zijn uittrappen kon ons veel beter bevallen, evenals zijn opstellen. Toch mankeerde er iets aan, hij scheen ons af en toe wat onzeker. Maar het was pas de eerste wedstrijd. En we twij felen er niet aan of een volgend maal zal het beter gaan en zal onze verdediging haar oude vorm terug vinden. De training, die de voorhoede zooveel heeft verbeterd, zal ook ten aanzien van de achterhoede zeker resultaten opleveren. Met voldoening mogen we op dezen wedstrijd te rugzien. Het Alcmaria-elftal, daaraan kan wel geen twijfel bestaan, is sterk vooruitgegaan. Merkwaardig daarbij is, dat de voorhoede en de half-linie blijkbaar verreweg de grootste vorderingen hebben gemaakt. Werd verleden jaar de achterhoede vaak als de rug- gegraat van het elftal beschouwd, thans dunkt ons PROGRAMMA K.N.V.B. 22 September. Eerste klasse, afd. I: Sparta—Ajax; AD O—HBS; RCIT—Xerxes; Hermes DVSHaarlem; KFC—VSV. Afdeeling II: StormvogelsHFC; DHCZFC; Fejjenoord—DFC; VUC—Blauw Wit; DWS—Excelsi or. Tweede klasse A: Kinheim—Alcmaria; AFC—Vrien denschaar; EDO—DOS; Zeeburgia't Gooi; Bloe mendaalUW. 2 B: HerculesWest Frisia; HilversumWFC; Ve- lox—Spartaan; O VVOBFC; ZVV—OSV. Derde klasse A: BeverwijkPurmerstèijn; I-IRC— Zaandijk; VolewijckersSucces; Alkmaarsche Boys Helder; KWHollandia, Vierde klasse A: SpartaTexel; StrandvogelsAn- dijk; AlkmaarDTS; BKCNieuwe Niedorp. Reserveklassen: 2 A: West Frisia 2HRC 2; WFC 2—Alcmaria 2; 3 A: Helder 2—K.V.V. 2; ZFC 3— H.R.C. 3; Alcmaria 3WFC 3; Hollandia 2Kenne- mers 2. (Sportkroniek), BERGER SPORTVEREENIGING. Het eerste elftal haalt een 1—3 achter stand in en wint van het reserve-elftal der Zilvermeeuwen met 63. De a- adspiranten hebben alweer geen geluk. De b-adspiranten en het tweede elf tal verliezen beiden. Wanneer wij een overzicht moeten geven over de gisteren door B.S.V. gespeelde wedstrijden, dan kun nen wij beginnen met onze voldoening uit te spre ken over de klinkende overwinning, welke het eer ste elftal tegen zilvermeeuwen 2 wist te bevechten. Bevechten is hier inderdaad het juiste woord, want de jongens hebben voor de overwinning gevochten als leeuwen. Geen moment van inzinking, geen oogenblik van verslapping, zelfs niet, toen de ploeg voor de rust 13 achterstond. Ongetwijfeld heeft de voorhoede het leeuwenaan deel in de overwinning gehad, de drie jonge spe lers Jan Halff, Huug Fillet en Arie Rampen beloven veel voor de competitie, maar ook Jaap Tuin heeft een besten wedstrijd gespeeld Ab v. d. Berg was be ter dan ooit te voren op de rechtsbinnenplaats. Het moet voor den aanvoerder Gerrit Visser, die verleden week buiten gevecht werd gesteld en gelukkig weer zoover genezen was, dat hij als toeschouwer den wedstrijd kon bijwonen, wel een groote voldoening zijn geweest, dit zwoegen gade te slaan. Ook de niiddenlinie, met den nieuwen aanvoerder Gor Coevert als uitblinker heeft, stug gewerkt en we hebben respect gehad voor de veteranen ten I-Ierkel ön Klinkhamer, die lii'êt opgaven eii zeer verdienste lijk speelden. Wim Dames zien wij liever als spil dan als achterspeler en het was wellicht door het "gemis van Dik Min, dat ook Beeldman zich niet zoo zeker voelde als anders. Jan de Moor in het doel heeft prachtig werk gedaan en er tal van moeilijke ballen schitterend uitgehouden. Het eerste doelpunt kwam van v. d. Berg, nadat Fillet den bal keurig voor hem had vrijgemaakt. Lang had B.S.V. niet plezier van de leiding, want keurig maakten de gasten gelijk en voerden zelfs de score op tot 31 in hun voordeel, maar toen eerst werd de vechtlust wakker en Fillet maakte op on navolgbare wijze twee schitterende „doelpunten. Het eerste uit een prachtvoorzet van Jaap Tuin welke hij ineens inkogelde, het tweede nadat hij 4 tegenstanders was gepasseerd en dit keurige veld werk met een onhoudbaar schot besloot. In de tweede helft waren geruimen tijd de gasten Een bonkigen wedstrijd. In een ronkenden HABO-autobus gezeten bereik ten wij ongedeerd Andijlc Oost, waar Schagen I haar eersten competitiewedstrijd moest spelen, tegen het aloude Hercules. Er woei een stevig windje dwars over het veld, wat nu juist niet in de allerbeste conditie was. Alvorens de ploegen op het veld konden komen hield arbiter C. D. Swart eerst schoenenkeuring. Op eenige uitzonderingen na werden alle schoenen goed gekeurd. Met dat al werd het kwart over twee, al eer de heer Swart beide aanvoerders bij zich liet komen. Van Beek mag opgooien en Vlottes raden. Vlottes schijnt goed geraden te hebben, want deze mag kiezen. De Spartanen stellen zich met den wind in den rug op. Nog eenige minuten en de eerste competitiewedstrijd van dit nieuwe seizoen heeft een aanvang genomen. Beide partijen verkennen eerst terrein. Het eerste gevaarlijke moment ontstaat voor het Hercules-doel, als Schoorl een pass tusschen de beide backs geeft. De uitloopende van Beek weet zijdelings springende den bal tegen zich aan te laten springen, waardoor de toestormende de Moor geen kans krijgt te schieten. Na een zeer snellen en ge vaarlijken Herculesaanval, welke op Grootes strand, drijft Boontjes do Andijk-achterhoede danig in 't nauw. Ten einde erger te voorkomen trapt men den bal corner. Deze, door de Moor te laag genomen cor ner levert niets op. Na een kwartier spelen wordt Molenaar vervangen door Boon. In dit eerste kwartier hebben beide par tijen om beurten in den aanval geweest, doch een goed schot hebben we nog niet mogen aanschouwen. Schagen's spil, R. Rus( probeert het wel eenige ma len van grooten afstand, doch eenig resultaat heeft een en ander bij keeper van Beek zeker niet. Boon-; t.jes wordt streng bewaakt, zoodat deze zeer gevaar»! lijke kracht geen stap verzetten kan zonder bescha* duwd te worden door eenige Andijkers. Schagen is thans een tikje gevaarlijker geworden. Vlottes en Grootes dringen mede naar voren op, ja zelfs tot de middellijn. Hierin zag Andijlc haar kans en viel eenige malen zeer gevaarlijk aan. Keeper Arnoldus heeft niet te klagen. Tal van malen stopt hij op uit stekende wijze eenige schoten van de Vos. Tot drie maal toe weet hij een ingezonden kogel te stoppen. Het zal voor de Andijkers niet meevallen Arnoldus in dezen vorm te passeeren. Doch ook keeper var' Beek kan er wat mee. Een schot van W. Rus stopt hij meesterlijk. Ook Boontjes probeert het eenige ma len, doch ook deze doelman is bijna onpasseerbaar. Schagen is thans sterker. Uit een uitmuntende pass van de Moor krijgt Boontjes het leder te pakken. Hij loopt op de bekende wijze langs een Andijk-baclc en komt alleen voor v. Beek te staan. Van Bcck's eenige redding was thans geweest uit te loopen, doch dit verzuimde hij,, zoodat Boontjes op enkele meters voor hem staande geen moeite had hem te passeeren, 01. De Andijkers voelen dat het zoo niet gaat. Er wordt nog even meer op den man gespeeld, wat ten gevolge heeft dat de zeer lichte Schagen- spelers bijna niet meer durven spelen. Bij een hard en laag schot van Andijk's rechtsbinnen juicht het .publiek reeds, doch te vroeg. De bal vliegt naast. Mede door het te ver opdringen der Schagen-backs, wordt soms zeer gevaarlijk door de Andijkers door gebroken. En als de Spartanen deze fout niet vroeg genoeg inzien, moet er welhaast de gelijkmaker uit voortkomen. En deze komt ook. Eenige minuten voor de rust smaakt Andijk's rechtsbinnen het ge noegen met een formidabele kogel gelijk te maken, 11- Na nog eenig heen en weer getrap is het ras- ten. Voor Schagen ziet, het er vrij duister uit. Thans moet tegen wind worden gespeeld. De tweede helft zet in met een hernieuwd Schagen-offensief, wat echter geen resultaat oplevert. Langzaam maar ze ker komt dan Andijlc uit. den hoek. Vlottes wordt in het nauw gedreven en kan niet anders doen dan den bal corner trappen. Deze wordt slecht geno men. De Moor schiet nog eenige malen van groote afstand, met welke schoten keeper v. Beek niet de minste moeite heeft. Het spel van Andijk is grover van opzet als van Schagen. Dick' Ruig krijgt door middel van E. Rus een kans doch z'n schot faalt. De Andijkers lcomen steeds sterker opzetten. E. Rus en Vlottes, benevens keeper Arnoldus krijgen handen vol werk, daar juist door Andijlc zeer veel op dezen kant wordt gespeeld. Waarschijnlijk een geluk voor Schagen, dat men deze vleugel steeds werk gaf, want dit trio was in een dergelijke conditie dat An dijk hier geen schotkans kon krijgen. Arbiter Swart ziet een zuivere handsbal over het hoofd. Trou wens al te best was de heer C. D. Swart niet. Veelal werden zijn beslissingen te laat genomen, waardoor de spelers somwijlen niet meer wisten waarvoor gefloten werd. De Vos. Andijk's midenvoor, mist op enkele meters voor Arnoldus staande een dot van een kans. Een verraderlijk schot van de Vries maakt Arnoldus onschadelijk. Het is echt jammer dat z'n uitschieten wel wat te wenschen overlaat Z'n keepwerk is af. De druk op het Schagen-doel wordt steeds grooter. De Andijlc-backs worden over moedig en komen geheel op Schagen's helft te staan Een snelle Schagen-aanval en Boontjes scoort. Er is echter voor buitenspel gefloten. Andijk speelt thans op winst, terwijl Schagen strijdt voor haar gelijke spel. Door het uitstekende werk der Scha,gen-achter hoede. lcrceg Andijk geen kans te scoren, zoodat het einde kwam met gelijken stand 11. Mooi is de wedstrijd niet. geweest, doch wel span nend, wat veel heeft vergoed wat het spel te kort schoot. Schagen 2 verloor van DOSKO I met 3—1. Ee» slecht begin voor dc reserves-. LATE LIEFDE. Te Kensington in Engeland werd het huwelijk voltrokken tusschen den 82-jarigen lord Monteagle en de 81-jarige Julia Emma Isabella Spring Rice. Hierboven zien we de „jongelui" het stadhuis verlaten. sterker, maar toen, hield de .achterhoede stand. Jan Halff gaf B.S.V. toen wederom de leiding met een keurig hard schot en toen den Bergenaren wegens een hands binnen de beruchte lijnen een strafschop werd toegekend, maakte Arie Rampen er met een kalm, doch prachtig geplaatst schot, 53 van. Eerst toen was de overwinning een feit. Uit een vrijen schop van verren afstand maakte tenslotte Ab. v. d. Beng er nog 6—3 van. Keurig zoo jongens en nu vol houden. De a-adspiranten, die om half één thuis speelden, bobben verloren met 12 van Alcmaria Victrix c. Had niet gehoefd, maar de afwezigheid van Henk .Vlaasen heeft den jongens de nederlaag bezorgd. Dat was. van Henk niet in den haak, om op 't. laatste oogenblik zijn elftal in den steek te laten en mag nouitim eer gebeuren. Voor de rust speelden de B.S. V.-ertjes een mooie, vlotte partij en toen het met de pauze 00 was. zal niemand hebben verwacht, dat ze zouden verliezen. In de tweede helft ram melde het in dc voorhoede, met als gevolg twee doel punten tegen, Ook de aanvallen waren na de pauze lang 'zoo goed niet meer opgezet. Het geheele' elftal zakte "af. Ook nu weer was het geluk niet aan de zït- -de- van 'B.S.V. De jongens misten, evonals vorige week weer een strafschop 'en ook gister weer ketste een mooi schot van den paal terug. Hans Bussel man, dien wij wel eens heel wat beter zagen, redde de eer met een hoog verraderlijk schot, dat don kee per volkomen verraste. De b.-adspiranten trokken naar Oudkarspel en verloren met 41 van D.T.S. b. De ploeg is niet slecht en zal indien zij is ingespeeld, zeker wel tot overwinningen komen. B.S.V. II trok naar Alkmaar 3 en verloor met 31. Ze speelden met 10 man de Berger iongens, omdat Kees Bakker zonder eenig bericht, z'n elftal in den steek liet. Dat is natuurlijk geen manier. Niettemin verwachten we in de toekomst van de B.S.V.-reser- ves nog veel goeds/Den moed niet opgeven iongens! NIEUWE NIEDORP. Nieuwe NiedorpAlkmaar Oudendijk IN. Niedorp EI Rirkshorn IINiedorp III Schoorl AN. Niedorp A 1—1 5—7 6—3 0—2 N. Niedorp—A.lkmaar een onbevredi^n- de wedstrijd. Faus mist een penalty!!!II In N. Niedorp hebben we de eerste competitie-onlimoe ting achter den rug, en al direct was waar te ne men, dat een vriendschappelijke wedstrijd, hoe goed ook gespeeld, lang niet die sfeer kan scheppen als in een strijd waarin fel gestreden wordt om de door beide partijen zoo begeerde punten. In deze ontmoe ting was de felheid wel eens van dien aard, dat het niet door den beugel kon, het aantal vrije trappen, wat de scheidsrechter heeft uitgedeeld, is zeer groot. Alkmaar zoowel als N. Niedorp waren beiden vast besloten de comp. goed in te zetten en de overwinning op de tegenpartij te behalen en daar de herinnerin gen aan vori-ge ontmoetingen niet van de prettigste waren, was een harde strijd te verwachten, Inder daad is het ook een harde wedstrijd geworden, meer hard dan mooi. Het was voor scheidsrechter Krab bendam een moeilijke taak een dergelijke derby tot een goed einde te brengen, hoewel hij zijn fouten heeft gemaakt (wie werkt maakt fouten) was zijn leiding toch van dien aard, dat wij van een zelfde schouwspel als vorige jaar onthouden werden. Dat feit alleen is al een woord van hulde waard. Alk maar bracht het volgende elftal in het veld: Duiveman. Ooms, Dingerdus. Korbië, Zwaan, Huïberts. Van Os, Kranenburg, Schoonhoven, Kuis, Van 't Hof. Op enkele plaatsen na is dit hetzelfde team als het vorig seizoen, we missen o.a. Van der Stok en Baars. N." Niedorp komt uit met hetzelfde elftal,' als tegen Helder I, 't is wel jammer, dat Kaaij nu weer ont breekt, kom aan Klaas, hoe zit dat nu? Er wordt in den vervolge weer op je gerekenr hoor. In den aanvang (en het bleef daar niet bij) wordt er door N, Niedorp zoowel als Alkmaar slordig ge speeld, zeer onzeker is het schieten en plaatsen, de zenuwen spelen ook een woordje mee. Sepers geeft een goed onverwacht schot, uit een mooi opgezetten aanval, het schot treft geen doel; Opvallend weinig kracht gaat er uit van Visser; we hoopten reeds op na de rast, (als tegen Helder) ook toen bleef het misère, de achterhoede van Alk maar was voor een speler als Visser ook wel wat te stevig. Klaver geeft een pracht voorzet. Faus vangt den bal op, alleen voor Dingemans staande, weet hij deze opgelegde kans niet te benutten. De N.V.V. achter hoede is.weer in uitstekende conditie, zoowel Blokker als Rcijne en Van Herwerden doen veel goede dingen en zijn voor den Alkmaarschen aanval moeilijk t*

Schager Courant | 1935 | | pagina 5