Vrouw Jacob Van de Alkmaarsche Sportvelden BOEKHANDEL TRAPMAN, Schagen Plaatselijk iNieuws. OMGEVING Advertentiën. OANSCURSUS INA BOU DIE K-Bakker Marktberichten. Alkmaar. NADEEL VAN UNIFORMITEITSGEBREIC Een textielarbeider H. de W., uit Krommenie, liep echter in Alkmaar tegen de lamp, omdat hij ver zuimde richting aan te geven, als gevolg van het feit dat hij in Krommenie nooit van deze bepaling had gehoord, maar ieder Nederlander wordt geacht de wet te kennen, ergo f2 boete of 2 dagen, Kanaalweg. DIE TROF HET AL HEEL MISERABEL. Een monteur uit Den Helder, Hendr. W., werd op 27 Sept. op den Kanaaldijk onder Bergen gesnapt wegens het rijden zonder licht en toen hij dit bon netje had geïncasseerd, voor de tweede maal onder de gemeente Warmenhuizen nog zoo'n poeier. Deze pechvogel'werd alsnu veroordeeld tot 2 maal f2 boete of 2 maal 2 dagen. Alkmaar. "1 BAKFIETSEN VALLEN OOK NIET BUITEN DE REMVERPLICHTING. De petroleumtapper Jan M. te Alkmaar, gebruikte tot distributie van zijn geurig handelsartikel een bakfiets zonder rem en het weinig aanbevelings waardige van die handeling werd hem thans door het opleggen van een boete van f2.50 of 2 dagen ingepompt. B e e m s t e r. ALTIJD NETJES BLIJVEN, MENEER! Een in de Beemster wonende landbouwer R. J. de II., was in den avond van 28 Sept.. op den Jisperweg aldaar a flagrant delit betrapt op het voeren van een verblindende verlichting. Hij werd deswege ge verbaliseerd en inplaats van beleefd aan zijn pet te tikken en te zeggen: dank u voor de les, begon hij op een reusachtige manier tegen den plichtgetrouwen verbalisant uit te pakken, wat natuurlijk niet ten goede kwam aan zijn portemonnaie en de straf op voerde tot f6 boete of 6 dagen. Alkmaar wint met 50. De Boys moeten met 1—4 de meerderheid van Zaandijk erkennen en Alcmaria komt met een 2—4 nederlaag terug uit Haarlem. ALKMAARSCHE BOYS—ZAANDIJK 1—4. Het was een wedstrijd vaiï gelijk opgaande ploe gen. En toen Kwadijk ongeveer een twintig minuten na het begin aan zijn club met een goed schot de leiding gaf, was er wel. niemand onder het talrijk opgekomen publiek, die had durven voorspellen, dat dit het eenige doelp/Unt zou zijn, dat de Boys tegen vier van Zaandijk houden kunnen stellen. Na dezen goal blijven de Boys sterker. Maar de uitstekende verdediging van Zaandijk weet verder onheil te voorkomen. Een misverstand tusschen de backs van de Boys heeft ten gevolge dat Zaandijk den gelijkmaker weet te scoren. Bij de Bays is intusschen de rechts-buiten Indri geblesseerd, die wordt vervangen door Pater. De rust gaat In met 11. De tweede helft brengt de verrassingen. Als een corner wordt genomen tegen de gastheer en, belandt de bal, onhoudbaar voor Keesen, in het doel. De Alkmaarders vallen nu fel-aan. Over 't alge meen werd echter voor het doel te veel getreuzeld, waarbij we echter moeten vermelden, dat de backs van Zaandijk er veel slag van hadden aanvallen af te breken en het schieten te bemoeilijken, terwijl de doel man van Zaaijdijk buitengewoon goed op dreef was. Bij een aanval van de gasten loopt dan Keesen ver keerd uit en met een zachte kopbal tegen den grond, weet de blauwè midden-voor het derde doelpunt vooi de Zaankanters te scoren. Kanjers werden nog gelost, maar vooral de keeper der gasten speelde in dit deel van den strijd een for midabele partij. Echter een goal moest er komen! Dat kon niet uit blijven, zoo scheen het. Het doelpunt kwam ook, maar aan den kant, waar niemand het had verwacht. De middenvoor van Zaandijk gaat er vandoor, hij omspeelt Houtlcooper, andere Boys zijn in geen velden en wegen te zien, hij staat voor Keesen, die den bal naast zich in de touwen ziet verdwijnen. Nog enkele oogenblikken resteeren slechts. Er is niets meer aan te doen, het pleit is beslecht. De rood-witten hebben verloren. En met 14 komt het einde. ALKMAAR—ANDIJK 5—0. Voor 't half-time zagen we een onaantrekkelijken wedstrijd. De vooz'hoedes van beide partijen muntten uit door onproductiviteit. Ongeveer 35 min. na het begin wist Kuys op gelukkige wijze aan de thuis club de leiding te geven. De achterhoedes bleven echter het veld beheerschen en verandering kwam er tot de rust niet. Over 't algemeen was Alkmaar wat in de meer derheid. In het veld waren beide ploegen vrijwel te gen elkaar opgewogen, maar de keeper van Andijk kreeg meer en gevaarlijker werk, waarvan hij zich goed, maar niet altijd even zeker kweet. Het eerste kwartier na de rust kwam Alkmaar los! Na mooi opbrengen zette Van Os voor en Kuys liet de Andijk-doelman ten tweede malen visschen. Dit was het sein voro een Alkmaar overwicht, dat tot het eind toe bestaan bleef. Het derde punt kwam ongeveer vijf minuien na *t tweede van den voet van Kranenburg, via de han den van den keeper. Ongeveer tien minuten voor het einde wa3 het wederom Kuys, die met een roller den voorsprong van Alkmaar vergrootte en ten slotte veroorzaakte een der Andijk-backs enkele minuten voor het ein de een penalty, die door Van Os in een doelpunt werd omgezet. Zoo kwam het einde. Ga zoo door, Alkmaar! E.D.O.— ALCMARIA VICTRIX. 4—2. In een fraaien wedstrijd hebben de withemden de meerderheid van E.D.O. moeten erkennen. De over winning der Haarlemmers was verdiend, al meenen wc, dat indien de reserve-doelwachter wat gelukkiger gespeeld had, deze nederlaag misschien voorkomen had kunnen worden. Reeds kort na het begin raakte de rechtsbuiten van E.D.O. geblesseerd, zoodat dan ook bij het nemen van de eerste corner tegen Alcmaria, zijn clubgenoot van de overzijde de hoekschop kreeg te nemen, die voor het doel werd geplaatst en goed werd ingekopt. 10. Nadat eenige aanvallen over en weer op niets uit- loopen, weet echter de goed spelende Perukel onzen Alkmaarschen reserve-doelman Rampen voor de twee de maal het nakijken te geven. Aangemoedigd door het in grooten getale aanwe zige Alkmaarsche publiek, weet Alcmaria zijn meer derheid in het veld te behouden en het is dan ook jammer, dat wanneer Plas den bal keurig voor het doel zet en deze slechts voor 't inloopen ligt, de kans door twee aanstormende Alcmarianen wordt gemist. Spoedig daarna is het rust. Stand 21 voor E.D.O. Ondanks het dan goede spel van Alcmaria weet E.D.O. door goed samenspel der voorhoede zijn voor sprong te vergrooten 3—1. Kort hierna krijgt Alc maria een corner te nemen, de bal komt keurig voor het doel en het is onze hard-zwoegende aanvoerder. de Grand, dïe door een kopbal zijn goed en tactisch spel met een doelpunt zag beloond. De stand is thans 3—2 en onmiddellijk wordt de strijd vinnig hervat om ten minste een gelijk spel uit 't vuur te sleepen Alcmaria is nu uitgesproken in de meerderheid. Het harde werken der geheele ploeg mocht niet baten, want het einde begon al te naderen, toen de midvoor van E.D.O. met een kopbal voor de vierde maal het Alkmaarsche doel wist te vinden. Zoo kreeg Alcmaria zijn eerste nederlaag te boe ken. Het is niet erg, mits het een volgend maal be ter gaat. Een kleine tegenslag houdt wakker, dus, Alcmaria, van nu af aan rustig en kalm, maar zeker! (Door vertraagde postontvangst is het nieuws van de Alkmaarsche Sportvelden bekort moeten worden.; B.K.C.—D.T.S., 2—1. Benauwde overwinning. (Van onzen sportredacteur.) De punten doen het hem. Ook Zondagmiddag de den ze het. B.K.C. mag zich ditmaal gelukkig prij zen de meeste punten gemaakt te hebben, een ge trouw beeld van de krachtsverhouding geven ze ze ker niet. De thuisclub speelde beneden vorm. In de achter hoede moest men die bravour van andere mig^eft, Tauber begon zwak en zonder die gewone Zekerheid en al wist hij zich te herstellen tot een bevredigend en alleszins voldoend peil, de „heilig drie-eenheid" van anders werd B.K.C.'s achterhoede maar niet. D.T S. heeft enthousiast spel. gespeeld. De Oudkarspelers waren da'ardoor in' staat in het veldspel den toon aan 'Cé geven. Toch heeft B.K.C. tweemaal en D.T.S. eenmaal gedoelpunt! De goal van D.^.S. werd uit een geduchte vlugge aanval geboren^ die lang niet de eerste was, waarme de de LangQiodijkers trachtten de B.K.C.-veste te ver overen. T wintig minuten dari was de strijd aan den gang *oen Carnas uit die aanval keihard inschoot. Op even fraaie wijze dook Prins dèn bal uit de hoek ïn'aar D.T.S.' voorhoede was geheel mee opgetrok ken, zoodat de terugspringende bal andermaal werd ingeschoten. Weer stopte Prins, doch ook toen stond er een D.T.S.'er klaar, naar we meenen Tromp, die wist te scoren (0—1). B.K.C. heeft drie minuten daarna den gelijkmaker weten te bereiken en een minuut of wat voor rust de goal, die later zou blijken de beslissende te zijn. Beide malen was Post de fabrikant. Tamelijk forsch. D.T.S. speelde een enthousiaste partij voetbal en was over het algemeen eerder bij den bal dan B.K.C. Maar haar spel is wel wat forsch. Een enkele speler kreeg bijvoprbeeld daarvoor wel wat meer vrije schop pen tegen zich dan eigenlijk noodig was in een wed strijd als deze. Over de spelers willen we nog enkele opmerkin gen maken. Om bij D.T.S. te beginnen, nemen we eerst de achterhoede bij den kop. Deze bestaat uit twee beste backs, met een aardigen keeper er achter. De halflinie trapt fli nk weg, volgt haar voorhoede en is tijdig terug als gevaar driegt. Maar dit drietal- althans Kooij, was ons net forsch genoeg. Van het voorhoedespel ging van den beginne af zooveel uit dat we gaarne gelooven dat de achter hoedes van Alkmaar en Nieuwe Niedorp het warmp jes hebben gehad. Ook B.K.C. had er alles mee te stellen. Dat de score tot één doelpunt beperkt bleef, dankt B.K.C. aan het feit, dat Prins altijd zichzelf blijft en de backs zich tijdig wisten te herstellen en dat B.K.C. tenslotte ook wel vvat geboft heeft. Aan B.K.C.-zijde bleef men over het algemeen, on der de „gewone" prestatie. Maar men bedenke dat B.K.C. haar aanhang wel wat verwend heeft de laat ste weken. Aanvaardt men dat spel als gewoon, dan viel B.K.C. nu iets tegen. Van Teulingen, Prins, X^n van Wees en Post speelden hun spel zooals dat ver wacht werd. De rest had iets mats over zich; er werd niet zoo fel aangevallen als anders en er werd min der zuiver afgegeven ook. Daardoor ontstond niet zoo'n vlot geheel. ANNA PAULOWNA. Twee veteranen-elftallen, gevorm,d uit modern ge- organiseerden, bonden na den wedstrijd van A.P.— Schakels den strijd tegen elkaar aan en zorfden er voor, dat het publiek eens hartelijk kon lachen. Vol vuur kwamen de spelers vaak aanrennen, om in plaats van den bal een groot gat in de lucht te trap pen. Toch wisten ze het leer ook wel in het doel te krijgen. Het B elftal leidde met de rust met 54. Na de rust maakte echter A. ook een vijfde doelpunt en kameraadschappelijk eindigden de veteranen den wedstrijd dus met gelijk spel. JONGENS SPELEN MET SPOORWAGONS. Weer een relletje bij den overgang in de Hoep. Spel en spel zijn twee begrippen. De één speelt met knikkers en de ander metspoorwagons. Zoo ook een troep Schager jongelui, die Zaterdag doodleuk bezig waren de wagons te verrollen bij de laadplaats der N. S. Onze actieve chef S. hoorde het gehucht en begaf zich met bekwamen spoed naar de laadplaats. De bel hamels kozen toen ijlings het hazenpad. De heer S. zette de achtervolging echter in, en na vele moei lijkheden overwonnen te hebben, gelukte het hem, één der beunhazen, zekere P. K. te pakken te krij gen. Toevallig was de vader van dezen P. K. getuige van deze arrestatie en dadelijk partij-trekkend voor zijn zoon, nam hij een dreigende houding tegen den chef aan. De heer S. kreeg alzoo een "-rooten mond. waarmee weer bewezen werd dat ondank 's werelds loon is. Wie toch is de verantwoordelijke persoon bij een eventueel ongeluk? Ongetwijfeld de heer S. De va der had goed gedaan, eerst eens te in' -meeren hoe de vork in de steel zat; nu heeft hij slechts bereikt dat tegen hem proces-verbaal is opgemaakt, zoodat het voor hem wel een muis met een staart zal worden. Vliegtuig boven Berlijn neergestort Twee dooden, 5 zwaar gewonden. Berlijn. Gistermiddag tegen 5 uur is een par ticulier vliegtuig, dat door den eigenaar, Klutke ge- heeten, bestuurd werd, en waarin zes passagiers plaats hadden genomen, tijdens een rondvlucht bo ven Berlijn neergestort. Het toestel kwam te land op het dak van perceel Pflogerstrasse 20. De piloot en een passagier werden gedood, de vijf ander© passa giers werden zwaar gewond. s U.TV 3 DE I WIERINQEH De winkelweek. Hoewel algemeen gedacht werd, dat de winkel week vanwege de Middenstandsvereeniging wel zou slagen, gaat deze gedachte ver boven de verwachting uit. Het schijnt een succes te worden. Van den étalagewedstrijd is dan ook bijzonder veel werk gemaakt. Niet minder dan 57 deelnemers waren er. De jury, bestaande uit den heer en mevr. Kolff, den heer en mevr. Van der Speek Obreen en den heer O. J. Bosker, hebben zeker 'n moeilijke taak te evr- richten gehad. Er werd op punten gekeurd en wel op kleurschakeéring, evenredige opstelling, vak kunst, en de reclame welke er van uit gaat. De be oordeeling laten we hier volgen: Afd. kruidenierswaren. 1. Gebr. Hegeman, Den Oever; 2. R. Kat, Westerland; 3. J. Kat, Den Oever. Afd, Zuivelproducten: 1. A. Russelman, Westerland, 2 .E. Sloothaak, Hipp. Afd. Brood en B'ariket: 1. Fa. N. Koorn, Hippoïy tushoef met bijz. lof van de iury; 2. S. Koorn J.Vz. Den Oever, 3. C. Cornelissen, Den Oever. Eenlingen: G. Bais, Marfdenhandwerk, 2e prijs, plus eerv. vermelding; J. C. de Vries, Dameshoeden, 2e prijs; Th. Rasch, lederwerk, 2e prijs; Alb. Lont, Bloe men en planten, 2e prijs; Trager, fotograaf, Hippoïy tushoef, 2e prijs; Jb. Gorter, suikerwerken, Hippoly tushoef, 2e prijs; Afd. Sigarenwinkels: le. J. C. de Haan, Hipp.; 2e. Jb. Bakker, Hipp.; Afd. Fruit: le. D. Doves, Hipp.; een eerste 2e prijs J. Doesburg, Hipp.; een tweede 2e prijs Wed. Vroone, Hipp.; 3e. Alb. Lont, Hipp.; 4e. C. Stins. Den Oever. Afd. Galanterie: le D. Minnes, Hipp.; 2e. N. Metse laar, Den Oever. Afd. Meubelen: le. D. Minnes, Hipp.; 2e. H. G. Rump,, Hipp. Afd, Goud en Zilver; le. H. G. Rump, Hipp.; 2e. W. v. d. Krek*., Hipp. Afd. Parfumerie: le. J. Gieles, Den Oever; 2e. J. Timmerman, Hipp. Afd. Mode-artikelen; le Th. Kort' Hipp.; eerste 2e M. Lont, Hipp.; tweede 2e G. de Haan de Jong, Hipp.; 3e. Joh. Klare, Hipp. Afd. Huishoudelijke artikelen: de eerste le J. de Kreijger; de tweede le P. Kreijger, Hippoïytushoef; 2e. Nico Luijt, Haukes; eerste 3e J. D. Kooij, Haukes, tweede 3e C. Metselaar, Hippoïytushoef. Afd. Visscherijartikelep: le, D. Engel, Hippoïytus hoef, met lof van de jury; 2e. G. Bais, Den Oever. Afd. Radio en Electra: 1. W. D. v. Treuren, Den Oever, 2. J. J. Bosker, Hippoïytushoef; eerste 3e pr. A. W. Berkhout, Hippoïytushoef; tweede 3e pr. P. D. Spaander. Den Oever. Afd. Boekhandel en Schrijfartikélen: le. Hs. Wilms, Hippoïytushoef, 2. C. J. Bosker, Hippoïytushoef. Afd. Vleeschwaren (slagers): 1. J. Poppen, Den Oever, 2. Ph. Deys, Den Oever, 3. G. Poppen, Hippo ïytushoef, 4. G. M. Rustenburg, Hippoïytushoef; 5. W. Kaan, Den Oever, 6. R. Blaauboer, Hippoïytushoef, 7 D. Rotgans, De Haukes. Alle deze slagers met lof van de jury voor de vele werkzaamheden. Deze groep was ook bijzonder goed verzorgd. Afd. Schoenen: 1. W. v. d. Kreke, Hippoïytushoef, 2. Th. Rasch, Hippoïytushoef. Zoo reeds gezegd, loopt alles best. Er is veel pu blieke belangstelling, en daar moet het tenslotte van komen. Vele bonnen worden uitgegeven, zoodat het op de eerste gooiavonden reeds druk was. De prijzen van den eersten dag, j.1. Zondag, werden gewonnen door: 1. F. Koopmans, Hippoïytushoef, 9913 punten, f20.2. P. Smit, Hippoïytushoef, 9622 pun ten, f 10,3. Oldenma, Westerklief, 9611 punten, f5; 4. P. Kroolc, Hippoïytushoef, 9522 punten, f2.50. 5. Jb. de Wit, Hippolytushoef, 9511 punten, f2.50; 6. S. Voorthuizen, Den Oever, 9262 punten, f2.50. Om het geheel wat op te vroolijken, werden te Den Oever door „Apollo" en te Hippoïytushoef door „Har monie", een muzikale rondgang gemaakt. WIERIN O ERME ER De eerste hazen-iacktdap. Voor de pachters der jachtvelden in de Wieringer- meer was Zaterdag (de eerste jachtdag op bazen) niet onfortuinlijk. Geschoten werden door groen I met 30 geweren 150 hazen, groen II. 11 geweren 64 bazen; terwijl groen III met 4 geweren 35 hazen wist te bemachtigen. Inderdaad goede iachfciifers. Het mag ook niet ontkend, dat het jachtveld on vele kavels goed van wild is voorzien. Eerste schip suikerbieten qeleverd in deze campagne. De eerste scheepslading suikerbieten is Zaterdag verzonden vanaf" het bedrijf .Kreukelhof' in de Wie- ringermeer. Ze zijn verzonden naar de Suikerfabriek te Halfweg. Gezien de opbrengst mag de verhouw bevredigend worden genoemd, n.1. pl.m. 46 duizend Kg. per H.A. V oetb aluitsl apen. De Zondag door onze elftallen gespeelde wedstrij den werden vlot gespeeld. De afloop was echter nog al vrij sterk uifeenlooo°nd. Flevo 1Oudendijk T wist Flevo te winnen met 31. Flevo TI moest in Oudendijk TI haar meerdere zien en-eindigde deze wedstrijd met 15. De adspiranten van beide nar- tiien lienen niet ver uiteen wat prestaties befrpft. De stand eindigde met 10 in het nadeel van F. T. A N G E N T) 1.1 K Het Instituut voor arbeidersontwikkeling zal de zen winter bij genoegzame deelname weer een ar beidersavondschool houden. Behalve een paar 1. o. vakken zal ook onderwijs gegeven worden in sociale zaken. Voor Langendijk zal dezen winter weer een es- perantocursus worden gegeven. De belangstelling voor deze wereldtaal wordt hier steeds grooter en verscheidene inwoners zijn reeds in het bezit van het diploma. Nu de Langendijker Winkeliersvereeniging het voorstel verwierp om zich als afdeeling bij den Ned. Middenstandsbond aan te sluiten, hebben verschil lende leden zich tot een groep vereenigd en zich als zoodanig aangesloten. Men deelde ons mee, dat zij nu kunnen deelnomen en dit ook zullen doen, aan de gemeenschappelijke actie van de drie middenstands bonden, de bekende Mica. Het. Centraal Bureau uit de Veilingen in Neder land heeft zich, nu het blijkt, dat de betalingscon tingenten voor Duitschland in vergelijking vonr het laatste kwrataal 1935 alweer een vermindering heb ben ondergaan in vergelijking met die voor het der de kwartaal opnieuw tot de regeering gewend met het verzoek toch maatregelen te willen nemen, opdat onze export naar dat land, die toch al door verschillende maatregelen wordt belemmerd, nog niet extra in het gedrang komt, doordien de afgifte der invoervergunningen in Duitschland niet ge schiedt op die vlotte wijze, welke voor een bederfe lijk product vereischt is. OUDKARSPEL. Verkoopina Ten overstaan van notaris H. W. Smit werd een verkooning gehouden bii den heer C. Vis alhier. Verkocht werd weiland in den Speketerpolder te Ila- Eenige kennisgeving. V Geboren: JANNY en KLAZ1NA, Dochters van C. MAREES en G. C. MAREES—Schuijt. Schagerbrug, 5 Oct. 1935. Hiermede geven wij kennis van de geboorte van onze Dochter HENDRIKJE. )b. BLOKDIJK. G. BLOKDI|K—Groot. Kolhorn, 5 October 1935. te KOLHORN Locaal F GROET. Aanvang Donderdag 10 Oct. des avonds 8 uur. Woensdag 9 Oct. 's avonds 9 uur vergadering om te trachten een danscursus te doen houden voor gehuwden. Schager Roosjes. TE KOOP ol TE HUUR: een Woning met koolberging en Veestalling, staande te Dirkshorn. Te bevragen bij BREGMAN, A 46, W.nkel. Inl. bij D. DAM. Dirkshorn. TB KOOP. Ongeveer 30.000 K.G. Voerbieten. Jb. ZANDER, Langereis, Winkel, Te koop: Een best AMER. HUISORGEL, bij A'. HOüIJ, Lutjewinkel, Braak- polder. renlcarspel, groot 5.16.00 H.A. resp. iZöVz en 82^ snees, eigendom van mei. de Wed. M. BorstSmit. Kooper wérd de heer A. Mooii te Zuidscharwoude voor f 3147. Een koolsohuur en erf. aan de Westzijde van de straat en een erf aan de Oostzijde, eigendom v. den heer C. Langediik Az.. hetwelk wegens niet betaling van de koonsom moest worden herveild. werd op gehouden op f 1750. De heer J. Pranger, die moest aftreden als lid van het bestuur van den Koog- en Bleekrneerpolder, werd als zoodanig herkozen. Autj op een kar gevlogen. Voerman ernstig gewond. Auto over den kop geslagen. Gilze-Rijen. In den nacht van Zaterdag op Zon dag omstreeks 12 uur, is op den Bredaschen weg on der Molenschot, ter hoogte van café „Planken Wam buis" een personenauto van de firma Kimeney, uit Dongen, met een hevigen vaart op een met paard bespannen kar gereden. Na de aanrijding sloeg de auto 20 M. verder over den kop. De voerman van de kar, zekere Verinonde uit Ginniken, viel van den wagen en werd zeer ernstig gewond. De chauffeur van de auto: F. Karber, bekwam een hoofdwonde, terwijl de naast hem gezeten J. Schellc- kens uit Dongen een arm brak. De auto werd evenals de kar geheel vernield, het paard bekwam geen letsel. De drie gewonden zijn in het ziekenhuis opgenomen. de nieuwe roman van verkrijgbaar in ALKMAAR, 5 October 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 2 Hitten f-4O:-60: 31 melkkoeien f 100190; 21 nuchtere kalveren (slacht) f 6—13: 69 vette schapen f 10—20; 5 bokken en geiten 2.50—7. ALKMAAR. 5 October 1935. Op de heden gehouden botermarkt werd 7580 ct. betaald, handel goed; kipeieren f 4.504.85; eend eieren f 2.50. handel matig. ALKMAAR. 5 October 1935. N.V. Eierveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer: 100.000 kipeieren 5860 Kg 4.50—4.70. 60 -62 Kg 4.50—4.80. 62-64 Kg 4.60—4.90. 64—66 Kg 4-705, kleine 2.804.20; eendeieren f 2.502.80. MEDEMRLIK. 5 October 1935. Witvl. aardappelen 85—90 ct.. Der 50 Kg., witte kool f 1.80—2.40. roode kool f 2.50—3.60. per 100 Kg., uien 75—80 ct.. gele nep f 1.05—1 10. per 50 Kg., kro ten f 22.10 per 100 Kg., slaboonen f 1.301.55 per 15 Kg. BROEK OP LANGENDIJK 7 Oct. 1900 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 2a.40, bl. eigenh. f 2.202.40, bl. aardappelen f 2.20, Furora f 2, 22000 Kg. uien f 1.50—1.80. driel. f 0.60—0.80. grove f 1.80—2.10, nep f 2.10-2.50. 5800 Kg. peen f 1.10—1.30, 370 Kg. spercieboonen f 6.20—12.80, 1100 Kg. kroten f 2—2.50. 21000 Kg. roode kool f 1.80—4.50, 7000 Kg. witte kool f 0.90—3.50, 5500 Kg. gele kool f 2.20—4.30, 1900 Kg. D. witte kool f 3.70, 2250 stuks bloemkool f 3.40—8, 2e soort f 1.50—2. NOORDSCTTARWOUDE. 7 October 1935. Aanvoer: 2500 Kg aardappelen: groote muizen f 2.10. bl eigenheimers f 2 30. 2350 Kg. uien: d»*>el. 70— 80 cf. grove f 2.10. gele nep f 1 60—2.20. 350 Kg. peen f 1.10: 125 Kg. snercieboonen f 6.609.10; 20400 Kg. witte kool f 2.20—3. -

Schager Courant | 1935 | | pagina 3