Twee schepen door den Noordwesterstorm hij Egmond gestrand. Een parasyteerende zwam op de pad denstoelententoonstelling, welke te Til burg wordt gehouden Het s.s. „Kerkplein" Is Zaterdagavond tijdens den zwaren Noordwesterstorm even be noorden Egmond gestrand. De bemanning kon worden gered. Het schip in zijn hachelijke positie De radiotelegiaflst van de sleepboot .Drente", de heer Rocus Meyer, die bij zijn redding van het gestrande schip kwetsuren opliep, In een hotel» kamer te Egmond, waar hij opgenomen werd De sleepboot „Drente", die bij hel Yerleenen van assistentie aan het gestrande s.s. „Kerkplein" bij Egmond stuurloos raakte en op het strand werd geworpen. Op den voorgrond de Egmondsche reddingsboot, die de bemanning der „Drente" aan land wist te brengen De Nederlandsche ruiters, die deel zullen nemen aan het Internationaal concours hlpplque te New York zijn Zaterdag met het s s. „Maasdam" van Rotterdam vertrokken. V.l.n.r.t luitenant Van Schaik, luitenant jhr. Van Lennep, baron Sirtema van Grovestins en luitenant Greter De geredde bemanning van de sleep boot „Drente", welke bij het assisteeren van het bij Egmond gestrande s.s. „Kerkplein" eveneens op het strand werd geworpen. In het midden (met pet) kaptiein J. v. d. Graaf De Oostenrijkscbe bondspresident Ml- klas heeft de nieuwe Kahlenbergstrasse te Weenen, een der belangrijkste ver- keersyerbeteringen, officieel geopend. Links dr. Schuschnlgg De start voor den Herfstrit van de K.N.A.C. had Zaterdagavond te Breda plaats. De voorzitter van de K.N A.C., de heer Linthorst Homan, overhandigt den eersten deelnemer aan den start een kaart Naast hem burgemeester Van Sonsbeek

Schager Courant | 1935 | | pagina 8