Generaal Daymaer van Twist gehuldigd ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag. Ue Wlener óangerknabe die momenteel een tournée door het Zuiden van ons land maken, werden Zondag door het gemeentebestuur van den Bosch otfi- cieel ten stadhuize ontvangen. De jeugdige zangers met den burgemeester, mr. F. van Lanschot, op het bordes van het raadhuis Dans om den bal. Een moment uit den voetbalwedstrijd Ajax Haarlem, welke Zondag in de Spaarnestad werd gespeeld en door de Ajaxieden met 5—4 werd gewonnen De Kon. Ned. Jachtvereeniging hield Zaterdag een slipjacht in de omgeving van den Haag, waarvan de meet was bij Huis ten Bosch. Een aardig snapshot Generaal Duymaer van Twist is Zaterdag ter gelegenheid van zijn 70sten verjaardag te den Haag ge huldigd in tegenwoordigheid van talrijke autoriteiten. Een overzicht tijdens de rede van den minister president dr. H. Colijn Het bekende reuzen-echtpaar Valuas met St. Merte en zijn knecht in den optocht van St. Maarten, welke Zon dagavond te Venlo werd gehouden Militairen als vendumeesters. - Een twintigtal rijkspaarden werd Zaterdag te Utrecht in het openbaar bij opbod verkocht Een kijkje tijdens deze ongewone verkooping Rondom het te Egmond gestrande s.s. .Kerkplein" is men thans bezig met het wegzuigen van het zand door middel van een zuiginstallatie, waardoor men hoopt het schip weer vlot te kunnen krijgen Ook de schilder werd niet vergeten bij de straatcollecte voor het St. Nico- laasfeest der schoolkinderen, welke Zaterdag te Amsterdam werd gehóuden

Schager Courant | 1935 | | pagina 8