9e Koningsmoord te Marseille 4000 menschen vergiftigd Familietwist op straat uitgevochten. DESTRUCTIE VAN VEE EN VLEESCH. Advertentiën. CORNELIS RENS FULPS. De zitting van den Grooten Fascistischen Raad Marktberichten. Verwachting: Meest matige Zuidelijke tot Zuid- westelijken, later weer krimpenden en wellicht toenemenden wind, half tot zwaar bewolkt of betrokken, aanvankelijk weinig of geen regen, later toenemende regenkans, zelfde tempera tuur. Verder vooruitzichten: betrokken met kans op regen. BAROMETERSTAND VAN HEDENMORGEN 8 UUR: 758. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan TEMPERATUUR: 8 gr. C. 46 gr. F. EEN FOTOALBUM is een aardig St.-Nicolaasgeschenk. Een ruime keuze ervan reeds vanaf 25 ets. vindt U in TERLEP'S DROGISTERIJ EN FOTOHANDEL, Hoogzijde 103 Schagen. WIERINGERMEE& Tnsschen de kipkarren bekneld. Zekere J. M., afkomstig uit Winkel, en tewerk ge steld in de werkverschaffing aan den Ooster Mid denmeerweg, raakte bij die werkverrichtingen Maan dagmiddag bekneld tusschen een 2-tal ijzeren kip karren. Zijn beenen waren ernstig beschadigd. Dr. A. P. Hoogkamer van M. Meer legde het eerste ver band. SLOOTBORP. Uitvoering T.O.V. In het Hotel Smit gaf de plaatselijke Tooneelver- eeniging T(ot) O(ns) V(ermaak) Zondagavond een goed geslaagde uitvoering voor een vrij groot pu bliek. Het gebrachte viel goed in den smaak. Een verdiend applaus beloonde de spelen voor hun gaaf spel. Na afloop volgde een geanimeerd bal. De ballero-gooiwedstrijd. De belangstelling voor het ballerospel is nog veel grooter dan organisatoren zich hadden voorgesteld, was vorige avonden de toeloop reeds groot, gisteren, Maandagavond, (de laatste avondl zag de commissie gezien de enorme toeloop van bonnenbezitters, zich genoodzaakt nog één avond daaraan toe te voegen. In den loop van den avond deelde het Bestuur der Midenstandsvereeniging mede, dat a.s. Woensdag avond opnieuw gelegenheid zal worden gegeven aan de bezitters van bonnen hun „kans" te wagen. De aanvang is bepaald voor Woensdag voor Slootdorp en Middenmeer, niet zooals gebruikelijk om acht, doch om zeven uur. KOE GR A* JULI AN ADORP. Cursus voor de werkloozen. Naar ons werd medegedeeld, zal door de afd. Ju- Iianadorp van „Volksonderwijs" bij genoegzame deel name een cursus worden geopend voor werkloozen. 'Indien een en ander voortgang heeft, zal onderwijs gegeven worden in algemeene ontwikkeling, boek houden en houtsnijwerk. Diegenen, die hieraan deel willen nemen, kunnen zich daarvoor aanmelden bij den secretaris van „Volksonderwijs", den heer L. Tigchelaar. Wijdingsavond C.JJVÏ.V. „Volg Mij". In de Ned. Herv. Kerk alhier had Maandagavond bovengenoemde wijdingsavond plaats. Medewerking werd verleend door „Ons Kinderkoor", onder direc tie van den heer I. J. Schroevers. Spreker was de Weleerw. heer ds. A. A. Wildschut, Ned. Herv. Pre dikant te IJmuiden. Het kerkgebouw was bij den aanvang, die precies op tijd plaats had, goed bezet met belangstellen den, hetwelk uit den aard der zaak zich ook wel laat verklaren door de aanwezigheid van de diverse vereenigingen. Ds. Wildschut, die we zouden het kunnen noemen, de regie in handen had, opende met een kort woord, waarna staande een gemeen schappelijk gezang werd gezongen en na het Gebed werd dit nogmaals gedaan. Daarna Schriftlezing uit Joh. 10 116, 2430. Tusschen de zang van „Ons Kinderkoor", getiteld „De Nacht" en „Och tendliedje" werd Mare. 10 1316 gelezen. Na de lezing van Math. 18 16, en 1014, een gemeen schappelijk gezang, gevolgd door de Rede van ds. Wildschut, getiteld .Christus en de Enkeling". In deze beknopte, maar heerlijke en met overtuiging uitgesproken rede, liet de spreker duidelijk uitko men, dat de mensch in de wereld niet alleen moet staan, al valt het moeilijk over sommige bezwaren heen te komen. Met een „ga niet alleen door 't le ven" eindigde hij deze toespraak, waarnaar met veel aandacht geluisterd was. De zang van „O.K.K." bevestigde dit, gevolgd door lezing van Psalm 91 1—4, 1012' en zang van het „Wiegenlied" van Joh. Brahms in Duitsche tekst. De gemeenschappe lijke zang „Ruwe stormen mogen woeden" was een waardig slot. Spr. bracht dank aan den heer Schroevers met het kinderkoor voor de verleende medewerking en met het uitspreken van het dank gebed werd deze wijdingsure beëindigd. LANGEND IJ* Reorganisatie armbestuur. Men deelt ons mee, dat ook te Noordscharwoude en Oudkarspel voorstellen zullen worden ingediend voor reorganisatie van het Burgerlijk Armbestuur in een instituut voor Maatschappelijk Hulpbetoon. Verlaging salarissen. We vernamen, dat het Bestuur van de Gemeen schappelijke Licht bedrijven besloot voor te stellen de salarissen met 7y2 pet. te verminderen. Mocht dit voorstel worden aanvaard, dan zou dus in totaal 22 pet. worden gekort. NIEUWE N IEDORP Tot notabelen der Ned. Herv. Gemeente alhier zijn herkozen de heeren P. Baken en S. G. Wit. De heeren Jb. Langereis en F. Slenneberg behaladen een gelijk aantal stemmen, zoodat herstemming zal moeten Plaats hebben voor een notabel in de plaats van Abr. Romar, die vertrokken is naar Alkmaar. Proces tegen leden van het Geheime Mace donische genootschap „Oestaja" begon nen. - Heftige conflicten tusschen president en verdediger. In het door bijna 1000 man geuniformeer- de bewakers en leden der mobiele garde, be schermde Assisenhof van het Fransche pro vinciestadje Aix-en Province, is gisteren het proces begonnen tegen medeplichtigen aan den koningsmoord van Marseille. Terecht staan de drie Joego-Slaven Pospi- sjid, Kralj en Iwan Raitsj. De President der rechtbank opende de zit ting en eerde met ontroerde stem de nage dachtenis van Koning Alexander, „den toe- gewijden vriend van Frankrijk", en van den grooten staatsman Barthou. Al direct had een incident plaats, doordat de ver dediger bezwaar maakte tegen een der beide tolken, een Joegoslavisch onderdaan, die hij „het oog der po litie" noemde. Zoowel de president als de procureur-generaal maakten zich over deze insinuatie kwaad en de eer ste schorste de zitting, die toen pas een kwartier aan den gang was.. Toen de gemoederen eenigszins gekalmeerd wa ren en de zitting was hervat, bleek men het met el kaar eens te zijn, want het was niet de ter zitting aanwezige Joegoslavische tolk, die in het bijzonder bedoeld werd door den advocaat, doch een van wiens diensten men tijdens het vooronderzoek gebruik ge maakt had, doc-h die zijn bemiddeling reeds niet meer verleende. Allereerst wordt verhoord de beklaagde Kralj, die oorspronkelijk verklaart niet te willen antwoorden, doch later van dit standpunt terugkomt. De president vraagt hoe de beklaagde tot de Oestadsja is toegelaten. Legde hij den eed van strikte gehoorzaamheid af, een eed om, op straffe des doods, zonder tegenspreken alle orders uit te voeren? HEERHÜGOWAARD Bloedvergiftiging. De vrouw van den spoorwegbeambte O., wonende aan den Hondenweg alhier, verwondde zich eenige dagen terug aan een spijker. De wond liep eenigs zins op, zoodat koorts ontstond. Vrijdag verergerde de toestand zoodanig, dat Zaterdags moest worden overgegaan tot opname in het St. Elisabethzieken- huis, waar de arm bleek te moeten worden geampu teerd. ZIJPE 'T ZAND. Een sterk staaltje van diefstal heeft alhier J.1. Zaterdag plaats gehad. Zaterdagavond werden n.1. aan den handelaar J. K. alhier een 19-tal eenden te koop aangeboden door een tweetal jongemannen van hier. Daar K. dit zaakje niet erg vertrouwde, zeide deze geen prijs ervan te weten en er eerst met een collega over te moeten spreken. Toen deze tweede hande laar de eenden zag, herkende deze daarin de een den welke hij nota bene een paar dagen tè voren in verkoop had gekocht bij den veehouder J. B. alhier. De koop ging dus niet door, en gingen de jongens met hun vrachtje onverrichterzake huis waarts, waarbij ze tot hun schrik even buiten het dorp door rijksveldwachter Overhand werden aan gehouden wien bij ondervraging het zaakje ook ver dacht voorkwam en de eenden daarom maar bij hem thuis liet brengen. Een verder onderzoek, het welk tot laat in den nacht duurde, toonde daarna aan, dat de bewuste eenden het eigendom waren van voorn, veehouder J. B., alsmede dat aan het helpen vangen nog een derden persoon had ge holpen. Onze politie heeft druk werk tegenwoordig en treedt daarbij succesvol op. OUDE NIEDORP Zaterdagavond werd ten lokale van den heer Mijts te Verlaat de Nutsavond gehouden van de ver. Nut en Genoegen. De heer Post opende dezen avond en hoopte dat deze minstens even goed zou slagen als de eerste avond. De vereeniging, aldus spr., stelt zich ten doel om voor de leden nut en genoegen te verschaffen, zooals uit de naam reeds blijkt. Op den eenen avond staat 't nut en den anderen avond 't genoegen op den voorgrond. Dezen avond zal men het nut op den voorgrond stellen. De heer ten Brug- gecate zal vanavond een beschrijving geven van Ne- derlandsch-Indië, terwijl hierna een éénacter zal worden opgevoerd. Spr. bracht dank aan Mevr. Koop- mans, die hare medewerking heeft verleend voor het instudeeren van dit stukje. De heer ten Brugge- cate hield hierna zijn interessante causerie, die met groote aandacht werd gevolgd en het doel, dat de heer ten Bruggecate zich hiermede stelde, nl. om aan de bezoekers van dezen avond een juist beeld te ge ven van de bevolking, en dit land met zijn mooie natuurschoon is ongetwijfeld bereikt. Ook het tooneel stukje viel bijzonder in den smaak van het publiek. Er werd terdege om gelachen. Tusschentijds werd nog een verloting, ten batè van de vereeniging gehou den. Een gezellig bal besloot dezen geslaagden avond SPORT. WIERINGERMEER. Zondagmiddag had een ontmoeting plaats tusschen Flevo II—Midwoud. De verwachtingen waren uiter aard voor ons tweede niet zeer hoog gespannen, maar de uitslag was hieraan tegenover gesteld, want ons team wist hun tegenstanders te verslaan met 111. Door deze overwinning is er voor het 2e elftal alsnog hoop op promotie. Bravo! WAARLAND. Con Zelo-nieuws. Con Zelo 1 speelde uit tegen Berdos 1 en moest jammerlijk verliezen met 6—1. Con Zelo 2 afgelast. AARTSWOUD. Het was voor onze voetbalvereeniging een slechten dag. A. 1 speelde op eigen terrein tegen N. Niedorp 2 en moest in de gasten terdege hun meerderen er kennen. Met 1—3 kwam het einde. A. 2 ging naar Wijdenes 2 op bezoek. Met slechts 9 man traden ze in het veld, zoodat het een slap spelletje was en gemakkelijk voor Wijdenes te win nen. Eindstand voor W. 2 30. De voorspelling van beide verliezen is uitgekomen. HOOGWOUD. V.C.L.-ADSP.TWISK, 2—0. De adspiranten van V.C.L. maakten Zondag hunne opwachting te Twisk. Bij de aankomst maakten de adspiranten van V.C.L. een gunstigen indruk op de Twiskenaren. De eerste gedachte van hun kant zal dan ook wel geweest zijn: nu konden we wel eens ingemaakt worden. Maar tot een groo- Met neergeslagen oogen antwoordt Kralj tenslotte: Ik trad in 1933 toe tot de Oestadsja, door bemiddeling van Pawelitsj en legde den Kroatischen bevrijdings eed af. Op de vraag, of hij een dergenen was, die zich in het kamp der Oestadsji's te Janka Poesta oefenden, antwoordde Kralj eerst, dat hij nabij het kamp ver blijf hield. Kralj verklaart dan, dat het kamp een boerderij was, waarop de procureur-generaal Rol interrum peert: „Een boerderij, zoo ge wilt, maar een boer derij, waar dagelijks geoefend werd met kogels op schietschijven." De verdediger, Desbons, moet tot de orde worden geroeoen, wanneer hij alle reeds vroeger door de be klaagden afgelegde bekentenissen in haar geheel wil ontkennen. „Ik doe opmerken", aldus de president, „dat de be kentenissen niet slechts te Marseille werden afgelegd, doch nog eens in het Duitsch heihaald werden met andere tolken, dan die te Marseille". „De Oestadsji's", zoo wordt gevraagd, „hebben zij Alexander veroordeeld?" De beklaagde ontkent dit, doch verklaart daarna weer het tegendeel. De president vraagt dan nog of de beklaagde in de gevangenis te Weenen niet het bezoek heeft ont vangen van een kolonel, één der leiders van de Oestadia, Kralj aarzelt, en antwoordt dan van niet. In de middagzitting is het tot ernstige conflicten gekomen tusschen den verdediger der beklaagden, maitre Desbons en den president Desbrons verwijt de Fransche justitie geheel te staan onder Joegoslavische invloeden. Hij gaat zoover te beweren, dat de Fransche justi tie niet er in is geslaagd de ware oorzaken te vin den, omdat zij dit niet wilde. De procureur-generaal vraagt daarna de toepassing van sancties tegen den verdediger, iets wat zelden in Frankri'k gebeurt. Het Hof sprreekt daarna de be risping uit, die, bij herhaling der feiten, gevolgd wordt door één jaar schorsing als advocaat. Desbons zegt vanaf dat oogenblik niets meer. Het verhoor van Kralj wordt na deze incidenten voortgezet. De beklaagde blijft volhouden, dat hij niet in contact heeft gestaan met de anderen en ontkent elk voornemen om den Koning te dooden. Uit de verhooren komt echter zeer duidelijk vast te staan dat Kralj een gevaarlijk personage is, waar tegen in Joego-Slavië reeds een instructie loopt we gens het zenden van een pakket met een bom, ge richt aan den President van de rechtbank te Belgra do, welke helsche machine aan enkele menschen het leven kostte. te inmaak is het evenwel niet gekomen, niettegen staande V.C.L. veel sterker was. De V.C.L.-ers heb ben zich deze keer niet best gehouden. Als we na gaan dat doelverdediger Coecert éénmaal een ge vaarlijke en nog slechts een paar onbeduidende ballen kreeg op te vangen, dan begrijpt ieder dat de aanvallen van Twisk van geen beteekenis wa ren. Wel had de overbuurman van Coevert het drukker, maar ondanks dat V.C.L. de wind in den rug had, werd voor de rust geen puntje gezet. Dat VCL niets deed was wel voor een groot deel te wijten aan het onsamenhangende spel der voor hoede. De spelers drongen veel te veel op, van open spel was niets te merken. Toen de rust inging had nog geen der partijen de leiding kunnen veroveren. Na de rust verwisselden de gebr. Lak van hunne plaatsen en bezette Piet Lak de midvoor- en Wim Lak de spilplaats. Daarna kwam V.C.L. meer in den aanval en kreeg het kranige keepertje van Twisk de handen af en toe vol, maar gevaarlijke ballen bleven grootendeels uit. Dat V.C.L. niet met niets naar huis is gegaan, is wel te danken aan de groote schotvaardigheid van Piet Lak, die tweemaal kort na elkander op fraaie wijze met een schuin schot wist te scoren. De jongens zelf waren zeer optimistisch gestemd, welke stemming nog werd verhoogd door een hartelijke felicitatie van Twisk's Edelachtbaren heer Burgemeester. 'T VELD. Zondag j.1. speelde Rood Wit 1 jun. tegen Voor waarts jun. Rust- en eindstand 30 voor Rood Wit. Rood Wit 1Hollandia 1. Ruststand 10 in het voordeel van Hollandia. Eindstand 11. De meelvergiftigings-affaire in Spanje. Madrid. Met betrekking tot de arrestatie van den meelhandelaar te Murcia wordt nog gemeld dat deze drie waggons met 30.000 Kg. Baryt-aarde had ontvangen, en die door het meel had vermengd. Meer dan 4000 personen werden ziek. Twee hunner zijn reeds gestorven en een arbeider verloor tengevol ge van de pijnen, die door de vergiftiging werden veroorzaakt, het verstand en sloeg de hand aan zich zelf. De vergiftigingsverschijnselen komen overeen met die, welke zich bij mijnwerkers wel voordoen. De armere bevolkingsgroepen, die zeer veel brood gebruiken, zijn het zwaarst getroffen. In eenige dor pen zijn ongeveer 100 gezinnen ziek geworden. De minister van arbeid, die na het bekend wor den der vergiftigingsverschijnselen een bezoek bracht aan de provincie Murcia, heeft bevel gegeven, dat onmiddellijk doctoren, verplegend personeel en me dicijnen moeten worden gezonden. Daar ook bij een groot gedeelte van het vee vergiftigingsverschijnselen zijn voorgekomen, is een voorloopig slachtverbod uit gevaardigd. De justitie heeft reeds een uitgebreid onderzoek ingesteld, dat geleid heeft tot de arrestatie van den meelhandelaar. Negen dooden. Reuter seint uit Istanboel: Een familie twist heeft in de stad Diar Bekir 9 dooden ge- eischt. Een jongeman schoot op straat zijn vriend dood. Daarop trokken familieleden van den doode tegen de familie van den da der ten strijde. Er ontstond midden op straat een hevige schietpartij; toen de politie ter plaatse verscheen, lagen er acht dooden op straat. Vijf-en-twintig personen werden gearres teerd. Termijn van ontheffing eindigt op 1 Juli 1936 en zal niet worden verlengd. De minister van sociale zaken heeft aan de colle ges van Ged. Staten in de onderscheidene provincies medegedeeld, dat de termijn, gedurende welken de ontheffing van het bepaalde in art. 61 van het Kon. besluit van 5 Juli 1920 (St.bl. no. 2S5), zooals dit is gewijzigd (onbruikbaarmaking van vleesch en vleeschwaren door behandeling in een destructor), kan worden verleend, op 1 Juli 1936 eindigt, en dat IN PLAATS VAN KAARTEN. Hiermede geven wij U kennis vaij de geboorte van onzen Zoon Jb. KOSSEN D. KOSSEN—Hardebol, Kolhorn, 19 November 1935 B. METZELAAR en I. METZELAAR-Waiboer hebben het genoegen kennis te geven van de geboorte van hun Zoon Anna Paulowna, 18 Nov. 1935. Te koop: 3 H.L. met warm water ontsmette W1LHELMINA TARWE bij G. C. VAN BALEN Blanken, Anna Paulowna. Tel. 24 TE KOOP. Een klamp Roggestroo bij A. SCHAGER Ibz. Franco huis. Boschweg, 't Zand Te koop: Een prima ingebouwd RADIOTOESTEL geheel compleet, geplaatst voor f 40.- afgehaald voor 137.50 bij A. v. d. Vorst Haven, Kolhorn. Te koop: een Philips Radiotoestel met luidspreker, in goeden staat bij C. WIT, Barsingerweg B 47, Wierin- gerwaard het niet in zijn voornemen ligt te bevorderen, dat de bedoelde termijn wordt verlengd, behoudens voor gemeenten, die door haar ligging of door andere bij zondere omstandigheden niet in de gelegenheid zijn zich bij een destructor aan te sluiten. Het bovenstaande beteekent, dat ten aanzien van de gemeenten in de provincie Zeeland ontheffing zal worden verleend tot na 1 Juli 1936. De regeling van de destructie van vee en vleesch is namelijk in Zee land nog steeds in voorbereiding. De oorzaak hier van schuilt in de omstandigheid, dat de uitvoering van de tot dusver ontworpen plannen met groote kosten gepaard zou gaan. Vooral van de zijde van de afdeeling Zeeland van de Vereeniging van Neder- landsche gemeenten is men op dit terrein actief werkzaam. Het vraagstuk werd dan ook reeds be sproken met de rijkscommissie van advies onder voorzitterschap van mr. L. Lietaert Peerbolte, in te genwoordigheid van vertegenwoordigers van Ged* Staten van Zeeland. Pogingen worden in het werk1 gesteld om de finantieele bezwaren, mede in ver band met de geografische ligging der provincie, aan de uitvoering der plannen verbonden, op te heffen. Een niets zeggend communiqué Rome, 19 Nov. (A.N.P.) De zitting van den Grooten Fascistischen Raad, die Maan dagavond om 10 uur was bijeengekomen en die tot 1 uur des nachts heeft geduurd, is voor een maand%erdaagd. De volgende zitting is vastgesteld op 18 Dec. In het korte communiqué dat na beëindi ging van de zitting werd verstrekt, wordt slechts medegedeeld, dat de vergadering on der voorzitterschap stond van den Duce, die een rapport van militairen en politieken aard uitbracht, waarmede twee uur gemoeid waren. Aan de over het rapport van Mus- solini gevoerde debatten namen Grandi, Fe- derzoni, Marconi,, Farinacci, Balbo en Thaon de Reval deel. ALKMAAR, 18 November 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 103 vette koeien I 100—180, handel redelijk; 7 kalveren: gras f 27—37, vette f 5460 en per kg. 5065 cent; 35 nuchtere kalve ren (slacht) f 617; 251 vette varkens (zware) per Kg. 3942 cent. Handel stug. AMSTERDAM, 18 November 1935. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 533 vet te koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 47—5Ij ct., 2e kw. 3846 ct., 3e kw. 30—36 ct., per I f;. slachtgewicht; 68 melk- en kalfkoeien f 125—180 p. stuk; 123 vette kalveren: le kw. niet genot.; 2e kw. 4450 ct., 3e kw. 3843 ct., per Kg. levend gewicht 57 nuchtere kalveren f 3—6.50 per stuk; 61 schapen en lammeren: schapen f 16—18, lammeren f 1214 per stuk; 501 varkens: vleeschvarkens, wegende v. 90110 Kg. 4950 ct., zware varkens 4849 ct., vette varkens 4647 ct., per Kg. slachtgewicht; 8 paarden f 60100 per stuk; 3 wagons geslachte runderen uit Denemarken. WINKEL, 18 November 1935. Appelen f 28, peren f 1—6, druiven f 8—HO, aardappelen f 11.20, per 100 pond; bloemkool f 5 8, andijvie f 1—1.20 per 100 stuks. AMSTERDAM, 18 November 1935. Aardappelen. (Bericht van den mak. Jac. Knoop). Zeeuwsche bonten f 2.102.60, idem blauwen f 2.102.60, idem Eigenheimers f 1.601.80, idem blauwe eigenheimers f 22.20, idem Bontenstar f 2 2.20, idem Bevelanders f 1.501.80, idem Roodstar poters f 1.301.50, idem Bevelander poters f 1-.30 1.80, alle soorten bonken f 1.701.80, Haarlemmer meer en IJpolder Bevelanders f 1.601.80, dito Bonken f 1.701.80, Flakk. Eigenheimers f 1.60 1.80, Dito poters f 1.401.60, Spuische eigenheimers f 1.601.80, dito poters f 1.501.60, Anna Paulow na zand met ring er in f 1.60—1.80, Extra mooie zand f 2.80 Hillegommer zand f 2,80—3.50, alles per 70 kilo. Verder per 100 kilo: Nieuwlandsche zandeigenheimers f 2.90—3, Tweede vrucht f 2.20—* 2.40, Bintjes f 2.40—2.0, Zand Bonken f 2.20—2.40. NOORDSCHARWOUDE, 19 November 1935. Bevelanders f 1.60, bl. dito f 2.30—2.50, uien 1.70 2.10, drielingen f 0.60—1, grove f 2.50, gele nep f 2.80 —3.10, kroten f 0.70—3.30, roode kool f 3.50—6.50, gele kool f 2.60, Deensche witte kool f 1.10—4, An dijvie 95 ct. BROEK OP LANGENDIJK, 19 Nov. 1200 Kg. aardappelen: Bevel, f 2.30, bl. dito f 2.80. 10000 Kg. uien f 1.70—2.10, driel. f 0.80—1, grove f 2.60—2.70, 5500 Kg. peen f 1.10—1.30, 3000 Kg. kro ten f 1.60—3.20, 9300 Kg. roode kool f 1.60—5.40, 13000 Kg. gele kool f 1—4.50, 19000 Kg. D. witte kool f 0.70 —4.60, 530 stuks bloemkool f 3.80—5.70, 2c soort f 1.50 1.60, 9000 stuks andijvie i 0.501.70.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3