Een vliegtuig onder den hamer. Het 270-jarig jubileum der mariniers te Rotterdam. De nieuwsgierigen, die wachtten op het wegens lichte ongesteldheid van H. M. de Koningin afgelaste défilé der mariniers te den Haag .Ik weet, wur de vos W - Een aardig snapshot voor hel vertrek van de De 77-jarige dirigente van hel .Royal Welsh Ladies Chok-". Clara Novello Davles, die Dinsdagavond met haar oerel groote jacht, welke deze week te Potterspury nabij Towcester (Eng.) ge- c ^msuagavona met naar gezel- houden werd schap in den Koninklijken Schouwburg tfvden Haag optrad Het paard van één der deelnemers aan de Cross Country van Bingerden 1935, georganiseerd door de Koninklijke Militaire Sport Vereeniging, voelde meer voor een zwempartijtje dan voor de Cross zelf Ter gelegenheid van de 500ste opvoering van .Boefje" in den Stadsschouw burg te Amsterdam werd Annie van Ees, de vertolkster van de titelrol, gehuldigd Kijkdag te Breda voor den verkoop van het vliegtuig, dat door Italiaansche officieren na een noodlanding bij Dinteloord werd achtergelaten Het corps mariniers heeft te Rotterdam voor het stadhuis een taptoe gegeven bij gelegenheid van zijn 270-jarig jubileum. De muzikanten in actie Even rust na een vermoeienden rit De Italiaansche legerleiding in Oost Afrika heeft duizenden kameelen uit Lybië, Egypte en Arabië gekocht voor het transport van munitie en drinkwater door onher bergzame streken Kook- en bakles voormannen. Na den dagelijkschen arbeid begeven ver schillende Londensche huisvaders en huisvaders-in-spe zich naar de eenige huishoudschool voor mannen in de Engel- sche hoofdstad, om er in de geheimen van de kookkunst en het huishouden te worden ingewijd

Schager Courant | 1935 | | pagina 8