Zal Mussolini tegen voorstellen doen G. DE Plaatselijk Nieuws. De „Times over den toestand* Sport Morgen inhaaldag in den K.N.V.B. DE MOOISTE FOTO Vuurtorens langs de Noordelijke zeeroute. Werd bijna dol van de hoofdpijn Antwerpsche diamantindustrie wenscht 40 uren-week. De moeilijkheden in de mijnindustrie. MEN GELOOFT, DAT HIJ TIJD TRACHT TE WINNEN. DE ROL VAN HET VATICAAN. ROME, Donderdag. Höt ziet er naar uit, dat Mussolini niet van plan is, zich te haasten met het beantwoorden der Parij- sche bemiddelingsvoorstellen, die hem gisteren door de Britsche en Fransche ambassadeurs zijn over handigd. Vermoedelijk zal hij tegelijkertijd met het aan vaarden van de voorstellen als een basis voor onder handelingen tegenvoorstellen doen, die veel verder gaan dan de Parijsche. De indruk, bestaat in zekere kringen, dat de Duce zich voorstelt, zooveel mogelijk te profiteeeren van wat men de verslapping van Engelands houding noemt. Hij zal veel meer vragen,, zoo zegt men, dan dat bij ook maar in de verste verte denkt te krijgen. Hoewel men algemeen aanneemt ,dat hij den inhoud der voorstellen, waarover thans onderhandeld moet worden, reeds van buiten kende, kan de Duce, in dien hij zich daartoe geroepen voelt, tijd winnen om de Volkenbondsprocedure zoo lang mogelijk op te houden. Hij kan dat bijvoorbeeld bewerken door het vragen van toelichting aan de ambassadeurs van Engeland en Frankrijk. Tot dusverre bestudeert hij de voorstellen echter „met welwillendheid en met volle belangstelling", zooals een vertegenwoordiger der regeering mededeelde. Men verwacht, dat het wel eenige dagen zal du ren, alvorens het dictatoriale „ja", „neen" of „mis schien" zal worden uitgesproken. Het optimisme in Italiaansche kringen is stijgende, nu Engeland, zooals men dat hier noemt, zijn te genstand heeft opgegeven. Van officieele zijde heeft men de pers echter gewaarschuwd niet al te opti mistisch te zijn, omdat daardoor de zaken alleen maar ingewikkelder zouden kunnen worden. Men verwacht, dat Geneve slechts door middel van* de Engelsche en Fransche ambassadeurs te Rome m kennis zal worden gesteld van het Italiaansche antwoord, want hier wordt nog steeds met nadruk verklaard, dat de voorstellen afkomstig zijn van de Fransche en Engelsche regeeringen en niet van den Volkenbond. Intusschen acht men het steeds waarschijn lijker, dat het Vatlcaan zijn rol zal gaan spe len. Het is algemeen bekend, dat de Paus wel zóó gesteld is op het zien eindigen van den oorlog, in Oost-Afrika, dat hij zijn in vloed vrijwel zeker in deze richting zal uit oefenen. Verscheidene welingelichte prelaten heb ben openlijk verklaard, dat mén zich ernstig bezorgd maakte over het dreigende spook van petroleum-embargo. en dat de Paus al les in het werk zou stellen om een dergelijk embargo te verhinderen. De aanwezigheid van een Pauselijke nuntius te Genève zou ook in die richting wijzen. De Italianen bekommeren zich niet in het minst om de categorische verwerpink der Parijsche voor stellen door Addis Abeba Zij beschouwen dit als een feit in hun voordeel, omdat daaruit de onredelijk heid van den Negus zou blijken. (Auteursrecht News Chronicle—A.N.P.). Be Parijsche vredesvoorstellen door den Negus verworpen. Addis Abeba. De Negus, die te Dcssié verblijf houdt, heeft verklaard niet te kunnen ingaan op de vredesvoorstellen, welke Hoare en Laval te Parijs hebben uitgewerkt. Hij verklaarde aan den vertegenwoordiger van Havas: De Abessinische regeering herinnert aan haar vroegere verklaringen, o.a. die van 8 October j.1., namelijk: Abessinië heeft nooit den oorlog gewild, en thans wil het ook geen oorlog, doch moet het zijn grond gebied verdedigen, dat Italië heeft geschonden. Op de conferentie te Parijs heeft Abessinië zich bereid ver klaard tot alle concessies, die in overeenstemming te brengen zouden zijn met zijn waardigheid, ten einde een Italiaanschen aanval te vermijden, en niettemin is deze aanval gedaan. Wij kunnen niet wijken voor geweld, dat wij nooit uitgelokt hebben, want dit zou een premie voor den aanvaller beteekenen. Portret-Atelier JAC. DE BOER Keizerstraat - DEN HELDER Moskou. - Uit Leningrad wordt gemeld, dat de leiding van de administratie van den Noordelij ken Zeeweg druk bezig is met het voltooien van de bebakening van de Noordelijke doorvaart. Langs den geheelen zeeweg langs de Noordkust van Li- berie zullen vuurtorens worden geplaatst, wat van enorme beteekenis zal zijn voor de scheepvaart in dit gebied, waar tot nog toe in het geheel geen vuurtorens bestonden. Men verwacht, dat de vaart tusschen het Verre Oosten en het Westen er een cm wenteling door zal ondergaan. In den loop van dit Jaar heeft men tusschen de Straat van Karskle Vorot-a en de monding van de Lena 110 automatisch verkei.de gas-bakens ge plaatst en vijf, zeer sterke vuurtoren» met elec- trisch licht van een capaciteit van 2 a 2 1/2 milli- ocn kaarsen. Het volgend jaar hoopt men het Oos telijke kust-gederlte tussc.ien den Lena-mond en de Hertogstraat te bebakenen en van vuurtorens te voorzien. Nu is hij een ander mensch Na eenige jaren in de tropen geweest te zijn, keerde de de schrijver van onderstaande brief terug, lijden de aan voortdurende hoofdpijn en constipatie, ter wijl hij bovendien veel te zwaar was geworden 102 K.G Hij zegt, dat Kruschen hem geheel ver anderd heeft. „Ik was te zwaar en mijn geheele gezondheid was ondermijnd. Ik leed voortdurend aan hoofdpijn, die mij bijna dol maakte en had bovendien steeds last van constipatie en voelde mij ellendig. Ik woog bijna 102 K.G. Ik begon toen Kruschen Salts te nemen en reeds na 10, 12 dagen voelde ik mij een geheel ander mensch. De constipatie was verdwenen en ik voelde mij jonger en fitter, mijn hoofdpijnen hielden op. In een maand verminderde mijn gewicht tot 95/4 K G., terwij] ik gisteren tot mijn groote vreugde, bemerk te, dat mijn gewicht was gedaald tot 88 K.G. Van zelfsprekend ben ik van plan met Kruschen door te gaan, nu ik er zooveel baat-bij gevonden heb." Hoofdpijnen ontstaan bijna altijd doordat het bloed door in het lichaam opgehoopte afvalstoffen veront reinigd is. Uit deze afvalstoffen ontstaat bovendien het gevaarlijke urinezuur, de oorzaak van de ge vreesde rheumatische pijnen, zooals jicht en ischias. Zorg er voor, dat gij deze afvalstof en kwijt raakt en zorg er tevens voor, dat zij zich niet meer kunnen ophoopen. Er bestaat hiervoor geen be'er middel dan de dagelijkscbe dosis Kruschen Salts Niet alleen dat bij regelmatig gebruik in korten tijd de pijnen zullen verdwijnen, ook Uw geheele gezondheidstoestand zal verbeteren: gij zult U energieker en krachtiger vo.e- 'en. Een Kruschen kuur maakt U inderdaad jaren jonger. Kruschen Salts Is uitfluitend verkrijgbaar bil'alle apothekers en erkmde drogisten fO.flO en f 1.60 ne»- f'acon, omzetbelasting inbegrepen. Let op. dat on het rt.iket op de flesch. zoowpl als op de buifenvernak- '•ing. de naam Rowntree Handels Maatschappij Am sterdam, voorkomt. Werkgevers en werknemers vragen wet telijke invoering. Antwerpen. De paritaire commissie voor de Diamantnijverheid, bestaande uit vertegenwoor digers van de organisaties van werkgevers en werk nemers in de Belgische diamant-industrie, heeft in haar gisteren gehouden vergadering met algernee- ne stemmen den wensch uitgesproken, met de be doeling een einde te maken aan de werkloosheid in de diamantindustrie, dat de arbeidsduur voor deze industrie met ingang van een door den minis ter van Arbeid en Sociale Voorzorg te bepalen da tum wettelijk zal worden verminderd tot maximaal 40 uur per week, verdeeld over 5 werkdagen, van Maandag tot Vrijdag. Londen. De Engelsche mijneigenaars heb ben de vertegenwoordigers der mijnwerkefsorgani- saties uitgenoodigd voor een bespreking over de loonkwestie op a.s. Dinsdag. Woensdag zullen de mijnwerkers in congres bij eenkomen. Bij deze gelegenheid zullen definitieve besluiten worden genomen. Het verluidt, dat de mijneigenaars hopen den mijnwerkers in alle distric ten loonsverhoogingen in het vooruitzicht te kunnen stellen. In sommige districten zouden de verhoogin- gingen betrekkelijk hoog, in andere tamelijk onbe- teekenend zyn. De mijneigenaren weigeren een voor het geheele land geldende loonsovereenkomst te sluiten. Zij wil len ook in de toekomst in ieder afzonderlijk district aparte overeenkomsten kunnen treffen. ft Farijsche vrctlesvoorstellen noch aanneme lijk voor den Negus, noch voor den Volkenbond. Er ontwikkelt zich snel een critieke politieke toestand. Londen. De „Times" verklaart, dat het reeds duidelijk is, dat de te Parijs ontwor pen basis voor onderhandeling noch aanne melijk is voor den Negus (zooals elders in dit nummer gemeld, heeft keizer Selassie ze reeds afgewezen), noch voor den Volkenbond. Indien de Parijsche voorstellen werkelijk in overeenstemming zouden zijn met de persbe richten, zouden zij niet in overeenstemming kunnen worden gebracht met de Volken bondsverplichtingen. De door Laval ingeleide bemiddelingspoging heeft geen kans op re sultaat, gehad en is feitelijk reeds mislukt. De taak verdere onderhandelingen te voeren is daarmede geenszins afgedaan. Het werk te bemiddelen, dat Engeland en Frankrijk door' den Volkenbond is toevertrouwd, moet evenwel in de toekomst ook rekening houden met de ondervinding en in het bijzonder met de indrukwekkende stemming van de open bare meening. Reeds de vermoedelijke inhoud van de Parijsche voorstellen heeft een algemeene opwinding teweeg gebracht, waarvan de diepte en kracht de regeering onmogelijk verkeerd kan hebben verstaan. Indien En geland bij den steun aan de gemeenschappelijke zaak op eenigerlei wijze zou tekort schieten, zou dat in het binnenland diepe en bittere teleurstelling en op winding veroorzaken. Buiten de grenzen van Engeland zou de roep der Britsche staatslieden en het vertrouwen in de Brit sche eerlijkheid op betreurenswaardige wijze wor den geschaad. De „Times" schrijft dan voorts, dat niemand ver onderstelt. dat de stappen vrede te stichten den koers zouden zijn gegaan, welke thans wordt ingeslagen, indien zij zouden zijn uitgegaan van het Britsche Kabinet. Intusschen is niets onherreopelijks geschied. Hoe zeer ook de poging der beide mogendheden de hun door den Volkenbond opgedragen taak ten uitvoer te leggen haar doel te boven is gegaan, toch moet de taak opnieuw ter hand worden genomen. De re geering moet bewijzen, dat haar eigen politiek on gewijzigd is gebleven welke politiek bestaat in een onverminderde handhaving van de Volkenbonds actie. De parlementsredacteur van de „Times" meldt dat de aanhangers der regeering in het Lagerhuis thans tal van brieven-ontvangen, waarin wordt géprotes- teerd tegen het Parijsche plan. Een afgevaardigde ^eeft Donderdagochtend niet minder dan 400 brie ven ontvangcri, welke bijna allen bet ynedesjjlan. in strijd noemden met de Volkenbondsgedachte, waarhij. •er op werd gewezen, dat de verkiezingen waren ge houden onder de leuze „steun aan den Volkenbond" Ook de politieke rédacteur van de „Morning Post" wijst er op. dat zich snél een kritieke politieke toe stand ontwikkelt. De redacteur geeft vervolgens een uiteenzetting van de motieven welke het Britsche Kabinet aanleiding zouden hebben gegeven, 't Parij sche plan goed te keuren. De regeering is in de laatste weken wegens de ontoegankelijkheid der Franschen steun te verlee* nen in de Middellandsche Zee en wegens de moeilijk heden een doeltreffend embargo op petroleum in te stellen steeds bezorgder geworden over de gevolgen De dag van morgen zal door den K.N.V.B. als in haaldag worden gebruikt. Door terreinafkeuringen en dergelijke zijn hier en daar nog wat wedstrijden blijven staan, waarvan de- afwikkeling vereischt is voor en aleer er aan de tweede competitiehelft be gonnen kan worden. Desniettemin zal men daarmee morgen nog niet geheel gereed komen. Er zijn nl. clubs die twee wed strijden achterstand hebbon. zooals H.R.C. Daarom heeft men den Tweeden Kerstdag aangewezen om de overblijvende leemten iri het afgewerkte program ma aan te vullen. Ter geruststelling zij opgemerkt, dat de Kerst ove rigens vrij zal zijn van comDetitievoetbal. Althans voor die clubs die niet meer voor den Beker behoe ven te spelen. Dit geldt echter voor Noordelijk Noord-Holland alleen voor „Alkmaar", zoodat aan genomen dat de 22e December zich niet door weers omstandigheden verstoren laat, en er ook morgen overal gespeeld zal kunnen worden de K.N.V.B. voetballers in ons gebied ai vast een beetje op een vrije Kerst zullen mogen rekenen. 3A. H.R.C.—Helder Is uitgesteld tot Tweeden Kerstdag omdat men H.R.C. eerst den uitwedstrijd tegen Pur- mersteijn, die destijds door den regen werd afgebro ken, wil laten overspelen. O.i. kan H.R.C. in Pur- merend twee punten rijker worden. Deze wedstrijd kan ook nuttig zijn in verband met een laatste wa penschouw aan den kant der Racers voor de Helder- sche derby. K.V.V. ontvangt de Boys. De Alkmaarders gaan een zwaren wedstrijd tegemoet, waarbij het ons mee zou vallen als men meer dan een gelijk spel zou weten te behalen. Een interessant treffen is Zaandijk—Volewijckers. In den destijds door den regen onderbroken wedstrijd Ureeg Z. geen voet aan den grond. Achteraf be schouwd, mocht men zich in Zaandijk op dien regen hui verheugen, die een opgelegde nederlaag voor kwam. Staat het er nu anders voor? Het valt moeilijk te zeggen, omdat de wisselvalligheid van de Vole wijckers van beslissenden aard is. Als Zaandijk verliest, speelt zij regelrecht in de aart van de Heldersche clubs, die de gevolgen van 'mider misstap op 1 Dec. zouden zien uitgewischt en in de Kerstderby te Den Helder zou de inzet naast de plaatselijke heerschappij wederom zijn: de, zij het dan voorloopige, bezetting van de eerste plaats. 4A. D.T.S. gaat de indertijd afgelaste reis naar Broe kerhaven maken. We houden vol wat we 30 No vember schreven. Beider spietype rust op dezelfde grondslagen, zij het dan dat D.T.S. daarnaast over een behoorlijke tcheniek beschikken kan. N.H.V.B. O.S.V. 3 is morgen gastvrouwe van Alkm. Boys 2. Zoo men weet hebben dè Boys 12 punten uit 8 wed strijden en O.S.V. heeft er 10 uit 8 partijen. Het verschil is dus niet groot, vooral omdat de Oost- zaners de laatste tijd aardig opgehaald hebben. Alkm. Boys gaat een zwaren match tegemoet, die zij naar onze meening nog niet heeft gewonnen. K.F.C. 4C.S.V. is een onen strijd tusschen mid- delmootploegen. Evenals Zilvermeeuwen 2—Vrone dat is in de onderste regionen. In 1D kan Schoorl eindelijk weer eens van zich doen spreken door Atlas te slaan. Hetgeen echter nog niet vaststaat, omdat Schoorl buien a la Vole wijckers heeft. Succes 2 bevocht in Den Helder een aardig gelijk spel tegen Held. Boys. Of dat ook op Wieringen het geval zal zijn, moet betwijfeld worden. De S.- reserves laten maar weinig goeds zien. Ze zouden een heel stuk In de achting stijgen, door een goed resultaat te behalen tegen de Boys. Watervogels zal zich wel weten te handhaven tegen H.R.C. 4, al blijft oppassen bij een derge lijke mooie kans als W. heeft altijd geboden. Na het schrijven van dit overzicht ontvingen we nog enkele aanvullingen van het wedstrijdprogram ma. In IA speelt Bergen 1 thuis tegen W.F.C. 5. De Bergenaren krijgen eindelijk weer eens gelegen-, heid te toonen wat ze waard zijn. W.F.C. 5 staat op een na onder aan en we moeten Bergen dus in staat achten voor de punten te zorgen. Ondanks 't gemisv an Fillet die voor één match geschorst is. In 1D is Wieringerwaard—J.V.C. voor de zooveel- ste maal vastgesteld. Moge die match nu eens door gaan. We verwachten een zege voor de roodbroe- ken, een revanche dus van de 51 nederlaag te Ju- lianadorp. Voorts verwijzen we naar de onderstaan de wijzigingen die o.a. in 2F enkele belangrijke ontmoetingen op het tapijt hebben gebracht, waarbijsensaties niet uitgesloten zijn. PROGRAMMA-WIJZIGING 15 December. N.H.V.B. 1 A en 1 D in bovenstaand overzicht opgenomen 2 F: Texel 2MLD; ZeemachtHRC 5 cn Helder 4 —Helder 5 vervallen. Inlasschen Texel 2Helder 5; Oudeschild—-H.R.C. 5 en Helder 4Zeemacht. 4 F: DTS 3Oterleek 1 vervalt; DTS 3Ursem 2 ingelascht. Adsp. L: Inlasschen Alcmaria c—N. Niedorp a. Adsp. M: DTS bOterleek a vervalt; DTS b—Kc dijk a inlasschen. der sanctiepolitiek. Volgens de Fransche wet zal een geheele ter beschikkingstelling van de Fransche vloot ook de mobilisatie van het Fransche leger noo- dig maken. Vele Fransche oorlogsschepen zouden twee dagen noodig hebben om hun volledige bezet ting te verkrijgen. Voorts zal men tien a veertien da gen noodig hebben om de Fransche havens in sJaat van verdediging te brengen. Geen enkele Fransche haven in de Middellandsche Zee zal bovendien in staat zijn de grootste Britsche oorlogsschepen te ont vangen. Met het oog op het gevaar, dat Mussolini een em bargo op petroleum zal kunnen behandelen als een oorlogsdaad, is Laval verzocht maatregelen te ne men voor een effectieven steun ter zee. Het schijnt dat hij daarbij heeft geantwoord, dat het hem on mogelijk is hierin toe te stemmen, aleer de vredes voorwaarden in den vorm van het plan van Hoare en Laval den Duce zouden zijn voorgelegd en door deze zouden zijn verworpen. Algemeen gelooft men, dat een groot deel der En gelsche Kabinetsleden overtuigd is van de noodza kelijkheid deze Fransche voorwaarde aan te nemen. Dit heeft aanleiding gegeven tot het bezoek van Hoare aan Parijs en de onderhandelingen aldaar. De „Morning Post" meent te weten, dat in den be ginne een verdeelde stemming heeft geheerscht bij de ministers aangaande den inhoud van het plan. Indien het plan zou zijn verworpen, aldus de „Morning Post", zou Laval hebben moe ten aftreden. Daarom is men in het Kabinet tot over eenstemming gekomen op de basis, dat het vredesplan slechts zal worden beschouwd als een poging onderhandelingen te openen en niet om een definitieve regeling tot stand te brengen. In politieke kringen gelooft men, dat thans do Britsche regeering de vrije hand heeft zich van do verantwoordelijkheid voor het plan los te maken, in dien het door Italië, Abessinië of den Volkenbond zal worden verworpen. DAMES! U stelt prijs op een goede verschijning en verlangt een CORSET te dragen, hetwelk U een heerlijken steun geeft? A.s. WOENSDAG 18 DECEMBER van half elf tot half vier gelegenheid tot raadplegen van Eerste Klasse Corsetspecialiste. ALLEENVERKOOP „KALASIRIS" i SCHAGEN. EEN NIEUWE VEREENIGING. Verzamelaars van Postzegels. Donderdagavond vergaderden ten huize van den heer C. Boontjes een twaalftal personen, die hun liefhebberij vinden in het verzamelen van postze gels. Besloten werd een club te vormen, Philatelis- ten-Vereeniging West-Friesland genaamd, waarvan de leden maandelijks bijeen komen om onderling te ruilen en te verhandelen. Voorts zal er gelegen heid bestaan voor de leden om hun zegels te veilen en worden er op bepaalde tijden verlotingen gehou den, waarvan de prijzen eveneens weer zullen be staan uit zegels. De heer A. Koning werd aange wezen als voorzitter, terwijl de heer N. Kossen de functie van secretaris-penningmeester op zich nam Te zijner tijd zal verder onderzocht worden, of de mogelijkheid bestaat om ook jeugdige verzame laars onder deskundige leiding in de gelegenheid te stellen met elkaar te komen ruilen. THEATER ROYAL. De grootste showfilm van den laatsten tijd „De Wonderbar" met o.m. Al. Jonnson in een der hoofd rollen, draait deze week in 'nieater Royal. De danseres lnez, in de Wonder Bar optredende, is verliefd op Harry, haar partnei', die zich echter meer interesseert voor Liane Kenaud, de vrouw van een bekend bankier. Liane gaf Harry een kostbaar diamanten collier, omdat bij om geld verlegen was en vertelt baar man, dat zij het verloren heeft. Deze laat een onderzoek instellen door een detective van wien hij verneemt, dat zijn vrouw hem bedriegt met Harry. Harry wordt ter verantwoording geroepen en begint 't benauwd te krijgen, Hij probeert het collier te verkoopen aan Al Wonder, den eigenaar van de Wonder Bar, teneinde met het geld naar Amerika te kunnen gaan. Aanvankelijk weigert Al het collier te koopen, maar als hij verneemt dat Harry de stad wil verlaten, koopt hij het, omdat hij op mez ver liefd is en van Harry bevrijd wil zijn. Liane en haar echtgenoot gaan dien avond naar de bar. Zij tracht Harry heimelijk te spreken te krijgen, teneinde hem het collier terug te vragen, nl een onderhoud, dat volgt, weigert hij het collier terug te'geven en vertelt baar, dat zoodra hij zijn uumuier gemaakt heeft, hij naar Amerika vertrekt. Zij verzoekt hem haar te vertellen, dat hij het collier gestolen beeft. Harry is bevreesd en verklaart zicb bereid haar mee te nemen. Hij verzoekt baai buitr-n in zijn wagen op hem te wachten. Al ziet baar in den wagen stappen en be grijpt dat zij met Harry wil vluchten. Hij is bang, dat bet schandaal zijn nachtclub zal ruineeren en geeft haar het collier terug en weet haar onder 't oog te brengen, dat zij op 't punt staat een groote fout te begaan. Ze schijnt deze raad ter harte te ne men, want we zien haar het café weer binnen tre den en bij haar man terugkeren. Inez en Harry maken hun laatste nummer voor dien avond, waar bij hij Inez zoo ruw behandelt, dat de bezoekers den indruk rijgen, dat er iets niet in orde is, maar Al weet die indruk weg te nemen. Als de dans bijna ten einde is_ en Inez een mes in Harry's kleeren moet steken, is zij zoo buiten zichzelf van woede en ver driet, dat zij het mes in zijn horst steekt. Al vliegt naar het tooneel en met den ober weet hij Harry weg te leiden, zonder dat iemand bemerkt, dat hij gewond is. Harry bloedt dood en Al stelt wanhopige pogingen in het werk om Intz te doen gelooven dat de inmiddels weggevoerde Harry niet dood is. Plot seling komt een van zijn kellners hem zeggen dat kapitein von Ferring, een vaste bezoeker van de Won der Bar, van plan is zijn wat/en over een klip naar beneden te laten storten, omdat hij al zijn geld ver loren heeft. Al geeft den kellner opdracht den kapi tein zoolang bezig te houden, totdat hij met den ober het lijk van Harry in de auto van von Ferring heeft gebracht. Toen hij bij Inez terugkeerde vond hij haar schreiende in de armen van een jongen Amerikaan, op wien zij vroeger verliefd was. Al be merkt, dat zij niets om hem ge ft en verlaat het ver- 'rek, na haar nogmaals te hebben verzekerd dat larry niet ernstig gewond is. Hij laat de show door gaan tot de laatste bezoeker is verdwenen Bij zijn thuiskomst in den vroegen morgen leest hij in het ochtendblad van het auto-ongeluk van Kapitein von Ferring, waarbij beiden het leven lieten.

Schager Courant | 1935 | | pagina 10