Een verrassend bericht. In de woestijn gedaald. Zoon droge Kuch Een voertuig voor land en wafer Uit onze omgeving. Alkmaarsche Kaasmarkt. rekent het vaticaan op bij legging van het geschil? p a r ij s. De speciale berichtgever te Rome van het Fransche blad „Le Jour" meent in staat te zijn het verrassende bericht te brengen, dat men in bevoegde kringen van het Vaticaan op de moge lijkheid eener regeling van het Italiaansch-Abes- sinische conflict rekent. Reeds met de Kerstdagen heeft men in het Va ticaan, na vele maanden van pessimisme, een op merkelijk optimisme aan den dag gelegd. In het middelpunt der verwachtingen staat de van Bel gische zijde aangewende verzoeningspoging. In het Vaticaan gelooft men, dat Mussolini zich van de noodzakelijkheid heeft laten overtuigen, om de regeling van het geschil in ieder geval via Genève te laten geschieden. Eveneens is men van meening, dat Eden zich niet zal verzetten tegen een nieuw plan, dat „be scheidener* is dan dat van 8 December j.1., en dat als tegenprestatie voor de veiligheid der Italiaan sche grenzen en der Italiaansche ondernemingen, niet voorziet in de uitwisseling van grondgebied. Volgens het blad „Oeuvre" heeft ook het Vati caan sterk onder de sancties te lijden. Het aantal pelgrims en bezoekers van Vaticaanstad is sterk te- ruggeloopen. In de eerste plaats echter heeft de financieele positie van het Vaticaan een zwaren slag gekregen. Immers, hoewel het Vaticaan een souvereine staat is, beschikt het niet over eigen bankinstellingen. De gelden worden beheerd door de Italiaansche staatsbanken, die echter geen geld meer uit het buitenland krijgen. Een Pauselijk af gezant zou om deze reden reeds tweemaal stappen te Genève hebben ondernomen. Men verzekert in Rome, dat Laval beloofd heeft zich met het geval bezig te houden, teneinde het Vaticaan een speciale positie te verschaffen. On danks de tegenspraak van de „Osservatore Roma- no" beweert men te Rome, dat Italië en het Vati caan een soort Clearing-overeenkomst hebben ge sloten. Aan Italië zou daarin worden toegestaan, om de in het buitenland vastgevroren geraakte St. Pieters penning (de in R.K. kerken ten behoeve van den Paus vergaarde gelden) voor aankoooen te beste den. In ruil daarvoor ontvangt het Vaticaan Lires van den Italiaanschen staat. Het blad meent met stelligheid te weten, dat deze financieele maatre gel reeds minstens eenmaal is toegepast. Dit zou in ieder geval vast staan, dat de catastrophale vermindering der inkomsten van het Vaticaan een reden te meer beteekent, om de verzoeningspo gingen voort te zetten. Een gespannen toestand. Aan de Egyptisch-Lybische grens. Londen. In een bericht uit Solloum wordt mel ding gemaakt van de militaire voorzorgsmaatregelen aan beide zijden van de Egyptisch-Lybische grens. Volgens dit bericht zouden Italiaansche wachtposten da.g en nacht op de daken der forten staan en het oog houden op alle bewegingen aan de Egyptische zijde. Hunnerzijds houden troepen van het, Egyptische kameelrijdefscorps, die over de heuvelen verdeeld zijn, het oog op de Italiaansche draadversperringen. Telkens wanneer in de nabijheid van Solloum een troepenbeweging ontstaat, stijgt een Italiaansch verkenningsvliegtuig op. dat echter zorgvuldig aan de Lybische zijde van de grens blijft. Verder wordt gemeld, dat op Nieuwjaarsmorgen manoeuvres van Engelsche en Egyptische troepen met pantserwagens en vrachtauto's hebben plaats gehad. Aan den Italiaanschen grenswacht werd op een betreffende vraag geantwoord dat er sprake was van een Nieuwjaarsplechtigheid Indien vanuit het Westen een aanval wordt on dernomen, zou het lot van Solloum onzeker zijn. Tot dusver is de stad slechts bewaakt geworden door een bataljon Egyptische infanterie. Men heeft aan genomen, dat een Italiaansche opmarsch vanuit Cyrenaika pas bij Mersa Matruh, gelegen op 2-40 k.m. van do grens, op tegenstand zou stuiten. In de afgeloopen twee weken zijn te Solloum ech ter Engelsche versterkingen aangekomen. De vermiste en teruggevonden Fransche vliegers. Parijs. De beide Fransche vliegers De Saint- Exupery en Provost, die op een vlucht ParijsTunis —Saigon Hndo-China) sinds vier dagen in Noord- Afrika waren zoekgeraakt, zijn Donderdagavond zon der hun vliegtuig in Kairo aangekomen. Volgens het verslag van hun ervaringen heeft hun toestel in den nacht van 29 op 30 December tijdens zeer ongunstig weder en in volslagen duisternis den bodem geraakt waarbij het waterreservoir van het vliegtuig werd vernield. De beide vliegers lieten hun beschadigd toestel in den steek en gingen te voet op weg naar Kairo. Na een tocht van drie dagen door den woestijn, ontmoet ten zij, volkomen uitgeput en bijna stervend van dorst, een ingenieur, die hen naar Kairo heeft ver gezeld. BIOSCOOPTHEATERS EN CIRCUSSEN IN SOVJET-RUSLAND. Moskou. Er zijn groote bedragen beschikbaar ge steld voor den bouw van nieuwe bioscooptheaters en circussen. Er zullen in 11.000 bioscooptheaters instal laties voor geluidfilms worden geplaatst. Verleden jaar zijn in 2000 bioscopen geluidsinstallaties aange bracht. Men is nu begonnen met den bouw van 77 nieuwe bioscooptheaters, waar meer dan 32.000 plaatsen zullen worden ingericht. Te Moskou zal een bioscooptheater voor 4000 per soncn worden gebouwd, In den loop van dit jaar zullen 20 nieuwe circussen worden geopend. GEVAARLIJK SPEELGOED. Kind moet een oog missen. Toen de kinderen van den heer J. Gloudemans, wethouder te Rosmalen, Donderdagmiddag bij fa milie te Orthen vertoefden, kregen zij tijdens hun spel een fleschje inhoudende slaghoedjes in handen. Doordat de kinderen met vuur bij het fleschje kwa men, sprong dit uit elkaar met het gevolg, dat de 12-jarige Frans Gloudemans ernstig aan een der oogen werd getroffen De jongen is naar het Groot Ziekcngasthuis te 's Hertogenbosch vervoerd, waar bet oog moest worden weggenomen. De andere kinderen werden niet gewond. TWEE DOODEN BIJ INSTORTING. Madrid. Tijdens werkzaamheden aan een nieuw spoorwegstation, is een muur ingestort, waardoor 2 werklieden werden gedood, terwijl een derde sterven de is. Zoo'n blaffende, doffe, pijnlijke hoest, die Uw borst verscheurt en U niet al leen overdag, moor vooral 's nachts zoo kwelt, wordt veroorzaakt door slijm, die zich heeft vastgezet en niet wil loskomen Die raakt Ge binnen 24 uur kwijt, als Ge Akker's Abdijsi roop neemt. Abdijsiroop woelt die slijm los en bevrijdt Uw luchtpijpen von ziektekiemen. De Abdijsiroop be strijdt met kracht de gevolgen van ge vatte koude, voorkomt ernstiger aan doeningen. Neem vandaag nog bijt Hoest- Oriep-Bronchitis-Aslhma Uitvinding van een Zwitsersche auto mobielfabriek. De automobielfabriek Adolph Saurer te Arbon in Zwitserland heeft een voertuig geconstrueerd, dat voor tal van doeleinden kan worden aangewend. Deze vrachtwagen is bestemd voor het vervoer van goederen over elk terrein, het passeeren van grep pels, het rijden door ondiepe wateren en het stijgen en dalen in bergachtig gebied. Het voertuig heeft voor deze doeleinden niet minder dan vijf wielen, drie paar voor verkeer op gewoon terrein of op den weg en twee paar hulpwielen. Door het inbouwen van luchttanks kan het voertuig drijvende gemaakt worden voor het vervoer te water. Terwijl de snel heid te land van 4 tot 65 K.M. kan worden opge voerd, bedraagt deze te water 3 tot 10 K.M. per uur. Langs den weg kan een nuttige last van 3000 K.G., op oneffen terrein van 2000 K.G. vervoerd worden. Tenslotte heeft hst voertuig een installatie voor het trekken van zware lasten, welkè inrichting ook gebruikt kan worden om het voertuig in zeer moei lijk terrein zich zelf te laten aantrekken. GEVAAR VOOR OVERSTROOMING IN FLORIDA. N e w-Y o r k. Uit Pensacola (Florida) wordt gemeld, dat Donderdag in Zuid Oost Alabama en Noord West-Florida de bewoners zijn gewaar schuwd maatregelen te nemen in verband met den hoogen waterstand, welke is veroorzaakt door de aanhoudende regenbuien der laatste dagen. DOODSTRAF GEEISCKT TEGEN DRIE TERRORISTEN. Moordenaars van Pieracki gestreng be handeld. Warschau. In het proces tegen de Oekrainsche terroristen, die beschuldigd werden van moord op minister Pieracki, heeft het openbaar ministerie aan het slot van het requisitoir tegen drie beklaagden de doodstraf geëischt en tegen twee andere hoofdbe- schuldigden levenslange tuchthuisstraf. Tegen de overige beschuldigden werden tuchthuis straffen van tien jaar en tegen slechts drie straffen beneden de tien jaar geëischt. RUZIE TUSSCHEN ZIGEUNERS. Om een nietige reden is een verbitterd gevecht ont staan in een zigeunerkamp te Sevilla in Spanje. Een der strijdenden werd gedood, een tweede zoo zwaar gewond, dat hij ieder oogenblik kan overlijden. TERECHTSTELLING VAN HAUPTMANN. New Jersey. Inspecteur Parison deelt aan jour nalisten mede, ten aanzien van de electrocutie van Ilauptmann, dat, indien het Hof van Genade gratie weigert, de veroordeelde zal worden terechtgesteld met 18 journalisten als getuigen. Geen enkele vrouw zal de terechtstelling bijwonen. De vrouw van Hauptmann zal vermoedelijk naar Duitschland vertrekken, aangezien zij wanhoopt nog iets voor haar man te kunnen doen. BOUWWERK INGESTORT. Een doode, vijftien gewonden. Havanna. Een arbeider is gebood en 15 zijn ge wond bij het instorten van een huis, waaraan juist herstelwerkzaamheden werden verricht. ERNSTIG ONGELUK OP FRANSCHE MARINE- WERF. Parijs. Op de Marine-werf te Brest is een kraan gevallen op de hier voor reparatiedoeleinden liggen de onderzeeboot „Achille". Een arbeider werd hierbij gedood, en twee andere werklieden werden ernstig gewond. ERNSTIGE MIJNBRAND IN DUITSCHLAND. H a m m, 3 Januari. In den nacht van 31 De cember op 1 Januari is tegen 1 uur in een reeds uitgeput gedeelte van de afdeeling Heinrich Robo- der mijn De Wendel een zware brand ontstaan, tengevolge van zelfontbranding. Er werd onmiddel lijk een aanvang gemaakt met het indammen van het vuur. Ondanks het feit, dat de geheele brand weer van de mijn aan het werk gezet werd, vor derden de werkzaamheden tengevolge van de eroote hitte slechts langzaam. Gister is men eindelek zoo ver gekomen, dat het vuur geheel ingedamd is en geen gevaar meer bestaat. ANNA PAULOWNA Onze vroegere plaatsgenoot, de heer H. Jonker Jbz. slaagde voor het examen inspecteur 2e klas en is als zoodanig aangesteld bij de politie te Amsterdam. Blindenzorg. Ten einde meer bekendheid te geven aan liet stre ven van den Ned. Blindcnbond, die de belangen der blinden voorstaat, wordt Vrijdag 17 Jan. in de zaal van den heer Slikker een propaganda-avond door bovengenoemden bond gegeven, waarop o.a. de heer Joh. v. d. Berg eeu lezing zal houden over het willen en kunnen van blinden. Een interessante film over het onderwijs aan blinden, enz. zal het hoofdnummer van het programma uitmaken, terwijl het bekende duo Daan Pool en Tommy Bouman wel willende medewerking verleent. Het lijkt ons onnoo- dig op te wekken om in groote getale dezen avond bij te wonen en voor den geringen entréeprijs kennis te nemen van het werk van den bond, dat zeker ieders steun verdient. De heer J. J. Zaadnoordijk is benoemd tot tijdelijk onderwijzer aan schooi I (Kleinesluis.) Loop der bevolking. Ingekomen: Mej. A. Omis van Wieringen; Mej. M. Maumené van Dinslaken (Dl.), P. W. Renken van Brussel; Mej. T. v. Elten van Amsterdam; C. Kcij^er en gezin van Wieringen; Mej. E. Vlaar van Haren karspel; H. Weststrate en gezin van Andijk; H. van Bielert van Leens; H. BouwmanPhilippo van Hil- legom; Mej. E. Vorstman van Ede; W. Knol en echt- genoote van Wieringen; Mej. W. A. C. Pruijsers v&n Voorburg; W. Leek van Oudenboseh. Vertrokken: B. van Steijn en gezin naar Den Hef- der; G. HelmusDwarswaard, naar Sassenheim; C. v* d. Hoonaard naar Rijnsburg; M. M. Bakker van Oude Niedorp; Mej. M. Maumené naar Dinslaken (Dl.); F. Clasen naar TIeidcsheim (Dl.); J. Dekker en gezin naar Medemblik; Mj. G. W. Spruyt naar Haarlem; Mej. W. v. d. Peet naar Schoorl; J. Moeijes naar Vries; Mej. E. Molanus naar Wieringervvaard; Mej. G. M. Gressmann naar Zijpe; Mej. E. Vlaming naar Den Helder; G. Kaaij naar Stamproy; J. Spruit naar Wieringen. Burgerlijke Stand. Geboren: Franciscus Heymanus, zoon van A. M. v. Loon en A. P. Oudejans; Maria Annie, dochter van A. Liefhebber en M. de Ruijter; Willem Jan, zoon van J. Stammes en H .J. Boon; Johannes Josephus Marie, zoon van J. G. v. d. Berg en R. C. Verresen; Leonardus Boudewijn Cornelis, zoon van J F. v. d. Berg en C. H. Bergman; Rebecca, dochter van A. G. van Eek en J. Hooimeijer; Jan Lambertus Ja- cobus, zoon van L. J. Baartman en A. N. Cornelis- sen; Maria, dochter van M. v. Teulingen en N. Bakker; Louise Laura Maria, dochter van G. J. Th. van Kimmenade en P Bouman; Gerardus Johannes zoon van G. N. Berbee en P. A. Mooijman. Getrouwd: A. Helmus en G. Dwarswaard; L. Meeldijk en P. Koopman; J. Meeldijk en G. P. M. Hellenberg. Overleden: M. G. Koelewijn—Spruijt, oud 37 jr., W. de Wilde MoorGoed, oud 91 jr. Politie. Gevonden: vulpotlood; rijwielplaatje; boodschap pen tasch; damesfiets; motorhandschoen. Verloren: rijwielplaatje; meetlint; zak lijnkoek; handschoen; bril; broche, •r Z IJ P E De indertijd bij de schapen van den veehouder P. G. de Wit te Stolpervlotbrug geconstateerde rot- kreupel is thans geweken. Naar wij vernemen zijn in 1936 aan de beurt van aftreding; als Hoofdingeland van het water schap Zijpe en Hazepolder de heeren G. Rademaker en C. Kraakman en als Heemraad van genoemd waterschap de heer C. Smit. De Minister van Landbouw en Visscherij heeft den heer C. van der Sluijs te St. Maartensvlotbrug benoemd tot lid van de Commissie van Bijstand voor de Landbouwstatistiek in deze gemeente, zulks wegens uitbreiding van deze Commissie. Burgerlijke Stand van 27 Dec. 1935 t.m. 2 Jan. 1936. Geboren: Dick, zoon van Arie Pool en van Janne tje Braaf; Lourentius Gerrit Johan, zoon van Jo hannes Visser en van Maria Johanna v. Schaik. Ondertrouwd: Karei Langendoen, oud 33 jaar. stuurman, te Amsterdam, en Dieuwertje Duijn, oud 32 jaar, alhier. Getrouwd: Tslalke Kingma, oud 29 jaar, onder wijzer, en Engeltje Zeeman, oud 20 jaar, beiden alhier. Overleden: Fredrik Kiers, oud 49 jaar, echtgenoot van Niesje Kelly (overleden te Dwingeloo). SINT MAARTEN De heer Schrijver, tooneelzaalhouder, alhier heeft het gunstig bekend staande tooneelgezelschap „Het Intiem Tooneel" uit Bergen uitgenoodigd voor een opvoering van het groote successtuk: „O, wat een Nacht", een lachschlager in drie bedrijven. Zij die in deze donkere dagen hun lachspieren weer eens gaarne in werking zien. kunnen wij aanraden van deze gelegenheid te profiteeren. De buitengewoon gunstige persbeoordeelingen over inhoud en vertol king zullen er zeer zeker toe medewerken, dat de zaal van den heer Schrijver Zondag den 12den Januari tot in de uiterste hoeken bezet zal zijn. (Zie ook advertentie in dit nummer). De Schager Courant schreef over de onvoering van „O, wat een Nacht" te Bei-gen, in de Rustende Jager: Het stuk was mij bekend, Ik woonde er reeds een opvoering van bij, ge-geven door Cor Ruys en Lou' de Bree. Dat ik niettegenstaande den geheelen avond volop heb genoten van dit kostelijke blij spel. is een comoliment voor het gezelschap. Het talrijke publiek reageerde op elke dolkomische handeling met uitbundige lach, terwijl tijdens het geheele 2e bedrijf de lachtsalvo's niet van de lucht waren. HARENKARSPRl Bij de op 3 Januari j.1. gehouden bestuursverga dering van het Onderlinge Paardenfonds alhier bleek dat over het 4e kwartaal 1935 verzekerd wa ren 289 stuks paarden. Afgekeurd waren 11 stuks. De omslag werd bepaald op fl.50 per f 100.— ver zekerde waarde. WIERINGEN De hoogste prijs was f 19.50, een enkele stapel ging voor f 18.50, verschillende brach ten I 17 op. Vooral slappe kaas noteerde nog lager. De tenclenz was eenigszins ontmoedi gend, want het verloop van den handel was stug en de prijs dus dalend. De aanvoer was wat grooter dan de vorige week. Ook de berichten uit Friesland luidden niet rooskleurig, terwijl teu aanzien van den bui- tenlandsche afzet geen lichtpunten zijn aan te wijzen. Toch mag men verwachten, dat, nu de feestdagen achter den rug zijn, de bin- nenlandsche vraag zich geleidelijk wat her stelt, terwijl ook de naderende vasten eenige invloed ten goede behoort uit te oefenen. H O O G W O II D Woensdagavond vervoegde zicli in liet café van den heer II. Bakker een persoon, die in kennelijken staat van dronkenschap verkcorde. De heer B. weigerde hem daarom den toegang, waarop deze, tal van drei gementen uitend, het café verliet. O.a. dreigde hij ook' een steen door de ruiten te zullen gooien en even later gebeurde dit inderdaad. Een groote baksteen werd door een ruit gesmeten, waarbij ook de ja- louziën en het gordijn vernield werden. De dader had zich ondertusschen snel uit de voeten gemaakt, maar o'f dit hem wat zal helpen, valt te betwijfelen* De uitslag van het om geldprijzen gehouden prijs* biljartcn in het café van den heer Ronooy op de Gouwe luidt: ln pr. de hoer W. Rood, 2e pr. de heer H. Rood, 3e pr. do heer P. Slagter. Bij den rijksveldwachter te Hoogwoud is aangifte gedaan, dat van den heer S. B. uit Opmeer eenig waschgoed vermist is. Het is wel don zekersten weg om des avonds het waschgoed naar binnen te halen, want diefstal daarvan komt in deze omstreken nog wel eens voor. J 4 Y G E V D IJ K Naar wij vernemen is het vijfde slachtoffer van het op 7 Dec. j.1. alhier gebeurde ernstige auto-ongeluk, waarbij reeds 4 dooden waren to. betreuren, in het hospitaal te Den Helder, aan de hekomen verwon dingen overleden. (De naam van dit slachtoffer is Mevrouw Schukken uit Bolsward). SINT P A N C RA S Bevolking over de maand December 1935. Teoen T. .T. alhier is nrnces-verbaal ongemaakt als j Ingekomen: Agatha Maria Boekei, van Spanbroek verdocht v^n het plegen van onzedelijke handelin- j Vertrokken: Bernardus Enkt en echtgenoote naar gen met minderjarige kinderen. s Heerhugowaard, Molenweg 12S. We vernemen, dat dit jaar met de kanalisatie langs den Waarddijk een aanvang zal worden ge maakt. Werden de laatste jaren in verband met de onzekerheid van de opbrengst der tuinbouwproduc ten de landerijen van gemeenten, kerkvoogdijen en. diaconieën doorgaans voor korten tijd verhuurd, thans gaan van de zijde der huurders vele stem men op om met dien korten huurtermijn te breken. De akkers van bona-fide pachters worden goed on derhouden en bemest met het risico, dat op het eind van den korten huurtermijn dat land aan een. ander overgaat. Ook van de zijde der verhuurders vernamen we, dat ook hun den korten huurtijd niet bevalt, daar een deel van het land niet goed wordt bewerkt. Nu het crisisverschijnsel een meer per manenten vorm begint aan te nemen, is het zeer waarschijnlijk, dat dit jaar bij de komende ver huringen de termijn door sommigen wel zal worden verlengd. Tot tijd. onderwijzer aan de gemeenschappelijke ULO-schoo] van de gemeenten Noord- en Zuidschar- woude en Oudkarspel is benoemd dc heer Iloogvorst te Schoorl. Aangezien de benoemde geen wachtgelder is noch onderwijzer, wiens salaris reeds door het rijk wordt vergoed, zal de# bezoldiging worden betaald door de gemeenten. Naar ons wordt meegedeeld, is opvolger op de R.K. lijst in dc vacature, ontstaan door don heer van Nuland, de heer J. Groen te Zuidscharwoudc licl van de Tweede Kamer. NOORDSCHARWOUDE. Op de veilingen werd bekend geme.akt. dat de uitvoer van roode kcol raer Duitschland voor 100 pet. geoorloofd is. terwijl de maximumprijs welke gesteld is. het toelaat, dat tegen de thans geldende prijzen naardat land wordt geëxporteerd. Ook voor Deensche witte kool is de mo^ehikheM thans open gesteld ovor exnort naar Duitschland. Als er nu maar orders komen is het allicht mo gelijk, dat nog een gedeelte van den aanvoer naar Duitschland kan worden verzonden. De priizen zijn de laatste dagen allesbehalve aan den stijgenden kant. Eerder kan worden gesproken van een inzin king. Hopelijk is hier nu een einde aan gekomen. ZUIDSCHARWOUDE. De heer K. Klingeier Jnz. alhier is benoemd tot ambtenaar bil het Prov. Waterleidingbedrijf, als bewaker in het duingebied met standplaats Bak- kum. Teekenen des tijds. We schrijven nu 4 Jan. 1936 en nc-g is de ge- meentebegrooting voor 1935 niet goedgekeurd. De begrooting voor 1936 moet nog in den raad worden behandeld. OUDKARSPEL. Benoemd. Onze plaatsgenoot de heer J. Pranger werd benoemd tot heemraad van den polder Het Ambacht van Westfriesland, genaamd het Gcestmer Ambacht. BROEK OP LANGENDÏJK. Burg. Stand over de maand Dec. 1835. Geboren: Jan. zoon van C. Kostelijk en van C. Wagenaar; Willementje, dochter van G. Beers en van W. v. d. Molen; Neeltje, dochter van A. Leeg» water en van G. Koedijk; Aar jen, zoon van A. Bal- der en van D. Tiel. Overleden: *Neeltje Berkhout, oud 78 jaar. onge huwd: Gerrit Wagemaker, oud 37 jaar, echtgenoot van N. Duif, overleden te Alkmaar; Gerrit Spijker, oud 90 jaar. weduwnaar van Antje Bakker. Ondertrouwd en getrouwd: Geene. O D-E NIEDORP Dienstplicht. De dienstplichtigen C. Th. Broersen, Jb. de Groot, J. Dekker en J. F. Folkers zijn opgeroepen in werke- lijken dienst ter vervulling van herhalingsoefeningen. Aan de dienstplichtigen J. Berkhout, P. Glas. N. A. van der Oord, P. de Jong, G. Portegijs en M. Water drinker werd ontslag uit den dienst als dienstplich tigen verleend. Op verzoek van den Commissaris van politic te Zeist werd in deze gemeente een persoon aangehou den, verdacht van fietsendiefstal. Burgerlijken stand over de maand Dec. Geboren: Anna Cornelia, dochter van .T. Blanken- daal en C. A. Veul. Gehuwd en overleden: Geene.

Schager Courant | 1936 | | pagina 11