H. M. de Koningin bezoekt de jubileumtentoonstelling van „Avicultura" te den Haag. Voor de jaarlijksche automobielententoonstelling In het R A.l -gebouw te Amsterdam Het motor-tankschip .Eulota", ge bouwd voor de Kon. Shell Groep worden thans reeds de noodige voorbereidingen getroffen. De werkzaamheden in het te den Haag, is van de werf Wilton Feyenoord te Schiedam te water gebouw gelaten Prof S. P. Ham, oud-hooglee~aar aan de Landbouw Hoogeschool te Wage- ningen, is in den ouderdom van 72 jaar overleoen De Lord Mayor van Londen en zijn echtgenoote ontvingen deze week de delegaties ter vlooteonte, entie in het stadhuis der Engelsche hoofdstad. De begroeting der gasten Een brutale roo'overval op een auto waarin 30000 gulden In geld we^d vervoerd ha? Vrijdag plaats op den Cornehs Douwesweg over het IJ te Amsterdam Ten der drie daders kon echter gevat wo'den, ;e wijl het geld teruggevonden werd. De auto waarin de drie bancieten zaten, voor de politiepost aan den Adelaarsweg Op de Huddekade te Amslerdam reed Vrijdagmiddag een vrachtauto achteruit het water in. Met behulp van een kraanwagen werd ae „drenkeling" weer op het droge gebracht De jongste aanwinst van het Artis- aquarium te Amsterdam is een aantal snoeken van meer dan 20 pond H. M. de Koningin bracht Vrijdag een bezoek aan de jubileum-tentoonstelling van .Avicultura" in den Dierentuin te den Haag, waarbij de vorstin werd rondgeleid door den voorzitter der vereen 'ging, den heer G. J. A. A. baron van Heemstra Jhr. J. K Hesselt van Dinter, oud burgemeester van Pijnacker en Noot dorp, is op 71-jarigen leeftijd overleden

Schager Courant | 1936 | | pagina 12