HONIG'S BOUILLONBLOKJES 6 voor lOct. Mr. Duys over zijn royement Een adres bijzonder aan den burgemeester, die hadden mee- gewerkt aan de voorbereidingen voor de bazar. Ver volgens wees spr. op het doel van deze bazar. In den laatsten tijd hadden vele jongeren zich aangemeld I om lid te worden van H.U.G.O., maar de vereeniging bezat voor hen geen instrumenten. Men was echte van meening, dat men vooral in deze voor de jeug; toch al zoo moeilijke tijd, de jongeren niet mochl wegsturen. Daarom werd besloten een bazar te hou den en de opbrengst hiervan te bestemmen voor aan koop van instrumenten. Vervolgens was het woord aan den burgemeester, den heer B. J. F. Sutman-Meier. Spr. wees op de groote plaats die H.U.G.O. in het gemeenschapsleven van de gemeente inneemt. Hierbij dacht spr. in de eerste plaats aan openbare gebeurtenissen in de ge meente, waarbij bijna altijd medewerking verleend wordt door H.U.G.O. Voorts vestigde spr. de aan dacht op de groote successen die H.U.G.O. op diverse wedstrijden heeft behaald. Het moet daarom mogelijk zijn dat H.U.G.O. blijft voortbestaan. Voor degenen die dit wenschen, beteekent H.U.G.O. gedurende deze dagen: „Hier Uw Geld Offeren". Spr. hoopte van har te op het slagen van de bazar. Door vele zaken en personen uit de gemeente wa ren geschenken aan de bazar gegeven, doch ook ver schillende firma's van buiten de gemeente hadden cadeaux aangeboden. Voor den verkoop hiervan en tot bediening van de verschillende vermakelijkheden was door het bestuur van H.U.G.O. een 40-tal dames uitgenoodigd, die met hun witte schortjes, de feeste lijk versierde zaal een vroolijk aanzien gaven. Door de firma Holzmüller uit Alkmaar was een theetuin aangeboden. Verder werd medewerking verleend door een ge zelschap, voornamelijk bestaande uit leden van de tooneelvereeniging „Harmonie", die onder leiding van den heer P. J. Mienes, regisseur van „Harmonie" cabaret-voorstellingen gaven, waarmee zij veel suc ces oogstten. Doordat telkens een ander programma werd uitgevoerd, trokken zij iederen keer veel pu bliek. Direct na de opening werden door het jongeren- corps van H.U.G.O. een paar nummertjes ten beste gegeven. In aanmerking genomen, dat zij pas drie maanden studeeren, werd heel aardig gespeeld. De heer Van Mever en verschillende andere leden van H.U.G.O., die veel met de jongens hebben geëxer ceerd, hebben wel succes van hun werk. BE R CE N Bergen, 10 Febr. IJSVERMAAK. Op de grachten rondom het Hof werd vandaag al lastig gereden. Morgen gaat de baan der B.IJ.V. open. Eindelijk dan toch is de lang verbeide winter in al z'n gestrengheid gekomen. En al is het dan ook wat laat in den tijd, het ijs wordt er niet minder enthousiast om begroet. Vooral de jeugd is vol op winding en verheugt zich op ijsvacantie op school. Vandaag werd er al lustig gereden op de grachten rondom het Oude Hof. Het ijs was in uitstekende conditie, al golfde het hier en daar bedenkelijk en kraakte het op eenige zwakke plekken. Maar dat is een kwestie van één dag, want, nu we dit schrijven vriest het knapjes en zal morgen zeker de ijskost dik genoeg zijn, om er naar hartelust op te rijden. Dan wordt ook morgen de mooie baan van de Berger ijsvereeniging aan den Kerkedijk geopend en zal men daar eerst recht kunnen genieten. Zondagmorgen had het bestuur de baan openge steld voor kinderen onder de 16 jaar van leden, doch in de middaguren toen de- dooi doorzette, moest de baan wederom worden gesloten. Het ijs was toen jammer genoeg voor een goed deel stuk gereden. De vorst, welke echter weer is ingetreden, heeft alles goed gemaakt en zeker zal de baan morgen in een uitstekende conditie verkeeren. Het bestuur der B.IJ.V. juicht; de tallooze groote en kleine liefheb sters en liefhebbers van de ijssport juichen en kijken met spanning naar de weerberichten in de bladen. Als nu de vorst maar wat wil aanhouden, is de wensch van vele honderden. Stopzetting werkverschaffing. De werkverschaffing aan de Berger Ringvaart on der leiding van den heer L. den Das is gister we gens vorst tot nader order stopgezet.. LANGEND IJ K Door de gemeentebesturen, welke de gemeen- .chappelijke U.L.O. school in stand houden, is Ged. taten verzocht, aan de gemeente Broek op Larigen- dijk op te leggen een gemeenschappelijke regeling met die gemeenten aan te gaan, en alzoo mee te werken tot instandhouding dier school. De classis Alkmaar der Geref. Kerken heeft pe remptoir geëxamineerd en met algemeene stemmen toegelaten tot den dienst des Woords en der Sacra menten, cand. Th. H. van Adel te Laren, N.H., be roepen predikant te St. Pancras en Heerhugowaard. NOORDSCHARWOUDE. Gymn.ver. Hercules en Hygiea. In de gehouden bestuursvergadering van de gym lastiekvereeniging „Hercules en Hygiea", was een chrijven ingekomen van den heer A. J. Wijnveldt, Burgemeester van Oudkarspel, waarin deze mede deelde, to bedanken als kunstlievend lid der ver eeniging. Besloten werd om de verloting te houden op Zon dagavond a.s. De matinee's adspirantenuitvoeringen werden vast gesteld op 29 Marat en 5 April a.s Het programma zal bestaan uit 27 nummers en is ook in non-stop- vorm. Als afgevaardigde naar de algem. vergadering van het K.N.G.V. werden benoemd de heeren P. de Geus en S. Wormsbecher. Of aan de bondswedstrijden te Amsterdam zal worden deelgoenmen zal afhangen van de belang stelling der leden en werd in deze geen definitief besluit goenmen. Kring Langendijk Ned. Tuindersbond. De kring Langendijk van den Ned. Tuindersbond vergaderde Maandagavond in „Concordia". Voorzitter was de heer Jb. de Vries, die een bij zonder -woord van welkom sprak tot den heer Jb. Kramer, die na een langdurige ziekte weer in ons midden is. Op deze vergadering zal worden bespro ken de steun tengevolge van de luizenplaag. Naar aanleiding van do notulen wordt door den heer Hoogland nog gesproken over de" loonbijslagre geling. Bij de nieuwe regeling wil men niet alleen een vierde van het verloond bedrag terug geven, maar tevens de zoons van werkgevers in het loon bedrag doen opnemen. Dit is bij den minister aan-, hanging gemaakt, maar jammer genoeg is de regee ring met dit voorstel gekomen, wat spr. een prul noemt. Hierna wordt besproken steun aan de misoogst, Het eerste persbericht hierover viel zeer tegen. Iri een onderhoud met den regeeringscommissaris door een paar hoofdbestuursleden scheen dit eenigszins bemoediging te kunnen wekken. Ook met de andere organisaties hebben wij een onderhoud met den re geeringscommissaris gehad. De ontworpen steunre geling zou echter geen steun bieden aan de tuin ders. Een woord van hulde werd gebracht aan Bur gemeester Slot voor de wijze waarop hij de belan gen van de tuinders heeft behartigd. Wel werden de wenschen door den heer Valstar overgenomen, doch het is hier de Minister die de beslissing heeft. Hierna werd een uiteenzetting gegeven van de steun regeling, zooals deze in het tweede persbericht ver vat is. De eenige rem in deze steunverleening is, dat niet meer dan 8 ton hiervoor beschikbaar is. De heer Kaan is er van overtuigd, dat zeker 7 van de 8 ton naar Noordholland zal komen, maar men be hoeft zich geen luchtkasteelen te bouwen. Na eenige discussie komt men tot de conclusie, wat wanneer het heele bedrijf uit ongeveer minder dan 30 pet. tuinbouw (volgens teeltvergunning) be staat geen steun wordt gegeven, dit moet worden beschouwd als een groot struikelblok voor vele tuinders, daar deze tuinders geen steun zullen ont vangen. Hierna werden diverse voorstellen voor de provin ciale bondsvergadering behandeld, waar wij t.z.t. op terug hopen te komen. ZUIDSCHARWOUDE. Een gunstiger toestand voor den Mid denstand?! Aan den Raad onzer gemeente is door het Bestuur onzer Middcnstandsvereeniging het volgende adres gezonden: Edelachtbare Heeren, In verband met het gepubliceerde verslag der be grootingscomroissie en het antwoord van Burgem. en Weth. onzer Gemeente in de Schager Courant van 10 dezer, verzoekt het bestuur van de Schager Handel drijvende- en Industrieele Middcnstandsvereeniging UEd.Achtb. College beleefd goede nota te willen ne men van navolgende opmerking. Het bestuur onzer vereeniging constateerde met vol doening dat de commissie tot nazien dor begrooting 1936 een open oog bleek te bezitten voor „ontstellen de wijze" waarop Schagen's middenstand de druk der tijden ondervind. De opmerking gemaakt door één der Wethouders in het antwoord van Burg. en Wethouders heeft ons bestuur dan ook in hooge mate gefrappeerd. Deze opmerking moge al dan niet door een ter zake kun dige gemaakt zijn, ons bestuur acht deze opmerking betreffende de middenstand waarin min of meer een optimistische toon klinkt bepaald onjuist, sterker zelfs bepaald misleidend gezien in een generaal oor deel over Schagen's middenstand en de perspectie ven voor 1936. Het is verre van ons bestuur om te treden in de begrootingsaangelegenheden onzer Gemeente, maar leze frappante uitlating over Schagen's middenstand kan ons bestuur onmogelijk laten passeeren e'n om bestuur neemt dan ook de vrijheid UEd.Achtb. Col- 'ege erop te wijzen, dat naar hare meening voor Schagens middenstand een buitengewoon moeilijk m nog kommervoller jaar dan het voorgaande inge treden is. Naar de meening van ons bestuur kan verzwa ring van de belastingdruk in de zeer nabije toekomst ook voor Schagens middenstand catastrofale gevol gen hebben. Wij vertrouwen, dat UEd. Achtb. College onder de ze zeer bijzondere omstandigheden, deze inmenging wel zult tolereeren. Namens het bestuur teekenen. Met meeste Hoogachting, M. C. TUINMAN, Voorzitter. W. D. NIESTADT, Secretaris. De uitdrukking die in bovenstaand adres wordt gewraakt staat in het antwoord van B. en W. als volgt vermpld* Ten aanzien van de opmerking der Commissie omtrent den algemeenen economischen toestand zijn B. en W. van oordeel, dat de algemeenheid waarin gesproken wordt over de ontstellende wijze, waarop de middenstand den druk der tijden ondervindt, ge lukkig te ver gaat. aangezien het althans één lid van hun College bekend is dat in sommige bedrij ven de uitkomsten over het jaar 1935 niet onbelang rijk gunstiger zijn dan over de daaraan onmiddel lijk voorafgaande jaren, waarmede echter niet ge zegd wordt, dat het College geen open oog heeft voor de moeilijkheden die een aantal bedrijven nog steeds ondervinden. DRUK BEZOCHTE VERGADERING IN IIET PARKHOTEL TE HOORN. De voorgeschiedenis. Zoo zijn onze manieren. Er was gisteravond zeer groote drukte in het Park hotel te Hoorn. De heer J. EAV. Duys, lid van de Tweede Kamer, sprak over het onderwerp „Over weegt partij of beginsel", waarvoor uiteraard zeer veel belangstelling bestond. Het aantal aanwezigen schatten wij op ongeveer zes honderd. De heer Goudsbloem, die de leiding had, gaf een uiteenzetting van het waarom van dezen avond. Hij deelde o.m. mede, dat een tweetal partijbestuurders waren gekomen om de zaak in den doofpot te stop pen. Dit was niet de juiste wijze, meenden de vrien den van Duys. Daarom hebben zij hier deze vergade ring belegd. Spr. en nog een paar zijn uit de S.D.A.P. gegaan. De heer Duys, die een massa documenten voor zich had liggen, kreeg hierna de gelegenheid zijn onder werp te behandelen. Hij wees o.m. op het feit, dat de gevallen Duys, Zwcrtbroek en de O.S.P. symptomen zijn van de verwording van de S.D.A.P. Spr. ging do gebeurtenissen na, welke aan zijn royement zijn voorafgegaan. Spr. de zwakste partij, daar de anderen de macht hebben door de Arbeiders pers, de partij met de duizenden leden enz. Spr. zal niet tegen het socialisme strijden, zeide hij, doch wel tegen degenen, die trachten de partij te vernietigen. De beweging is langzamerhand een gevaar voor de soc. democratie geworden. Spr. heeft 2% jaar gezwe gen, heeft heel veel over zich heen laten gaan, maar als hij spreekt, doet hij dit niet uit haat. De feiten moeten duidelijk worden gesteld en aan de partijge- nooten bekend gemaakt worden. Met dezelfde harts tocht, aldus spr., waarmee het partijbestuur de zaak in den doofpot wil stoppen, wil ik er het volle licht op laten schijnen. (Instemming). Door valsche berichten in de Arbeiderspers tegen spr. zijn de menschen verkeerd ingelicht. Hij heeft het conflict niet uitgelokt. Nadat de bekende brochu re was geschreven en aan de Arbeiderspers aange boden, welke echter weigerde, is hij naar een bur gerlijke drukker gegaan, wien hij het ook zonder honorarium heeft aangeboden. Hij heeft het heele- maal niet geheim gedaan. Aan verschillende kamer leden had spr. het laten lezen, terwijl een hunner zelfs de laatste bladzijde nog had verduidelijkt. Toen hij had aangedrongen op een horzieningscommissi', werd er gezegd, dat er niets te herzien viel. Teder schreef echter over hervormingen. Behalve Duys. die niet mocht schrijven. Toen heeft hij tenslotte zijn brochure uitgegeven, welke aanleiding van de rumor in casa was. Spr. vestigde er de aandacht op, dat hii door de commissie Rnnger in het gelijk was gesteld met al gemeene stemmen. Naar aanleiding van verschil lende gebeurtenissen wees spr. op de misleiding. ONZE IJSBAAN. Bij bekkenslag werd Zondagmiddag bekend ge maakt, dat de ijsbaan des middags zou worden opengesteld voor kinderen van leden, mits deze kinderen den leeftijd van 12 jaar nog niet hadden bereikt en een kwartje entréegeld werd betaald. Het was dus een bescheiden begin en dat bleek noodig ook, want moeders die met haar jonge kroost ten ijsbaan togen, om de kinderen nu eindelijk eens de eerste beginselen van de schaatsenrijkunst te lee- ren, konden niet op het ijs worden toegelaten, want het was nog slechts houdbaar voor „vedergewicht En in den loop van den middag, toen de dooi in trad, begon het er niet beter op te worden. Doch ziet, tegen den avond wordt de lucht helder, een stevige wind komt opzetten, het werd ijskoud en het zette ijs. En hoewel van bekendmaking van opening der baan geen sprake was, spoedden velen zich Maan dag Lauriestraat-waarts, om eens heerlijk een baan te rijden. We zagen er passeeren, zeer gesoigneerd, met keurige ijstrui en ijsmuts gekleed en getooid. Maar ook dien middag bleek het ijs nog alles be halve betrouwbaar en menigeen kwam door het ijs met het water in aanraking. Intusschen, als het door blijft vriezen, zal toch eindelijk onze ijsbaan wel voor 100 pet. in gebruik genomen kunnen wor den en dan is het te wenschen, dat het ijs door het te spoedig toelaten van jong en oud niet te veel zal hebben geleden. PLANCURSUS. Het Instituut voor Arbeidersontwikkeling orga niseert een Plan cursus, die uit zeven openbare bijeen komsten zal bestaan, waarvan de eerste drie een meer inleidend karakter zullen dragen. Door verschillende sprekers zullen dan bepaalde kanten van het Plan van den Arbeid worden be handeld (Plan en Democratie; Plan en Socialisme; Plan en Internationalisme). Daarop aansluitend, zal C. F. Roosenschoon in een viertal bijeenkomsten het Plan uiteenzetten. De toegang voor belangstellenden is vrij. Zeer aan le bevelen is echter de aanschaffing van het „Hand boek", waarin de te behandelen onderwerpen kun nen worden bestudeerd. De prijs van dit handboek is 95 cent en kan nog bij gedeelten worden betaald. Voor verdere gegevens eerste lezing, zie adverten tie. Voorkomt verkoudheid en keelpijn. Ivorol-gebruikers zijn zelden verkouden en hebben "öltien keelpijn, omdat deze tandpasta den mond dagelijks grondig desinfecteert. FELLE BRAND TE HILVERSUM. Politie reclt 89-jarige bewoner Gisteravond is een felle brand uitgebroken in een perceel aa de Eikenlaan te Hilversum Het groote huis was geheel van hout, zoodat de vlam men gretig voedsel vonden. In de woning bevon den zich de 89-jarige heer, H. van Beek, die door een rechercheur uit het huis is gered, een doch ter en twee kleindochters wisten zich zelf in vei ligheid te brengen. De brandweer kon niet verhinderen, dat de benedenverdieping vrijwel geheel uitbrandde. De rest van het pand kreeg veel waterschade- Huis en inboedel waren verzekerd. Het vuur is ontstaan, doordat houten deelen van den schoorsteen vlam vatten. welke door de Arbeiderspers wordt bedreven door val sche foto's in de krant enz. Ook over hem zijn ver scheidene leugenachtige berichten in de krant ver schenen. waarvan spr. er verschillende noemde, o.a. naar aanleiding van het artikel Overgang in de Ar beiderspers gaf spr. een toelichting, waarbij dit uit kwam. Een onderhoud met den verslaggever van de Telegraaf werd een doodzonde, als hij bij een. burgerlijke uitgever terecht komt met zijn brochure, welke de Arbeiderspers geweigerd heeft, wordt hij als fascist gescholden, terwijl toch verschillende an dere socialisten burgerlijke uitgevers hadden. Voor de brochure had spr. niets ontvangen. Toch wordt er geschreven, dat hij de brochure schreef, om zijn vrouw mooie kleeren te kunnen geven. Dat zijn. symptomen van den ondergang der partij. Een ap plaus werd den spreker gebracht toen hij mededeel de, dat de uitgever op zijn verzoek aan een werk- hoozenkamp f250 had geschonken voor eenluidspre- kerapparaat. Spr constateerde, dat Dimitrof tien maal zooveel recht had gehad voor zijn rechters, dan Duijs, die zonder gehoord te zijn, werd veroor deeld. Spr. behandelde de benoeming van de com missie Bonger, welke geheel door het P.B. plaats vond, in plaats van twee leden door Duijs, twee door het P.B. en een door deze vier heeren. Twee dezer heeren heeft spr. gewraakt, o.a. De Miranda, die door Albarda was aangesteld, maar eenigen tijd daarvoor nog door deze was genoemd een leugenaar, die men in plaats van Rodrigues Bedriegus moest noemen. Het rapport Bonger kreeg spr. niet in handen. Bij de burg. rechtbank kan men zijn vonnis wel krijgen. Het rapport werd tweemaal voorgelezen, eenmaal in het P. B. en eenmaal in de gewestelijke vergade ring vanNoordholland. Nu ligt het achter zeven ze gelen. Men scheldt den heer Duijs veel voor fascist Waar om?, vroeg spr. Men wil op alle mogelijke wijze waar maken dat de heer Duijs fascist wordt, of is. Omdat hij ook scheldt van Bonzen. Het volk heeft echter niet hef minste recht tot deze critiek; als bewijs noemde spr. een aantal woorden uit de cultuur van dr. Henri Polak. Ten aanzien van zijn verdediging van de N.S.B.- colporteurs, merkte de heer Duijs op, dit niet uit sympathie voor deze menschen of voor de N.S.B. te hebben gedaan, maar uit zijn democratische opvat ting. In de democratie heeft ieder het recht te col- port eeren. Hij vroeg zich af, of 't er van af moet hangen, dat hij tengevolge van een ruzie met een paar partijbon zen, afstand moet doen van zijn Kamerzetel. Als hij op hetzolfd 1 standpunt staat als bij de verkiezingen van 1933, dan zal hij geen afstand moeten doen, zegt „De Nederlander", en spr. is overtuigd nog precies te zijn als in 1933 wat zijn overtuiging betreft. Spr. wilde strijden op een hooger plan, waarbij zijn strijdkreet zou kunnen zijn: Leve het socialisme, weg met de S.D.A.P. Hij staat steeds voor de armen verdrukten en belasten op de bres, voor socialisme en democratie. (Applaus.) Men nam tenslotte een motie aan, waarin werd vastgelegd, dat de vergadering van meening was, dat als de heer Duijs nog op hetzelfde standpunt stond als in 1933, dat hij dan zijn Kamerzetel niet afstaan moest. Do volksvertegenwoordiger moet niet verlaagd worden tot een lijstnummer, waarover de partijleiders naar willekeur kunnen beschik ken. Men noodigde den heer Duijs uit, zijn Kamer lidmaatschap niet op te geven en te blijven strijden voor recht en rechtvaardigheid. Deze vergadering was om één uur afgeloopen. In cidenten deden zich niet voor. BILJARTWEDSTRIJD BERGEN—SCHOORL. Bergen wint met 142 punten. Zondag werd het tweede gedeelte van den jaar- lijkschen Biljartwedstrijd BergenSchoorl in de Rustende Jager te Bergen verspeeld. Er werd cadre gespeeld. Bergen maakte 3092 en Schoorl 2950 caramboles, zoodat Bergen dezen wed strijd met 142 punten gewonnen heeft. Verder kreeg de heer N. Min een prijs voor het meeste aantal ge wonnen partijen, de heer de Das een prijs voor de hoogste serie, terwijl de heeren Stam, Zaadnoordijk, Duin en Otten Sr. prijzen deelden voor het meest vooruit gegaan in het gemiddelde. In een geestig speechje bedankte de heer Jb. Swaag voor de be langstelling en prettige samenwerking, die er steeds in dezen wedstrijd is. Spr. memoreerde de heeren C. Meijer Sr. en C. de Boer, die dit jaar wegens omstandigheden niet aan den wedstrijd hadden kunnen dcelenmcn, terwijl de heer Korver bedankt werd voor het beschikbaar stellen van een mooien prijs. Het was als steeds een prettige, gemoedelijke strijd. W I E R 1 N G E N Onderhandsche verkoop. Het woonhuis van den heer A. Walters te Oos- terland is in onderhandschen verkoop overgegaan aan den heer R. Kaleveld te Den Oever. Zondag jl. gaf de Mandolineclub „Oefening kweekt kunst" haar tweede uitvoering, voor kunstlievende leden in de concertzaal „Concordia" van den heer S. Halfweeg te Hippolytushoef. Nadat de voorzit ter-directeur, de heer P. Jongkind, zijn openingsrede had gesproken, werden een 4-tal muzieknummers ten gehoore gebracht, welke goed en vlot vertolkt werden. De nummers „Lustspiel Ouverture" van Ke- lcr Béla en „Wiener Praterleben' (wals) van S. Thanslateur, sloegen bij het, in zeer groote mate op gekomen publiek het meeste in. Het mooie tooneelstuk „Als de poorten opengaan" vond een zeer gunstig onthaal, de spelers deden zon der uitzondering hun best. De tragische momenten deden menig oog vochtig worden, vooral door het eenvoudige ontroerende spel van de jongejuffr. M. Kort Door den voorzitter werden de verschillende mede werkenden dank gebracht, waarna een zeer gezellig en geanimeerd bal volgde HARENKARSPEL Waarland UITVOERING De gemengde R. K. Tooneelvereeniging gaf op Zondag in de tooneelzaal van de heer G. v. Ophem. een uitstekend geslaagde Uitvoering voor een volle zaal. Opgevoerd werd „De Leidensweg" tooneelspel in drie bedrijven door Felix Philippi Er is over het algemeen zeer goed gespeeld en do rollen waren in goede handen. Een Oliebollendagl Deze wordt georganiseerd door de Vrouwenclub T.O.N.E.G.I.D.O. Bedoeling er van is, de kas te stij ven.' Een zeer nuttig doel ongetwijfeld, daar de gel den gebruikt worden om er stoffen voor te koopen, t eneinde daarvan kleeren en nuttige huishoudelijke goederen te vervaardigen, die aan arm e gezinnen worden geschonken Ongetwijeld zal er veel belang- steling worden getoond voor dezen dag, te mt:er daar het de eerste keer is, dat in deze gemeente zoo iets wordt op touw gezet. 470e STAATSLOTERIJ CNiet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking van Maandag 10 Februari 1936 Hooge Prijzen 1500.— 3456 1000_ 236 8982 11884 16242 19957 400.— 6383 15135 20198 200.— 254 1923 6920 7676 10732 12305 100.— 1212 1553 2039 3704 3815 4977 5451 £542 6009 9139 10113 10456 12773 14005 14418 15106 15458 16133 17045 18306 19192 19245 20196 Prijzen van 70. 357 419 499 648 756 778 825 871 1009 1024 1155 1243 1296 1433 1495 1511 1605 1672 1898 1916 2000 2033 2102 2106 2210 2264 2294 2301 2317 2421 2432 2434 2623 2639 2648 2713 2755 2757 2758 2802 2824 2844 2846 2934 2947 2950 3002 3025 3181 3378 3521 3659 3723 3763 3764 3832 3874 3919 3929 3960 4050 4086 4179 4191 4201 4404 4405 4489 4533 4710 4827 4850 4868 4887 4966 5026 5060 5128 5137 5157 5159 5243 5306 5407 5547 5567 5751 5777 5788 5840 5938 5972 6148 6172 6189 6333 6454 6489 6501 6593 6864 7013 7059 7083 7228 7398 7412 7518 7532 7553 7687 7751 8058 8204 8347 8442 8550 8569 8859 900.1 9048 9063 9117 9160 9172 9361 9543 9548 9821 9913 9983 10032 10364 10478 10592 10876 11022 11023 11115 11155 11262 11305 11338 11747 11772 11859 12267 12335 12351 12364 12457 12606 12654 12770 12995 13289 13527 13538 13590 13674 13679 14074 14089 14159 14162 14181 14184 14269 14290 14438 14457 14762 14951 15046 15061 15195 15277 15283 15286 15331 15449 15512 15539 15634 15641 15649 15914 15938 15943 16070 16088 16168 16442 16572 16883 16986 16992 17129 17201 17267 17381 17680 17755 17807 18038 18313 18321 18388 18396 18419 18479 18508 18581 18693 18740 18768 18823 19047 19052 19069 19203 19313 19380 19456 19514 19636 19665 19955 20024 20067 20178 20213 20269 20320 20371 20384 20398 20469 20479 20496 20523 20588 20659 20704 20720 20736 20771 20972 Verbeteringen 5de klasse, 12de lijst: 14404 f70 m. z 14414 f 70, 20238 m. z. 20228 f70, 20238 m. z. 2023S f70,—.

Schager Courant | 1936 | | pagina 7