elrose's Vergelding Kantongerecht te AlVmaar. Ziekenverpleging Feuilleton Zitting van Vrijdag 14 Februari, EEN GELEGENIIEIDSSTROOPER, DIE ZULKE GIJNTJES WEL NIET MEER UITHALEN ZAL. De 21-jarigo W. H., los-arbeider van beroep, die de vorige weck al terecht had gestaan vanwege het loopen op verboden grond, oftewel stroopen, had met zijn verweer wel 't succes dat zijn zaak heden weer werd behandeld, om de verbalisanten B. de Winter en J. Zonneveld te hooren, maar daar de heeren getuigen vrij pertinent in hun verklaringen waren, werd hij nu veroordeeld tot f 12 boete of 12 dagen gratis logies. De Kantonrechter wilde nog eens goed over de zaak nadenken en zal volgende week schrif telijk vonnis wijzen. AL IS T MAAR 'N PAAR STRUIKIES BOERE- KOOL, BLIJF VAN 'N ANDERMANS GOED MET JE FIKKEN AF. De 28-jarige Nico V., arbeider te Zijpe, had de stommiteit begaan, eenigc struiken boerenkool van z'n dorpsgenoot G. D. te kapen, die van zulke rari teiten niet gediend was en aangifte deed, met het schadelijke gevolg voor verdachte dat hij heden f 12 of 10 dagen tegen zich hoorde eischen. De Kan tonrechter, direct uitspraak doende, maakte er f8 of 0 dagen van, tevens beklaagde de raad gevende, zulks niet meer te doen, wat dan ook prompt werd 'beloofd. AUTOMOBILISTEN, LET OP JE TELLEN, KIJK VOORAL JE SPULLEN GOED NA, ALVORENS TE GAAN RIJDEN. Cornelis v. S., oud 31 jaar en koopman te Velzen, stond nu liefst maar even voor 3 overtredingen te recht. Op 30 October was genoemde heer met z'n auto onderweg en werd aan den Noordervaart aan gehouden door de altijd ijverige rijksveldwacht en kon toen geen nummcrbcwijs toonen. Voorts kwam tevens aan het licht dat de remmen lang niet O-Ké waren en was er geen spiegel aan den wagen be vestigd. De ambtenaar van het O.M. vond het nogal zeer ernstig, en vorderde f2 of 2 dagen voor het nummerbewijs, f5 of 5 dagen voor de vergeten spie gel en f 15 of 10 dagen voor de remmen. Verdachte vroeg beleefd om clementie, waarna de Kanton rechter f 1 of 1 dag f2 of 2 dagen f 10 of 8 dagen oplegde. IIAD HIJ HET MAAR GEWETEN, DAN HAD HIJ HET NIET GEDAAN. De 30-jarige grondwerker Pieter K. te Alkmaar was door den agent van politie Florijn gesnord, omdat hij geen reflector op z'n rijwiel had, althans niet op de goede plaats. Daar verd. echter in de tekortkoming direct had voorzien, werd hem deze nalatigheid niet. zoo zwaar aangerekend en kwam er dan ook met f 1 boete of 1 dag brommen heel goedkoop af. VOOR EEN VREEMDELING IS UITKIJKEN DUBBEL NOODZAAK. De 21-jarige kapper J. S., sinds korten tijd te Alk maar. was geheel buiten weten pardoes het Fnidsen ingereden met zijn rijwiel. Dit ernstige feit gebeur de den 2cn Januari 1936, 's avonds elf uur. Heden terecht staande, beriep deze keurige gesoigneerde 'kapper zich er op, dat hij niet wist dat dit niet mocht en dat hij het bord niet had gelezen. Dubbel opletten dan maar, zei de ambténaar en vroeg f4 of 4 dagen. Uitspraak zeer clement f2 of 1 dag. EEN LEEP SCHOENMAKERTJE. Gerrit S., van beroep schoenmaker en wonendo in het schoone kooldorp Broek op Langendijk, was op 5 Februari te Egmond aan Zee gesnord, omdat hij met schoenzolen liep te venten. Hij verweerde zich, door le zeggen, dat hij de schoenen maakte, na eerst de zolen te hebben geleverd. Die vlieger ging echter niet op, temeer daar bleek dat verdach te al meer voor het veldboden venten tercht had ge staan. Eisch f3 of 3 dagen plakken. Uitspraak zeer liefdevol fl of 1 dag. MEN VRAAGT ZICH AF, WAAR ZIJN TOCH DE RIJWIELPADEN VOOR. Op 6 Februari was een 2^-jarige groentehandelaar te Alkmaar bepaald de kluts kwijt, want hij ped delde met z'n fiets genoegelijk op de Kennemer- straatvveg, netjes op de autobaan. Ras was hij echter de sigaar en mocht van geluk spreken dat hi] er nog zoo goedkoop af kwam, namelijk f3.50 boete of 2 dagen nadenken over zijn verkeerszonden. OP DIB MANIER WORDEN FIETSEN ONMOGELIJK GEMAAKT. Jacobus O. loopknecht te Alkmaar, had op 8 Fe bruari zijn fiets tegen bet trottoir in de Langestraat gezet en werd hiervoor geverbaliseerd, daar dit ver boden is en deze onzalige verordening reeds eenigen tijd de wielrijders tot last is. Jacob wist ook niet meer waar hij dan naar toe moest, want op het trottoir mag ook al niet en 'n standaard zou ook niet baten, want wanneer hij z'n fiets zou parkeeren, kwam hij ook in overtreding, door het verkeer in gevaar brengen. De heeren van de recht bank zaten met het geval ook aan en konden niets anders doen dan verdachte wel schuldig te verkla ren, doch geen straf op te leggen. De Kantonrechter zei echter ook nog, dat dit geen vrijbrief was voor de H.H. wielrijders om nu hun fietsen maar neer te kwakken. Vervolgens presenteerden zich de beide bejaarde arbeiders te Oudkarspcl, Corn. BI., 71 jaar en J. B., 69 jaar oud, die al samenkeuvelcnd op 'n stuk ver boden grond te Noordscharwoude terecht waren ge komen. De ambtenaar, die de beide heeren niet voor Ingezonden stukken. Breezand, 13 Febr. 1936. Geachte Redactie, Naar aanleiding van het ingezonden stukje van den heer J. L. Lutjeharnis, vraag ik nogmaals be leefd een klein plaatsje in Uw veel gelezen blad. Bij voorbaat mijn dank. De heer L. vraagt zich dan af, zou dit nu zoo erg zijn indien de Chr. v.v. A.D.O. verdween. Inder daad een vraag dien een buitenstaander zeer mak kelijk kan stellen, temeer daar blijkt dat de heer L. niet met het innerlijke van een Chr. organisatie op de hoogte is. Eenheid beoogt de heer L., maar vergeet daar tevens bij, dat de sport die A.D.O. be oefent, voor het meerendeel geschiedt op den Zon dag, iets dat voor menschen met een Christelijke le vensbeschouwing onaanvaardbaar is. Het blijkt dan ook, dat de heer L. niet in het minst op de hoogte is van het doel en streven eener Christelijke v.v., alzoo epn Chr. Ned. Voetbalbond. liet doel is: Onze jonge menschen hulp en steun te bieden en ze een sportbeoefening mogelijk te maken, die past bij de Christelijke opvoeding en plaats vindt in een omgeving waar de levensbeschouwing en denk wijze uitgaan van dezelfde beginselen, als waardoor de christelijke jeugdvereenigingen zich laten lei den. Zij streeft naar eenheid op Christelijk gebied, en wil trachten aan te toonen, dat hun leden zijn, menschen uit een stuk, zich met al hun jonge kracht geven aan den strijd voor de handhaving en den uitbouw van de Christelijke grondslagen van ons volksleven. Het zal dan ook zeker te betreuren zijn, indien een Christelijke vereeniging als A.D.O. zou moeten ver dwijnen, temeer daar deze bestaan moet uit jónge menschen, waarvan de meesten op heden werkloos zijnde, hun nutteloozen tijd weer zien vergroot. Dat ook de politiek haar entrée heeft gedaan op het gebied der sport, kan ook mijn goedkeuring niet wegdragen, maar daar er bij een Christelijke ver eeniging voorop staat de Christelijke grondslag, waar op zij wordt gebouwd, en wij verwerpen iederen Zondags-ontheiliging, zoo zal de heer L. begrijpen, dat van de eenheid, die hij beoogt, niets is te ver wezenlijken. Wanneer wij eenmaal zoover mochten komen als b.v. in Engeland, waar de sport op Za terdag hoogtij viert, dan zijn we al een eind in de goede richting, doch zooals het thans is, zou zonder bet bestaan eener Christelijke v.v. onze jeugd van deze mooie en schoone sport practisch worden uit geschakeld. P. MOOLENAAR Bzn., Voorz. A.D.O. (Hierbij laten we het. Red. Sch. Crt.) Noordscharwoude, 13 Febr. 1936. Geachte Redactie, Mag ik van u eenige plaatsruimte vragen in uw blad als ingezonden in de Schager Courant, bij voor baat dank. In uw courant komt een verslag voor van de Ver eeniging Hulp in Nood te Schoorl, waarin voor- en nadeelen besproken worden al of niet aanblijven aan den Bond van Ziekenfondsen in Noord-Holland Wij zullen ons niet bewegen in een andermans zaken, ieder moet maar voor zichzelf uitmaken, waar het meeste voordeel of nadeel aan verbon den is. Maar toch meenen wij op te moeten komen, als zou het de schuld van Noordscharwoude zijn, dat iemand van 50 jaren in Schoorl voor een gesloten stroopers aanzag, temeer daar op die plaatsen geen konijnen zijn. vroeg f3 of 3 d. De Kantonrechter vond voor elk der verdachten f 1 of 1 dag wel genoeg, zoodat de oudjes getroost en niet ontevreden weer druk keuvelend inrukten. JE MOET MAAR LEF HEBBEN. De 19-jarige bloemenventer Gerard P. te Limmen had zich op z'n rijwiel bevonden in de Langestraat zonder bel note bene. Men begrijpt, Florijn, dienst doende agent van politie, had z'n oogen niet in z'n zak en Gerard was dan ook vies de klos: Eisch f4 of 4- d. Uitspraak, na beleefd clementie vragen, zeer mild fl of 1 dag. AL WEER DE REMMEN DIE NIET DEUGDEN. Corn. K., chauffeur te lleiloo, was op 8 Februari aangehouden met z'n zeswielig motorrijtuig en bij gehouden remproef bleek, dat z'n dagen wel 27 M. door tufte. Wij kregen wel 'n technische uitleg van 'n vuiltje wat terecht was gekomen in de olielei ding, maar zoo mooi kon Cornelis niet praten dat de ambtenaar hem geloofde en vroeg dan ook f 10 of 10 d'. De Kantonrechter maakte er echter f5 of 3 d. van. deur komt. Onverschillig als in Noordscharwoude leden van andere vereenigingen (plaatsen) zich ves tigen en zij kunnen aantoonen lid van een ziekte- vereeniging te zijn, komen zij bij ons niet voor een gesloten deur. Dus lijkt dat ons eerder de schuld bij Schoorl te liggen en niet bij Noordscharwoude. Noordscharwoude geeft ook hare leden nog de gele genheid, daar waar zij heengaan en geen zieken fondsen bestaan, en zij dan niet worden aangeno men, o.m bij vooruitbetaling van 3 maanden contri butie lid te blijven in Noordscharwoude met volle rechten, volgens reglement. Dit moet den persoon, die zich in Schoorl vestig de, bekend zijn. Het Dagelijksch Bestuur van Onderling Hulpbetoon te Noordscharwoude. BARS1NGERHORN Ledenvergadering van do Vereeniging voor Zieken verpleging, op Vrijdag 14 Februari, nam. 7Vfc uur, ten lokale 'van den heer A. de Graaf. Voorzitter heet de aanwezigen welkom op de 10de jaarvergadering. Spieker zegt, dat dit 10-jarig be staan niet feestelijk zal worden herdacht, doch spre ker wil alleen het een en ander memoreeren. Direct waren er 1183 verzekerden. Veel werk en goed werk is er in die jaren door de vereeniging gedaan. Aan vankelijk kon worden volstaan met f 1.contributie, doch in het 4e jaar bleek, dat de finantieele toestand minder goed werd, met het noodzakelijke gevolg, een contributieverhooging en ook het gemeentebestuur heeft in die jaren de vereeniging gesteund, door het nadeelig saldo in den vorm van subsidie aan do ver eeniging te doen toekomen. Spreker dankt het ge meentebestuur daar hartelijk voor. Op het oogenblik staat de vereeniging er beter voor alhoewel het laatste jaar een kleine achteruitgang valt waar te nemen, is een aardig reservefonds ge- gevormd. In het bestuur kwamen in den loop der jaren eenige wijzigingen, terwijl in hét afgelöópen jaar, de bode, da heer M. van der Klooster, de vereeniging door den dood is ontvallen. Spreker verzocht de aanwezigen op te staan en wijdde eenige waardeerende woorden aan zijn nage dachtenis. Tot volle tevredenheid werd steeds het werk verricht en brengt daarvoor hartelijk dank. De Voorzitter hoopt dat de besprekingen ook nu weer In aangenamen en opbouwenden zin zullen wor den gehouden en opent de vergadering. De notulen van de vorige vergadering worden ver volgens gelezen en onveranderd goedgekeurd en ge- teekend. Jaarverslagen van diverse vereenigingen worden voor kennisgeving aangenomen. Het gemeentebestuur deelt mede, dat de subsidie over 1935 niet kon worden verleend. Voorzitter zegt, dat daar al was op gerekend. De heer Langedijk vraagt hoe wij tegenover andere afdeelingen staan. Voorzitter antwoordt, dat wc ten aanzien van an dere vereenigingen in verband tot de contributie geen hooge contributie heffen. Bovendien zijn de voorwaar den lang niet overal dezelfde. Uit het jaarverslag blijkt o.m., dat in de plaats van den heer v. d. Klooster tot bode is benoemd de heer K. Bood. Het aantal verzekerde gezinnen bedroeg 378 (396). Aantal verzekerden 1060 (109G). Aantal patiënten op- Om 's hemels wil Pauline! Die kostbare vaas, die je hebt laten vallen is....! Ik moet je daarvoor vijf gulden van je loon afhouden. En toen U die vaas cadeau kreeg zei U: „Die rommel is geen 40 cent waardül genomen 37 (28). Aantal ligdagen 553 (o7b). Totaal der ontvangsten f2061.70, dat der uitgaven f2135.27, zoodat er een achteruitgang valt waar te nemen van f73.57. Het reservefonds bedroeg per 1 Jan, 1936 f S88.98. J De tusschen boogjes geplaatste cijfers zijn de getal len van 1934. Voorzitter dankt den Secretaris voor het jaarver- slag. T De heeren L. J. v. d. Kuijl, J. Bakker en D. Leen werden bij acclamatie tot bestuursleden herbenoemd cn namen die benoeming aan. De heer de Mol brengt verslag uit van de controle over de boeken. Spreker zegt dat hij als jongste lid van de commissie verslag uit moet brengen, omdat hij alleen de boeken heeft nagezien. De beide andere leden bleven zonder kennisgeving weg. Spreker zegt dan, dat hij dank zij de overzichtelijke wijze, er in geslaagd is alles naar behooren na te zien. Alles werd in goede orde bevonden en spreker adviseert tot vaststelling. Conform besloten. In de plaats van den heer G. Zwaan, wordt tot lid van de commissie voor het nazien van de rekening benoemd de heer C. Borst. Het Bestuursvoorstel, om wederom een contributie vast te stellen van f 2—, wordt met algemeene stem men aangenomen. Voorzitter brengt het volgende bestuursvoorstel in bespreking: f 100.— reserveeren uit het saldo. Met algemeene stemmen wordt daartoe besloten. Het 3de Bestuursvoorstel betreft de royeering van leden, die na aanschrijving geen contributie vol doen. Voorzitter leidt in. met te zeggen, dat naar de meening van het Bestuur de contributie op tijd dient te worden voldaan. Spr. zegt, dat natuurlijk wel soepelheid zal worden betracht. Dr. Werner vraagt of het de bedoeling is leden die geroyeerd worden en die later weer lid wen- schen te worden dan het achterstallige eerst moeten voldoen. Voorzitter zegt dat dit inderdaad de bedoeling is. Besloten wordt om leden die per 1 September niet 2/3 gedeelte hebben vulclaan aangeschreven zullen worden. Per 1 Februari zal dan de geheele contri butie moeten zijn voldaan. Voorzitter zegt, dat mede in verband hiermee door het bestuur besloten is, dat alleen bewijzen voor een ziekenhuis worden afgegeven door den voorzitter en den secretaris. De heer J. Bakker Az zou de datum van 1 Febr. nog willen stellen op 31 December. Voorzitter zegt, gezien het betrekkelijk kleine achterstallige bedrag de datum 1 Febr. wel kon wor den aangehouden. Aldus wordt dan ook besloten. Tot afgevaardigde naar de Federatie Nederland wordt benoemd d© heer L. J. v. d. Kuijl. Rondvraag. De heer J. A. Schenk vraagt, of de O.O.K. iets te maken heeft met de vereeniging voor Ziekenhuisverpleging. Spr. vraagt dan of de ope ratiekosten collectief niet wat verlaaagd konden worden. Voorzitter zegt, dat over dit laatste reeds met een enkel woord is gesproken. Meerdere mededeelingen kan spr. daarover niet doen. Spr. zegt verder, dat aan de ziekenhuizen niet bekend is, of iemand lid is van een onderlinge operatiekas. De heer J A. Schenk meent zeker namens de ver gadering te spreken, wanneer hij het Bestuur dank zegt voor hetgeen zij in de afgeloopen 10 jaren voor de vereeniging deed. (Instemming). De heer D. Gorter vraagt, hoe het staat met de vervoerkosten. Voorzitter zegt, dat het. bestuur daar geen voor stel meer over zal doen, omdat voorstellen om ver laging steeds werden verworpen. Spr. zegt evenwel met den heer Gorter ovei verlaging te willen spre ken. De heer Gorter zegt., de vervoerkosten op f6 te willen stellen, waarbij. 1 wachtuur is inbegrepen. Dit voorstel wordt onder dankzegging aangenomen. Voor particulieren wordt het bedrag gesteld op f3, Voorzitter dankt voor de aangename besprekingen en sluit de vergadering. Oorspronkelijke Roman door ARTHUR E. STRATTON 18. Wat hij onder al zijn tegenslaccn niet verloor: het geloof, dat in de politiek nu eenmaal zijn roeping lag. Labour kwam op en Labour verbond graag aan zich jonge talentvolle mannen die hoe wel van huis uit liberaal, in de liberale partij over het hoofd werden gezien. Jaren van tegen spoed, van verijdelde hoop hadden Arthur Fen- ton rijp gemaakt voor het socialisme. Hij trok door oenige artikelen in het socialistische or gaan The World veler aandacht, want zelden werd de liberale partij zoo onbarmhartig aan de kaak gesteld voor haar tekortkomingen als door hem, die tot voor kort slechts op het sein wachtte, in haar gelederen als officier mee te strijden. Om niet te uitvoerig te worden: Labour vroeg Arthur Fenton en Labour kreeg hem. Maar, Wendsworth in zijn hart Is hij nooit een echte roode geworden. Hij had het andere leven gekend en genoten, weet je, het leven van den bourgeois, op wien hij nu in socialistisch jargon moei afgeven, om de onontwikkelde massa te believen. Ziin vrouw staat in de politiek volstrekt niet aan zijn zijde, wanneer er één de arbeiders beweging verfoeit, is zij het. En als Arthur Fen- lon zijn kans kreeg o. ik ben er van overtuigd dat hij haar met beide handen aangrijpen zou". „Zijn kans?" vroeg Wendsworth. toen Sir Charles, in gedachten verzonken, zweeg, „Hoe bedoelt u dat?" „Mijn indruk is altijd geweest", zei Melrose, terwijl hij naar buiten staarde, „dat Arthur Fen ton niet zoo zeer de politicus, als wel de gebo ren journalist is. Toevallig heb ik er de laatste dagen meermalen over gedacht, een dagblad op te richten, dat krachtiger dan onze tegenwoor dige pers het heilloos socialisme bestrijden zou, een soort fascistisch orgaan. Misschien komt het er nog wel eens van, om het geld behoef ik het niet telaten. En dan zou Arthur Fenton zonder twijfel de beste hoofdredacteur zn, dien een uit gever zich kon denken. Hij is onder het Labour- juk doorgegaan enzijn hart verlangt naar niets heftiger dan naar bevrijding. Wie weet, wie weet Met een plotselingen ruk ging Sir Charles we der rechtop op zijn stoel zitten. „Ik ben wat aan het fantaseeren geslagen, Wendsworth", glim lachte hij. „Eigenaardig: van mijn fantasieën wordt in den regel heel veel werkelijkheid. Maar het wordt tijd voor je lunch en mijn bezoeker, kan ieder oogenblik hier zijn. Hij is een gefail leerd manufacturier en ik zal hem in Chelmsford weer op de been helpen, hij komt dus geen mi nuut te laat. Amuseer je en vergeet mijn tip niet!'" „Eddie, na het diner spreken we over zaken, geen seconde eerder, hoor!" had Lady Susan na de begroeting ven haar gast gezegd- Het diner, waarop de meest geroutineerde fijn proever niets zou hebben kunnen afdingen, was argeloopen. Met hun drieën, de gastvrouw, Ca roline Fenton en Edward Wendsworth, zaten zij in den tuin hun koffie te drinken. Het was een zomeravond, zooals Engeland er slechts wei nigen kent. „En draai nu af, Eddie!" zei Lady Susan op haar origineele manier. „Heb je dien wonder lijken sinjeur, bij wien je de rol van particulier secretaris speelt, een tip voor me kunnen los krijgen?" Wendsworth lachte. „Het leek wel, alsof hij er verguld mee was, u een dienst te kunnen bewijzen! Ik had de noo- dige chicanes verwacht, maar het ging van een leien dakje!" „Wat een schat van een ouden baas!" deed Lady Susan vroolijk. „Weet jij geen middeltje te bedenken, Eddie, dat hij me in zijn testament zet?" „U vergist zich, Lady Susan", zei Wendsworth een beetje uit zijn stemming gebracht. „Mijnheer Clifford is heelemaal geen oude baas. Hij kan even goed dertig als vijftig zijn. Soms zou ik zeg gen, dat hij een betrekkelijk jonge man is, die het moeilijk In het leven gehad heeft, even latar weer doet hij me denken aan iemand, die het leven dóór en dóór kent en er vrijwel niets meer van verwacht. Zooals ik u al eens eerder zei: die man is en blijft een raadsel voor me". „Hoe interessant!" kirde Lady Susan, die de lichte terechtwijzing van Wendsworth totaal ne geerde. „Beste jongen, die man heeft maar één ding noodig: aan zich zelf ondekt te worden! Je begrijpt me wel, hè Niet door een jonge vrouw die hem alleen om zijn groote vermogen aan den haak wil slaan, maar door één. die zoo onge veer alle geheimenissen van het leven kent en boven alles een vriendin voor hem wil zijn- Je kan kwaad we^en of niet. Eddie ik heb me voorgenomen, dien mijnheer Clifford in een huid te steken, die hem beter past! En het zou me hard van me zelf tegengevallen, als ik daar niet in slaagde!" Wendsworth haalde de schouders op. „Veel succes kan ik u daarbij niet voorspellen, antwoordde hij koel. „Zullen wij ter zake komen. Lady Susan? Den gevraagden tip heb ik gekre gen: u moet aandeelen Thurlow-Capstane Trust koopen. Ik heb eens even nagekeken: het fonds staat buitengewoon laag genoteerd en er is ab soluut geen vraag naar. Maar de komende week zullen ze, volgens Clifford, die altijd goed ge- informeerd is. waar het beursmanoeuvres betreft kunstmatig de hoogte in worden gewerkt er zit natuurlijk muziek in Want hij heeft me gezegd dat ze daarna de grootste duikeling zullen maken die ze ooit gemaakt hebben. Daarom moet u Dinsdag koopen en uiterlijk Vrijdag verkoopen Hoeveel kunt u besteden?" „Ik zit op het oogenblik vrijwel op zwart zaad, Eddie, en meer dan dertig pond kan ik heslist niet missen", zei ze nadenkend. „Maar als de tip niet goed blijkt te zijn en ik verlies dat geld. dan kijk ik je nooit meer aan, Eddie!" „Aan de waarde van den tip valt niet te twij felen, geloof me! Wat dat betreft, blijf ik graag persoonlijk borg voor uw geld". Hij zweeg even en vervolgde toen, met een diepen blos: „Maar dat is alles per slot van rekening slechts bijzaak. Ik moet u een bekentenis doen, Lady Susan Bal- lentine!" „Ook dat nog! Schaam je, Eddie! Ik zou je moeder kunnen zijn! En je positie is er op het oogenblik niet naar, om een vrouw te kunnen onderhouden, die absoluut niet zonder weelde leven kan, zooals ik!" De vroolï'kheid van Lady Susan werkte aan stekelijk op Caroline Fenton, die tot nu toe zwijgend het gesprek had gevolgd. Maar Wends worth fronste geergerd de wenkbrouwen. „U weet héél goed, dat daarvan geen sprake is!'" Wordt vervolgd n

Schager Courant | 1936 | | pagina 2