DIVERSEN. kende namen, heeft er toch eigenlijk gezegd weinig van terecht gebracht. Komaan, Niedorpers, aan den slag, opdat volgend jaar het juiste verband en dc juiste geest wordt gevonden! Sparta zou, indien niet het dieptepunt tegen Alkmaar tot bezinning had ge bracht, eveneens van een slecht jaar kunnen spre ken. De gedragingen der laatste weken, vooral de bezieling en de clubgeest welke er aan ten grond slag schijnt te liggen, stemmen echter tot veel vreugde en we vergeten daarom gaarne het vorige, weinig opwekkende tijdvak. Maar, deze goede gang van zaken moet nu ook in standb lijven. Men late het niet weer in de beenen zakken, zoodat straks als er feest gevierd mag wor den ter gelegenheid van het jubileum, niets meer van de malaise-periode over is. Men moge dan al niet de beschikking hebben over genoeg talentvolle spelers, wij verzekeren u, als de goede wil er maar is, dan is zelfs een elftal van middelmatigen tot heel wat in staat. Alkmaar speelde en oefenwedstrijd tegen W.F.C. 2 en speelde met 2—2 gelijk. De stand is: Alkmaar Texel B.K.C. Sparta N. Niedorp Strandvogels Andijk D.T.S. 13 10 3 0 40—12 23 13 11 1 1 39-9 23 13 8 0 5 30-20 16 14 4 3 7 31—40 11 14 3 4 7 25—33 10 12 3 2 7 26-39 S 12 2 4 6 14-32 8 13 1 3 9 24—13 5 Anna Paulowna. B.K.C. I speelde Zondag op Wieringen een vriendschappelijke wedstrijd tegen Succes I. Naar verluidt heeft B.K.C. zich daarbij uitstekend ge weerd. Succes won met 2-1. M. van Teulingen Hz. speelde niet Tauber back terwijl M. van Teulingen Jz. de spil plaats gezet te. Oorspronkelijk zou Hoep weer op deze plaats staan, maar deze heeft van de week helaas een ernstig ongeluk gehad met den cirkelzaag die liem de toppen van twee vingers afzaagde. B.K.C. 3 won thuis met 3-2 van Succes 3 B.K.C. 4 verloor in Oudesluis van D.O.S.K.0.2 (3-4) Aanstaande Zondag gaat B.K.C. de sportieve taak vervullen om Alkmaar in eigen huis te be strijden. De B.K.C.'ers hebben er allemaal zin in Als Andijk dezelfde opvatting koestert tegenover Texel, konden er nog wel eens onverwachte dingen gebeuren. WIERINGERWAARD I—H.R.C. 4. 3—2. WIERINGERWAARD II—CALLANTSOOG II 5—0. Ondanks matigen aanval wint W.W. I van H.R.C. 4. Ondanks de 3—2 zege, welke W.W. hedenmiddag op de rood-witte tegenstanders behaalde, heeft deze overwinning weinig bevrediging geschonken. W.W. had met grooter cijfers kunnen winnen en juist omdat dit niet gebeurde, keerden de talrijke W.W. aanhangers onvoldaan huiswaarts. De zwakke plek in het W.W. elftal was in dezen wedstrijd den aanval. Want ondanks een, vooral na rust overtuigende veldmeerderheid der roosbroeken, is het aan de W.W. aanvalslinie zelf te wijten, dat ze zoo weinig succes boekten. Keer op keer trokken ze ten aanval en steeds vervielen ze in dezelfde fout, te kort spel van het midden-trio en te weinig werk geven aan de buitenspelers. Hoewel de achterhoede der bezoekers als verdedi ging een goeden indruk maakte, speciaal de keeper leverde verdienstelijk werk, kan toch niet gezegd wor den, dat er voor W.W. geen doorkomen aan was. De spanning bleef er voor de toeschouwers nog in, door dc vraag of W.W. er nog in zou slagen om een doelpunt te maken en hierdoor de overwinning te behalen. Vijf minuten voor hot einde kwam er aan die spanning een einde, door een doelpunt van Ha- zeloop. De wedstrijd. Nadat de W.W. aanvoerder Schut voor de dertiende opeenvolgende keer de toss verloren had. trapte Ha- zeloop om ruim twee uur af. Direct ontwikkelde zich een bijzonder vlugge wedstrijd, welke nu en dan onderbroken werd door een glijpartij. Het veld was n.1. door den vallenden regen, moeilijk bespeelbaar. De eerste scoringskans was voor de bezoekers, bij het nemen van een vrijen schop. Hermans wist ech ter door een fraaien kopbal redding te brengen. Deze kans was echter het inluiden van een H.R.C. over wicht. Het succes kwam echter van dien kant, waar van het nog direct niet verwacht werd, n.1. van W.W. zijde. Het was de debutant Blaauboer, welke na 14 minuten alleen voor doel gekomen, keihard inschoot (1—0). Vinnen een minuut hierna plaatst v. d. Veen hoog voor doel en het was Hazeloop welke de voor sprong vergrootte (20). Die toeschouwers, welke verwacht hadden, dat Ha zeloop en Schenk een herhaling geven zouden van den proefwedstrijd van vorige week, ze maakten toen zeven doelpunten samen, werden teleurgesteld. Want het. was H.R.C. welke het eerst een doel punt maakte. Na een half uur kregen ze een vrije schop te nemen en het was (21). Nog geen minuut hierna stompte Rezelman mis en de stand was ge lijk (22). Met dezen stand ging de rust in. Na de rust. Reeds spoedig schoot Hazeloop keihard tegen de paal, maar de bal kaatste in het veld terug. Indien met dien bal het enthousiasme in het veld meege- kaatst was, stellig was het publiek tevreden ge weest. Nu werd het getuige van een futlooze partij waar-als hoofdoorzaak voor kan worden aangewezen het ontactisch spel der W.W. voorhoede. Hieraan nog toegevoegd het onderling gemopper bij W.W., en men heeft de oorzaak der benauwde zege. Zooals we in het begin van dit verslag reeds ver melden, drukte W.W vijf minuten voor het eind haar veldmeerderheid in een doelpunt uit. H.R.C had, gezien het onvermoeide werken, recht gehad op een gelijk spel. Laten we hopen, dat W.W. vol gende week beter spel geeft tegen de a.s. kampioenen Rest ons nog te vermelden, dat het tweede elftal voor den wedstrijd van het eerste elftal een 50 overwinning op Callantsoog 2 behaalde. De rust ging in met een 20 voorsprong. CALLANTSOOG 1—N. NIEDORP IU. (5—1) Zondagmiddag ontving Callantsoog, Nieuwe .Nie dorp III. Callantsoöfc gaf over het geheel goed spel te zien, vooral in de linkervleugel zal goed verband. Uit een goed geplaatste voorzet van den C. links buiten weet de C.-linkshalf al spoedig te scoren (1—0). Nieuwe Niedorp, dat voor de rust nog het best op dreef was, had met schieten nog pech, zoo dat het C.-doel enkele malen aan een doorboring ontsnapte; maar ook de C.-voorhoede, hoewel beter spelend, kan lang niet alle opgelegde kansen in doel punten converteeren. Toch weet Callantsoog voor de pauze nog 2 maal te doelpunten. De rust gaat dan in met 30 voor Callantsoog. Na de rust zet C. zijn snelle aanvallen, waartegen de N. Niedorper achter hoede niet is opgewassen( voort on weet nog twee maal te scoren. Gelukkig voor de sportief werkende tegenstanders weten deze do eer te redden, zoodat de eindstand 5—1 werd. Scheidsrechter Okkersc iloot dezen wedstrijd uitstekend. ZWEMMEN KRINGVERGADERING In de dezer dagen gehouden vergadering van le kring Noordelijk Noord-Holland te Schagen vwamen naast de gewone huishoudelijke bespre kingen drie kwesties van beteekenis aan de orde In de eerste plaats was er een aanbod binnen gekomen van de Alkmaarsche overdekte om op 29 Maart a.s. een kring wedstrijd te laten ver- zwemmen. Dit aanbod werd aanvankelijk gretig aanvaard en een programma e.d. werd ter ver gadering reeds opgemaakt, maar toen bedacht men zich dat tegelijk de voetbalmatch Tlolland- België zou plaats vinden Daarop stuitten de plan nen dan ook af. Besloten werd een andere datum te verzoeken. Wat de voorgestelde bondsreglementswijzi- gingen betreft, het voornaamste hiervan is de nieuwe contributie regeling. Deze komt hierop neer dat de contributie van 60 op 40 cent per lid wordt teruggebracht. Als compensatie zal men nu startvergunningen willen instellen a 25 cents per stuk en deze ook verplicht stellen voor de kringwedstrijden welke tot dusverre van start kaarten (die reeds voor hoogere wedstrijden be stonden) vrij waren. Bovendien moeten alle startvergunningsaan vragen voor zoover die betrekking hebben op personen tot en met 16 jaar, vergezeld*gaan met een doktersverklaring. De vergadering was er vrijwel geheel voor, de ze regeling te aanvaarden. Alleen de afgevaardig de van Anna Paulowna nam stelling tegen de voorgestelde wijzigingen. De heer Jonker was van meening dat het een ongewenschte stap is op den weg naar cntrali- satie en van administratieve romslomp verge zeld zal gaan. Vooral de nu verplichte medische verklaring, hoe ook in beginsel toen te juichen, stuit op practische bezwaren. De derde aangelegenheid betrof de kwestie of Den Helder de vrijheid zou krijgen buiten de kring Noordelij kNoord-Holland in de kring N.H. benoorden het IJ uit te komen. Het bonds- bestuur moet daarover beslissen, gehoord de be trokken afd. en kringen. Men zegde Den Helder toe den bond een voor de H.Z.V. gunstig advies in te zenden. Met een opgewekt woord voor het a.s. seizoen sloot voorzitter Mr. Eecen de vergadering. D.T.S. II—KOEDIJK I. 0—1. Met het kleinst mogelijke verschil heeft D.T.S. aan het kortste eind getrokken. Maar of het noodig was is een andere vraag. Wel drievierde van den wed strijd zijn zij in den aanval geweest. De 0 drukt wel duidelijk de machteloosheid van den aanval uit, ter wijl de 1 pleit voor de verdediging. D.T.S. is de. gelukkige met de toss en Koedijk mag tegen wind aftrappen. Het spel gaat gelijk óp met aan beide zijden' goede doelkansen. Het is Koedijk, dat een doelpunt maakt, als de bal via een Koedijk been in het doel rolt. Achteraf is gebleken, dat dit punt Koedijk de overwinning bracht. Eenige goede schoten van D.T.S. werden door den Koedijk keeper gestopt, zoodat. de rust inging met een 0—1 achterstand voor D.T.S. Na de rust was het D.T.S. dat de boventoon voer de, maar het was 01 en het bleef zoo en het is D.T.S. niet mogen gelukken de tweede overwinning in successie te behalen. HOOGWOUD. V.C.L. 1—SCHELLINKHOUT 1, 2—2. V.C.L. trokn aar Schellinkhout en heeft daar tegen de verwachting in gelijk gespeeid. V.C.L. kwam in het veld me4 een paar invallers en meende zeker een zwaardere partij te ontmoeten Toch is het een goed vlottende wedstrijd geworden Daar de opstelling door de invallers iets gewijzigd was, kwam V.C.L. niet geheel tot haar volle ver mogen uit. Het eerste doelpuntje was voor de gastheeren, een geluksballetje. De doelverdediger Luchies krijgt de bal toegespeeld, de bal springt opd en grond, komt Luchies tegen het hoofd en rolt langs het doel. De V.C.L. backs zien niet het juiste gevaar, althans niet vroeg genoeg, want een Schellinkhouter, die in de buurt is, trapt toch het leer nog in he tV.C.L. doel. V.C.L. kreeg een corner te nemen, die door Groote- wal mooi werd ingekopt. Toen de rust in ging was dc stand 21 in het voordeel van V.C.L. Na de rust schommelde het spel dan eens van den eenen kant naar de andere, maar resultaten bleven uit. Toch kan niet ontkend worden, dat de beide par tijen nog wel eens een kansje kregen. Daarna maakt de V.C.L back G. Rempt, een mis- trap en plaatst de zal zoo waarlijk in het eigen doel, zoodat dan toch de gelijkmaker voor Schellink hout hiermede geboren werd. Adsp. V.C.L.—Hem 2—4. Op eigen terrein speelden de adsp. van V.C.L. tegen die van Hem. Het was een spannenden wedstrijd, en op het V.C.L.-doel werd een geweldige druk uitgeoefend. Het was al dadelijk te bemerken dat de club van Hem een goede ploeg was, die aan V.C.L. de handen vol kon geven. Die verwachtingen werden dan ook bewaarheid. Zoowel voor- als na de rust was de he vigste strijd bijna aldoor op de V.C.L.-speelhelft. Dal de uitslag er dan ook nog zoo uitzag is niet zoozeer toe te schrijven aan het toeval, maar aan de kracht dadige verzetpogingen der V.C.L.-ers. De V.C.L.'ers kwamen met 10 man in het veld en dan te spelen tegen een club, die de kampioenstitel kan ruiken, dan is het tc begrijpen dat er met zulk een uitslag werkelijk iets gebeurd is. V.C.L. won de toss, maar had van den wind geen voordeel. Al heel spoedig krijgt H. een corner te ne men, die onschadelijk wordt gemaakt. Daarna zien we H. krachtdadige pogingen aanwenden, den bal in het V.C.L.-doel te trappen, maar het gelukt de hee- ren niet.. Op een gegeven moment weet V.C.L. door te breken, vlug is de bal in de richting van het H.- doel. De H.-backs snellen toe, maar net voor de voe ten van dc H.'ers schiet de snelle Piet Warnaar met een keurig fraai schot den bal in het net van H. Direct er op weer een aanval op het V.C.L.-doel en de bal wordt weer tot corner verwerkt, doch flink weggewerkt. Dc H'ers vallen maar steeds krachtig aan en de V.C.L.'ers verdedigen zich uitstekend. H. '.oekt ernstig naar het V.-docl, maar de bal komt even e hoog en mist zijn bestemming. In een van die benauwende oogenblikken voor het V.-doel weet V.C.L. plotseling door te breken, gaat er vlug met het leder van door, Piet Warnaar krijgt den bal goed vrij op de schoen en aarzelt niet den H.-doelman voor de 2e maal te passeeeren. Bravo Piet dat was nog eens spel. Overschrijving. Naar wij vernemen heeft Jo Carnas zijn overschrij- vingsaanvrage van D.T.S. naar de N.H.V.B.club Ou- dorp dezer dagen ingetrokken. Straffen. Naar aanleiding van het rapport in de zaak Flevo dat bij het bondsbestuur is rondgegaan heeft de Strafeommissie de volgende straffen uitgesproken: De secretaris van Flevo Th. J. van Vegten voor 3 jaar geschorst. De spelers Venema en Hooiveld van Flevo ge schorst tot 1 Juli 1936. In verband met het voorgevallene in den wedstrijd H.R.C. 3—K.V.V. 2 is voorloopig geschorst H. Siersma (H.R.C.) (Sportkr.) Wat betreft de schorsing van Dissel (H.R.C. 1) naar aanleiding van diens optreden kunnen we me- dedeelen dat de voorloopige schorsing nog niet is uitgesproken, geheel in tegenstelling tot de verwach ting. De HRC-secretaris vreesde in verband met Dis- sel's optreden tegen Purmersteijn dat hij er vrijwel zeker voor een paar wedstrijden uit zou gaan. H.R.C. boft dus dat de gerechtigheid per trekschuit reist. De B.K.C. 4 speler H. Paardekoper is voor drie wedstrijden geschorst in verband met zijn optreden in den laatsten wedstrijd tegen Callantsoog 1. Naar aanleiding van het gebeurde te Petten (Pet tenAtlas) zijn enkele Atlasspelers voor de straf eommissie geweest. De A.-speler G. Wijker is daar na voorloopig geschorst. Dit is niet de speler van het N.H.V.B. elftal, dat is J. Wijker. Racing en haar trainer. De Alg. vergadering van de Heldersche voetbal- vereeniging H.R.C., machtigde het bestuur het con tract met Mr. Leavy, den trainer, voor een jaar te verlengen. HollandBelgië. Het Amsterd. Sportblad „De Sportweek" wist mee te deelen, dat de aanvrage om kaarten overweldigend was en dat particulieren als steeds niet aan bevre diging hunner aanvragen behoeven te denken. De vereenigingen zullen, vooral wat de lagere rangen betreft, een deel van hun aanvraag toegewezen krij gen. ■Uruguay hom!, Een sterke combinatie uit fiet Zuïd-Amerikaansche land, dat in 1924 (Parijs) en 1928 (Amsterdam) de Olympiade won, gaat toeren door Europa. Door be middeling van den heer K. J. J. Lotsy zal deze ploeg ook ons land aandoen. Voorloopig kan reeds worden gemeld dat twee wedstrijden afgesloten zijn. Woensdag 8 April te Rotterdam en Donderdag 9 April te Den Haag, beide keeren tegen een elftal, samengesteld door het bestuur van de „Zwaluwen". Paaschbedrijvigheid. In de voetbalpers adverteeren de vereenigingen. „Sparta" en B.K.C. om tegenstanders voor de Paasch- dagen. Sparta zoekt voor tweede Paaschdag een derde klasser. B.K.C. wenscht een Paaschtournooi te hou den, waaraan behalve zijzelf 3 andere vereenigingen kunnen deelnemen. Ned. elftal oefent. Woensdagmiddag stoomde het Ned. Elftal proef te gen Nottingham Forest te Rotterdam. Zooals men weet ontbrak de geheele halflinie. Pauwe, Anderies- sen en Van Heel moesten zich terwille van hun clubs sparen. Breitner (Hermes), Woltje9 (Veendaim) en Bool (H.V.V.) hebben nu meegedaan. Ondanks hard werken wisten ze het elftal geen ruggegraat te ge ven. De voorhoede, waarin Wels wegens ongeoefend heid zwak speelde en Drok ook matig was, ging daardoor al gauw in de malaise deelen en zoodoende stelde het geheele elftal iets teleur. De Engelschen wonnen met 1—0. Onze achterhoede was uitstekend. Ferwerda kreeg niet veel werk. Daarom mocht men nog geen conclusie trekken aangaande zijn kans voor het Ned. Elftal. Samenwerking te Amsterdam. In aansluiting op de berichten dat Ajax en Blauw Wit thans onder de vleugels van den A.V.B. weer zusterlijk bijeen zijn, vertelt de Spr.kr. dat Ajax en Blauw Wit hebben afgesproken hun beste spelers af te staan voor de navolgende wedstrijden: AmsterdamRotterdam op Nieuwjaarsdag. AmsterdamBrussel en BrusselAmsterdam op de Zaterdagen voorafgaande aan de beide ontmoetin gen HollandBelgië. Voorts is men van plan elk jaar een wedstrijd te houden tusschen het Amsterdamsch elftal en een zeer sterke tegenstander, bijv. de winnaar van de Engelsche Beker. Nogmaals probeert V.C.L. het net van H. op te zoe ken, maar nu wordt het leder tijdig onderschept. De spanning bereikt haar hoogtepunt. Maar H. wendt nog een poging aan, en met succes weet die voor de rust den stand op 21 te brengen. Na de rust pakken de H-ers weer even vinnig aan. Jammer voor H., dat ze een prachtige kans niet goed wisten te benutten, door op een korten afstand nog over het doel te schieten. Uit een korte scher mutseling voor het V.C.L.-doel volgt een gelijkma ker. Overmoedig geworden, weet H. kort er op voor de derde maal te scoren. Dat H. nu de juiste richting van het V.C.L.-doel weet te vinden, blijkt wel als we zien hoe de doel man Coevert nog net een mooie hooge treffer on schadelijk maakt. Maar de H-ers zetten al op al en de moeite wordt beloond. Voor de vierde maal scoort H. met succes. Toch had dit puntje verhinderd kunnen worden, als de V.C.L.-ers opgelet hadden; er stonden er ge noeg van V.C.L. in de buurt om de bal weg te werken. Maar de jongens waren wel wat afgemat geworden, want het was een drukke middag. Na het verloop van dezen wedstrijd is Hem de eenige candidaat voor het kampioenschap. ORANJE WIT 1—VOORWAARTS 1, 3-2. Zooals men al eenigszins verwachtte, is gebeurd. Voorwaarts heeft het in Limmen niet kunnen win nen. yoor de rust was het een pracht-wedstrijd, waar in beide ploegen elkaar geen duim grond toegaven. In de tweede helft was Oranje-Wit iets sterker en wisten ze een kwartier voor het einde het winnende doelpunt te maken. Toch kreeg Voorwaarts nog de kansen om gelijk te maken, maar door slecht schieten en goede kee perswerk, kwam het zoo ver niet. Over den wedstrijd nog het volgende: Als scheidsrechter Koster uit Haarlem beginnen laat, zijn beide ploegen op hun sterkst. Oranje Wit wint de toss, zoodat Voorwaarts, onder overgroote be langstelling, den bal aan het rollen brengt. Dadelijk wordt er flink aangepakt en zien we de bezoekers de eerste kansen krijgen. Maar de schoten zijn van dien aard, dat de O.-Wit keeper er niet de minste moeite mee heeft. O.-Wit probeert het dan ook eens, maar haar aanvallen stranden op de hechte Voor waarts achterhoede. Steeds komt Voorwaarts terug. Kos, die rechtsbuiten speelde, zet mooi voor, de bal komt bij den linksbinnen, die kalm, maar zuiver in schiet. 01. Dit prikkelt de thuisclub. Geweldig ko men ze opzetten, steeds zweeft de bal nu voor het Voorwaarts doel, tot eindelijk de keeper ingrijpt en hem wegwerkt. Het is slechts uitstel, want als even later de rechtsbuiten hoog voorzet, is het de midden voor die den bal in het doel kopt (1—1). Voorwaarts gooit er nu een schepje op, en de O.-Wit achterhoede krijgt het zwaar te verantwoorden. Eenmaal breekt Leek door, maar zijn geweldig hard schot vliegt ra kelings langs de paal. Steeds komen de bezoekers terug; weer een hard schot, maar nu is het de kee per die zich er lang uit op werpt en erger voorkomt. Als ieder aan een tweede doelpunt denkt, gebeurt het net aan den anderen kant, als de bal weer hoog voor het doel geplaatst wordt en ingekopt. (2—1). Geens zins ontmoedigd, valt Voorwaarts steeds krachtiger aan, maar de achterhoede en in laatste instantie de O.-W. keeper, geven geen krimp. Steeds zijn de be zoekers in den aanval. Kos krijgt voor de zooveelste maal den bal te pakken, gaat er. vliegensvlug mee vandoor, de keeper loopt nog uit, maar te laat, de stand is gelijk (22). Na eenig heen en weer getrap, kondigt even later de scheidsrechter de rust aan. De tweede helft vangt aan met een O. Wit over wicht, zoodat achterhoede handen met werk krijgt Een paar corners voor O. Wit loopen op niets uit Aan den anderen kant gaat de Voorw. voorhoede er vlug met den bal van door. een schot, maar de keeper staat op zijn plaats. Oranje Wit wordt gaande weg sterker en Voorw. moet zich bepalen tot een enkele doorbraak. Een paar harde schoten zijn voor den Voorwaarts-keeper. Weer komt O. Wit terug maar nu suist de bal langs de paal Voorwaarts krijgt een pracht kans, als de bal scherp voor het doel ge •daatst worden, maar de voorhoede maakt er geen ge iruik van. Als er een half uur gespeeld is, valt de beslissing. De rechtsbuiten van Oranje Wit krijgt de >al toegespeeld, zet scherp voor, waarvan de mid denvoor gebruik maakt en hard inschiet t3—2) Oranje Wit voelt zich nu veilig, en speelt rustig door. Voorwaarts zet nu al op al om gelijk te ma ken, maar het gaat niet. De laatste minuten zet de linksbuiten nog prachtig voor. De O. Wit keeper weet tusschen eenige Vonrwaartsspelers de bal te bemachtigen en weg te werken. Oranje Wit krijgt ook nog een kans, maar het harde schot vliegt hui zenhoog over. Het einde komt dan ook met onver- anderden stand. Rest nog te vermelden, dat de scheidsrechter zijn niet gemakkelijke taak op schit terende wijze tot een einde bracht. WIERINGEN WIELERCLUB Zondagmiddag is te den Houkes de laatste wedstrijd der competitie verreden voor de A. klasse. Dit was een handicap race over 65 K.M. Gestart werden door slechts 3 renners n.1. S. Lont, N. Bakker en W. Geerligs. Over de eerste ronde werd gereden door N. Bakker 24 miu.i Geerligs 19.45 min., S. Lont 22.20 min. 2de ronde Bakker 21 min. Geerligs 25.15 min. Lont 22.40 min. 3de ronde hier hadden allen dezelfde tijd 21.50 min. in de 4de en 5de ronde waren de tij den ook gelijk en wel 22 en 22.22 min. Totale tijd 1 uur 51 min. 12 sec. Uitslag: No. 1 Bakker 5 punt. No. 2 Geerligs 4 punt., S. Lont 3 punt. Totale uitslag der competitie luidt: No. 1 W. Geerligs 29 punten No. 2 S Lont Gz. 20V2 punt No. 3 N. Bakker 17Yz punt No. 4. M. Deykes 16 punten. Deze laatste wedstrijd is ondanks het slechte weer toch vlug verreden. Noord-Scharwoude WIELRENNEN OND. GENOEGEN De Ren- en Tourvereen. „Onderling Genoegen'* heeft Zondagmorgen weer een trai ningsrit ge houden, waarvoor veel belangstelling bestond van de zijde der renners. Bijhouwer uit Winkel startte als nieuweling en heeft een goed figuur gemaakt. Renaud plaatste zich no. l.M. Strijbis had met een lekke band te kampen ook Jongsma had drie lekke banden en w^erd genoodzaakt, op te geven. De te rijden afstand was 55 K.M. De uitslag als volgt: 1. Jo Renaud, 1 uur 33 min. 12 sec., 2. P. Kort4 3. J. Boon, 4. M. Strijbis, allen dezelfde tijd. 5 W. Dekker, 1 uur 37 min. 6 P. Bijhouwer.* 1 uur 38 min. 7 M. Schagen, 1 uur 38 min 30 sec. 8. G. der Meijer, 1 uur 40 min. 30 sec. Rest opgegeven. DINSDAG 17 MAART. HILVERSUM (1875 M.) AVRO-uitzending; 5.30 VPRO; 6.30 RVU. 8.00 Gr. pl; 9.00 Ensemble Jetty Cantor; 10.00 Morgenwijding Grampl; 11.30 Ensemblet, Jetty Cantor; 11.00 Kook- praatje; 11.30 Orgel en zang; 12.30 De Octophoni- kers; 1.30 Omroeporkest en declamatie; 3.00 Knip- les; 4.00 Pianorecital; 4.30 Kinderkoorzang; 5.05 Voor de kinderen; 5.30 Bijbelvertelling; 6.00 Grampl; 6.30 Psychologische causerie; 7.00 Voor de kinderen; 7.05 Viool en piano; 7.30 Engelsche les; 8.00 Berichten; 8.10 Toespraak; 8.20 Omroeporkest en de „Harmonv Kings"; 9.40 Causerie; 10.05 Omroeporkest; 10.25 Schaakles; 11.00 Berichten; 11.10—12.00 Dansmuziek, HILVERSUM (301 M.) KRO-uitzending; 4.00—5.10 HIRO. S.00-9.15 en 10.00 Grampl; 1130—12.00 Godsd. halfuur; 12.15 Grampl; en KRO-Melodisten; 2.00 Vrouwenuur; 3.00 Modecursus 4.00 HIRO; 5.05 Grampl en KRO-orkest; G.40 Esperanto; 7.15 KRO-orkest; 7.50 Berichten; 8.00 Lijdensmeditatie; 9.00 Grampl; 9.10 Zang en piano; 9.20 Sted. Orkest Maastricht, mmv. zangsoliste; 10.00 Grampl. en vervolg van 9.10; 10.30 Berichten; 10.35 Populair concert; 11.15—12.00 Grampl. DROITWICH (1500 M.) 11.20—11.50 Orgelspel; 12.10 Kwintetconcert; 12.50 Grampl; 1.20—2.20 BBC-Wclsch-orkest; 3.10—3.55 Kwintetconcert en zang; 4.20 Lezing; 4.40 Trio en zang; 5.35 Dansmuziek; 6.20 Berichten; 6.50 Kamer muziek; 7.15 Fransche les; 7.50 Lezing; 8.20 Het Or- chestre Raymonde; 9.05 St. Patrick's Day-program- ma; 9.50 Berichten; 10.20 Causerie; 10.40 „Lots of love", gevar. programma; 11.40—12.20 Dansmuziek. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 Grampl; 11.20 Orkestconcert; 2.50 Gram. pl; 4.20 Saxofoonkwartet en piano; 5.50 Orkestcon cert; 9.05 Radiotooneel; 11.05—12.35 Dansmuziek en populair concert. KEULEN (456 M 5.50 Orkestconcert; 12.35 Leipz. Symphonie-orkest; 1.35 Gevar. concert; 5.20 Concert mmv. orkest en koor; 7.30—9.20 Kamermuziek en koorconcert. BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 12.20 Grampl; 12.50 Zigeunermuziek; 1.50— 2.20 en 5.20 Grampl; 6.20 Dansmuziek; 7.20 GramplJ 8.20 Omroeporkest., zang en radiotooneel; 10.30—11.20 11.15 Gramofoonmuziek.

Schager Courant | 1936 | | pagina 7