De Spelers* K.N.V.B. Sportberichten uit Den Helder. Van de Wieringer Wielerbaan. In de kleedkamer. N.HV.B.-uitslagen. SN'JDCN... sche mjkldenlinie, op die der Belgen. Toen beheersch- ten Pauwe, Anderiessen en Van Heel het veld en werd het aanvalsquintet steeds in de gelegenheid gesteld met open spel de Belgische verdediging zoo aan de tand te voelen, dat men moest capituleeren. De kracht der Nederlandsche voorhoede zit in het uitstekende spel der spelers individueel, maar voor al ook door de juiste én eenige opvatting, die men huldigt, n.1. op de snelst en meest verrassende wijze tot scoren te komen. In hoofdzaak is het open spel, waarmede de verdediging der Belgen uit elkaar ge trokken is, doch ook bleek dikwijls, dat het korte sa menspel op prima wijze door de Oranjehemden ge speeld kan worden. Bakhuys is de niet te vervangen aanvalsleider, een kracht, die men noode in het Bel gische elftal mist. Waren er in het Nederlandsche elftal qua linies en spelers geen zwakke plekken te ontdekken, bij de Belgen was dat anders. In het eerste kwartier vlot te het zooals gezegd, vrij goed. Doch toen Nederland eerst een 20 en direct daarna een 3-d) voorsprong had veroverd, zakte het elftal geheel in elkaar, was het verband, dat toch al niet zoo bijzonder was, to taal zoek. En ook in de linies zelf waren vele zwak ke punten te onderkennen. Wat vooral bij de Bel gen opviel, was het gemis aan een zekere spelopvat ting, een bepaald systeem, volgens hetwelk getracht had. kunnen worden de kracht van het Nederlandsch elftal te breken en eigen spel daartegenover te plaat sen. Als voorbeeld mogen wij hier den spil Meulder mans noemen. Wij hebben ons kunnen indenken, dat hij zich tot taak had gesteld zooveel mogelijk den gevaarlijken Bakhuys te dekken. Doch het zonder linge was, dat hij dit zeer sporadisch deed, maar ook niet naar voren ging om den eigen aanval te steu nen. Zoo ontstond er een gat, dat niet te stoppen viel. De individueele prestaties. Obk in technisch opzicht waren de Belgen stuk voor stuk de minderen der Nederlanders. Spelers als Voorhoof en Smellinckx zijn nog slechts schaduwen van wat zij vroeger waren. En nu kiezen wij er twee uit, die nota bene nog de besten van het Belgische elftal waren. Indien wij de individueele prestaties der Neder landers in oogenschouw nemen, dan beginnen wij met doelman Mul, die het niet al te moeilijk heeft gehad. Het is zeer de vraag of hij zou hebben vol daan bij sterkere tegenstanders, zijn uitloopen von den wij niet altijd even juist, doch aan den anderen kant mogen wij weer niet vergeten, dat het debuut, en zeker een van een doelverdediger, zeer moeilijk is. Weber was de beste van de twee backs. Hij maak te als altijd een stevig gebruik van zijn lichaams kracht. Het was een kolfje naar zijn hand om het spel der Belgen Ie breken en het was onbegrijpelijk dat onze tegenstanders niet hebben ingezien, dat het short passing tegen spelers als Weber en Caldenho- ven nimmer tot succes kan leiden. Caldenhoven is een fijnere speler dan Weber. Na een aanvankelijk wat aarzelend begin lukte het steeds beter en in de tweede helft was hij niet te passeeren. De midden linie vormt nog steeds de ruggegraat van het Ned. elftal. Anderiesen was er eerst volko men uit. Hij was nerveus, speelde net, alsof hij voor de eerste maal in het Oranjeteam uitkwam. Hij was zoo ontmoedigd, dat hij tijdens den wedstrijd een aan moedigend woord van Iierberts noodig had. Van Heel was niet briljant, maar toch o.i. de beste uit de middenljnie. Hebben wij ,de laatste jaren ooit een slechten wedstrijd van den Feijenoorder gezien? In de tweede helft beheerschte hij den Belgischen-rech tervleugel volkomen en kon hij zich geheel geven aan het. voeden van de voorhoede. Bas Pauwe kwam er na een matige eerste helft na de rust uitstekend in. Toen hebben wij heim bui tengewoon goede dingen zien doen, terwijl de voor de rust nog wel gevaarlijke Isenborgihs in de tweede helft door den Rotterdammer volkomen in bedwang werd gehouden. En tenslotte het beste gedeelte van de ploeg, de voorhoede. Balthuijs was de beste van het Neder landsch elftal. Lustig vlogen zijn schoten, goed ge richt, door de lucht en keeper Christiaens heeft vandaag geweten, dat er schutters in de Holland- sche voorhoede zijn. Maar naast deze schutterscapa- cïteiten onze midvoor heeft drie van de acht doelpunten gemaakt toonde Bakhuijs zich een ideale spclverdeeler. Hij kon zijn spel geheel ontwikkelen en het was voor de 40.000 toeschouwers een lust hem aan het werk te zien. Direct na Bakhuijs dienen wij Van Nellen en VVels te noemen. De D.H.C.-er vooral was uiterst gevaarlijk. In de meeste gevallen was hij met zijn snelle rennen zijn tegenstanders de baas en de mo derne speelwijze getrouw, aarzelde hij niet, indien noodig, zelf te schieten en zelf de kansen te be nutten. Twee doelpunten zijn van hem afkomstig. Hij en Smit vormden een linkervleugel, die voort durend verwarring in de Belgische achterhoede wist te scheppen. In de eerste helft was Wels 'bijzonder goed op dreef. Telkenmale wist hij den Belgischen linkshalf Henry voorbij te komen en dan kwamen er van zijn voeten matematisch zuivere voorzetten, Zoo was de pass van hem naar Bakhuijs, waaruit het derde doelpunt ontstond, een meesterlijk staal tje van technisch kunrfen. Ook in de tweede helft viel er veel in zijn spel te roemen en onze beide buitenspelers kunnen na Bakhuys als de besten van de ploeg genoemd worden. Tenslotte de beide binnenspelers. Smit was er in het. eerste kwartier nog niet in. Hij zwierf over het veld, maar tevergeefs. Geleidelijk aan ging het be ter en vormde hij een hechten schakel tusschen Bak huys en Van Nellen, waarbij hij als van ouds in het middenveld het spel opbouwde. Drok was misschien wel de minst opvallende spe ler van het Nederlandsche elftal. Hij smaakte het genoegen een der acht doelpunten te scoren en toon de zich gedurende den geheelen wedstrijd een nutti gen verbindingsspeler, doch zijn sehutterscapacitei- ten hebben wij ditmaal gemist. En tenslotte de Belgen! Ook individueel zijn de meest,en niet boven het middelmatige uitgekomen. Keeper Christiaens heeft voor een vrijwel onmoge lijke taak gestaan. Wellicht heeft hij het tweede doelpunt van Smit kunnen houden, maar daarna heeft hij zoovele schoten van onze voorhoede, gewoon lijk goed gericht, gestopt, dat zijn totaal prestatie zeer verdienstelijk valt te noemen. Het was jammer, de: hij in de tweede helft met een lichte hersenschud ding moest worden weggebracht. De invaller Badjoi heeft, toen nog twee doelpunten moeten laten maken. Smellinckx was nog de beste der beide backs. De scheidsrechter, de Engelschman Harper, had het niet zoo moeilijk. Het doelpunt van Bakhuys in de tweede helft, dat hij annuleerde wegens buiten spel, was o.i. in het geheel niet. in offside positie ge scoord. Hij liep voorts de spelers nogal eens in den weg, terwijl hij soms floot op appèl van de spelers. Een rustige stemming. In de kleedkamer van de spelers van het Neder landsche elftal heerschte vanzelf sprekend na af loop een voldane stemming. Men realiseerde zich eigenlijk nog niet goed, dat de nederlaag tenslotte voor de Belgen zoo hoog was uitgevallen. En terwijl Bob Glendenning zijn man netjes verzorgde, kwamen de officials aanvoerder Van Heel en de anderen gelukwenschen. De K.N. V.B.-voorzitter, dr. van Prooye, was een der eersten, die van Heel de hand kwam drukken. Onze aan voerder moest nog even door prof. Snapper ver zorgd worden. Hij had in de tweede helft een lichte blessure opgeloopen aan de neus De vroolijke uitroepen klonken: door het lokaal, maar toch lag er over het algemeen een n-ustige stemming over de menschen Een overwinning op sterkere tegenstanders zou hen uitbundiger gemaakt hebben. Drok vertelde ons nog, dat hij het was geweest, die met keeper Christiaens in botsing was gekomen. D.w.z. wij liepen tegen elkaar aan en toen schijnt de Belg achterover gevallen te zijn met het hoofd op de grond, waardoor de blessure ontstaan is. Het is dus. zooals wij reeds dachten, aan' een ongeluk- kigen samenloop van omstandigheden te danken, dat deze minder prettige noot in deze ontmoeting voor kwam. 1D: Petten—Held. Boys 5—0; Atlas—H.R.C. 4 3—1. 3F: H.R.C. 7—B.K.C. 3 1—4; H.R.C. 6—Succes 3, 6-0. IJ: DOSKO 2—N. Niedorp 3 6—3. Adsp. T: Succes bSparta b (zie Sparta-nieuws). OVERZICHT. Petten heoft.de morgenuren goed benut door met 50 van de Boys te winnen. De Boys spoelden met 10 man, maar zelfs met 11 man zouden ze het loodje hebben moeten leggen, want P. speelde een uitstekende partij. Weliswaar was deze wedstrijd van geen belang wat betreft mogelijke invloed op de bezetting van bovenste of onderste plaats, toch is het aardig als een club tracht haar eindpositie zoo eervol mogelijk te doen zijn. Petten is daarin vrij goed geslaagd. Als ze haar laatste match nu ook nog wint, mag men niet ontevreden zijn over het afgeloopen seizoen. Atlas sloeg Racing 4. De vierde plaats zal eerst genoemde nu moeilijk meer ontgaan. De stand is: Watervogels 17 15 1 1 51—25 31 Helder 3 16 11 3 2 4220 25 Wieringerwaard 16 11 0 5 59—31 22 Atlas 18 5 7 6 27—30 17 Petten 17 7 1 9 31—35 15 H.R.C. 16 7 0 9 37—39 14 Held. Boys 17 5 4 8 26-40 14 Schoorl 18 4 2 12 31—58 10 Succes 2 14 1 2 11 23-43 4 3F. Hier is de zaak op een oor na gevild. De beslis singen moeten echter nog, op den laatsten dag bij na, vallen. B.K.C. 3 klopte Racing 7 en staat nu gelijk met B.K.C. 2. Samen moetgn ze a.s. Zondag uitvechten wie van de twee bij een eventueele mis stap van Watervogels 2 tegen Succes 3 aan het bod zal mogen komen, met deze een beslissingsmatch te spelen. Of W. het zoover zal laten komen, moet echter zeer worden betwijfeld. Want Succes 3, dat de Poldersche voetballers dat meevallertje zou moe ten aanbieden, verloor zeer overtuigend met 6—0 van H.R.C. 6. De stand is: Watervogels 2 13 11 0 2 66-26 22 B.K.C. 2 13 9 2 2 4222 20 B.K.C. 3 13 9 2 2 42—24 20 H.R.C. 6 14 8 2 4 46-31 18 Zeemacht 2 14 4 1 9 3133 9 Succes 3 12 3 0 9 17—36 6 J V.C. 2 14 3 0 11 14—54 6 H.R.C. 7 13 2 0 11 13-49 4 4J. DOSKO. 2 speelde haar voorlaatste wedstrijd te gen N. Niedorp 3. Na een zeer genoeglijk partijtje voetbal won de thuisclub, zooals men verwachten kon, met 63. De stand is: Dirkshorn 1 15 13 1 1 81—19 27 Callantsoog 1 17 12 2 3 75—30 26 DOSKO 2 17 12 0 5 68—41 24 Petten 2 17 10 2 5 67—31 22 Sparta 3 18 8 3 7 61—45 17') Wieringerwaard 2 14 8 0 6 44—41 16 B.K.C. 4 16 6 2 8 34—49 14 N. Niedorp 3 18 3 2 13 47—80 8 Dirkshorn 2 15 1 1 13 22—92 3 Callantsoog 2 15 1 1 13 1183 3 Sparta 3 heeft twee verlïespuntcn. Men ziet aan den stand, dat Dirkshorn 1 a.s. Zon dag bij een overwinning op Wieringerwaard 2, kampioen is. N.A.C. KAMPIOEN! Protest B.V.V. afgewezen. De Tel. meldt dat het protest, door B.V.V. ingediend naar aanleiding van een niet-toegekende penalty in den wedstrijd B.V.V.Roermond die in een gelijk spel eindigde (11), door de protest-commissie is behandeld en verworpen. Hierdoor is N.A.C. defini tief kampioen. Indien B.V.V. haar protest gewonnen had, zou een beslissingsmatch met N.A.C. noodig ge weest zijn om uit te maken wie het Zuiden in de Ned. Kampioenscompetitie zou mogen vertegenwoor digen. De competitie zal nu eerdaags een aanvang kun nen nemen indien de andere kampioenen ook bekend zijn. In Den Haag valt Zondag a.s. bij H.B.S.Ajax, on geacht den uitslag, de beslissing in afd. I. In afd. II moeten we nog even geduld hebben. Feijenoord heeft nog 3 punten noodig uit 2 wedstrij den. Het is dus een kwestie van 2 Zondagen, tenzij Blauw Wit door te verliezen, het proces versnellen mocht. Daartoe krijgt zij echter geen kans, daar al leen D.H.C.Feijenoord is vastgesteld. In afd. II valt de beslissing a.s. Zondag, indien Enschedé er maar in slaagt, gelijk te spelen tegen haar stadgenoote Ensched. Boys. In afd. IV is N.A.C. nummer één en in afd. V, het noorden, is Be Quick dit jaar de sterkste. Kampioenen. Hoe het ook loopen moge, dit jaar zal er geen club voor de eerste keer van haar leven landskampioen worden... indien Blauw Wit tenminste niet inplaats van Feijenoord op het kampioenskussen van afd. II terecht komt. Hier volgt het eerelijstje der Ned. Kam pioenen vanaf 1916, toen het voetbal hier te lande aan zijn groote opkomst begon. In de 17 ja ren daarvoor was het sluitend een Westelijke aange legenheid waarbij I-I.V.V. 8 maal, Sparta (Rotterdam) Dat wil zeggen: inhalen, terwijl uit tegengestelde richting ver keer nadert en de weg te smal is voor drie auto's naast elkaar, 'n Manoeuvre, die bijna zeker naar hospitaal of huis-van-be- waring voert! 4 maal, R.A.P. (Amsterdam) dat al jarenlang ont bonden is, 2 maal en H.B.S. en Quick (Den Haag) elk 1 maal kampioen werden. In 1915—16 brak Willem II uit Tilburg deze tradi- ie. Go Ahead, Deventer), deed zulks in 1916'17 na. Toen kwamen de jaren van het beroemde Ajax-elf- al, waarover men nog heden ten dage hoort spre ien. Dat elftal werd 2 jaar aaneen kampioen 1917 1918 en 1918—'19. Het werd in 1919—'20 van den troon gestooten door het fameuze elftal van Be Quick (Groningen), dat ongeveer uit louter Ned. Elftal-spe lers bestond. Het verdere lijstje is: 1920— 21 N.A.C.; 1921—22 Go Ahead; 1922— 23 R.C.H.; 1923—'24 Feijenoord; 1924—'25 H.B.S.; 1925—'26 Enschedé; 1926—'27 Heracles; 1927—'28 Feijenoord; 1928—'29 P.S.V.; 1929—30 Go Ahead; 1930—'31 Ajax; 1931—32 Ajax; 1932—33 Go Ahead; 1933—"34 Ajax; 1934-'35 P.S.V. DIVERSE WEDSTRIJDEN. Ter gelegenheid van HollandBelgië zouden, zoo meldden we Zaterdag, verschillende internationale ontmoetingen plaats vinden. Ze hebben ook plaats gehad. Maar wat ons weer treft uit de dagbladver slagen is dat er bijna over de geheele lijn sprake is van slap spel, lusteloosheid enz. Men beschouwt het blijkbaar wederzijds geheel als een maniertje om de reiskosten plus het stadio.i- kaartje te verdienen. Men zal toch voorzichtig moeten wezen, het publiek krijgt daar ééns genoeg van. Rotterdam speelde tegen Antwerpen gelijk (1— l). Amsterdam ontving Brussel, eveneens gelijk (33); Ook daar was van weinig strijd sprake. Alleen Char les Lungen, de Amsterdarnsche midvoor, speelde keu rig. Haarlem won met 10 van een ander Brusselsch elftal. De talrijke bezoekers zijn onbevredigd weg gegaan. In Den Haag vond Zaterdagavond op het verlich te V.U.C.-terrein een oefenmatch plaats tusschen het Noordelijk elftal en een Westelijke combinatie, welke combinatie, hoewel verre van schitterend spelend, desondanks met 21 over het matige spel der Noor delingen de baas bleef. In Hasselt (België) speelde Belgisch Limburg Zon dag tegen Nederlandsch Limburg. Dit was de eenige internationale ontmoeting waarin België zegevierde (54). Omtrent de S0 zege onzer nat., ploeg leze men elders. Onze voorspelling van Zaterdag was wel wat erg voorzichtig. Enfin, beter te voorzichtig dan te overmoedig. Dan valt het niet gauw tegen ook. K.N.V.B. DE HELDERSCHE RESERVE-ELFTALLEN. Res. Tweede klasse A. In deze afdeeling heeft H.R.C. 2 haar laatste kans op het kampioenschap drie weken geleden verspeeld. Toen werd nl. van de grootste concurrent D.W.S, 2 in Amsterdam met liefst 60 verloren. H.R.C. 2 moet nog een wedstrijd spelen en wel uit tegen K.F.C. 2. Zooals uit onderstaanden stand blijkt, is de kans voor de Racers uiterst miniem. D.W.S. 2 zal wel geen fout magen tegen de hek- kesluiter West-Frisia 2. Dit elftal verloor tenminste onlangs van K.F.C. 2 met 101. Dc Amsterdarnsche heeft nog twee punten noodig om kampioen te zijn. De kans van K.F.C. 2 is practisch ook verkeken, hoewel ze er iets beter voorstaat dan H.R.C. 2. Ver leden week verloor de Koogsche op eigen veld met 23 van Blauw-Wit 3. De stand in deze afdeeling luidt: D.W.S. 2 H.R.C. 2 K.F.C. 2 D.W.V. 2 Volewijckers 2 BI. Wit 3 Alcm. V. 2 W.F.C. 2 W. Frisia 2 Res. Derde klasse A. Hier heeft H.R.C. 3 verleden week op zeer fraaie wijze het. seizoen besloten. Hollandia 2 werd n.1. met niet minder dan 7—1 ingemaakt. H.R.C 3 is nu uit gespeeld en haar verrichtingen zijn, 't eerste jaar, dat ze in den K.N.V.B. speelt, nog niet eens zoo slecht. Uit 16 wedstrijden werden 13 punten behaald. Thuis werd gewonnen van Alcmaria 3 (4—1), Hol landia 2 (71), K.V.V. 2 (32), en Purmersteijn 2 5—2). Een gelijk spel werd behaald tegen Z.F.C. 3 f0 0), en Helder 2 (1-1), terwijl verloren werd van Kennemers 2 (3—8) en W.F.C. 3 (1—3). In de uitwedstrijden hebben de roodjes het er niet zoo best afgebracht Er werden nl. 6 wedstrijden verloren, terwijl van Hollandia 2 werd gewonnen (0—2) en tegen W.F.C. gelijk gespeeld (2—2). Zooals uit den stand blijkt, heeft Helder 2 nog een 15 9 3 3 37—19 21 15 8 3 4 39—35 19 14 8 2 4 38—18 18 15 7 2 6 40—29 16 16 6 3 7 33—37 15 14 6 2 6 19—29 14 14 4 4 6 35—34 12 13 4 1 8 20—26 9 12 0 4 8 17-49 4 Zondag hadden als voorproefje voor de groote wedstrijden op 2en Paaschdag, op de Wieringer Wie lerbaan trainingswedstrijden plaats tusschen renners van Den Helder, Alkmaar en Wieringen, welke aar dige belangstelling trok. Naar schatting waren <00 personen aanwezig. Aanvankelijk was de weersgesteldheid goed. Hoe wel de zon er niet bij was, was het toch niet koud binnen de baan en alles verliep ook best, tot na de pauze het zacht begon te regenen. De wedstrijd, en koppelwedstrijden voor Nieuwelingen welke toen juist was begonnen, moest worden gestaakt. Het publiek nam een geduldig, wachtende houding aan en de meeste bezoekers der net overdekte plaat? sen zochten een droog plaatsje onder de kap der overdekte tribune. De regen, hoewel geen plasregen wordende, werd steeds erger, zoodat al spoedig de wedstrijden wer-s den afgelast. Dit was wel jammer, want het mooiste gedeelte moest nog komen. Velen hadden o.a. het koppel Klink—Kuiper dezen middag in den koppelwedstrijd meenen te zien, wat echter niet juist was. Zij hadden n.1. te" kennen ge geven met. anderen een koppel te vormen en wel dq volgende: Klink—Nic. Bakker en Kuiper—Muntje werf, Zeer zeker sportief en gewaardeerd. Helaas hebben we ze niet kunnen gadeslaan. Wedstrijd-uitslag, Sprint, 3 ronden: ls Sei-ie: 1. J. Derkse, 2. Jan Snijders, 3. J. Kreijger, 2e Serie: 1. J. Groot, 2. J. Tichelaar, 3. J. Muntje? werf. 3e Serie: 1. N. Bakker, 2, P. Slikker, 3. S. Lont. 4e Serie: 1. J. Zandvoort, 2. W. Wouters, 3. A, Baardman. Demi-Finale dezer sprint: le Serie: 1. J. Derkse, 2. J. Tichelaar, 3. J. Zand? voort. 2e Serie: 1. J. Groot 2. N. Bakker, 3. W. Wouters, 3e Serie: 1. J. Kreijger, 2. J. Snijders, 3. P. Slikker. Zoodat in de finale uitkwamen de eerste van el? ke serie, waarvan geplaatst werden: 1. J. Derkse, 2, J. Kreijger, 3. J. Groot. Afvalwedstrijd in 2 Series. Hieraan namen 21 ren? ners deel. 1. P. Zandvoort, 2. C. Hegeman, 3. B. Beu vink, 4. Jb. Schipper, 5. L. Prins, 6. J. Homan, 7. C, Korshuizen, 8. J. Pronk, 9. Stroombergen, 10. Jb. Ka? ger. KopWpelwedstrijd voor nieuwelingen, 100 ronden, Deze is na 40 ronden gestaakt, reden als boven vermeld. De sterkste koppels, welke ook steeds de leiding hadden, waren DerksePronk, LontHegeman eii MeijerKreijger. Deze waren wel zeer actief en had» den reeds een ronde voorsprong. Hoe de uitslag zou zijn geweest zal moeilijk zijn te raden. Hier werd n.1. den wedstrijd stop gezet. Zeer jammer, want nu juist kwam er wat spanning in,. We zullen hopen van later beter. JURYLEDEN TE WIERINGEN. De Sportcommissie van de Ned. Wielren Unie heeft voor het seizoen 1936 de navolgende juryleden voor de Wieringer Wielerbaan benoemd: 1. C. J. Bosker; plaatsverv.: 1. R. Post, J. Visserj 2. C. F. van Duin;, plaatsverv.: 1. J. L. Lutjeharms, 2. Th. Kort. 3.P. de Graaf; plaatsverv.: 1. J. Visser, 2. J. L. Lut jeharms. Kamprechter: C. Ruijs; pl.v.: 1. Th. Kort, 2. R. Post, Starter: A. Duinker; pl.v.: J. L. Lutjeharms, 2. Th, Kort. Rondenteller: J. E. Pauwe; pl.v.: 1. R. Post, 2. J, Visser. Bochtcommissarissen: R. Post, Th. Kort, J. L. Lut jeharms en J. Visser. NOORD-SCHARWOUBE WIELRENNEN De ren- en tourvereeniging „Onderling Genoe gen" alhier hield Zondag een rit over 65 K.M. voor de A. en B.-klasse. De uitslag hiervan wast. 1 A klasse 1 uur 35 min. 10 sec. 2 B. klasse Voor de juniores werd een tijdrace gehouden over 22 K.M., waarvan de uitslag als volgt was: 1 K. Heidsma 43 m. 54 en een half sec. 2 Cs. Zeeger 44 m. 9 sec. 3 E. Bos 44 m. 24 sec. 4 T. Woldhuis 45 m. 48 sec. 5 P. Glas 46 m. 17 en een half sec. B.Spanjaard, Cs. Groen en P. Zeegers ge- disqualificeerd wegens samen rijden. Biermede vergooide Spanjaard zijn zeer goede kans op de eerste plaats. kansje om kampioen te worden. W.F.C. 3 valt als mede-candidaat al', omdat ze niet kan promoveeren, aangezien W.F.C. 2 in de reserve 2e ld. speelt. Blij ven dus over Z.F.C. 3 en Kennemers 2. De eerste kan door Helder 2 zelf uitgeschakeld worden, daar de twee laatste wedstrijden tegen de Zaansche gaan. Dat dit een zware taak is valt niet te ontkennen. Kennemers 2 heeft twee verliespunten minder dan Helder, maar moet nog twee wedstrijden meer spe len, en verleden week werd slechts met 4—3 van K.V.V. 2 gewonnen. De Helder-ploeg is dus nog niet verloren. Hier volgt de stand: W.F.C. 3 14 7 5 2 38-24 19 Helder 2 14 7 4 3 34—31 18 Z.F.C. 3 14 6 5 3 29—16 17 Kennemers 2 12 7 2 3 37—23 16 Hollandia 2 14 4 5 5 26-37 13 Alcm. Vic. 3 13 5 1 7 27-33 11 H.R.C. 3 16 5 3 8 31—41 13 Purmersteijn 2 13 4 1 8 32—42 9 K.V.V. 2 14 3 2 9 28—38 8 TexelAlkmaar. Zoo men reeds Zaterdag in dit blad heeft kunnen lezen, wordt de beslissingswec-trijd om het kam- Dioenschap van 4A op het Helder-terrein gespeeld. Dit is op verzoek van „Helder" zoo voor elkaar ge komen. Van Texel-zijde bestaat vooral enorme belangstel ling. De T.E.S.O. heeft besloten een extra boot te la ten varen. Omtrent de data van Helder—H.R.C. en H.R.C.— Volewijckers valt nog niets officieel te melden.

Schager Courant | 1936 | | pagina 6