De Italiaansche overwinning De inschrijving voor de Sumatra-tabak. De nieuwe commissaris der Koningin in de provincie Limburg mr. dr. W. G. A. van Sonsbeeck, bracht Vrijdag een on-officieel bezoek aan het Gouvernement te Maastricht. De nieuwe gouverneur bij het verlaten van bet Gouvernementsgebouw De Italiaansche overwinning bij het Asjangi-meer in Abessynië. Een gemotoriseerde afdeeling van het Italiaansche leger gereed om naar het gebied van het Ansjangi-meer op te trekken De heer Fabius is Vrijdag geïnstalleerd als burgemeester van Oost-Kapelle, bij welke ge legenheid de nieuwe burgemeester en zijn echtgenoote door de leden der landelijke rijvereeniging aldaar feestelijk werden ingehaald De wervelwind in den streek van Ingelmunster richtte groote schade aan. Een der huizen, die geheel vernield werden De inschrijving voor de Sumatra- tabak ging Vrijdag in gebouw Fras- cati te Amsterdam met de tradtio- neele drukte gepaard Een aantal buitenlandsche militaire attaché's uit Engeland, Frankrijk en België bezochten Vrijdagmiddag de militaire Rijschool te Amersfoort, waar bij de verrichtingen met belangstelling werden gade geslagen De plaquette, welke hedenmiddag in de Amsterdamsche doofstommenschool onthuld is ter gelegenheid van het zil veren jubileum der vereeniging voor Doofstommen onderwijs Tot directeur-generaal, hoofd van de afdeeling Volksgezondheid aan het Departement van Sociale Zaken zal benoemd worden dr. C. v. d. Berg, thans chef van de afdeeling Onder wijs der gemeente den Haag

Schager Courant | 1936 | | pagina 12