(JU Bergen. Uit den Langendijk Het koppel Klink en Kuiper. Candidaatstelling nevenraad te Callantsoog. MATTHAEUS PASSION VAN HEINRICH SCHUTZ. Solisten: Mevr. A. Eriks—Buijs, sopraan, Alkmaar en de heeren Joh. Rotgans en H. v. d. Post, baritons, Alkmaar; Mich. Gobets, tenor, Bergen. Ofschoon de Matthaeus Passion van Heinrich Schutz niet is te vergelijken met die van Johann Sebastian Bach, omdat hij veel simplistischer is en dus ook zulke zware eischen niet stelt als Bach's meesterwerk, was het niettemin van den heer Joh. Brands een heele onderneming om deze „Historia der Leidens und Sterbens Jesu", met dilettanten te bren gen. Schutz is een der wegbereiders geweest voor de polyphone-kunst, welke door Bach tot vervolmaking werd gebracht; hij werd in 1585 geboren, dus precies 100 jaren voor Bach en wordt beschouwd als een der grootste toonkunstenaars uit de 17e eeuw. Schutz heeft dit werk feitelijk zonder begeleiding bedoeld; A. Mendelssohn maakte er een passende begeleiding bij. Waar dus ook Schutz geen koralen componeerde, werden in deze uitvoering de prachtige koralen van Bach ingelascht, iets, wat het geheel ongetwijfeld zeer ten goede kwam. Laten we dadelijk zeggen, dat de dirigent met zijn koorvereeniging „Bergen" alle eer heeft ingelegd. Na tuurlijk er vielen foutjes te beluisteren, doch men vergete niet, dat de gestelde eischen niet gering wa ren, omdat alle polyphone geschreven is. Hier en daar deugde het invallen niet, maar over het algemeen klonk het koor vol en zuiveh Het beschikt inderdaad over prachtig stemmenmateriaal. Mevrouw Eriks—Buijs zong op knappe wijze in het eerste deel de sopraan-solo uit Bach's Matthaeus Passion ,31ute nur du liebes Herz" en in 't tweede gedeelte, de solo „Es hat uns allen Wohlgetan". Het komt ons voor, dat deze soliste er, sedert we haar voor de laatste maal hoorden, op is vooruitgegaan. Haar geluid is voller, haar voordracht expressiever geworden. Zij beschikt daarbij over een heldere en zuiver klinkende stem. De heer Mich. Gobets zong de partij van den Evangelist en heeft ons geboeid met z'n prachtige tenor. Hij had het lang niet gemakkelijk, daar het grootste deel recitatieven waren, waaraan hier en daar zelfs zware eischen werden gesteld. Hij en de heer Joh. Rotgans hebben ons dikw ontroerd, om dat ze in hun voordracht zoo ten i Schütz' die pere zieleleven tot uiting wisten te .gen. Wij den ken daarbij dadelijk aan het begin „üa nur Jesu war zu Bethlehem", toen Mich. Gobets feitelijk het pleit al reeds gewonnen had en aan het heerlijke „Was kümmert ihr das Weib", door Joh. Rotgans op sublieme wijze ten gehoure gebracht met een stemgeluid zoo warm en zuiver, dat wij er inder daad stil onder werden. En zoo waren er nog tal van mooie, genotvolle oogenblikken. De heeren W. Philippo en H. v. d. Post zongen de kleine partijen op talentvolle wijze. Voor de orgelbegeleiding zorgde de heer A. Koo- ger, die weliswaar geen zware muzikale opgave had, doch wiens verdienste het zeker mag worden ge noemd, dat hij op zoo uitnemende wijze de solisten wist te volgen. In onzen lof moeten we zeker ook betrekken mej. Bets Nederkoorn uit Haarlem, wier begeleiding op het symbaal to in de puntjes was verborgd. Een mooie uitvoering, waarmede de heer Joh. Brands met z'n koor en ook alle solisten zeer veel eer hebben in gelegd en waarvan een aandach tig publiek in de Ruinekerk volop heeft genoten. W E R t N G E N WIELRENNEN. De Wieringer favorieten Klink en Kui per winnen op de Zwolsche wielerbaan. Per autobus vertrok het koppel KlinkKuiper j.1. Zondag van hier om deel te nemen aan een koppel wedstrijd over 400 ronden of 80 K.M. op de Zwolsche ■wielerbaan. Een dertigtal supporters van Juliana- dorp en Wieringen, maakten de reis mee. De Zwolsche baan is van hout en is prachtig gele gen tusschen de boomen. Even na de start is al te zien dat ons koppel een goeden indruk maakt. Op 62 ronden zijn ze een halve baan voor met hard werken. De supporters werkten echter mee, maar met de keel. Na 100 ronden wordt het eerste klassement ingeluid, wat door Kuiper werd gewonnen en waarmee 3 punten werden be haald. Verschillende ontvluchtingspogingen faalden hierna. In het 2e en 3e klassement werden geen pun ten behaald. Al dadelijk na het 3e klassement begint ons koppel weer uitstekend uit te loopen tot op drie kwart van een baanlengte, doch het peleton liet ze niet los en werden ze weer ingehaald. Jammer dat Kuiper nog even moest uitvallen, door dat hij zich onwel gevoelde. Niettemin behaalden ze nog 5 punten in het 4e klassement en werden win naar van dezen wedstrijd. De laatste 13 ronden was een lust om te zien. Mooie sport werd te zien gegeven. Luide toegejuicht werd de eercronde met bloemen gereden. De uitslag van dezen wedstrijd is als volgt: 1. Klink—Kuiper 8 p., 2. VeldhuisRakers 7 p.; 3. SchieveerHeijenrath 6 p., 4. TakkenMater 4 p. 5. v. Essenv. d. Stel; op-1 ronde 6. de JongR. Schippers 6 p.; 7. Kanon—Stobbink 2 p.; op 3 ronden Jazet—v. d. Eist 11 p. Er is goede strijd geleverd en sportief gereden. Als begrijpelijk ontbrak het onze renners Klink en Kuiper niet aan belangstelling. Vele felicitaties wer den in ontvangst genomen, terwijl hen door de sup porters bloemen werden aangeboden. Om 7 uur werd de terugreis weer aanvaard, wat alles vlot verliep. Het geheel was voor ons gezelschap een mooie dag, ook al omdat velen in voor hun onbekende landstreken reden. Vooral Staphorst en omgeving hadden veel bekijk. Zoo gezegd, het was een mooie dag. Zuiderzeewerken. Op 6 Mei a.s. zal worden aanbesteed het bouwen van een vak gewapend beton langs den buitenberm van den Bierdijk, aan de Noordzijde van Wieringen, met bijkomende werken, behoorende tot de zee- en oeverwerken in de provincie Noord-Holland. Onderwijs. Bij den aanvang van het eerste leerjaar op 1 April J.1. werden voor de O.L. scholen in deze gemeente in totaal 85 leerlingen ingeschreven, t.w.' 19 op de O. L. school te Den Oever, 17 te Westerland, 12 te Oos- terland en 37 op de O. L. School te Hippolytushoef. Loop der bevolking. Ingekomen: Mw. A. Klink uit Wijhe; W. T. W. Klink uit Medemblik; J. Jenema uit Medemblik: A. de Lang uit Medemblik; P. Oosterveld uit Medemblik; Mw. C. Floris uit Heerhugowaard; A. Klok uit Roc- kanje; Mw. J. Klok-de Graaf uit Brielle; J. C. van Aken uit Huissen. J. de Jong en gezin uit Wonseradeel; H. van Bode- gom en gezin uit Geervliet; J W. Wielsma uit Adu- ard; J. Nouwen en gezin uit Medemblik; Mw. G. Grij ze uit Groningen; H. van Tillo uit Medemblik; J. Strootman en echtgen. uit Medemblik; B. Noordman en gezin uit Medemblik; B. Wiersma uit Medemblik; Mw. H. II. Witting; C. Arines en gezin uit Amsterdam Mw. D. Schenk uit WieringerwaardWed. S. Mulder Uit Schagen; H. B. de Lange uit Medemblik; G, Date' VAN EEN METSELAAR, EEN BURGEMEE TER EN EEN TUINMAN De Bergerraad, ze kwam bijeen, 't Is niet zoo lang geleden, 'k Las in Uw krant het resume, Lang niet voldaan tevreden, 0 Een raadslid, hij is metselaar, Sprak ovr de plantsoenen, Hij kon als leek de boomensnoei Van Bergen niet roemen, Ook was beplanting Bergerweg, Volgens hem niet in den haak, Hier ligt, zoo sprak de Metselaar, Voor vaklui, nog een taak, De Burgemeester sprak: Mijnheer!.... Die kwestie van beplanting, Dat ging op last van B. en W., Helaas!het werd VERBRANDING Maardie kastanjesnoei, dat is Een groot succes gebleken, (een tuinmansraadslid, zat er bij) En liet den spreker spreken, Een metselaartje, brak een lans, Voor 't onvakkundig snoeien, Hij had gelijk, want zoo een boom, DIE MOET JE LATEN GROEIEN De Burgemeester, wist het niet, De Tuinman, hield z'n mond, Zoodat het metselaartje dus, Geheel, alleenig stond, Hier worden boomen hulpeloos, Verknoeid, door 't snoeiersmes. Maar in den raad. noemt men dit werk, Nog wel een goed succes. Bergen Jan Timmer Tuinman ma uit Grijpskerk; G. J. Hiddink uit Hengelo; Mw. G. J. Hiddink-Nijenkamp uit Steenderen; P. Broersma uit Dantumadeel; J. Slagter uit Hoogwoud; M. Wei- dema uit Wonseradeel; K. Helder uit Achtkarspelen; Tj. Riemersma en gezin uit Amsterdam. Vertrokken personen: G. Siemons en gezin naar Amsterdam; H. Moorlag en gezin naar Vlagtwedde; R. Hoekstra en gezin naar Medemblik; J. Dekker en gezin naar Sliedrecht; K. van Hoorn en gezin naar Den Bosch; J. H. Oudt en gezin naar Anna Paulowna; J. Wolters en gezin naar Medemblik; J. Bodewitz en gezin naar Medemblik; J. Jaspers en gezin naar Amsterdam; Y. Kingma en echtg. naar Leeuwarderadeel; J. Jorna naar Haarlem; Mw. A. Smit naar Den Helder; S. K. Minnes naar Am sterdam; L. J. van Drongelen naar Medemblik; Mw. L. Roossien naar Medemblik; S. Druif naar Winkel; P. de Boer naar Winkel; Mw. R. Becker naar IJ- muiden; Jac. Oud naar Amsterdam; J. de Jonge en gezin naar Medemblik; Mw. G. A. ter Hall—Smit naar Rijswijk. het meermalen voorkomt, dat de gehéele winkel vol is. Genoemde jongens maakten dan van de gelegen heid gebruik om ook in de winkel te komen en wisten dan niets beters te doen om het andere pu bliek in den winkel voor den gek te houden. Het gevolg was natuurlijk dat de eigenaar de jongens uit den winkel verwijderde. Toen dit dezer dagen ook het geval was gingen de jongens zoover, door de winkeldeur vast te binden. Zaterdagavond werd het geval in kleuren en geuren op straat voor den winkel verteld en als wraakneming werd nu ge- getracht een ruit te vernielen. Begrijpelijkerwijze nam de heer V. hiermee geen genoegen en heeft dan ook niet geaarzeld de politie op de hoogte te bren gen, zoodat dit muisje nog wel een staartje zal hebben. Voor de jeugd wordt tegenwoordig veel gedaan. De kleine jongens en meisjes worden dagelijks naar de kleuterschool gebracht, doch de grooteren brengen grootendeels hun tijd op de straat door. Zou men hier ook zijn aandacht niet eens aan besteden??? Burg. stand over de maand Maart. Geboren: Cornelis, zoon van Jan Visser en van Trijntje Schuit. Gehuwd: Jacob Ootjers, 32 jaar, te Noordschar- woude, en Alida Dekker, 23 jaar, te Noordscharwoude. Overleden: Marijke A. Zaal, 21 jaar, te Laag Nieuwkoop. Elisabeth H. Groot, VA jaar, dochter van A.drianus Groot en van Anna M. Elswijk. OUDKARSPEL. Bond voor Staatspensionneering. De afdeeling OudkarspelNoordscharwoude van den Bond voor Staatspensionneering mag zich in een steeds stijgend ledenaantal verheugen. De laat ste weken mocht het bestuur weer twintig nieuwe leden inschrijven, zoodat de huisbezoekactie tot he den 160 leden bracht en het totaal dus is opgevoerd tot 370 leden. Dit is voorwaar een mooi succes. Naar ons werd medegedeeld, is het niet alleen de plaatselijke afdeeling, welke zich in een flinke groei mag verheugen, doch is dit het geval in den gehee- len bond, zoodat de propaganda voor premievrij staatspensioen steeds meer veld wint. Ook in Chris telijke en R.K. kringen begint men meer belangstel ling te krijgen voor de staatspensionneering. Dit laat ste kan niet anders als ten goede komen aan het doel der bond. BROEK OP LANGENDIJK. Burg. Stand over de maand Maart 1936. Geboren: Guurtje, dochter van J. Boon en van A. Bak; Antje, dochter van H. Wagenaar en van A. Glas; Grietje en Maartje, dochters van J. Glas en van G. Slot; Neeltje, dochter van J. Koedijk en van A. Pasterkamp. Getrouwd: P. Bal der, oud 39 jaar, te Zuidschar- woude en M. Smit, oud 33 jaar; A. A. de Ruigh, oud 24 jaar en S. Kok, oud 23 jaar; S. Biersteker, oud 29 jaar en G. Wagenaar, oud 27 jaar. Overleden: Ate Jaarsma, oud 76 jaar, echtgenoot van G. Ezenga; Maartje Schram, oud 39 jaar, echt- genoote van C. Smit; Guurtje Snijder, oud 68 jaar, weduwe van Tijs Smit. hoogwoud NOORDSCHARWOUDE. „De Rozenkrans". Zondagavond werd in de groote zaal van „Concor- dia" alhier voor de cultureele commissie de derde en laatste uitvoering gegeven van dit seizoen. Men had hiervoor geengageerd de Vereenigde Schouwspelers, onder directie van den heer Pierre Mols met het bekende stuk „De Rozenkrans", naar het gelijknamige boek van Fl. Barclay voor het tooneel bewerkt door André Bisson. Voor deze laatste uitvoering bestond groote be langstelling en de talrijke aanwezigen zullen zeker van het spel van het ensemble hebben genoten. De vertolking door alle spelers was keurig verzorgd. Het was een waardige slot-avond voor de serie, wel ke door deze commissie wordt verzorgd. Aan het einde van de uitvoering werd door den heer Alb. Kaas van Broek op Langendijk nog het woord gevoerd. Spr. dankte den heer en mevr. Mols in het bijzonder voor het gepresteerde, terwijl hij de aanwezigen opwekte, het aantal leden van het Spaarfonds uit te breiden, zoodat de commissie voortdurend in staat zal zijn, goede gezelschappen te laten optreden, hetgeen alleen kan, als men een voldoende zekerheid heeft van de spaarders. De avond werd besloten met een gezellig bal. Verandering maximumprijzen. De maximumprijzen, waartegen de naar Duitsch- land te exporteeren groenten mogen worden bere kend, zijn veranderd. Thans is deze prijs voor roode kool f1020 (was f1500), gele kool f1620 (was f1620) en Deensche witte kool f900 (was f1020) per wagon van tien ton. Baldadige jeugd. Door eenige jongens uit Broek op Langendijk en Zuidscharwoude is bij den heer Volmuller een ruit van de woonkamer gedeeltelijk vernield, wat als een wraakneming beschouwd moet worden. De heer V. mag zich in drukke nering verheugen, waardoor V.C.L. 1—M.F.C. 3. 1—6. De V.C.L. ers trokken naar M.F.C. met een tweetal invallers, om daar een nederlaag in ontvangst te ne men. Het was vooruit te berekenen dat V.C.L. in dezen wedstrijd het loodje moest leggen. De M.F.C.-club is er een van goede kwaliteit en het geleek of ze nu nog beter was dan anders. V.C.L. kwam daarentegen onvoordeelig uit, daar ze twee van de beste spelers moest achterlaten. Ondanks dat V.C.L. zich heftig weerde en toch aan M.F.C. goede kansen gaf, was de kwaliteit van het spel beneden peiLDe V.C.L.ers vermochten niet de M.F.C.ers voor ■hun doel vandaan té houden en dat bleek zeer ge vaarlijk. Van open spel was. geen sprake, ook niet bij de gastheeren. Als het spel nog maar enkele minuten oud is, krijgt de doelman Luchies door een mistrap van V.C.L. via M.F.C. de eerste bal in ontvangst te ne men. Voor de rust passeert M.F.C. in totaal viermaal den keeper van V.C.L. Nadat er gedraaid is, herhaalt zich weer hetzelfde spelletje, even onaantrekkelijk als voor de rust. Te gen het einde schijnt M.F.C. iets te verzwakken en V.C.L. begint dan goed op te trekken. Maar om suc ces te hebben, is het te laat geworden. Toch heeft V.C.L. nog eenmaal het genoegen gehad den bal in het net van M.F.C. te trappen. M.F.C. liet zich ook niet onbetuigd en wist nog tweemaal te scoren. AARTSWOUD. Onze voetbalvereeniging zal toch haar eigen ter rein verliezen. Verschillende- personen hebben ge probeerd dit onheil te voorkomen, doch de Directie had overwegende bezwaren. Er is reeds een sloot ge graven en verdere werken zullen worden uitgevoerd om het in cultuur te brengen. Er bleef het bestuur dan ook niets anders over om alles op te ruimen en weg te bergen. Wat nu, vraagt men zich af. Naar het gemeente lijk sportterein te Hoogwoud, want de kans op een ander terrein is zeer klein. Het is voor de vereeni- ging, die er toch al niet best voor staat, misschien de doodsteek. Jammer, zulk een einde. Het le elftal ging Zondag naar Broekerhaven en verloor schandelijk met 6—0. LANGEREIS. Zondagavond hield de voetbalvereeniging V.C.L. ten bate van hare kas een balavond met bijzondere at tracties in café Visser aan de Langereis. Dezen avond is weer bijzonder geslaagd. Zeer velen waren opgekomen om te genieten van al hetgene wat V.C.L. alzoo aan de bezoekers wist aan te bieden. Het ging er buitengewoon gezellig door en wat hoofdzaak was, de kas vaarde er wel bij. DE „HINDENBURG", OP DE THUISREIS. Het Dnitsche luchtschip de „Hindenburg", die gistermorgen te Rio in Zuid-Amerika voor de thuisreis is gestart, bevond zich gisteravond te 7 uur ongeveer 24—0 zeemijlen ten Zuiden van Bahia* Bij de candidaatstelling voor de verkiezing van de leten van de commissie, bedoeld in artikel 158 der Gemeentewet, de zgn. nevenraad, zijn de volgende lijsten van candidaten ingeleverd.: Bnrgerkiesvereeniging (Vrijz.) 1. Joh. Baken Gzn. 2. P. Lakemond 3. G. Kuiper 4. G. Bijvoet 5. G. Baken Azn. 6. Jb. Mooy Tzn. 7. Jac Kossen S.D.A.P.: 1. P. de Haan 2. P. Vos 3. Jb. Mooy Mzn. 4. A. Thomasz Sr. 5. L. J. van Wachendorlf van Rijn 6. A. M. Thomasz Jr. 7. A. Hoornsman 8. D. Mooy 9. K. Hollander Kzn. Sr. 10. Jb. Bakker Hzn. R.K, Staatspartij: 1. P. van Diepen EEEREÜGOWAARD Zondagavond gaf het bekende strijkje „Onder Ons", dat op zooveel uitvoeringen en vergaderingen van diverse andere vereenigingen is opgetreden, ter gelegenheid van haar eerste lustrum, voor de eersto maal zelfstandig een uitvoering. De zaal van den heer Rus was goed met publiek bezet. De leider van het strijkje, de heer P. de Geus, opende met een kort woord van welkom. Wat de opkomst betreft, noemde spr. de avond reeds ge slaagd. Spr. sprak den wensch uit, dat ook het ove rige gedeelte van den avond mocht slagen. Er was een sterk gevarieerd en zeer uitgebreid programma, niet minder dan 33 nummers kwamen hierop voor. Nadat het programma geopend was met „The Officer of the Day", werd de „O.O.-marsch" ten gehoore gebracht. Deze marsch is gecomponeerd door één van de leden van „Onder Ons", n.1. Mej. A. Kostelijk. Voor dit eerste succes werden haar door den heer de Geus bloemen aangeboden. Ter afwisseling werd onder beleiding van het strijkje gezongen door de debutantjes: Annie Kalf, Ali Goed en Klaas Kokkes, die hiervoor een ware ovatie kre gen. Voorts werd gezongen door den heer M. Blaauw en Mevr. M. BlaauwKostelijk; o.a. zongen zijt. „Mymne aan Heerhugowaard" van Mevr. Por te-Wit, muziek van Mej. A. Kostelijk. Wij waren niet in de gelegenheid de geheele uit-1 voering bij te wonen, maar de nummers die wij ge- hoord hebben werden over het algemeen goed uit- gevoerd. Als de rest ook zoo geweest is, en dat ge- looven wij zeker, dat kan „Onder Ons" op haar eer ste uitvoering als op een zeer goed geslaagde terug zien. WIERINGERWAARD A.s. Zondag zal ons plaatselijk Fanfarecorps in de zaal van den heer Schenk haar tweede uitvoering geven. Evenals vorig jaar wordt die avond de mede werking verleend door de tooneelclub „D.E.V." met een blijspel in 2 bedrijven. Voor verdere bijzonderhe den wordt naar de betreffende advertentie, voorko- komende in het blad van Zaterdag a.s., verwezen. Z IJ PB OUDESLUIS. In de nieuwe tooneelzaal van den heer Kreijger werd Zondag de eerste uitvoering gegeven. De Bond voor Staatspensionneering gaf een propaganda- avond, waarvoor de tooneelvereeniging „Internie" Breezand was geëngageerd. Nadat de voorzitter, de heer M. de Vries, het talrijk opgekomen publiek welkom had geheeten, kwam de tooneelvereeniging met het tooneelstuk „Zaken zijn zaken" voor het voetlicht. De schrijver, de heer F. Groot, beter be kend als „Jasper", laat in dit stuk het licht feï schijnen op de afschuwelijke toestanden, die heden op het platteland heerschen. Ouderdom, achteruit gang, werkloosheid en eergevoel, ziedaar het thema, waarop hoofdzakelijk dit propagadastuk is gebaseerd. Hét publiek, wat de zaal vulde, leefde dan ook ge heel mee daar men overal trekjes ontwaarde uit eigen omgeving en soms uit eigen gezin. Over het algemeen hebben de spelers goed spel gegeven. Een woord van extra lof mag echter niet onthouden wor den aan mej. Rezel en de heer C. Zwart dit tweetal had werkelijk héél mooie oogenblikken, terwijl de heer C. van Eeten een creafie gaf van den oom, die ons paf deed staan. Dat was spel van de bovenste plank! De grimage van den heer Loevens was prima in orde. De voorzitter dankte na afloop Internie voor haar optreden en haar mooie spel, waarmee het pu bliek door luid applaus instemde. Cor Kos met zijn! band gaf daarna prima en gezellige balmuziek. HARENKARSPED Burgerlijke stand over de maand Maart. Geboren: Antonius, zoon van Jan Bruin en Imme- tje Jong; Jantje, dochter van Arie Pankras en Kaatje Noordstrand; Cornelis, zoon van Jacob de Waard en Geertruida Zut; Catharina Maria, dochter van Pe trus Plak en Cornelia Schoenmaker; Jacob, zoon van Cornelis Smit en Elisabeth Smit; Ida, dochter van Hendrik Rentenaar en Jannetje Alida Vader; Hen- ricus Cornelis, zoon van Petrus Ruiter en Maria Jo- hanna Bergmans. Ondertrouwd: Reijer Strijbis en Grietje Guurtje Schenk; Luurt Duinkerken en Maria Spaans. Gehuwd: Reijer Strijbis en Grietje Guurtje Schenkt Luurt Duinkerken en Maria Spaans. Overleden: Roelof Gerrit Rijkeboer, oud tien maan den, zoon van Tcunis Rijkeboer en Hendrikje Zwiers* Cornelis Henricus Stam, oud acht maanden, zoon van Hendrik Stam en Catharina Jonker; Cornelis Johann es Stoop, oud elf jaren, zoon van Jan Stoop en Afra Geertruida Klaver; Jan Hoek, oud vijf en zeventig jaren, weduwnaar van Antje Bijpost. SINT MA AR T EN Burg. stand over de maand Maart 1936. Geboren: Johannes, zoon van Simon Tesselaar en Anna Bommer. Nelly Paulina, dochter van Willem de Jong en Elisabeth Maria Groot. Gehuwd: Jan van der Veer, oud 23 jaren en Guurtje Zijdewind, oud 22 jaren. Overleden: Neeltj.e Weeland, oud 50 Jaren, echt- genoote van Arie Bakker; Pieter Filmer, oud 77 ia- ren, ongehuwd; Simon Petrus van Gecbergen, oud twintig maanden, zoon van Karei van Geqbergen en Helena Krujjer.

Schager Courant | 1936 | | pagina 7