Opgravingen in de Wieringermeer. Ernstige brand te Venlo. Een „Pou du Ciel" in de lucht tijdens de eerste officieele wedstrijden in Engeland met deze toestellen, te Ashington Op verschillende plaatsen in de nog onontgonnen Wieringermeerpolder worden oude schepen opgegraven, welke van vele jaren terug dateeren. Een der opgegraven wrakken, waaromheen de schelpen nog verspreid liggen De bekende film-acteur Douglas Fairbanks arri veerde Dinsdag met een speciaal vliegtuig, waar mede hij vanuit de lucht de bloembollenvelden bezichtigd had, vanuit Rotterdam op Schiphol. Douglas Fairbanks bij zijn aankomst op Schiphol De Madariaga verlaat met de overige gedelegeerden na de zitting de ver gadering der Commissie yan Dertien te Genève Door tot rtu toe onbekende oorzaak brandden Dinsdagmorgen te Venlo de loodsen en de opslagplaatsen van de Coöp. Venlosche Veilingvereeniging, waarin duizenden veilingskisten lagen opgeslagen, tot den grond toe af Journalisten om ringen Flandin, om van hem nog iets te vernemen voor zijn vertrek uit Genève naar Parijs Wolde Mariam begeeft zich met zijn secretaris naar hotel Beau Rivage te Genève voor een laatste onderhoud met Eden Armstrong (rechts) is naar Genève gekomen ter aanbieding van een merk waardig Amerikaansch geschenk voor het nieuwe Volkenbondspaleis, n.l een reusachtige aardbol van glas Te Assen had Dinsdag de overdracht plaats van het commando van het 1ste regiment infanterie aldaar. Links de scheidende commandant, luit. kol. H. J. van Limbeek; rechts de nieuwe commandant, luit.-kol. P. L. R. van der Drift Een spannend moment tijdens den internationalen hockeywedstrijd Duitschland-Nederland voor dames te Dahlem

Schager Courant | 1936 | | pagina 8