De begrafenis van wijlen Jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck. De begrafenis van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck ie Vierakker. 'pu£ Een overzicm van de plechtigheid op het kerkhof innamen H. K. H. Prinses Juliana heeft Dinsdag te Almelo de opening der tentoonstelling van werkstukken, vervaardigd op de ontwikkelings- en ontspanningscursussen van het plaatselijke crisis-comité bijgewoond. De Prinses bij aankomst aan de Groote Sociëteit, waar de tentoonstelling gehouden wordt De vertegenwoordiger van H. M. de Koningin, gep. luitenant-generaal titulair J. H. F. Graaf du Monceau in den rouw stoet van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck De .goede oude tijd" op de bres voor den .crisis-tijd" bij de collecte, welke Dinsdag te Rotterdam voor het Crisis-comité werd gehouden Bij de adelborsten op het Instituut der Kon. Marine te Willemsoord had Dinsdag de senaatsoverdracht plaats. De commandant van het instituut, kapt.-luitenant ter too C. van Aeliert rJraanf het vaandel nvpr aan nieuwen Senaat De ijzeren damwanden welke dienst deden bij den bouw van de Mariniersbrug te Amsterdam, worden thans door een duiker bij den bodem afgebrand. Het moment waarop de duiker, met een steekvlam gewapend, onder water afdaalt De stoet met het stoffelijk overschot van wijlen jhr. mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbroucck verlaat huize „Suideras" op weg naar de kerk te Vierakker Door het invullen van formulieren kon men naar de opbrengst van de crisis-collecte, welke Dinsdag te Rotterdam gehouden werd, raden

Schager Courant | 1936 | | pagina 8