De Nevenraad van Zijpe behandelt het rapport inzake eventueele vereeniging der gemeenten Zijpe en Callantsoog Hij vereenigt zich met 8 tegen 3 stemmen met dit rapport* Verkiezingen in Spanje Droevig ongeluk te Finsterwolde. RADIO. Maandagmiddag om 2 uur, kwam ten raadhuize der gemeente Zijpe, in openbare vergadering bijeen de z.g. Nevenraad van die gemeente, ter vaststelling van het aan Ged. Staten uit te brengen rapport in zake een mogelijke vereeniging van de gemeenten Zijpe en Callantsoog. De geheele Nevenraad is aanwezig, t.w. de heeren: J. P. Geensen,' H. Rens, A. Nannis, J. Schouten, soci aal-democraten; H. S. Erilcs, B. Elzer, D. Jongejans, vrijzinnig-democraten; W. Bos, vrijheidsbonder; J. E. J. Kramer, A. Ivager en J. Komen, roomsch-katholie- ken. Voorts hebben in de raadzaal plaats genomen de heeren G. v. d. Sluijs, wethouder, J. C. Bruin en H. Dignum, leden van den raad, C. Smit, secretaris-pen ningmeester van het B. A., Renooij, agent der arbeids bemiddeling en een 10-tal ingezetenen van Callants oog. Voorzitter de heer Mr. D. Breebaart Kz., burge meester; als secretaris fungeert de heer J. A. de Boer. Na opening worden de geloofsbrieven onderzocht en bij monde van den heer Elzer, wordt tot, toelating geadviseerd, waartoe de vergadering besluit. De Voorzitter spreekt, een korte installatierede uit, waarbij hij er op wijst, dat de taak van den Neven raad van korten duur is, immers zij zal hedenmid dag reeds afloopen. Toch is die taak van zeer groot belang, immers het te nemen besluit kan zeer ver strekkende gevolgen hebben en spr. geeft in overwe ging om naast de belangen van de gemeente Zijpe, ook een open oog te hebben voor de belangen van de gemeente Callantsoog, spr. bedoelt dan de werkelijke, de reëele belangen. Spr. twijfelt niet of de leden zul len geheel onafhankelijk bun stem bepalen, bun mo tieven geven geheel volgens den letter van de Ge meentewet. Met deze woorden verklaart spr. den Nevenraad voor geïnstalleerd, en spreekt den wensch uit dat de besprekingen op aangename wijze zullen worden ge voerd. Hierna wordt gelezen een schrijven van'Ged. Sta ten, waarin gevraagd wordt rapport te willen uitbren gen over eventueele vereeniging van de gemeenten Zijpe en Callantsoog, welk schriftelijk rapport vóór 15 Mei a.s. tegemoet wordt gezien. De Voorzitter wijst er dan op, dat de tweede wet houder van Callantsoog gemeend heeft in een inge zonden stuk bet door B. en W. ingezondene als een onwaarheid te moeten betitelen. Spr. moet dit per tinent bestrijden en wijst er op dat het door B. en W. opgemaakte rapport woord voor woord in een gemeenschappelijke vergadering met B. en W. van Callantsoog is behandeld, woord voor woord is voor gelezen en dat de heer Kooger zich toen niet heeft verzet. Een pertinente leugen noemt spr., wat de heer Kooger in zijn ingezonden schrijft t.a.v. den eersten wethouder van Zijpe, terwijl voorts wel degelijk in het rapport wordt vermeld, dat de eer3te wethouder van Callantsoog zijn standpunt voorbehield. Waar de heer Kooger het voorts in zijn ingzonden stuk heeft over listige trucs en onwaarheden, waarmede de heele samenvoeging der gemeenten vol zit, tart spr. den tweeden wethouder van Callantsoog dit met bewijzen te staven. Een dergelijke wijze van bestrij ding acht spr. niet in overeenstemming met de stan ding van een wethouder. Algenieene beschouwingen. Vervolgens geeft de Voorzitter gelegenheid tot het •houden van algenieene beschouwingen. De heer Geensen zegt, dat de S.D.A.P. in 't alge meen en bij herhaling zich onomwonden uitgespro ken heeft voor samenvoeging, omdat op die wijze een bezuiniging wordt verkregen, die niet gaat ten koste van vitale belangen. Maar evengoed is het voor en tegen van samenvoeging ampel besproken en zijn wij tot geen andere conclusie gekomen, dan dat de vereeniging der beide gemeenten in 't algemeen belang geacht moet worden. T.a.v. het rapport kun nen wij, zegt spr., hoeveel waardeering wij ook voor het rapport hebben, de indruk niet van ons afzet ten, dat hier en daar iels te veel is bewezen, clat de voordeelen, zeker wel in verband met de reactie, iet wat overdreven zijn voorgesteld. Spr. komt ook op tegen de verklaring in het aan vullend rapport, dat het naar do meening van B. en W. niet absoluut vast staat, dat het onderwijs op een grootcre school zooveel beter zal zijn dan op een kleinere; dat hierbij veel van de betrokken onder wijzers zal afhangen. Wat de gevolgde procedure betreft, merkt spr. op, dat toen er sprake was van samenvoeging van Zijpe en Petten de nevenraad het ontwerp-samenvoegings- wet kreeg te beoordeelen, thans hebben we alleen maar te bespreken of samenvoeging al ot niet ge- wcnscht wordt, zonder bespreking van de voor waarden. De Voorzitter zegt, te moeten bestrijden de mee- ning als zouden de voordeelen zijn overdreven, ter wijl B. en W. met hun zinsnede niet hebben willen zeggen, dat het onderwijs te Julianadorp minder goed zou zijn als te 't Zand. Wat de procedure be treft, de wet is sedert de samenvoeging van Zijpe en Petten gewijzigd, do raden en nevenraden geven nu eerst advies, daarna komt van Ged. blaten het wetsontwerp, en jammer genoeg, daarover beslist alleen de raad, niet de nevenraad. Doch de neven raad kan in alle opzichten bij het opmaken van zijn advies zijn wenschen kenbaar maken. De heer Kager is teleurgesteld, dat waar het ini tiatief der eventueele samenvoeging van den raad van Callantsoog is uitgegaan, raad en nevenraad van Callantsoog niet in eerste instantie uitspraak hebben gedaan. Niet dat spr. zich door die uitspraak zou la ten beinvloeden, maar spr. had graag gezien dat Cal lantsoog zich eerst had uitgesproken. De Voorziter zegt, dat de omstandigheden daar toe geleid hebben, er was geen opzet in 't spel. Door ziekte van spr. was de zaak blijven liggen, voor 15 Mei a.s. moet advies aan Ged, Staten worden inge bracht en Zijpe kon aan dien termijn voldoen, om dat hier voor de benoeming van den Nevenraad geen verkiezing noodig was. In Callantsoog is dat wel het geval en daarom heeft Callantsoog een maand uitstel gevraagd. Dat Ged. Staten niet eerder advies hebben gevraagd, komt doordat daar allereerst aanhangig was de sa menvoeging van Beverwijk met Wijk aan Zee en Wijk aan Duin. De behandeling van het rapport. En toen begon de Nevenraad met de behandeling van het rapport en aanvullend rapport, die tesamen S7 kantjes tellen. We krijgen daarbij te hooren, hoe de Kager de Zijpe wel als een historisch geworden eenheid be schouwt. Burgem. Breebaart daarentegen niet, hoe de heer Kager vreest dat de ontplooiing van de bad plaats Callantsoog ten koste van de belastingpen- ningen der Zijpenaren zal geschieden, terwijl de Voorzitter toezegt dat met. beleid te werk zal wor den gegaan, dat geen uitgaven zullen worden ge daan, die haar rente niet opbrengen. Een kwestie van aanvoelen en van vertrouwen in het beleid van B. en W. en den nieuwen raad! De heer Komen kan er zich niet mee vereenigen, dat 2 goede ambtenaren, de heeren C. Smit, secr.- ponn. van het B. A. en Renooij, agent arbeidsbemid deling zullen moeten opstapen en een jong kereltje ervoor in de plaats moet komen. De Voorzitter wijst op het groote nut van econo mischer en veel zuiniger beheer, terwijl de groote toename van werkzaamheden reorganisatie noodza kelijk maakt en de agent der arbeidsbemiddeling dan ook wel gehandhaafd zal moeten worden. Spr. zet uiteen, dat het heele maatschappelijk hulpbetoon in één hand dient te komen, alle gegevens op kaarten verzameld moeien worden. De heeren Elzer en Geensen brengen de op wacht geld stelling ter sprake en bepleiten dat de wacht gelden voor rekening van het Rijk dienen te komen. De heer Kager wil ook de agent der arbeidsbe middeling handhaven en de Voorzitter acht dat per soonlijk ook wel gewenëcht. De heer Eriks zegt. dat bij de samenvoeging van Zijpze en Petten, Ged. Staten er maar matig voor te vinden waren, dat de wachtgelden voor rekening van het Rijk kwamen, nu het Rijk echter een di recte bezuiniging krijgt van f3000.zoo wordt op gemerkt, zal daartegen wellicht minder bezwaar zijn De heer Geensen vraagt naar het voordeel van de politioneele indeeling; de heer Kager bepleit meerdere uitzending en verpleging van kinderen in gezondheids- en vaantiekolonies; de heer Geen sen wil ook het andere gedeelte van de nieuwe ge meente de vruchten doen genieten van de school artsen dienst. De Voorzitter zegt dat. het er van afhangt, of het voor het andere gedeelte mogelijk zal zijn bij een dienst opgenomen te worden; in ieder geval moet Callantsoog behouden wat het heeft. Van verschillende kanten wordt naar voren ge bracht, dat de Zuster van Noord-Zijpe moeilijk een zoo groot gebied als Callantsoog bij haar werkkring zal kunnen hebben en een tegemoetkoming van f200 voor het houden van een auto, wordt door den heer Komen onvoldoende geacht. De Voorzitter "beroept zich hier op het door Dr. Oterdoom gegeven advies; de zuster van Zuid-Zijpe heeft een nog uitgestrekter gebied. De vraag wordt gesteld of het Tehuis voor Ouden van Dagen een grooter'aantal verpleegden kan her bergen; de vraag wordt bevestigend beantwoord. Uitvoeriger staat de heer Elzer stil bij de rege ling van het, onderwijs in het noordelijk gedeelte der gemeente, wijzende op het belang dat tenminste een deel der kinderen (Kolksluis en Schinkeldijk) die nu te Julianadorp school gaan. te 't Zand de school bezoeken, opdat voor clie school 2 leerkrach ten verzekerd zijn. Met het oog daarop is samen voeging der gemeenten van 't allergrootste bela.ng. De heer Kager erkent het groote belang van het behoud van een tweede leerkracht, maar hoe staat het als de ouders van Callantsoog voor hun kinde ren de school te Julianadorp prefereeren? De Voorzitter erkent dat dit een van de moeilijk ste punten is. Van den nieuwen raad zal het afhan gen hoe deze zaak geregeld zal worden. Er zal reke ning gehouden moeten worden met de wenschen der ouders. In het belang van het openbaar onderwijs zal het gewenscht zijn dat die ouders hun medewerking verleenen. Hier zal dus met veel omzichtigheid te werk gegaan moeten worden. De heer Kager acht tenminste krachtige maatrege len niet gewenscht, want dan zal een zekere wrijving ontstaan, wat niet in 't belang van een harmonische samenwerking tusschen beide gemeenten zal zijn. De heer Komen bespreekt de subsidiën aan Arm besturen en zou zich, zoo lang de zorg der armen aan hem is toevertrouwd, tot het uiterste verzetten tegen vormindering van bedeeling. De Voorzitter betoogt clat de uitkeeringen inclivi- vidueel niet verminderd zullen worden, maar voor een groote gemeente zijn de kosten voor maatschap pelijk hulpbetoon geringer dan voor een kleinere ge meente. Eindbeschouwing. T.a.v. diverse onderdeden worden nog inlichtingen gevraagd, en als dan eindelijk cle rapporten behan deld zijn, vraagt do heer Kager hoofdelijke stemming. In zijn eindbeschouwing betreurt hij nog eens dat Callantsoog nog geen uitspraak heeft gedaan. Zijn indruk is dat juist een zeer groot percentage van Callantsoog's burgerij voor samenvoeging niet veel gevoelt; de gemeente Zijpe heeft niet om de samen voeging gevraagd en spr. zou 't betreuren als 't tegen den wil van Callantsoog tot samenvoeging kwam. Spr. zou voor samenvoeging zijn, wanneer het we derzijds con amore geschiedde. Van de 17 conclusiën, in het rapport neergelegd, zijn er verschillende, ja de meeste, die rechtstreeks in 't belang van Callantsoog zijn, in elk geval meer dan van Zijpe, en als Callantsoog nu desondanks de samenwerking niet wenscht, waarom moeten wij dan meewerken aan die samenvoeging? De Voorzitter oordeelt, dat wij onze houding moeten bepalen naar de belangen, zooals wij clie zien en dan is samenvoeging ontegenzeggelijk ook voor cle gemeente Zijpe van belang. In de eerste plaats moe ten we letten op de belangen onzer gemeente, in de tweede plaats op clie van Callantsoog. B. en W. heb ben de overtuiging dat als eenmaal de samenvoe ging tot stand is gekomen, de mogelijke heethoofde- rij te Callantsoog vrij spoedig tot het verleden zal behooren. Als men in Callantsoog nu uit gevoels overwegingen tegen samenvoeging is, had men dat ook moeten zijn ,toen de eventueele samenvoeging in den raad van Callantsoog ter sprake kwam. Toen schakelde men de gevoelsoverweging echter uit. De heer Eriks deelt op verzoek van den Voorzitter mede, hoe men te Petten eerst ook tegen de samen voeging was, maar nu de vereeniging zeer in 't be lang van Petten wordt geacht. Dat zal, verwacht spr., ook het geval worden met Callantsoog. In Callantsoog zullen na samenvoeging meer werken uitgevoerd kunnen worden en van bealng acht spr. het dat de Burgemeester zoo goed op de hoogte is met de toe standen te Callantsoog. De Voorzitter verklaart met nadruk dat hij nimmer getracht heeft Callantsoog te verkoopen yte verkwan selen, dat hij altijd veel voor Callantsoog heeft ge voeld, en dat hij reeds dadelijk toen samenvoeging ter sprake kwam gezegd heeft, dat hier de kwestie van vertrouwen bijkwam .Het is spr.'s overtuiging dat samenvoeging in 't belang van cle gemeente Cal lantsoog is. Wanneer men spr. bestrijdt, welnu, even goede vrienden. Maar wanneer men hem verdacht tracht te maken, dan geen goede vrienden. De heer Elzer ziet in samenvoeging groote voor deelen voor Callantsoog, maar ook voordeel voor Zijpe, n.1. een bezuiniging en spr. staat op het stand punt dat elke bezuiniging, bovendien nog een ver betering brengend, moet worden aangegrepen. Hij is dus voor samenvoeging, in de eerste plaats als inge zetene van Zijpe ,doch ook als Nederlander. De heer Kager is toch niet in alle opzichten be vredigd en zegt den persoon van den Voorzitter ge heel buiten het spel te houden. Met 8 tegen 3 stemmen verklaart de Nevenraad zich met het door B. en W. samengestelde rapport te kunnen vereenigen, tegen stemden de 3 katholieke leden de heeren Kramer, Kager en Komen. De Voorzitter dankt voor de wijze, waarop de be sprekingen zijn gevoerd en hoopt dat de genomen be slissing zal zijn in 't belang van een vereenigde ge meente. De opstandige beweging in Honduras. San Salvador (Honduras) Volgens mede- deelingen van emigrantenkringen alhier, zouden de opstandelingen in Honduras successen ge boekt hebben, Zij zouden op vijf plaatsen uit Nicaragua, Honduras zijn binnengedrongen, Volgens de uit eenzettingen der emigranten zijn de emigranten vrij ver bet land binnengedrongen. Zij zouden de plaatsjes Paraiso en San Marcos de Colon hebben bezet. Het honderd man sterke garnizoen van laatstgenoemde plaats zou zich bij de rebellen hebben aangesloten. In bet departement Olango schijnt een groep opstandelingen onder generaal Juan Paguagus een guerilla te voeren tegen de regeering. Voorts zou in Zuid-Honduras nog generaal Napolion Aguilar aanhangers concentreeren. Tenslotte zou ook in het departement Co- mayagua een revolutionnaire groep gevormd worden. Volksfront verre in de meerder heid. Madrid 27 April (A.N.P.) De „compromisa- rias", de vertrouwenslieden, die tezamen met de afgevaardigden den president moeten kiezen, zijn thans allen gekozen. Tweehonderd drie en zestig ervan behooren tot bet Volksfront en 54 tot de andere partijen. GEVAARLIJK AUTO-RIJDEN Be vrouw aan het stuur. Zondagmiddag werd de aandacht van de poli tie gevestigd op het feit, dat een vrouw aan bet stuur van hare auto gezeten, op gevaarlijke wij ze manoeuvreerde in de Adrianalaan te Schie- broek. De politie gebood de bestuurster baar wagen tot stilstand te brengen en spoedig bleek dat de vrouw verkeerde onder den invloed van sterken drank. Uit de papieren bleek, dat zij mevr. J. K. uit Den Haag was. Door de goede zorgen van de politie is de auto naar het politiebureau gebracht De bestuurster kreeg tijdens den rit een plaatsje op de achterbank. Vanochtend is de vrouw, na proces-verbaal weer op vrije voeten gesteld. MISLUKTE ONTSNAPPING VAN AMERI- KAANSCH „DUIVELS-EILAND San Francisco Een gevangene, die poogde te ontsnappen van het Alcatraz-eiland, bekend onder den naam van bet Amerikaansche Dui velseiland, heeft deze poging (welke de eerste van dien aard is sedert het eiland die bestem ming gekregen beeft) met den dood moeten be- koopen. Getroffen in schouder en dij door den waren kogelregen, dien de bewakers hem achter na zonden, stortte bij van een rots van zestig voet hoogte omlaag en brak den nek. GROOTE LANDBOUWTENTOONSTELLING IN 1937 IN RUSLAND. Moskou De raad van volkscommissarissen beeft bet plan tot het organisceren van een groote landbouwtentoonstelling goedgekeurd. De expositie zal op 6 Juli 1937 worden geopend Er zullen paviljoens worden gebouwd, welker gezamenlijke inhoud 340.000 kubieke meter zal bedragen. HET KAMERLID FEBER AFGETREDEN. 's Gravenhage. Naar wij vernemen, is ir. L. J. M. Feber met ingang van gister afgetreden als lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Opvolger is de heer Mr. C. P. M. Romme, reeds eerder Kamerlid en thans lid van den gemeenteraad van Amsterdam. Fietsende knaap, die een vrachtauto vast hield, onder de wielen geraakt en dood opgenomen. Finsterwolde. Gistermiddag heeft te Fin sterwolde een droevig ongeluk plaats gevon den. De 12-jarige R. Hollander pakte, terwijl hij op zijn fiets reed, een hem inhalenden vrachtauto vast. Bij de boerderij van den. heer Waalkens moest de vrachtauto twee al daar stilstaande auto's passeeren. Blijkbaar heeft de jongen dit te laat bemerkt, want hij raakte een der stilstaande auto's en kwam vervolgens onder pen der achterwielen van de vrachtauto terecht welke hem over het hoofd ging. De jongen was op slag dood. Den chauffeur van de auto treft geen schuld. Inbraak in een Zuivelfabriek te St. Michielsgestel. Een bedrag van 2000 gulden buitgemaakt, 's-Hertogenbosch, 27 April. Toen dc directeur van de Zuivelfabriek te St. Michielsgestel Zondag middag de rende deed in de fabriek, kwam hij tot de ontdekking, dat de brandkast in het kantoor ge forceerd was. Hij waarschuwde de politie. Bij on derzoek bleek, dat de daders vermoedelijk in den nacht van Zaterdag op Zondag zich door een ach terdeur toegang tot de fabriek hebben verschaft en door het inslaan van een ruit het kantoor zijn bin nengekomen. Er wordt een bedrag van f2000 ver mist. Van de daders heeft men tot nog toe geen spoor kunnen vinden. MEISJE DOOR AUTO OVERREDEN. Zondagmiddag is de 13-jarige Annie Zwanenburg uit Katwijk aan Zee, toen zij op den Rijnsburgerweg te Leiden even van een vluchtheuvel van de elec- trische tram afstapte, door een personenauto, be stuurd door den 63-jarigen J. C. van D. uit Stomp- wijk overreden. Een van de wielen ging haar over de borstkas. Met zware inwendige kneuzingen werd zij opgenomen en is tijdens het transport naar het Academisch Ziekenhuis overleden. Volgens ooggetuigen treft den bestuurder geen schuld. MIJNINSTORTING IN JAPAN. Tokio. Bij een instorting in de Hokkaido- kolenmijn zijn zeven personen bedolven en een ar beider ernstig gewond. In de mijn bevonden zich in het geheel 15 personen. DE „KATWIJK 108" VLOT GESLEEPT. De Nederlandsche motorlogger „Katwijk 108", wel ke Zondag tijdens dikken mist ter hoogte van Wijk aan Zee is gestrand, is gistermorgen tijdens hoog water vlot gesleept door de Nederlandsche sleep- booten .Hector" en „Nestor" van bureau Wijsmuller te IJmuiden. De logger is gistermorgen om half tien behouden in de visschershaven te IJmuiden aange komen. WOENSDAG 29 APRIL. HILVERSUM (1875 M.) N CR V-ui tzen d ing. S.00 Schriftlezing; 8.15—9.30 Grampl; 10.30 Morgendienst; 11.00—12.00 en 12.15 Ensemble v. d. Horst en Grampl; 2.00 Orgelspel; 3.00 Chr. lectuur; 3.30—3.45 Grampl; 4.00 Trioconcert: 5.00 Kinderuur; 6.00 Landbouwhalfuur; 6.30 Onbekend; 7.00 Berichten; 7.15 Reportage; 7.30 Lezing; 8.00 Be richten; 8.15 Samenkomst v. d. Fed. Chr. Corp. in Nederland tot bevordering van de toenadering tus schen Jood en Christen; 9.30 Grampl; 10.00 Berich ten; 10.05 Kwartetconcert; 10.45—11.30 Grampl. HILVERSUM (301 M.) 8.00 VARA, 12.00 AVRO, 4.00 VARA, 8.00 VPRO, 11.00 VARA. 8.00 Grampl; 9.30 Kookpraatje; 10.00 Mor genwijding; 1.15 Orvitropia, Voordracht en lezing; 12.00 Grampl; 12.40 Orgelspel 1.00 Omroeporkest; 2.00 Continental Five; 2.45 Grampl3.00 Voor de kinde ren; 4.00 Kinderuurtje; 5.30 De Flierefluiters en zang 6.30 R.V.U.: Medische causerie; 8.05 Cursus; 8.30 Vi ool en piano; 9.00 Lezing; 9.30 Viool en piano; 10.00 Voordracht; 10.45 Berichten; 11.00—12.00 Grampl. DROITWICH (1500 M.) 10.20—10.50 Grampl; 11.05 Orgelspel; 11.35 BBC-Em- pire-orkest en solist; 12.35—1.20 Grampl; 2.10 Piano recital; 2.35 Sted. Orkest Bournemouth en solist; 4.05 Het McArthur-kwintet; 4.35 Dansmuziek; 5.20 Be richten; 5.50 Koorconcert; 6.10 Lezingen; 6.50 Dans muziek; 7.35 BBC-orkest en solist; 8.35 Lezing; 8.50 Berichten; 9.20 Voordracht; 9.40 BBC-Theaterorkest en sopraan; 10.35 Dansmuziek; 10.50—11.20 Grampl. RADIO-PARIS (1648 M.) 6.20 en 7.35 Grampl; 10.20 Concert; 3.20 Grampl; 4.50 Orkestconcert; 7.20 Zang; 8.05 Radiotooneel; 10.05 Populaire en dansmuziek. c*n KEULEN (456 M.) o.oO 7.20 Concert; 11.20 Verzoekprogramma; 12.35 Concert: 1.35 Ge var. concert; 3.50 Westduitsch kamer orkest; 5.20 Populair concert; 6.20 Grampl; 7.35 Ra diotooneel; 8.05 Het Omroeporkest en solisten; 9.50 —11.20 Populaire en dansmuziek. xr e\/\ rvBRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.j 11.20 Zigeunermuziek; 12.3(1-1.20 Ornroep- So^C^-' en Grampl; 5.50 Kamermuziek; Lr? Zigeunermuziek; 8.20 Concert en grampl; 9.50— 10.20 Grampl; 484 M.: 11.20 Omroeporkest; 12.30 Klem-orkest; 4.25 Dansmuziek; 5.35 Grampl; 5.50 oermuziek; Hoorspel met muziek; 9.30— 10.20 Dansmuziek. V DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) <.o0 Viool en piano; 8.05 Radiotooneel; 8.35 Blaas- 2S 9.20 Berichten; 9.40 Politiek overzicht; 10.05 Weekbericht; 10.2011.20 Dausmuzieik.

Schager Courant | 1936 | | pagina 2