Sport van de Hemelvaartsdag. B.K.C.-Neerlandii. 8=2. K.N.V.B. Sportberichten uit Dee Helder. Zaterdag 23 Mei 1S36. SCHAGER COURANT. Zesde Blad. No. 9982 N.H.V.B.-uitslagen Enschedé faalt niet. Racing klopt Kinheim, Overzicht van 21 MeL Landskampioenschap. Be Quick heeft het in Enschede wel best gedaan, gaf de Sportclub de handen vol, maar moest toch zwichten met de eervolle cijfers 3—2; een prestatie om de pet voor af te nemen, zoo vlak na een even «waren match tegen Feijenoord. Intusschen is de gtandi Enschede '4! 4 0 0 14—7 8 Feijenoord 3 2 0 1 9-5 4 'Ajax 4 2 0 2 7—8 4 N.A.& 4 1 0 3 5-8 2 Be .Quick 5 1 0 4 10—17 2 Promotie afd. IV. N.O.A.D. heeft zich tegen T.S.C. hersteld en dus 'de stroohalm benut (41). Willem U's kansen wer den ook weer beter, nu ze Palemig in Tilburg met 2—0 klopte. De stand is: N.O.AJX 3 1 1 f 7-6 3 Palemig 3 1 1 1 6-6 3 Willem II 3 1 1 1 5-5 3 [T.S.C. 3 1 1 1 6—7 3 K.N.V.B/ERS IN NOORD-HOLLAND. Promotie derde klasse. H.R.C. heeft de stand weer zoo gemaakt dat er van voordeel voor geen der drie partijen sprake is. H.R.C. klopte Kinheim nl. met 10. Cijfers die wel klein zijn, maar dan ook geen juiste indruk kunnen geven van de krachtsverhouding. Racing was over het geheel sterker. Kinheim viel zeer tegen. Slechts het vrij zwakke schieten der Helderschen is er oor zaak van, dat de stand tot 1—0 beperkt bleef. Kinheim H.R.C D.W.V, 2 10 2 11 0 2 10 1 4-2 1 1—2 1 24 21 Mei. Promotie 1D: ZeemachtSucces 2, 42. Gouden Kruis, Den Helder: H.R.C. 4—Helder 3, 3—0, OVERZICHT. In haar pogingen om uit de twee resteerende wed strijden de henoodigde 4 punten te verwerven, om het tenminste nog tot een extra-beslissingscompeti tie te brengen, is Succes 2 al vroegtijdig gefaald. Hoewel S. heftig tegenstand bodd, en de stand kort .voor het einde nog niet geheel vaststond, won Zee macht bij het scheiden van de markt met 42. Het geen Succes automatisch terugdringt in een positie ;van waaruit geen herstel mogelijk is. Zeemacht en D.O.S.K.O., die „het vuiltje" aldus aardig voor zich zag opknappen, promoveeren naar de eerste klasse. Voor Zeemacht is deze promotie een herintrede in een oude omgeving, die men indertijd vrijwillig, doch door spelersgebrek gedwongen, verlaten moest. D.O.S.K.O., de oude bekende, zwartnemdenploeg van het kleine, maar om meer dan een reden be kende dorp Oudesluis, beleeft de sensatie van naar de eerste klasse over te gaan. Van harte jongelui. En oudelui, die D.O.S.K.O. altijd door in stand hebben weten te houden. Deze promotie is niet al leen een feest voor de huidige spelers, het is ook een vreugdevolle gebeurtenis voor de oudere garde. En laten we het gerust maar weer eens neerschrij ven: ook nu denken we in de eerste plaats aan Ja- cob Stammes. Intusschen is op eigenaardige wij'ze onze voor spelling bewaarheid, die we verleden herfst eens hebben geuit. We maakten toen de toespeling dat D.O.S.K.O., dat in Nov. 1936 15 jaar bestaat, moest zien, dat feest als eerste klasser te vieren De stand der promotiecompetitie is: Zeemacht D.O.S.K.O, Succes 2 4 3 0 1 13-11 6 3 2 0 1 10—4 4 3 0 0 3 &-13 0 De wedstrijd Succes 2—D.O.S.K.O. is van geen be lang meer. Gouden Kruis. Voor de tweede ronde van District Den Helder won Helder 3 met overtuigende cijfers van H.R.C. 4 (6-1). Helder 3 zit nu in de derde ronde en ontmoet, daar de winnaar van Petten—Wieringerwaard. - NIEUWE NIEDORP. NIEUWE NIEDORP II—FLEVO I, 2—1. Onder groote spanning zegeviert Nieuwe Niedorp IL Tot het laatste oogenblik toe is deze belangrijke promotiewedstrijd geweldig spannend geweest, en heeft de overwinning der N. N.'ers zelfs in de laat ste minuut nog in groot gevaar verkeerd. Het geluk was de geelzwarten echter gunstig en ging de bal eenige centimeters naast de goal. Het was Flevo's laatste kans geweest, want vlak hierop fluit de scheidsrechter einde en had N. Niedorp 2 een zwaar bevochten, doch wel verdiende overwinning behaald. Na de goede zege op Sijbekarspel behaald, staan de promotiekansen der Niedorpers er zeer gunstig voor. Zondag komt Sijbekarspel op-bezoek, dat zal er weer om gaan! Flevo wint de toss en kiest het windvoordeel (waar bleven de bloe men bij Flevo's kampioenschap?) Reeds spoedig is te zien dat het Flevo-team goed in elkaar zit, een goede achterhoede met de linksback als uitblinker, een hard werkende middenlinie, waarvan de spil Hooiveld het beste werk deed. In de aanval was Ve- nema ook weer van de partij, ongetwijfeld is hij een zéér gevaarlijk speler, handig weet hij den bal vrij te spelen, met het schieten was hij evenwel niet bijzon der op dreef. Nu heeft Sterk het hem dan ook bui tengewoon lastig gemaakt en hem voor de rust geen moment vrij gelaten. De l.-buiten was ook 'n ANNA PAULOWNA, De Amsterdamsche derde klasser Neerlandia was Donderdagmiddag de gast van B.K.C. 1. Andermaal heeft de thuisclub gedemonstreerd dat ze op het oogenblik uitstekend in vorm is. Vooral de voorhoede doet het nu weer goed. Zondag j.1. tegen H.R.C. werden in vlot tempo 5 goals gemaakt, nu zelfs 8. Terwijl Jan van Wees en T. Post verhinderd waren. De kleine Webeling bezette de linksbinnenplaats, omdat J. de Schipper naar de middenvoorplaats ge schoven was. En de „verloren zoon", Klaas Steen- voorde nam, teruggekeerd in clubverband, de rechts binnenplaats van Jaap van Wees in. Jaap van Wees is linksbuiten en Anton Blok rechtsbuiten. Deze voorhoede was wel zeer productief. Naast eigen verdienste geldt hier echter ook in hooge mate de steun die van de middenlinie ontvangen wordt. Daarin neemt M. van Teulingen Jz. de spilplaats in. En nu moge er het noodige aan te merken zijn op zijn spel, dit neemt niet weg dat hij een rol van groot belang speelt. Met een taaiheid en een uithou dingsvermogen als geen ander sjouwt hij mee: hij vpngt afgeslagen aanvallen op, zoodat zijn voorhoe de, die nog ter plaatse is, 't meteen nog eens kan probeeren; hij is moeilijk voorbij te komen en hij redt ook nog moeilijke situaties voor eigen doel. En als hij iets zuiverder kon schieten en koppen, had hij Donderdagmiddag zeker drie goals gemaakt. Nu bleef het bij één, terwijl resp. een kopbal en een schot rakelings over de lat scheerden. Neen, Maarten is zoo'n gekke spil nog niet voor B.K.C. Als u hem morgen tegen Succes maar niet te veel met Rijkêrs die een klasse apart is ver gelijkt, zal dat misschien opnieuw blijken. Van de achterhoede was keeper Prins verhinderd. C. de Schipper verving hem niet kwaad, maar het eerste Neerl.-doelpunt was toch geheel zijn fout. Tauber en „groote" Maarten backten weer als van ouds. Van der Goes stond weer linkshalf en het moet gezegd worden, dat hij nu al beter was dan Zondag, toen hij op die plaats voor het eerst uitkwam. Jan Steenvoorde, de rechtshalf, heeft iets in zijn spel, dat wij er zoo graag uit zagen verdwijnen. Het is dat peuterige af en toe; dan prutst hij soms zoo maar in zijn eentje een paar meter door totdat hij door een royaal aanstormende tegenstander meteen van de bal wordt gezet. Ruimte Jan, laat de bal het werk doen, opschieten is de boodschap. De linkervleugel van B.K.C. was beter dan voor eenigen tijd. Van Wees schijnt erg beinvloed te wor den door zijn binnenspeler. Met Webeling samen ging het goed en menige gevaarlijke voorzet kwam uit die hoek te voorschijn. Webeling heeft als invaller niet slecht voldaan, doch zijn gestalte zit hem wel zeer tegen. Als hij eens wat gewend was in het eerste zou het misschien beter gaan. Jan v. Wees is ook klein, maar die gaat voor geen vent van 2 meter uit den weg. Lange Jan de Schipper heeft het er goed afge bracht. We hebben nu eenmaal een zwak voor hem. Hij heeft er kijk op, er is geen ander in B.K.C., die goed midvoor kan spelen. Hij heeft een zuiver en hard schot en niemand kan zoo afgemeten koppen als hij. Donderdagmiddag maakte hij bijv. weer zoo'n juweel van een goal uit een corner: een hooge sprong, een felle ruk van de nekspieren en., rang... daar vloog de bal onhoudbaar in het net. Zeker, de Schipper heeft ook zijn nadeelen: zijn lichaam kan hij niet altijd meekrijgen. Jan wil wel, hij is altijd vol vuur, maar hij kan niet vlugger. Supporters, be denkt dit eens voor U hem iets toeroept, dat hem onaangenaam kan treffen. K. Steenvoorde toonde als rechtsbinnen dat hij toch een doorgewinterde half is, want zijn positie- kiezen verraardde het duidelijk. Niettemin zat hij zoo vaak bij zijn mede-voorhoedespelers, dat de pro ductiviteit niet geschaad is. Anton Blok begint langzamerhand de beste speler te worden van de voorhoede. Soepelheid, snelheid en handigheid zijn in hem vereenigd. Zijn voorzetten en corners waren steeds een direct gevaar. Gaat zoo door, Anton! We hebben ondertusschen eens lekker geboomd over de huidige ploeg van B.K.C. 't Kan geen kwaad eens troepenschouw te houden, vooral niet, nu de elftalcommissie toch zoekt naar het elftal waarmee men 't met September weer gaat probeeren. De wedstrijd tegen Neerlandia, waarover we nu toch niet te veel meer mogen schrijven, stond in het teeken van den wind en de verwachtingen waren werkelijk niet hoog gespannen. B.K.C. kreeg het windvoordeel het eerst. En wat men niet had dur ven hopen, B.K.C. buitte dat zoo goed uit, dat ze met rust een 50 voorsprong had. Nu geen ver vooruitwaaiende ballen die het voorhoedespel ver lammen. B.K.C. beheerschte het leder nu en terwijl Blok en Van Wees het talooze keeren meesterlijk voor doel brachten, moest de dappere N.-keeper 5 maal zwichten. In de tweede helft was er van een B.K.C.overwicht geen sprake meer. Maar en dat zegt nog meer ook geen N.-overwicht viel te bespeuren, al hadden Tauber c.s. uit den aard der zaak veel meer moeite om den bal weg te krijgen dan hun overburen. In de tweede helft maakte B.K.C. nog 3 punten, Neerl. twee. waarvan C. de Schipper hun de eerste cadeau gaf. Alzoo geen slecht resultaat van B.K.C.: 8—2 tegen een flinke derde klasser, zij het dan ook dat die ploeg iets onder vorm gespeeld mag hebben en ook niet erg gelukkig was. De B.K.C.-overwinning is echter zoo onbetwistbaar van gehalte geweest, dat het beste verwacht mag worden voor de naaste toekomst. De naaste toe- aomst is: B.K.C. 1Succes 1, Zondagmiddag a.s. voor de Rauchbeker. Denkt er om dat B.K.C. die wedstrijd graag zou winnen! goed speler, de andere voorspelers waren van min der gehalte en konden niet tegen de Niedorper de fensie op. Hier waren Deugd en Klaver weer in goe de vorm, goed bijgestaan door een halflinie, die door het niet. uitkomen van Barsingerhorn danig gehandi capt was. Leegwater moge een uitstekende speler zijn, technisch één der allerbesten, hij heeft niet die strijdlust, welke bijv. een Barsingerhorn tot zoo'n goede kracht maakt. N. Niedorp had ook invallers voor keeper Blokker en Peereboom Az., voor Blokker was opgesteld Floor cn daar Blokker niet meer be schikbaar is voorloopig, is Floor nu meteen de vaste keeper van N. N. II, of er moet een betere komen. Het was wel jammer, dat Peereboom niet kon uit komen (hij deed zijn plicht %ls dienaar van Apollo). De voorhoede was nu geducht door elkaar geschud, zoo stond Kistemaker midvoor, daar deze speler een uitgesproken rechtsbuiten is, verwonderde het niet dat de linkerwenk veel meer werk kreeg dan de rechter dito; geen wonder dat de rechtervleugel er niet veel van terecht bracht. Flevo neemt de leiding als de Niedoi-per doelwachter Floor een bal, welke hij aanvankelijk keurig had gestopt, een moment los laat en de witzwarten deze kans goed benutten door den bal onhoudbaar in het net te knallen 10. Lang heeft Flevo van deze voorsprong geen plezier gehad als even later Sterk op 20 a 25 Mtr. afstand van doel een vrijen trap krijgt te nemen, doet hij dat zoo goed, dat de bal gedragen door de wind over den doelman heen hoog in de touwen verdwijnt 11. Zoo had N. N. dus op onverwachte wijze gelijk ge maakt, het was alsof dit doelpunt de Niedorpers aanspoorde tot grooter inspanning. Flevo wordt op eigen helft terug gedrongen, de Meerbewoners mo gen van geluk spreken dat N.-N. II reeds toen niet leiding nam. Gedoelpunt wordt er voor de rust niet meer. Nu de Niedorpers na de rust de wind in den rug hebben, zijn zij behoudens het laatste kwartier, vrijwel steeds in den aanval geweest. Dat er niet meer dan één keer werd gescoord, pleit dan ook meer voor de kracht der Flevoverdediging dan voor de N.N. aanval. Een fout der Fl-doelman was dat hij den bal als hij hem had gevangen, altijd even losliet. Het zou uit een dergelijke fout zijn, waarop N. Niedorp de leiding zou nemen om deze niet weer af te staan. Als hij weer eens een bal heeft gestopt, is het de snel doorgeloopen Ruig, welke den bal, als hij hem weer een oogenblik loslaat, op keurige wijze over den doelman heen in het doel plaatst. Een goed doelpunt, 21 voor N.N. Ondanks het zich voordoen van goede kansen, slaagt N.N. er niet meer in te doelpunten. Flevo zet tegen het einde een geweldig offensief in, hard wordt er gepeesd voor de gelijkmaker. Floor heeft er goed het oog op en laat zich niet passeeren, de befaamde verdediging staat eveneens pal. Even voor tijd bele ven we dan met angst, en vreeze de sensatie van het bijna gelijkmaken door Flevo als Floor den bal wat slordig behandelt, het komt zooals reeds boven vermeld, goed af (althans voor N. N. 2). Als scheids rechter Goudswaard inrukken blaast, heeft N. N. 2 dan eindelijk over Flevo gezegevierd; tevens een nuttige overWinning behalend. Opvallend goed was de samenwei-king tusschen de onpartijdige grensrechters en de scheidsrechter, dat maak je wel anders -mee. De adspiranten konden het door het groote aantal invallers zooals was te verwachten, niet bolwerken in den uitwedstrijd tegen D.T.S. a. Met de flinke cij fers 63 bleven de D.T.S.'crs in de meerderheid. HET DOELPUNT BIJ N. NIEDORP 3—SPARTA 3. Hebt U in ons Maandagnumcr gelezen, hoe scheids rechter Nap zich bij een corner die Sparta te negen kreeg, bij de doelpaal opstelde, den bal per ongeluk tegen zich aan kreeg, zoodat deze in een doelpunt werd omgezet? Welnu, de heer Nap heeft dat doelpunt niet toege kend, waarover men aan Sparta-zijde nogal ontstemd was. Volgens de reglementen is de scheidsrechter even als een losloopend hondje, een molshoop of bijvoor beeld een oude voetbalschoen, een „dood voorwerp", aan de aanraking waarvan door den bal geen' rechtsgevolgen kunnen worden vastgeknoopt. Het. is dus reglementair precies gelijk of de bal via het zitvlak van den scheidsrechter of door een plotselinge rukwind in het doel verdwijnt. Tntusschen is deze reglementeering o.i. onrechtvaar dig in zijn onvoorwaardelijke toepassing op alle ge vallen die zich voordoen. De scheidsrechter nam o.i. een rechtvaardige be slissing door den N. N. keeper gewoon uit te laten trappen. Dat had hij misschien niet mogen doen; want de bond heeft hem opgedragen het reglement toe te passen en niets anders dan dat. Mocht hem evenwel maar eenigermate het toetsingsrecht zijn veroorloofd, dan beging de heer Nap absoluut geen fout, maar deed wat ieder weldenkend mensch zou doen. RACING BEHAALT EEN VERDIENDE 1—0 OVER WINNING. TELEURSTELLEND SPEL VAN KINHEIM. EEN BUITEN GEWOON SPANNENDEN WEDSTRIJD. Donderdag heeft H.R.C. onder groote belangstelling de drie promotie-degredatiecandidaten op gelijken voet gebracht. H.R.C. telde twee invallers Van Til was vervan gen door Siersma en Dissel door Reinders terwijl Gast gepasseerd was en vervangen door Leyv>. Siers ma en Reinders kunnen op een goeden wedstrijd te rugzien, vooal eerstgenoemde, maar Leyvy heeft, ab soluut niet voldaan. Het heele elftal heeft., vooral in de tweede helft voor de overwinning gestreden. Ze hebben die dan ook op verdiende wijze behaald. Be halve de eerste twintig minuten van de tweede helft, is Racing voortdurend sterker geweest. Kinheim heeft ons dan ook danig teleurgesteld; vooral tegen de roode achterhoede hadden ze weinig of niets in te brengen en van samenspel konden we niet veel bespeuren, ook al omdat de voorhoede te weinig steun kreeg van de middenlinie. In de eerste helft ontbrak bij H.R.C. de finishing touch, want met de rust had H.R.C. toch zeker met 30 voor moeten staan. Door de wind is van mooi spel niet vaak sprake geweest, hoewel 't later, toen men den bal laag hield, beter ging. De wedstrijd. Kinheim wint de toss en verkiest' eerst tegen de sterke wind in te spelen. De eerste aanval is voor H.R.C. We meenen al hands in 't strafschopgebied te constateeren, maar scheidsrechter Schlüter, die uitstekend leidde, laat doorspelen. Een hard schot van Post wordt door de Kinheim-keeper weggeslagen. Een vrije schop op 't K.-doel blijft zonder resultaat. In 't begin blijft de bal steeds aan de windzijde, waar hij nogal eens uit gaat.. Het spel is vijf minuten oud, als er bij een K.-aanval een gevaarlijke situatie voor het H.R.C.- doel ontstaat. Schote krijgt n.1. den bal. Hij speelt terug op den keeper, maar rekent niet op den wind. Hierdoor belandt de bal bij den K.-rechtsbinnen, maar deze schiet hard naast, waardoor deze fout nog goed afliep. Weer volgt een mooie aanval van Kin heim, maar deze wordt tot corner gewerkt. Deze le vert niets op. Als K. even later weer terugkomt is De hordenloop er gaat naar VOETBALPROGRAMMA VOOR ZONDAG. We volstaan ditmaal met korte vermelding van het; te spelen programma. Voor het kampioenschap van Nederland zal de zeer belangrijke match FeijenoordEnschede gespeeld worden. Van de uitslag is niets te zeggen. Feijenoord zal alleen kunnen winnen als de aanval niet zoo'n volslagen gebrek aan schot demonstreert. In Amsterdam wordt gelijktijdig Ajax—N.A.C. ge speeld. Dit wordt wellicht een bevestiging van de 2—1 Ajax-zege in Breda. Voor de promotie tweede klasse in afd. I ontvangt Hermes Velox. Indien de thuisclub de verwachte overwinning behaalt behoeven de eerste klassers maar tegen D.O.S. gelijk te spelen om hun titel te behouden. In afd. II krijgen we H.V.V.C.V.V. H.V.V. kan het gelijk spel van C.V.V. tegen H.F.C. nu uitbuiten. het Van Es, die op fraaie wijze dezen aanval onder schept. H.R.C. in de meerderheid. Een gevaarlijke H.R.C.-aanval wordt door de K- keeper tot corner geslagen. Deze wordt goed geno men, maar de voorhoede is niet tijdig genoeg ter plaatse. H.R.C. laat af en toe goed spel zien en blijft in de meerderheid. Ze weet die nog niet in doel punten om te zetten. De K.achterhoede haalt ge vaarlijke experimenten uit: ze speelt erg veel terug op den keeper, wat met dezen wind nogal gevaarlijk is. Herhaaldelijk komt H.R.C. terug. Een hard schot van Striet, net onder de lat wordt door den K-kee per op fraaie wijze tot corner gestompt. De corner belandt achter doel. Vrije schop op K.-doel wordt ook niet benut. Even wordt 't H.R.C.-overwicht onder- brokèn, door een goede aanval van Kinheim, maar door tijdig uitloopen van Van Es is dit gevaar al spoedig gekeerd. H.R.C. neemt de leiding. De nu volgende H.R.C.-aanval wordt besloten door een hard en zuiver schot van Sanders, dat tot cor ner verwerkt, wordt. De corner wordt best dobr San ders genomen en in de 23ste minuut kogelt Zymni den bal onhoudbaar in het K.-net, 10. Deze voor sprong is meer dan verdiend. Kinheim zet nu de buitenspelval open en met succes, want keer op keer loopen de roodjes erin. Dan wordt een gevaar lijke K.-aanval met eenig geluk onderschept en om gezet in een Racing-aanval. Weer tot corner gewerkt. Reinders neemt hem, maar krijgt den bal weer te rug. Nu lost hij een hard schot, maar de K.-keeper stopt schitterend. Na ongeveer 35 minuten komt Kinheim los en geeft een keurig spel ten beste. Goed positiekiezen en goed plaatsen. De bal doet het werk. Dit doet ons het ergste vreezen voor H.R.C. in de 2e helft. Hoe geheel anders zou 't evenwel loopen. In de eerste minuut krijgt K. op ongeveer 20 M. een vrijen schop te ne men, maar de bal gaat net over. Nogmaals wordt de bal door een K-speler overgekopt. Maar dan neemt H.R.C. 't spel weer in handen. Kuiper lost een hard schot. De K.-keeper laat den bal uit z'n handen val len en Sanders is er als de kippen bij, maar hij schiet hard naast, terwijl de keeper op de grond ligt. Dat was een kans om de voorsprong te vergrooten. Reinders lost ook nog eens een schot, maar de kee per stopt weer goed. ïn de laatste minuut volgt nog een corner op het K.-doel. Hij wordt goed genomen, maar de geel-zwarte de fensie werkt de bal weg Dan fluit de scheidsrechter voor rusten. De strijd is tot nu toe meer spannend: dan fraai geweest, ook al als gevolg van dien ster ken wind. Met vrees in het hart ziet een ieder dan: de tweede helft tegemoet, maar, zoo spreekt men.1 zich moed in, de Heldersche clubs spelen tegen wind! altijd beter. De tweede helft zou dit bevestigen. De tweede helft. De eerste aanval is voor Kinheim. Een vrije schop op de cornerlijn heeft geen resultaat. Na 5 minuten volgt de eerste corner op het H.R.C.doel, maar hij wordt slecht genomen. Het samenspel bij K. laat nog al iets te wenschen over. Dan wordt Kinheim teruggedrongen. Een aanval van H.R.C. volgt. De K back speelt te zacht terug, waardoor de keeper moet uitloopen en met const ende vlieghwerek wordt de bal eindelijk verder gedirigeerd. De bordjes verhangen. Zooals H.R.C. voor rust, komt Kinheim in de meer derheid. Een gevaarlijke K.aanval, een scrimage voor 't Racing-doel, waarin Van E. vergeefs te zoe ken is, maar de scheidsrechter fluit om onbegrijpe lijke redenen. Toch steunt de K.-middenlinie de voorhoede niet genoeg, hetgeen met 't windvoordeel toch geen bezwaar oplevert. Dit is wel dè groote fout bij Kinheim geweest. Toch doet de voorhoede nu aardig werk en de roode achterhoede moet alle zeilen bijzetten, wat ze best gelukt. Na 15 minuten volgt de 2e corner op het H.R.C.-doel. maar weer wordt hij slecht genomen. Vijf minuten later volgt een botsing tusschen Siersma, die uitstekend speelt, en een der K-aanvallers. Beiden blijven liggen en 't spel wordt even onderbroken. Beide spelers blijven

Schager Courant | 1936 | | pagina 21