Plaatselijk Nieuws. Schager Opera-Vereeniging Uit onze omgeving. Oprichting Schager Opera-vereeniging* WERKEND LID Predikbeurten. BERGEN DE BOERENLEENBANK OVER 1935. De Coöperatieve Leenbank alhier hield Dinsdag avond haar jaarlijksche algemeene vergadering in liet gebouw „St. Jan". Nadat de. vergadering op de gebruikelijke wijze door den Directeur der Bank, de heer H. Kager, ge opend was, werden de notulen goedgekeurd. Aangenomen werd een voorstel van het bestuur om de koersverschillen direct af te schrijven, zoodat de reserve wordt f 4451.41 plus de bedrijfswinst 1935 f 1549.66, min koersverlies effecten f 3184.22, blijft f 2S16.85. Spaarkas. Aan rente werd bijgeschreven en uitbetaald f 6363.80. Saldo's der spaargelden op 1 Januari 1935 f 215549.67, ingelegd in 1935 f 116050.95. Bijgeschreven rente f 6305.94. Terugbetaald f 117854.10. Saldo's der spaargelden op December 1935 f 220052.46. Met bijna algemeene stemmen werden herbenoemd tot lid van het bestuur de heer H. Kager en tot lid van den Raad van Toezicht de heer N. Smit, die beiden hun herbenoeming onder dankzegging aan vaardden. Tot leden der financieele commissie voor 1936 werden bij acclamatie benoemd de heeren J. de Waard, W. Busker en C. L. Berkhout. Bij de rondvraag werd de vraag gesteld hoe lang men aansprakelijk blijft bij bedanken als lid. Het antwoord hierop luidde dat opzegging moet geschie den tenminste drie maanden vóór afloop van het kalenderjaar, terwijl de aansprakelijkheid eindigt een jaar na beëindiging van het lidmaatschap. Hierna volgde sluiting. NIEUWE N I E D O RP Zwem club „De Rijd." Naar wij vernemen zal eerste Pinksterdag de zweuiclub weer voor leden en zwemliefhebbers wor den opengesteld. De zwemplaats is geheel gemoderniseerd. Vijf nieuwe cabine's werden bijgebouwd, een rietmat van kleerenhaken voorzien is in aansluiting met de kleedkamertjes op de kade geplaatst, zoodat met lieele warme en drukke dagen de kleine jongens zich in de natuur kunnen uitkleeden. Een flink kinderbassin is aangelegd en het be staande bassin is veel vergroot. Aan het begin van de loopplank is een douche geplaatst, zoodat de zwemmers(sters) na het verlaten van De Rijd zich nog eens flink kunnen overspoelen. Allerlei praatjes deden de ronde, alsof het Rijd- water besmet was enz. Gelukkig is dat geen werke lijkheid, en als men ook ziet hoe den geheelen dag wind en zon het water zuivert door beweging en warmte, is het wel te begrijpen dat het heerlijk is te zwemmen in de Niedorper Rijd! 't Is er een bui tengewoon mooi plekje, ook voor toeschouwers, daar te genieten van jonge levensvreugde en natuurschoon Voor de zeer laag gestelde ledencontributie van 25 cent beneden 12 jaar; f 1.25 boven 12 jaar en f 2.— voor een gezinskaart, twijfelen wij ook thans weer niet, of het wordt ook dit seizoen weer een massale opkomst. Optreden van Mr. Watts. Zondag a.s. is onze Pinksterkermis weer daar. De Prins-Maurits heeft wederom iets aparts. Het is de heer Gelder namelijk mogen gelukken een prima <Tansorkest te contracteeren met medewerking van de beroemde. Negerzanger Mr. W. G. Watts. De recensies welke wij over het enorm succes, dat Mr. Watts ten deel is gevallen, hebben kunnen le zen, niet alleen in Amsterdam, maar ook in Londen en Parijs, zijn reeds voldoende, om ook den eersten Pinksterdag in de Prins Maurits groote belangstel ling te verzekeren. Zie verder advertentie in dit blad. W I E RIN GE N De eerste repetitie na het concours te Medemblik werd voor de muziekvereeniging „Harmonie" on verwachts tot een feestavond. Na de pauze werd n.1. door den voorzitter, den heer C. J. Bosker, in een vlotte speech de Directeur op hartelijke wijze be dankt voor zijn uitstekende leiding, immers het prachtige resultaat op het concours bereikt, de Harmonie behaalde een eerste prijs met 173V-2 punt, waarmee ze slechts een y2 punt beneden het hoogst aantal punten bleef, is grootendeels te danken aan zijn energie en volharding. Namiens de vereeniging werd den heer Kreijger een kist sigaren overhandigd, terwijl de voorzitter hem nog een mooi zilveren vulpotlood aanbood. De directeur dankte voor de hem gebrachte hulde en liet zich ook niet onbetuigd, tracteerde alle leden op een Karei I. Voor rekening van den voorzitter mocht ieder nog iets gebruiken, zoodat in een pret tige, kameraadschappelijke stemming het behaalde succes werd gevierd. LANGENDIJK Vergadering L.T.B. Dinsdagavond hield de afd. Langendijk van de L.T.B. een vergadering in hotel De Burg te Noord- scharwoude. Er was een dertigtal leden aanwezig. Voorzitter de heer P. Duijves te Noordscharwoude, opende de vergadering, waarna de secretaris, de heer Jb. Groen Az. de notulen der vorige vergadering voorlas. Deze werden vastgesteld. Allereerst werd behandeld de beschrijvingsbrief voor de algemeene vergadering van den Noorder- marktbond. Hierover zijn vrij veel woorden gewisseld in den goeden zin van het woord. Tenslotte werden lot afgevaardigden gekozen de heeren W. Duijs, C. Bakker en Jb. Weel. Vervolgens was aan de orde de bespreking van een aan te gaan looncontract in de tuinbouwbedrijven. De heer D. Bruin, die de gecombineerde vergadering van werkgevers en werknemersorganisaties heeft bij gewoond, gaf van de besprekingen aldaar een uit eenzetting, waarna de vergadering de voorgestelde regeling besprak. Zooals bekend is, werd door de arbeidersorganisa ties voorgesteld een loon van f 15.per week en voor drie maanden f 16.50 per week. Breedvoerig werd hierover gediscussieerd, waarbij tot uiting kwam, dat men eigenlijk heel moeilijk tot het aangaan van een contract kon overgaan, omdat men feitelijk heele- maal geen loon kon uitkeeren. Men zag echter ook het groote nut in van de afsluiting. Men besloot het voorstel van de werknemers-orga nisaties aan te nemen. Bij de rondvraag werd nog geinformeerd naar de misoogst-steun, doch daarvan is nog niets bekend of er meer zal komen of dat de andere uitkeering al spoedig zal afkomen. Verder werd geprobeerd om tot rattenverdelging over te gaan, terwijl tevens het koolduivenprobleem werd besproken. Men zal zich hierover in verbinding stellen met de andere organisaties. Hierna sluiting. Centr. Genootschap. Het Centraal Genootschap voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies afd Langendijk hield Woensdag middag een alg. vergadering in het lokaal van den heer L. Hop alhier. De opkomst was niet groot. Mevr. EecenSlot, presidente, opende de vergade ring met welkom tot de aanwezige dames en heeren en wees er op, dat dit de dertigste jaarvergadering van de afdeeling is, zoodat men eigenlijk een jubi leum viert. üteUer, 11 "h. Akkertje neemt De secretaresse, Mevr. Paarlberg—Hartland, las vervolgens de notulen, welke werden goedgekeurd, waarna het jaarverslag werd uitgebracht. 28 kin deren zijn naar verschillende inrichtingen uitge zonden geworden, met een totaal van 1095 verpleeg- dagen. De resultaten waren nogal verschillend, de minste groei was 7 ons en de grootste 69 ons. De algemeene gezondheidstoestand is van alle uit gezondenen veel verbeterd. Het ledental van de af deeling is als volgt: (cijfers tusschen haakjes van verleden jaar): Oudkarspel 105 (114), Noordschar woude 106 (113), Zuidscharwoude 42 (45), Broek op Langendijk 43 (47). Het totaal 296 (319). Het financieel verslag van mevr. Paarlberg—Hart land was minder gunstig dan verleden jaar. Het jaar werd begonnen met een voordeelig saldo van f 329.64, terwijl het eindresultaat was een nadeelig saldo van f 22.92. De totale ontvangsten waren f 1097.86, de uitgaven f 161.72. Later was nog een creditnota gekomen tot een bedrag van f 40.74. N.a.v. deze uitkomsten vroeg men zich af, wat er moest gebeuren om weer aan geld te komen. Daarbij werd ook gewezen op de hooge reiskosten, welke worden veroorzaakt doordat Nunspeet,, waar veel kinderen naar toe worden gezonden, zoo veraf ligt Aan verplegingskosten is een bedrag uitgekeerd van f 985.70. Medegedeeld werd, dat bericht is ingekomen, dat een kleedingfonds zal worden gesticht, waaruit ver schillende kosten voor aanschaffing van kleeding kunnen worden bestreden. Met het oog op de financieele toestand werd be sloten een speldjesdag te houden in het najaar. Ook werd de idee geopperd, om in verband met het 30- jarig bestaan eens iets op touw te zetten, bijv. een filmavond. Verder werd aangedrongen op leden werving. Een brief was ingekomen, waarin wérd medege deeld, dat van 10 Mei tot 18 Juni 3 kinderen uit Noordscharwoude naar het Bio-vacantie-oord konden worden gezonden. Deze uitzending is inmiddels ge schied. Nadat nog eenige andere zaken waren be handeld, sloot de presidente de vergadering met een woord van dank voor de gevoerde besprekingen. In plaats van 85 pet. van den minimumprijs, waar op de kweekers meenden te kunnen rekenen, is hun slechts 51 pet. uitgekeerd uit het Bloembollensur- plusfonds oogst 1935. Dat dit voor de betrokkenen een ernstige tegenvaller is, behoeft alzoo geen be toog. v ZUIDSCHARWOUDE. Onze gemeente was gistermiddag enkele uren zon der leidingwater. Er was n.1. een buis van de water leiding gesprongen in het noordelijk deel der ge meente. NOORDSCHARWOUDE. NOORDSCHARWOUDERPOLDER. Woensdagavond vergaderde de Noordscharwouder Polder in hotel Concordia alhier. Voorzitter de heer IJ. Kaan opende de vergadering met welkom tot de aanwezigen, in het bijzonder tót den oud-voorzitter, den heer A. Barten, en den heer J. Keeman, die weer zoo ver hersteld is, dat hij de ingelandenvergadering weer kan bijwonen. De heer F. Moeijes Fz., secretaris, las de notulen van de vorige vergadering voor, welke werden goed gekeurd. en vastgesteld. Voorzitter deelde mede, dat het standaardwerk van den heer D. Kooiman over alle wegen en waterschap pen aan den oud-voorzitter was overhandigd. De heer Barten bracht bestuur en ingelanden dank voor het prachtige cadeau. Voorzitter deelde mede, dat het teren en afschra pen van den vijzel is geschied en de wachtdam is nagezien, zoodat men hoopt, dat een en ander weer in orde is. De heer Moeijes las de rekening 1935 voor, welke sloot in ontvangsten en uitgaven op een totaal be drag van f 2189.99 met een voordeelig saldo van f 207.82. Een bedrag van f 2.76 is nog aan lasten te ontvangen van den polder en van buitendijksche gronden een bedrag van f 48.03. Het restant van de schuld is nog f 1500. Men moest eerst f 500 per jaar aflossen, maar de geld gever heeft toegestaan in 5 jaar af te lossen, dus f 300 per jaar. De heer Wagenaar bracht verslag uit van het na zien der rekening, waarna een paar vragen werden gesteld over het pensioenverhaal. De rekening werd na beantwoording goedgekeurd en vastgesteld. In de commissie voor het nazien der rekening 1936 werden herbenoemd de heeren K. Wagenaar Wz., J. Lindeboom en J. Heeman. Hierna was aan de orde de begrooting 1936. De secr.-penningm. gaf een overzicht van deze be grooting. Het beginsaldo was f 207.82. De begrooting sloot op een totaal bedrag van f 1926.62, met een post voor onvoorzien van f 224.12. De lasten werden voor dit jaar vastgesteld op f 20 per H.A., dit is f 3 minder dan verleden jaar. Verschillende vragen werden nog gesteld, naar aanleiding van een paar posten, waarna ze werd vastgesteld op bovengenoemde cijfers. Het bestuur kreeg machtiging een kasgeldleening aan te gaan van ten hoogste f 200. Bij de rondvraag stelde de heer A. Swager Az. voor, de dammen en bloc aan iemand te geven, het zij tegen eenige vergoeding om ze het gras te laten bijhouden. Het bestuur zal een opderzoek instellen. Daarna volgde sluiting. Uitstapje ouden van dagen. In de Dinsdagavond gehouden vergadering van de commissie voor het organiseeren van een autotocht voor ouden van dagen kon de verblijdende mededee- ling worden gedaan, dat door de ingezetenen weer voldoende op de lijsten is geteekend, om een tocht te kunnen organiseeren. Door 27 auto-houders waren hun wagens ter beschikking gesteld van het comité. Men deelt ons echter mede, dat er nog wel eenige bij kunnen worden geplaatst, Evengoed zullen nog een paar autobussen moeten rijden. De tocht zal dit jaar gaan naar Hilversum, Valkenveen en omstre ken en als datum werd vastgesteld de 10e Juni a.s. Het belooft weer een mooien dag te worden voor de oudjes. Als het. nu maar mooi weer is. HOOGWOUD LANGEREIS, HOOGWOUD. Sedert geruimen tijd ondervinden de radiotoestel- bezitters te Langereis een hinderlijk gekraak in hun toestel, wat elk radiogenot totaal ongenietbaar maakt. Daar de kwaal vrij algemeen is, heeft men geza menlijk een verzoek gericht tot de directie van het P.E.N. om een onderzoek te willen instellen naar de geleidingen van het electrisch net. Ter geruststelling kunnen we alvast melden dat het onderzoek in vollen gang is. S.O.S., Samen Op Stap. Zoo noemden Dinsdag avond de oprichters van de wandelclub in een ver gadering bijeen ten huizp van den heer K. Visser, de officieele naam van dc jonge vereeniging. Met een kort woord opende P. Grootewal de bij eenkomst en schetste de belangstelling, die meer en meer begint te ontstaan voor het wandelen. Het ge volg is dat alle aanwezigen zich opgeven als lid. De heer O. Sieperda doet enkele mededeelingen van een genomen informatie bij een zustervereeni- ging te Hoorn. Besloten wordt mee te doen aan een wandeltocht in clubverband, welke te Medemblik wordt gehouden over een afstand van 20 K.M. Bedoeld wordt elke week eens per avond een trainingstochtje te maken, voorloopig op Vrijdag avond. Het inleggeld wordt bepaald op vijf en twintig cent, en vijf cent per week contributie. Het bestuur bestaat uit de heeren P. Grootewal, voorz. en leider; O. Sieperda, secr.-penn.; Jn. Bakker en T. Edam. Het noodsein S.O.S. wordt tot in alle hoeken verspreid, om nog zoo veel mogelijk leden te werven. Na de glorietijd op muzikaal gebied, zoo ongeveer twintig jaar geleden, geleek het wel of Schagen steeds minder belang stelde in de hoogste kunst: de muziek. Het muzikaal leven in Schagen was in den goeden tijd zoo intens, dat de roem daarvan ging door geheel Nederland. Klein was het aantal inwo ners, maar zeer groot waren de mogelijkheden. De uitvoeringen van de standaard-muziekwerken, koor, solisten, orkest, stonden op hoog peil. Gi'oote kunste naars zijn in Schagen geboren, beroemd over de ge- heele wereld. Was Schagen opeens onmuzikaal? Dat is zeker niet aan te nemen. Het zal allicht meer aan zekere omstandigheden hebben gelegen. Er ontbrak vooral de juiste orde en leiding, en, mis schien, kon het toch niet anders zijn, na een hoogte punt komt een val. Maar na een val kan er weder stijging komen. De tijd om hiermede te be ginnen lijkt ons nu aangebroken. Bij de opvoering van de Opera Martha, Zondag j.1., is het bewijs geleverd, dat de belangstelling voor een kunstuiting groot is en aandachtig is er geluisterd, en genoten. Wat in Alkmaar kan, is zeer zeker in Schagen mo gelijk. De tijd is nu gekomen, om een jonger ge slacht te toonen dat zij de oude roem van Schagen weder ernstig naar voren willen brengen, naar nieu we denkbeelden, goed, maar met evenveel zorg. Wij mogen er zeker nog wel op wijzen, dat de lei ding van de Operavereeniging zal worden opgedra gen aan Jac. Jansen, een dirigent, die reeds op tal van wijzen heeft bewezen dat wat hij op zich neemt, ook aanpakt met energie. Dc vereeniging zal dus ook in dit opzicht volkomen kunnen slagen. Dus nu, dames en heeren, aangepakt, en laat Scha gen weldra ook in muzikaal opzicht weer eens aan de spits staan. DAMES en HEEREN, die genegen zijn dezer Vereeniging te worden, 't zij voor t' Koor of Orkest, kunnen zich aangeven BOEKHANDEL TRAP MAN, ondat t.z.t. met hen nadere regelingen kunnen worden besproken. JAC. JANSEN. SCHAGEN-NIEUWS. Programma voor Zondag a.s. (len Pinksterdag.) Bergen I—Schagen L Vertrek per bus 12.30. D. Arnoldus. J. Peetoom, V. Vlottes M. de Haas, A. Slikker, J. Weeland D. Schoorl S. Grootes H. Middelbeek, C. de Moor Jb. Dekker. Res.: S.S., P. Schoorl, J. Everts, J. Broer, H. Veenstra. 12.30. Schagen AN.V.V. A. (2en Pinksterdag). J. J. Slikker A. Molenaar, G. Schouten W. Geerts, G. Zwaan, J. Slikker C. de Jager, J. Heemsbergen, A. v. d. Pijl, R. v. Haren, P. Slik. Res.: P. Dekker, R. v. Rooij. Willen de heeren er om denken, dat zij beslist Woensdag 8 uur op de training zijn, anders is het ondoenlijk er goede orde en regelmaat in te krijgen. Ook het aantal moet grooter zijn. TENNIS. De stand van de competitie in de 3e klasse A, afdeeling 4 is als volgt: gew. en verl. gesp, gew. gel. verl. pt. part. 1. Juliana I 4 4 0 0 8 266 2. Schagen 4 12 14 1S-17 3. L.T.V., Zaandam 14 112 3 12—20 4. Smash 4 0 13 1 11—21 Voor a.s. Zondag is geen competitiewedstrijd vast gesteld. BOERDERIJ EN LANDBOUWSCHUUR AFGEBRAND Gistermorgen vroeg is brand uitgebroken in de kapitale boerderij van den landbouwer J. van Neel te Rossum. In een oogwenk stond het geheele ge bouw in lichter laaie. Van den inboedel kon niets worden gered, ook een kistje met bankpapier en zilvergeld werd een prooi der vlammen. De brand sloeg over naar een naast de boerderij gelegen schuur, toebehoorende aan den heer Krij ger. De schuur brandde geheel uit, een deel van den inventaris kon worden gered. Dank zij het doortas tend optreden van de brandweer kon de woning van den heer Krijger gespaard blijven. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzeke ring dekt de schade. HET ZEDENPROCES TEGEN DE FRANCISCANER KLOOSTERBROEDERS IN DUITSCHLAND. In het proces tegen de Franciscaner monniken, die zich aan zedenmisdrijven schuldig hebben ge maakt, is gister tegen den pater Steinhoff (Leovi- gill) in totaal 8 jaar tuchthuisstraf geëischt, alsmede ontzegging der burgerrechten voor den tijd van tien jaar. Tegen drie andere beklaagden zijn gevange nisstraffen van 2 tot 7 maanden geëischt. Brandstichting in de kerk van pater Coughlin Behooren de daders tot het „Zwarte Le gioen"? In de kerk „Little Flower", waar de bekende Amerikaansche geestelijke en politicus pater Coughlin doorgaans in het gebed voorgaat, heeft een brandje gewoed, dat naar men veronderstelt, is ge sticht door leden van het „Zwarte Legioen". Zooals men weet voert het „Zwarte Legioen" om. een actie tegen de katholieken. De justitie stelt thans een onderzoek in. De politie heeft opnieuw eenige arrestaties ven- richt en gaat voorts eenige geheimzinnige misda den na, welke zijn gepleegd in Michigan en Ohio en andere naburige staten, waar de secte aanhan gers telde onder de ambtenaren van de politie, het bestuur, het leger en politici. DE SABOTAGE OP DE ENGELSCHE VLOOT. De parlementaire secretaris van de Engelscha Admiraliteit, Kenneth Lindsay, verklaarde gis ter in het Lagerhuis dat in het onderzoek naar de sabotage aan boord van de oorlogsvloot niets is gebleken van een politiek motief, noch van deel nemen van een politieke organisatie. DE HERBOUW VAN DE KAARSENFABRIEK TE GOUDA. Op de gisteren gehouden aandeelhoudersvergade ring van de Koninklijke Stearine Kaarsenfabriek te Gouda werd op een desbetreffende vraag medege deeld, dat besloten is tot herbouw der fabriek, welke gedeeltelijk verbrand is. Nog kan worden vermeld, dat de opruimingswerkzaamheden op het terrein door het geheele personeel met kracht wordt voort gezet. Reeds is een aanvang gemaakt met de voor bereidingswerkzaamheden voor den bouw van de nieuwe fabriek, welke dus in ieder geval te Gouda zal opgericht worden. ZONDAG 31 MEL (lste Pinksterdag). NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, voorm. 10 uur. Ds. Eikema. Extra colL Barsingerhorn, geen dienst. Eenigenburg, voorm. 10.30 uur, de heer ten Brugs genkate, Cand. tot den H. Dienst. Burgerbrug, geen dienst. St. Maartensbrug, geen dienst. Oudesluis, nam. 2.30 uur, Ds. Witkop. Petten, voorm. 10.30 uur, Ds. Tinhólt. Schagerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Oude Niedorp, nam. 8 uur, Ds. v. d. Kam. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Huisduinen, voorm. 9.30 uur, Ds. M. van Wichen. Julianadorp, voorm. 11 uur, Ds. M. van Wichen. Aartswoud, nam. 8 uur, Ds. Los. Oosterland, voormplO.30 uur, Ds. Van Beek. Westerland, nam. 7.30 uur, Ds. Van Beek. Dirkshorn, voorm. 10.30. uur, Ds. de Leeuw. On* der werp: Dc Wereldtaal. Nieuwe iNedorp, geen samenkomst. Winkel, voorm. 10.30 uur, Ds. Molenaar. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. v. d. Veen. Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Meihuizen. Extra collecte. GEREF. KERK. Schagen (in het voormalig gebouw van het Kanton gerecht), nam. 5.45 uur, Ds. S. Greving, van Dirkshorn. Kolhorn, voorm. 10 uur, de heer D. Visch. Nam. 3 uur, de heer D. Visch. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.15 uur, de heer Mensink, van Amsterdam, Coll. üitw. Zending. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deen. Den Oever, nam. 2.30 uur, de heer O. Deen. Schagerbrug, Bijeenkomst "Chr. Jongemannenvereen. Woensdagavond 8.15 uur, in Evangelisatiegebouw. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 7 uur, de heer Meijer, van Heiloo. MAANDAG 1 JUNI. (2de Pinksterdag). NED. HERV. GEMEENTE. Zijpe, geen dienst. Hoogwoud, voorm. 10.30 uur, Ds. Melchers. Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Van Beek, DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Oudesluis, voorm. 10.30 uur, Ds. R. v. d. Veen. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. M. A. Hylkema, van Westzaan. GEREF. KERK. Kolhorn, geen dienst. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.15 uur, Ds. Hoogenhuijze, van Amsterdam. Hippolytushoef, voorm. 10 .uur, de heer O. Deen. 471e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 7de lijst Trekking van Woensdag 27 Mei 193 Hooge Prijzen 1000.— 10090 10804 400.— 6127 12548 18308 200.571 6085 16749 100.— 320 1648 3166 11203 11886 14595 17739 19401 20402 Prijzen van 70. 16 33 52 167 215 246 248 257 268 303 314 442 557 733 757 780 785 805 871 1002 1010 1070 1143 1279 1292 1352 1399 1410 1462 1639 1643 1690 1805 1879 1975 2224 2242 2528 2653 2664 2712 2769 2811 3026 3191 3357 3584 3769 3785 3887 4011 4066 4125 4265 4277 4327 4390 4429 4484 4641 4771 4962 4992 5012 5129 5205 5248 5476 5526 5622 5818 5860 5876 6018 6066 6087 6201 6256 6567 6631 6808 6828 7044 7(*É 7089 7258 7276 7347 7369 7591 7601 772b 8128 8165 8179 8182 8238 8295 8300 8326 8335 8431 8454 8568 8604 8743 8846 8858 8911 8930 8965 9108 9194 9250 9282 9331 9405 9475 9590 9623 9628 9749 9764 9807 9848 9909 9918 10222 10303 10363 10562 10603 10798 10897 10992 11023 11036 11055 11104 11132 11198 11241 11373 11644 11653 11881 11942 11971 12027 12250 12293 12362 12379 12462 12480 12511 12662 12684 12761 12972 13201 13213 13293 13314 13360 13377 13394 13420 13458 13519 13819 13971 14001 14006 14034 14038 14119 14157 14290 14431 14530 14579 14671 14723 14756 14828 14849 14856 14974 14993 15005 15143 15335 15448 16093 15536 16242 15551 16496 15758 16770 15760 16867 15780 16927 15852 16956 16009 16986 16989 17043 17076 17117 17230 17271 17377 17408 17440 17601 17701 17751 17844 17857 17858 17887 17998 18084 18228 18384 18416 18422 18507 18595 18630 18692 18770 18830 19056 19118 19209 19249 19356 19399 19454 19561 19659 19775 19826 19850 19860 19930 19982 20167 20261 20403 20431 20585 20615 20740 20820 20844 20939 20948

Schager Courant | 1936 | | pagina 2