De „Queen Mary" voor haar eerste Oceaanreis vertrokken Het Japansche marine-opleidingsschip „Kaig-Maru" met aan boord 78 cadetten, maakt een Oceaan reis naar Amerika, Hawaii, Australië en de Zuid zee eilanden. Het vertrek uit Tokio Een luchtfoto van het vertrek van de „Queen Mary', het grootste mailschip ter wereld, vanuit de haven van Soutbampton. voor haar eerste reis neer New-York Een typisch Japansch gebruik, is het „feest der jongens", waarbij o.a. uit de huizen dergenen die jongens in hun familie hebben, palen worden uitgestoken waaraan papieren vis- schen zijn bevestigd „Mahmoud" van den Aga Khan passeert als eerste de finish van de beroemde paardenrace, welke Woensdag te Epsom (Eng.) gehouden werd De tennis-finale heeren dubbelspel te Parijs. - Een overzicht tijdens de partij Borotra Bernard tegen Hughes-Turckey Een felle brand heeft de orgelfabriek en muziekwinkel yan de Gebr. Spanjaard aan de Langstraat te Alkmaar geteisterd. De ruïne der verbrande instrumenten De Uselbrug bij Zutphen wordt thans gemoderniseerd. Het verouderde klapgedeelte wordt door een hefbrug vervangen, terwijl de rijwielpaden buiten de brug zullen komen en het Drie personen werden ernstig gewond bij een botsing tusschen een tramwagen en een luxe auto op den hoek van den Schiedamschen Singel en Witte de Withstraat te Rotterdam. De auto werd deerlijk gehavend De Belgische koningskinderen tijdens een rijtoer in het park ven Koninklijk Paleis te Laeken terwijl de rijwielpaden buiten de brug zullen komen en net wegdek van beton zal worden. De voorbereidende werkzaamheden

Schager Courant | 1936 | | pagina 8