Het treinongeluk bij Napels. H. K. H. Prinses Juliana te Eindhoven. Bij de scheepsramp op de Donau te Weenen zijn acht personen om het leven gekomen. De totaal vernielde en gedeeltelijk gezonken stoomboot .Wien" op de plaats waar zij in botsing kwam met de Reichsbrücke H. K. H. Prinses Juliana bij aankomst aan de Philips Kleuterschool te Eindhoven, waar Zij Vrijdag de jaarvergadering van het Nederlandscbe Roo<fe Krats presi deerde Aan de schoolkmderen m de Wieringerwaard wordt tijdens het speelkwartier gratis melk verstrekt. - Hierboven de jeugd na het ledigen van de bekers De minister van Sociale Zaken, mr. M. Slingenberg, bracht Vrijdag een bezoek aan de N.V. Ned. Vleeschindustrie te IJmuiden waar in opdracht der regeering het gehakt in blik vervaardigd wordt voor ondersteunden en behoeftigen Het treinongeluk bij Napels eischte vijftien slachtoffer, terwijl talrijke personen gewond werden. De ruïne op de plaats des onheils De afgebroken deur der Oranjesluizen te Amsterdam tengevolge van een ver keerde manoeuvre van een passeerend schip. Het gevaarte steekt gedeeltelijk boven water uit De Fransche minister Salengro, die de zorg heeft over het goed functionneeren van het openbare leven te Parijs tijdens de stakingen, wordt door journalisten ondervraagd De autoriteiten voor het stadhuis te Rotter dam tijdens het défilé der troepen ter ge legenheid van den Leger- en Vlootdag. Naast den burgemeester, mr. P. Droogleever Fortuyn, de commandant van het veldleger, luitenant-generaal jhr. W. Röell

Schager Courant | 1936 | | pagina 12