Joe Louis, de man met de ijzeren vuist Uit onze Omgeving. Snel mooi bruin Predikbeurten. Z 1 J P E 'T ZAND. Vergadering schoolfeest. Dinsdagavond 16 dezer vergaderde de Verceniging tot het houden van een jaarlijksch schoolfeest aan de 0. L. school alhier, bij den heer Schrieken. Door vertrek van Dr. Oterdoom zal do vereeniging momenteel zonder voorzitter, weshalve de secre taris-penningmeester, de heer B. Elzer, de leiding op zich nam. Deze heette de 15 aanwezigen welkom. Daarna las hij 2 ingekomen stukken voor; Een van Dr. Oterdoom met bedanken lidmaatschap en één van A. Baken, met do mededeeling, dat deze niet dan pas in 't laatst van Juli a.s. zou kunnen rijden. De door de heeren F. Overhand en N. D. M. Dek ker nagezicne rekening gaf te zien: saldo 1934 1116.14, ontvangsten over 1935 f 118.48. Uitgaven: reis naar Amsterdam f72.54, andere reis- en diverse andere uitgaven f72.93. Nieuw saldo dus 189.15. Al- zoo een achteruitgang van f26.09. Na uitgebreide besprekingen werd het school reisje aldus bepaald: Vertrek op 15 Juli a.s. des morgens 8 uur n.t., vanaf café Schrieken met 52 kin deren en diverse geleiders(sters), gedeeltelijk per particuliere auto's en 1 autobus van v. Scheijen. Eerst naar den Muziektuin te Alkmaar alwaar dan, gezien het meer of minder mooie weer verdere plan nen zullen worden opgesteld. Bij mooi weer mogelijk bezoek aan Bloemendaal aan Zee. 7 autobezitters zeiden reeds nu weer, staande de vergadering, hun medewerking toe, terwijl v. Scheijen een bus voor 30 personen zal worden verzocht. 4 Meisjes van pl.m. 18 jaar, oud-leerlingen, zullen in de komende weken de lijsten komen aanbieden, waarop, gezien de finanlieel© omstandigheden der vereeniging, flink geteekend zal moeten worden. Deze meisjes gaan dan tevens als geleidsters mee. Volgde bestuursverkiezing Aftredend de heer C. de Leeuw, vacatures Dr. Oterdoom en W. Eriks. Na een vijftal stemmingen werden lenslotto benoemd Dr. Boerma met 11, C. de Leeuw 12 en J. Hottentot met 9 stemmen. Allen accepteerden hun benoeming. In de nu volgende rondvraag vestigde de heer J. Ilottentot de aandacht der vergadering op het feit, dat de andere caféhouder C. Modder telken jare op de lijst teekent, terwijl de vergaderingen steeds bij Schrieken plaats vinden. De heer Elzer stelt hierna voor in 't vervolg jaar om jaar te vergaderen, te beginnen volgend jaar bij Modder. De heer Overhand besprak de kwestie: Speelgoe deren voor de kinderen tijdens de reis. Zal door den heer K. Zwart in orde gebracht worden. Ook stelde de heer Overhand voor, om wedstrij den op het strand tusschen de kinderen te organi seeren. Zal te zijner tijd onder oogen worden gezien. Hierna sloot de heer Elzer met woorden van dank tot de aanwezige dames en heeren de vergadering. HEER-HUGOWAARD Ter gelegenheid van de Zwanner kermis gaf de tooneelvereen. Jong Leven uit Oudkarspel in het lo kaal van den heer Rus een opvoering van het blij spel „Tommy Perkins", een blijspel in drio bedrijven van Gerard Nielen. De opkomst van het publiek was niet erg groot, doch dit was jammer, want hoewel het opgevoerde stuk op zich zelf, zooals zoo veel blijspelen niet veel bijzonders is, de spelers hebben vrijwel allemaal goed spel gegeven en het publiek de geheele avond laten lachen, iets wat in deze tijd vooral wel eens noodig ls. De heer Cor Wagenaar was niet erg rol vast, doch dit weerhield hem niet om de talrijke, overigens vrij onmogelijke scènes, goed weer te ge ven. Het spel van Mw. Annie de GrootVos konden wij niet erg bewonderen, al moet daarbij in aanmer king genomen worden, dat zij een rol had, waar mee al heel moeilijk een levend mensch kan wor den uitgebeeld. GALLANTSOOG Schoolfeest 1936. Maandag j.1. was de groote feestdag voor de jeugd der O. L. school te Callantsoog. Om 9 uur des mor gens werd in auto's, welke welwillend door de eige naars ter beschikking van de schoolfeestcommissie waren gesteld, de tocht naar Schoorl en Bergen be gonnen. Hoewel Pluvius zich bij het vertrek danig deed gelden, klaarde langzamerhand het weer op en al spoedig kwam het zonnetje te voorschijn. In Schoorl werd allereerst de speeltuin met een bezoek vereerd. ,Nadat ververschingen en versnaperingen waren gebruikt maakte men een mooie wandeling door het duin. Om half twee vertrok het gezelschap naar Bergen, waar de speeltuin wederom werd be stormd. In de namiddag wandelde men door het bosch naar het Hertenkamp en vervolgens terug. Om half zeven werd de thuisreis aanvaard en te gen achten reed men in de beste stemming het dorp binnen, waar het gezelschap met muziek werd in gehaald. De schoolfeestcommissie kan op een uit stekend geslaagden dag terugzien. Herijk maten en gewichten De herijk voor maten en gewichten zal voor deze gemeente plaats hebben op Dinsdag 30 Juni a.s. te Schagerbrug in het lokaal van den heer J. Modder aldaar. WARMENHUIZEN Aanvoer aan de veiling alhier in de maand Juni 1936: 4100 Kg. uien, 175 Kg. peen, 42.850 Kg. rabar ber, 1500 Kg. Deensche witte kool, gele kool, aardappelen. In Mei 1935 werd aangevoerd: uien, 2300 Kg. peen, rabarber, 180.050 Kg. Deensche witte kool, 105.875 Kg. gele kool, 515 Kg. aardappelen. De omzet bedroeg in Mei 1936. f 1.016.69 tegen f 5.431.44 in Mei 1935. Onze plaatsgenoot, de heer J. Stippens, fitter aan het Gem. Gasbedrijf, alhier, is als zoodanig be noemd te Zeist. HOOGWOUD AARTSWOUD. Onder begunstiging van mooi zomerweer is de al oude Juni-kermis gevierd. Zondag en Dinsdag zijn speciaal gewijd aan den dans. Zondags dan komen ze van heinde en verre de jongelui om gezellig sa men te zijn in ons dorp. Lustig zweven ze dan in de danszaal van café Visser. Het is dan ook een genot te dansen op de muziek en zang van de on vermoeide heeren Van Meurs en Silver. Als men dit in stilte aanschouwt, dan viert de gezelligheid hoogtij. Jammer was het dat Maandag in beide zalen een gezelschap van goede naam optrad. Daar fnoest iets onder lijden. En zoo was het dan, dat Daan en Tommy het bij Visser met een klein pu bliek moesten stellen. Aan het programma en het optreden deed dit geen afbreuk. Ze gaven zich ge heel. Verschillende liedjes en de non-stop-revue, waarvan de auteur aanwezig was, beleefden hier de première. De schitterende decors en de verlich ting deden het, evenals de dans van Tommy. Tot ZIJN KOMENDE STRIJD OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP EEN IDOOL VAN ZIJN RAS. r- jHeden zal de Negerbokser Joe Louis, wereldkampioen zwaargewicht, tegen den Duitschen kampioen Max Schmeling bok sen om de wereldtitel. (Van een V.D.-medewerker) Joe Louis wordt als een der beste boksers van de wereld beschouwd; waarschijnlijk is hij de beste, die mnmenteel leeft. Geen bokser heeft ooit op zijn een-entwinstigste jaar het peil be reikt van Joe Louis, die zes voet lang is en twee honderd pond weegt, welke om zoo te zeggen alleen uit spier en been bestaan. Wat naar de meening van experts zijn grootste kracht uit maakt, is zijn zelfvertrouwen en taaiheid. Dit moet een van de oorzaken zijn, dat hij een Baei' die Schmeling versloeg een Levinsky en een Camera de baas bleef. Joe Louis Barrow (zijn wettige geslachtsnaam luidt Barrow) heeft den Baskischen houthakker Paolino Uczudun knock out geslagen, iets, waarin niemand voor dien of na dien geslaagd is. Ook Schmeling heeft dit niet gekund. Wat op insi ders, bijv. der p— vroegeren we reldkampioen Dempsey de meeste indruk schijnt te ma ken, is het feit, dat Louis 't vfk !- met zooveel ernst opvat. Hij beoefent de kunst van het boksen als een beroep, dat de volle wils kracht opeischt. De natuurlijke kracht moet men meebrengen maar de be kwaamheid is m slechts te ontwikkelen en de zelfbeheersching te verkrijgen, wanneer men onophoudelijk oe fent. Hierbij schünt een groote intelligentie te pas te komen, die iemand in staat stelt uit de onbewuste bewegingen van den tegenstander diens bedoelingen te lezen: de waarneming van het zoogenaamde orgaandialect. Een vergelijking tusschen Louis en Brad- dock, die eveneens tot de grooten wordt gere kend, levert het volgende op. Braddock heeft meer ervaring dan Louis en zou het. wat uit houdingsvermogen betreft, zelfs van hem win nen. Hij is evenals Louis zes voet lang en weegt ook tweehonderd pond. Hij heeft de naam. een „onsterfelijk hart" te bezitten. Men kan hem zien verliezen, maar niet zien versagen. Braddock begon als amateur en bracht het eerst tot kampioen lichtgewicht. Hij brak eens bij een wedstrijd zijn rechterhand, die toen door een chirurg Amerika heeft zijn gelijke niet op dit gebied, in orde werd gebracht Het kostte duizend dollar, veel tijd en een sterke inspanning van de zenuwen. Niettemin bleef Braddock boksen. Toen hij zoo arm was, dat hij steun moest trekken en later havenarbeider moest worden, gaf hij het boksen niet op. Nadat hij voor een wedstrijd een paarduizend dollar ontving, betaalde hij zijn schulden en werd ten slotte wereldkampioen zwaargewicht. Louis is uit een dergelijk hout gesneden. Hij moet buiten de ring een in hooge mate goed moedig mensch zijn, die niet drinkt en ook niet van opwindende verstrooiing houdt. Hij is goed voor zijn moeder en voor de andere leden van zijn familie. Hij heeft een groote auto gekocht, rijdt echter nooit met al te groote snelheid en heeft, naar men zegt.dan ook nog nooit een be- bekeuring opgeloopen. Louis is ongetwijfeld het idool van zijn ras. In de nacht, dat Louis Max Baer versloeg, was Harlem half waanzinnig van vreugde. De uit eenzettingen met betrekking tot het rasonder scheid nemen wel eens scherpe vormen aan. Ie dere groep die zich ras voelt, heeft een andere groep noodig om te haten. Dit is een natuurwet, die men overal bevestigd zal vinden. Waar het in Europa vaak de Joden zijn. die door een zich Ariër noemende groep gehaat worden en die op hun beurt deze groep meer of minder haten zijn het in Amerika de Negers, die het te ontgelden hebben en zich dan weer op de blanken wre ken. Het is inderdaad opmerkelijk, dat antisemi tisme in de Vereenigde Staten tot de practische onmogelijkheden hoort de Ku Kluz Klan heeft niet veel te beteekenen maar antinigroisme tiert er des te weliger. Aan de andere kant ont staat daartegen, vooral onder degenen, die iets bereikt hebben, soms een sterk verzet. Zoo merkt Dempsey de tegenwoordige manager en voormalige wereldkampioen op: „Toen de Ne ger Jack Johnson den blanken Amerikaan Jef- fries verslagen had, ontstonden er twisten tus schen zwarten en witten en werden er tien of twaalf Negers gedood. Dat was dwaas en on rechtvaardig. Louis is een veel te sympathieke verschijning dan dat zoo iets zich zou mogen herbalen. Hii is een toonbeeld van bescheiden heid en goed gedrag. Hij gedaagt zich als een goed burger en draagt veel bij tot de vergrooting van het respect voor zijn ras, gelijk een reeks beid en goed gedrag. Hij gedraagt zich als een tisten dat gedaan heeft en doet". door AMILDA-zonnebruincrême, óók bij weinig of geen zon. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. slot, Kees als Kalfjesteekenaar alias Crisisambte naar sloeg weer goed in. Een mooi programma met een dankbaar publiek. Bij Bakker trad het gezelschap Hofman op voor een goed gevulde zaal -en wat wij er van hoorden en ook verwachtten, het programa was èf. Ze had den wederom uitstekend voldaan. Kramerijen, schiettent en zweef, alles was aanwe zig. Zoo was er wederom voor elk wat wils. Zoo eindigde dit altijd nog welkome dorpsfeest zonder wanklanken. BERGEN Een nieuwe veldwachter benoemd. Bij besluit van den Commissaris der Koningin in deze Provincie is met ingang van 1 Juli a.s. tot ge meenteveldwachter benoemd de heer A. van de Kooy Van genoemden datum af zal dus Bergen's politie corps, dat sedert 1 September 1935 een vacature ver toonde, weder compleet zijn. De nieuwe veldwachter is thans agent van politie te Amersfoort en werkzaam aan do afdeeling motor brigade, waar hij ook is aangewezen als deskundige voor het keuren van motorrijtuigen. De heer Van de Kooy is 32 jaar, roomsch katholiek en gehuwd. Jubileum bij de Spoorwegen. Maandag 22 Juni a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de stationschef alhier, de heer C. Coevert, in dienst trad bij de Nederlandsche Spoorwegen. De heer Coevert is nog niet lang te Bergen, ruim een jaar geleden, na de opheffing van de lijn Alk maar— Egmond werd hij van Egmond naar hier over geplaatst. Wij hebben den jubilaris leeren kennen als een eerlijk, nauwgezet ambtenaar, die weet wat z'n plicht is en deze op lofwaardige wijze vervult. Dat het den heer Coevert zoowel van de zijde der Ned. Spoorwegen als van het reizend publiek Maan dag a.s. bij z'n zilveren jubileum aan belangstelling niet zal ontbreken, is wel zeker. ALKMAARSCHE KEGELBOND. Een zeer geanimeerde stemming. Ook de burgemeester en zijn echtgenoote kwa men een kijkje nemen. Zooals wij reeds in ons blad van gisteren meld den, heerscht er op de nieuwe, fraaie kegelbanen in Do Rustende Jager een zeer geanimeerde stemming en het concours, georganiseerd door den Alkmaar- schen Kegelbond verloopt dan ook uiterst vlot, ter wijl er fraaie resultaten worden bereikt, zoowel bij de korpswedstrijden als op de vaste baan. Dinsdagavond kwamen ook burgemeester van Ree- nen en z'n echtgenoote een kijkje nemen en toefden geruimen tijd op de banen. De standen luidden gis teravond als volgt: Korpswedstrijd: 1. Baas boven Baas, Amsterdam 218 hout; 2. Hout of fout., Helder 202; 3. Onder Vrien den, A'dam 196; 4. Victoria, Alkmaar 196; 5. OKA, Alkmaar 189; 6. EVA 2, Helder 187; 7. Ónder Ons, Helder 186; S. Alles of niets, A'dam 184. Dames: Onder ons, Alkmaar 172. Hoogste korpswerper: Strack van Schijndel, Am sterdam 83; Hoogste korpswerpster Mevr. Kokkes, Alkmaar 63. Hoogste 3 drietallen: Onder Vrienden, A'dam 370; Hoogste 3 drietallen: De Club, Alkmaar 562. Vastëb aan wedstrijd: Heeren: 1. Ketellapper, Haar lem 43 (2 x); 2. Hinnen, A'dam 45; 3. Rosa, Helder 44 - 42 (2 x); 4. L. Dost, Haarlem 44-42; 5. N.N., Alk maar 43-42-41; 6. van Leeuwen, Haarlem 43-42; 7. Mr. C. A. de Groot, Alkmaar 43-41; 8. T. Bonsema, Alkmaar 42 (2 x). Dames: 1. Mevr. Riks, Haarlem 41; 2. Mevr. Koll- mann, Alkmaar 40; 3. Mej. N. Rol, Alkmaar 66. Propagandawedstrijd: 1. O. Snijders, Bergen 38; 2. Mevr. Hammink, Bergen 33; 3. Mr. H. D. v. Ree- nen, Bergen 33. ANNA PAULOWNA Loop der bevolking. Ingekomen: Mej. J. A. v. d. Oord van Muntendam. C. J. Mol en echt. van Den Helder. C. P. v. d. Kruk- Slingerland van Den Helder. P. van Dijk van Den Helder. Vertrokken: W. Glim naar Den Helder. A. A. W. Smit naar Zijpe. H. J. van der Burg naar Haarlem. Burgerlijke Stand. Geboren: Anna Theresja, dochter van J. T. van Zanten en C. M. H. Vink. Hubertus Hendrik, zoon van W. Pijnacker en M. J. Lute. Maria Agatha Ida, dochter van Th. H. Gelierse en M. H. van Rooijen. Jan, zoon van K. Schenk en E. Ch. Bakker. Janny, dochter van J. A. de Ridder en M. van Scheers. Ber- nardus Petrus, zoon van S. J. Kroon en J. E. Leek. Jan en Gerrit, z. van K. Tijsen en E. Petter. Luitje Berend, z. van H. J. Hemmes en F. Rieks. Ondertrouwd: L. Kalter en C. Gillet. K. Paarlberg en C. Keijzer. Getrouwd: J. Daalder en A. P. Alkemade. Overleden: Jac. Wiggers, oud 6 jaar. D. de Wit Haan, oud 70 jaar. P. Ruitenburg, oud 85 jaar. B. J. Langes, oud 36 jaar. Politie. Gevonden: Belastingplaatje; duimstok. Verloren: Belastingplaatje (op slot gesoldeerd). Aan komen loopen: Een koe. W I E R 1 N G E N Wieringer Wielerbaan. Blijkens een in dit blad voorkomende advertentie, zullen heden, Donderdagavond, op de wielerbaan wedstrijden plaats hebben. Zeer velen zullen het op prijs stellen om op werkdagen des avonds weer wed strijden te kunnen bezoeken. Succes 2Wieringerwaard 1. 25. Succes 2 speelde in dit seizoen haar laatste com petitiewedstrijd in de te klasse N.H.V.B. Deze wed strijd was op verzoek Dinsdagavond gespeeld. Het was een fair, sportieve strijd, met voor rust gelijke kansen. Om half acht liet scheidsrechter Fuekc beginnen: het was prachtig voetbalweer. Wieringerwaard trap! af en gaat er direct vandoor, doch de S. achterhoo de was goed op dreef en sloeg de eerste aanval af Goed combineerend ging S. er vandoor en al spoedif moest Rezelman er aan te pas komen. Na eenigc aanvallen van beide kanten, is het Succes die na een kwartier de leiding nam. De roodbroeken pak ken flink aan en even voor .rust maakte Hazeloop gelijk. In de tweede helft is het weer Succes die de lei ding neemt, doch daarna is Wieringerwaard niet meer te houden. Haar aanvallen worden talrijker en spoedig maken ze gelijk. Succes krijgt handen vol werk, niettegenstaande ze nog menigmaal voor het Wieringerwaarder doel komen, doch de W. achter hoede laat zich niet meer passeeren. Bij een der W.W. aanvallen neemt W.W. met een hard schot van Schenk de leiding. Nu is het met S. gedaan. W.W. weet nog tweemaal te scoren, zoodat W.W. met de overwinning huiswaarts kon gaan. S. had nog wel een doelpunt verdiend. De spelers hebben hard gewerkt en verwacht wordt dat ze in de 2e klasse wel een goed figuur zullen slaan. HARENKARSPEL DIRKSHORN. Dinsdag jL vierde de heer J. Smit, kantoorhou der bij den P.T.T. dienst zijn 25-jarig jubileum als zoodanig en zooals te verwachten was, is die: dag voor den jubilaris een ware feestdag geworden. Den geheelen dag werd door velen, waaronder ook verschillende collega's uit den omtrek, van de gele genheid gebruik gemaakt persoonlijk hun geluk- wenschen aan te bieden. Des middags werd door den Directeur van het P.T.T. kantoor te Schagen den jubilaris, namens de admi nistratie, gecomplimenteerd als een plichtsgetrouw ambtenaar, waarbij hij persoonlijk den heer Smit huldigde voor de uitstekende samenwerking en de wensch uitsprak, dat de heer Smit nog vele jaren zijn ambt met dezelfde ambitie zou mogen vervul len. Ook uit de vele bloemstukken, die de woning van den jubilaris als 't ware in een bloemenhof hadden herschapen is wel gebleken de algemeene achting voor den jubileerenden kantoorhouder. Als een bijzonderheid zij nog vermeld, dat de va der van den jubilaris, wijlen de heer A. Smit ook langer dan 25 jaar het ambt van brievengaarder, zooals toen de titel luidde, heeft waargenomen. LANGEND1JK BROEK OP LANGENDIJK. a Mooie opdracht. Als laagste inschrijver is aan J. de Wit Pz. alhier voor rekening der gemeente Wormer opgedragen het maken van een 10 tal baggerschuiten ten be hoeve der werkverschaffing daar ter plaatse. De loonbijslagregeling. Door de plaatselijke commissie zijn de minimum- en maximum-loonbedragen voor de tuinbouwers vastgesteld, die deelnemen aan de regeling. Binnen kort zullen deze bedragen aan de betrokkenen me degedeeld worden. Waarschuwing. Van officieele zijde wordt gewaarschuwd tegen het geven van giften en het koopen van geschriften van: 1. Ned. Leger des Heils, ook optredend onder den naam „Algemeene Maatschappelijke Hulpver leening". Blaadjes zijn :„De Heilsbanier" en „Hulp in Nood"; 2. Nationale Reddingsleger; 3. Nationaal Leger des Heils. 4. Leger des Heeren (L. d. H.) Deze niet bonafide instellingen werken ten deel® ten eigen bate, tend eele trachten zij door naam en uniform het publiek te misleiden cn verwarring t® stichten met het bekende „Leger des Heils". (Stich ter William Booth). NOORDSCHARWOUDE. Vergadering van het uitvoerend comitd voor het Zangconcours van den Noord- Zuid Hollandschen Bond van Zangver- eenigingen te Noordscharwoude. Gisteravond kwam het uitvoerend comité voor het a.s. Zangconcours in het hotel De Burg in vergade ring bijeen. Voorzitter de heer B. J. Wilmink opent met den chr. groet cn welkom. Hij spreekt den wensch uit, dat, gezien de lange agenda, de bespre kingen beknopt en zakelijk mogen zijn.1 Ingekomen stukken. Enkele berichten van verhindering van de heeren S. Tromp en S. Rood. Bericht van verhindering van de dames onderwijzeressen, met verzoek om geen deel meer uit te mogen maken van het uitvoerend comité. Aan dit verzoek wordt voldaan. Op een verzoek van een caféhouder om ook een bal te mogen geven, werd na eenige discussie afwij zend be^hikt met 157 stemmen. Verslag garantiefonds. De secretaris deelt mede, dat in totaal voor f 1.435. was geteekend, terwijl nog 1 lijst moest binnen ko men. Verslag prijzencommissie. Gerekend naar andere concoursen, meende het bestuur dat ongeveer 30 prijzen noodig zijn. Tot nu toe waren 34 prijzen toegezegd, of een zeker bedrag om een prijs te koopen. Het bestuur hoopte dan ook van de f150.— op de begrooting voor prijzen niets noodig te hebben. Begrooting. De voorloopige begrooting, die op de vorige verga dering was aangenomen, had bij diverse posten ver andering ondergaan. Thaffs was de begrooting op f 1.910.—terwijl de ontvangsten f 1.243.75 bedroegen. De uitgaven waren zeer ruim genomen, de diverse baten zeer klein. Het nadeelig saldo groot f 1.666.25, moest aldus gevonden worden uit de opbrengst van fietsenstalling op het schoolterrein, de baten van het bal, de toegangsprijzen. Na de rondvraag sloot de voorzitter onder dank met den chr. groet de vergadering. ZONDAG 21 JUNI. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Doop. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Dirkshorn, geen samenkomst. Nieuwe Niedorp, voorm. 10.30 uur, Ds. de Leeuw. Onderwerp: Een mild requisitoir. Winkel, geen samenkomst. Burgerbrug, geen dienst. St. Maartensbrug, geen dienst. Oudeslui§, zie Schagerbrug. Petten, geen dienst. Schagerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Noordscharwoude, voorm. 10 uur, Ds. Van der Kam. Veenhuizen, voorm. 11.15 uur, Ds. Van der Kam. Heerhugowaard, nam. 3 uur, Ds. v. d. Kam. Doop Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Van Beek. Westerland, nam. 7.30 uur, Ds. Van Beek. Warmenhuizen, voorm. 10.30 uur, Ds. Van Dijk. 'Ioogwoud, 's avonds 8 uur, Ds. Los. Aarts woud, 's avonds 8 uur, Mej. Van Vliet. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen. Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Meihuizen. Den Oever (Kapel), nam. 7.30 uur, Ds. Meihuizen. GEREF. KERK. Schagen (in het voorm. gebouw van het Kanton gerecht), nam. 5.45 uur, Ds. S. Greving, van Dirkshorn. Kolhorn, voorm. 9.30 uur, de heer D. Visch. Nam. 2.30 uur, de heer D. Visch. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.15 uur, Ds. Bouthoorn, van Harderwijk. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deeni Den Oever, nam. 2.30 uur, de heer O. Deen. Schagerbrug, Bijeenkomst Chr. Jongemannenvereen. Woensdagavond 8.15 uur in Evangelisatiegebriiuw. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 7.30 uur, Ds. H. J. Kraak, /van Den Helder.

Schager Courant | 1936 | | pagina 2