De dertigste Tour de France Koolzaadoogst in de Wieringermeer. De nieuwe brug over de Ringvaart bij Schiphol, een belangrijke verbetering voor het verkeer tusschen de hoofdstad en het vliegveld, Tiroler schoonen in den feestelijken stoet bij het kleederdrachten- is Dinsdag door nr»r. J. B. Bomans, lid der Gedep. Staten van Noord Holland, officieel voor het verkeer opengesteld feost» dat deze week te Tuflrmrbach Pressbaum (Oostenrijk) ge- De koolzaadoogst in de Wieringermeer is begonnen. Dit geschiedt op Amerikaansche wijze, n.l. door zgn. zichtmachines, die door middel van tractors worden voortbewogen, zoodat het koolzaad tegelijk gemaaid en gebonden wordt De dertigste Tour de France, de jaarlijksche krachtmeeting der internationale wegrenners, is begonnen. De drukte bij het hoofdkwartier te Parijs tijdens de aanmeldinn der deelnemers De bekende schietwedstrijden te Bisley (Eng.) brengen ver scheidene bekende figuren uit de kringen der schutters «in den ring". Een moeilijk schot wordt .onder schot genomen" Ier gelegenheid van het 107-jarig bestaan maakten de regimenten grenadiers en jagers met de Kon. Militaire Kapel aan het hoofd, een marsch door den Haag en defileerden voor minister-president dr. H. Colijn (links op het bordes) Tijdens het 33ste congres van den Kon. Ned. Midden standsbond te Delft werd Dinsdag door den bonds voorzitter, den heer Ed. Schürmann, in de Nieuwe Kerk een krans gelegd bij het graf der Oranjes De prijs voor het deel nemende Duitsche jacht, dat de beste prestatie levert in de transatlanti sche regatta van de Ber muda eilanden naar Cuxhayen

Schager Courant | 1936 | | pagina 8