et huis De Langendijker Groentenveilingen. »iji met de Huldiging van Sir Henry Deterding N»S.B*-vergadering in den Dierentuin Herdenking van Verdun. Eindelijk regen en af koeling in Amerika De toestand op de veilingen wijst nog niet naar normale verhoudingen aard appels voor een groot deel onverkoop baar Argentinië nam veel af. ach teruitgang achteruitloopende prijzen voor aardappelen, ook voor Eigenheimers en Schoolmeesters tomaten handhaaf den zich vrijwel op peil eind vorige week wortelen brachten goede prij zen op aanvoer bloemkool, afwisse lende redelijke prijs roode kool lager aanvoer van gele en witte kool lage prijzen de eerste slaboonen en snij- boonen verschenen de eerste duurder dan de laatste tuinboonen laag zilveruien en nep idem geringe aan. voer druiven. Volgens dr. Colijn op het Middenstandscongres is de schemering in den dageraad merkbaar. Of onze Langendijker tuinders van die schemering al veel bemerken, wagen we te betwijfelen. De laatste week heeft de toestand op onze veilingen daartoe weinig aanleiding gegeven. De bewegingsvrijheid onzer tuinders wordt nog in die mate belemmerd, dat er ook nog geen glimp wordt bespeurd van den lichtenden dageraad, die de volle bewegings vrijheid aankondigt. Bijna alles wordt nog be- heerscht door reglementen. Principieel zijn de tuin ders daarmee niet ingenomen. Aan regeeringsbe- moeiing hebben ze over t' algemeen een broertje dood. Toch zullen zij, in zake de vroege aardappelen, er wel niet te veel op tegen hebben, dat de Ned. Groenten- en Fruitcentrale de niet verkochte aard appels voor haar rekening laat inkuilen. Het zou ongetwijfeld een rare boel geworden zijn, als er geen uitweg was gevonden voor al die aardappelen. Want het ging daarmee slecht. Vooral de vrees, dat de ziekte, welke in de aardappelen was gesignaleerd, tot catastrophale gevolgen zou kunnen leiden bij den export, maakte de exporteurs buitengewoont voorzichtig. Voor het buitenland durfden ze bijna niet te koopen, met het gevolg, dat de aardappelen voor het grootste deel onverkoopbaar waren en door de Ned. Groenten- en Fruitcentrale werden in genomen, met welk doel de bouwers ze weer naar de akkers brachten en ze daar inkuilden. Den laat- sten tijd was heel wat voor Argentinië gekocht. Dat veranderde nu en men bleef met honderden wagons aardappelen zitten. De Ned. Groenten- en Fruit centrale heeft nu bepaald, dat het risico van het rot worden der in te kuilen aardappelen voor rekening van den teler is. Sproeien en nog eens sproeien, zij dus het parool voor dezen. Dit kost echter moeite en geld. En als straks onverhoopt toch een deel van de aardappels rot zou blijken te zijn, dan is de schade voor den tuinder. Het is maar te hopen, dat het rot worden in de kuilen tot een minimum be perkt zal blijven en dat de Ned. Gr. en Fruitcentrale binnen niet al te langen tijd in de gelegenheid zal zijn, de ingekuilde aardappelen te plaatsen. De aanvoer van vroege aardappelen was in de af- geloopen week weer groot. Noordscharwoude begint Broek naar de kroon te steken. Aan de eerste vei ling komen er de laatste dagen al meer dan 30 spoorwagen, te Broek gemiddeld 35. Veel er van draaide door: zij konden noch den minimumprijs voor het binnenland, noch dien voor het buitenland opbrengen. En dus werden ze ingekuild. Het bin nenland kon blijkbaar maar weinig gebruiken. Voor groote aardappelen, bestemd voor het binnenland werd f3.50 a f3.60 betaald, enkele partijen brach ten 2 a 3 dubbeltjes meer op. Voor export werd f2.50 of iets meer besteed. Bonken, de allergrootste, werden voor f2.50 a f2.60 verkocht. Voor drielingen weed aanvankelijk nog f2 tot ruim f3 betaald, later 1212.50, hoogop f2.80. Voor kleine werd flfl.40 betaald, soms iets meer in verband met de kwali teit. Verschillende partijen blauwe Eigenheimers kwamen reeds aan de veilingen. Aanvankelijk brachten ze nog f 4.50— f5.50 op, doch later liep de prijs tot f3.90 a f4.60 terug. Er zijn er zelfs nog voor f3.50 a f3.60 verkocht. Schoolmeesters waren ook aanvankelijk lager in prijs dan de vorige week; ze golden nu f3.50—f3.90. Eigenheimers brachten f4 op. De verbetering, die in het laatst der vorige week voor de tomaten was ingetreden, bleef deze week vrijwel gehandhaafd. Voor de A-sorteering werd aanvankelijk f 11 tot f 12 betaald, later f9f 10.50. B. bracht in het begin der week ongeveer f 12 op, op het laatst f 10.60—f 11.60. Voor C, die aanvankelijk f 9.20f 10.40 opbracht, werd later f 8.50f 9.50 be steed. CC. handhaafde zich vrijwel op f4 tot ruim f5. De aanvoer beliep ongeveer 83000 K.G. Voor wortelen werden ook deze week weer goede prijzen besteed. Er schijnt goede vraag uit Engeland H FEUILLETON Naar het Engelsch door A. E. W. Mason 39. Zonder het antwoord van hét meisje af te wachten, was hij met de doos naar het venster gegaan. „Ziet u dit, mijnheer Frobisher?" riep hij luid, en Jim voegde zich bij hem. De doos bevatte een hanger van goud en onex en andere doorschijnende steenen, be werkt door Benvenuto Cellini. Jim moest er kennen, nimmer zulk een fijn en fraai meester werk te hebben gezien, doch niettemin kookte hij inwendig, omdat Hanaud zoo ver van de eigenlijke zaak afdwaalde. „Men zou een geheelen dag in deze kamer kunnen doorbrengen", riep de detectóeve uit, „alleen om de schatten die zij bevat te bewon deren". „Dat betwijfel ik niet", merkte Jim droogjes op. „Doch ik meende, dat wij hier een middag zouden doorbrengen met het zoeken naar een Pijl". Hanaud lachte. „Mijn vriend, gij herinnert mii aan mijn plicht hij wierp nogmaals een blik op het kleinood en zuchtte. „Ja, zooals u opmerkt, zijn wij hier geen bezoekers voor ons genoegen". Hij bracht de doos weer naar den schoorsteen te zijn. De laagste noteering gold in het midden der week, toen bij een geringen aanvoer slechts f2.70—f4 werd betaald. Aanvankelijk brachten ze echter f 4.70—f 6.90 op, en op het eind der week niet minder dan f6.20—f7. Dat is een beste prijs. De meeste bloemkool werd deze week aangevoerd aan de Broeker veiling. De prijzen liepen nogal uit een. Op den eersten marktdag b.v. werd voor eerste soort f 8.70—12.50 besteed, en den volgenden dag bracht ze slechts f 3.50—5.90 op. Later liepen de no teeringen weer in de richting van de hoogere prijzen, zoodat voor de mooiste van de eerste soort tot f 10 a f 11, voor de kleinere ongeveer f 6 a f 7 werd betaald. Voor tweede soort was maar weinig belangstelling: ze bracht f 1.503 op. Roode kool kwam er aan de veiling van de L.G.C. al heel wat. De prijzen, die de vorige week bevredi gend waren, liepen nu sterk achteruit. Dit verschijn sel komt echter vaak voor. De mooiste brachten on geveer f 4, de minder gezochte f 2.80—3.30 op. Deze week kwam er ook gele kool aan de veiling. Er werd aanvankelijk f 5.10 voor besteed. Later lie pen de prijzen wat achteruit, ofschoon weinig. De meeste werd voor f 4.70—5 verkocht. Als nieuw product kregen we ook witte kool. De kwaliteit was prachtig, de prijs niet hoog. Er werd f 3.404 voor betaald. Slaboonen verschenen ook aan beide veilingen, al is het nog in kleine hoeveelheden. De eerste aange boden partij bracht f 25.1026.10 op. Later liepen ze tot f 23 en f 16.80 terug. De eerste snijbooncn, ook in kleine hoeveelheid aanwezig, werden eerst voor f 17 verkocht en brach ten later f 18 en f 21.50 op. De eerste tuinboonen brachten ook geen hoogen prijs op, n.1. f 2.20. Voor zilveruien was ook maar matige belangstel ling: ze werden voor f 2 verkocht. Zilvernep ging voor prijzen van de hand, die ver bleven beneden die, welke meermalen voor eerste aanvoeren werden betaald: ze bracht aanvankelijk f 8.108.90 op, later f 6—6.80. Wat de druiven betreft, voor Alicante werd f 30.10 en voor Frankenthaler f 34 betaald. Zoo is het aantal producten, dat thans weer aan de veilingen wordt aangevoerd, groeiende. De hoe veelheden van de meeste zijn nog klein. Wat zal het straks worden, als deze groot zullen zijn geworden? 's-Gravenhage. Zondagavond heeft in Kasteel Oud-Wassenaar een diner plaats gehad van de bui- tenlandsche vertegenwoordigers van de Koninklijke, dat dit jaar wel een bijzonder karakter droeg, om dat Sir Henry Deterding als eeregast mede aanzat. Een zestigtal personen vertegenwoordigers uit verschillende landen met hun dames had plaats genomen aan de smaakvol versierde tafel, waarop de vlaggen der verschillende nationaliteiten prijk ten. De geheele versiering was gehouden in de Shell-kleuren: rood en geel. Voor Sir Henry lag de vlag van de Koninklijke uitgespreid, waarop een gouden kroon was geplaatst. Op het kasteel wapperde de vlag van de Koninklijke, des avonds verlicht door schijnwerpers, welke ook een gedeelte van den tuin een tooverachtigen aan blik gaven. Het diner werd opgeluisterd door orkestmuziek. Onthulling borstbeeld Sir Henry Deterding. Gisterochtend had in het Beukenbosch van het Clubhuis „te Werve" te Rijswijk, het sportveld van het personeel der Bataafsche Petroleum Maatschap pij, de onthulling plaats van een borstbeeld van Dr. H. W. A. Deterding, die, zooals bekend, op 19 April zijn 70sten verjaardag heeft gevierd. Bij die gelegenheid heeft het personeel der. Ko ninklijke Shell-groep, op initiatief van ir. Sluyter- man van Loo, als oudste employe der Koninklijke, gelden bij elkaar gebracht voor het vervaardigen van een borstbeeld van den schepper dezer wereld maatschappij, te plaatsen in het hoofdgebouw aan de Carel van Bylandtlaan. Gister, de dag, dat Dr. Deterding voor 40 jaar bij de Koninklijke in dienst trad, heeft de onthulling plaats gehad. De plechtigheid werd ingeleid door een groot inter nationaal sportfeest qp „te Werve", in den geest van de bekende Olie-Olvmpiade, zooals deze afwisselend in Lansbury (Eng.) en op „te Werve' wordt gehou den. ,en zette haar op haar plaats. Toen veranderde eensklaps zijn geheele manier van doen. Hij stond voorover geleund, de handen nog om de glazen doos. Doch zijn blik was naar omlaag gericht. De eigenlijke vuurhaard was van de ka mer uit voor het gezicht verborgen door een laag scherm van een blauw lakwerk; en van uit den stand, dien hij innam, kon Hanaud over het scherm heen. op het rooster van den haard zien „Wat zie ik daar?" zeide hii. Hij nam het scherm in de handen en plaatste het voorzichtig ter zijde. En thans werd hetgeen hem zoo verrast had, voor allen zichtbaar een hoopje witte asch op het rooster. Hanaud liet zich op zijn knieën zakken, en de de kolenschop uit het haarstel nemende, woelde hij daarmede tusschen de roosterstaven en trok haar terug met een weinig asch er op. Deze was spierwit en tot een fijn poeder geworden. Er was geen deeltje bij, zóó groot, dat het een vinger nagel had kunnen bedekken. Hanaud raakte de asch voorzichtig aan, als verwachtte hij deze gloeiend heet te vinden. „Deze kamer werd Zondagmorgen verzegeld, en nu hebben wij Donderdagmiddag", merkte Jim Frobisher schamper op. „Asch blijft in den regel niet langer dan drie dagen warm, mijnheer Hanaud", Maurice Thevenet verwaardigde zich een ver ontwaardigden blik op Frobisher te werpen. Hii durfde Hanaud in een bespottelijk daglicht te stellen! Hii behandelde de Su reté met niet meer eerbied, dan men, nu, zeg bijvoorbeeld Scot- land Yard, zou behandelen. Zelfs monsieur Bex verheelde zijn misnoegen niet. Voor een lid van de firma Frobisher Haslitt gedroeg deze heer zich zeker niet naar behooren. Hanaud daarentegen was zoo zacht als een lam. „Dat heb ik ookwel eens opgemerkt", ant woordde hij minzaam, en hij ging op zijn hur ken zitten, de kolenschop nog steeds op zijn Honderden buitenlandsche gasten en duizenden employé's uit Nederland woonden de plechtigheid bij. Om half twaalf kwam de heer Deterding op het landgoed aan, toegejuicht door de duizenden aanwe zigen en nam hij plaats tegenover het podium, waar het door een vlag van de Koninklijke omhulde borstbeeld was opgesteld, geflankeerd door twee jonge dames, van de B.P.M. en de B.I.M. Achtereenvolgens werd het woord gevoerd door den heer ir. Sluijterman van Loo, in de Engelsche taal, door den heer A. de Jongh, in de Duitsche taal door den heer Desmet. Na deze redevoeringen vond de onthulling plaats onder de toonen van Grieg's Huldigingsmarsch, uitgevoerd door de Postharmonie. Sir Henry betrad hierna het podium om alle aan wezigen hartelijk dank te zeggen voor dit hulde blijk. Hij wees er op, dat het grootste geluk voor den mensch in deze wereld is, te kunnen werken. Bij de Koninklijke Shell wordt hard gewerkt en typeerend is daarbij de onderlinge goede verstand houding tusschen het personeel van de verschillende natiën. Hierna defileerden de duizenden langs het pas onthulde borstbeeld. Achttien verschillende natiën namen aan dit défilé deel. Vervolgens werd de finale van de atletiekwed strijden gehouden, gevolgd door een speciale hulde voor sir Henry, bestaande uit een vaandel-defilé, waarbij de verschillende landen die aan het défilé voor het borstbeeld hadden deelgenomen met de vlag vooropgingen. Hierna vormden de athleten een halven cirkel en groepeerden zij zich zoodanig, dat zij tezamen het woord „Deterding" vormden. Herdenking van den Guldensporenslag. De Nationaal-socialistische beweging in Nederland heeft Zaterdagavond, ter herdenking van den Gul densporenslag, in den Dierentuin, Den Haag, een druk bezochte bijeenkomst gehouden, waarop de leider, ir. A. A. Mussert, een rede heeft gehouden over het onderwerp: „Volk in gevaar". De avond werd opgeluisterd door een spreekora- torium en declamatie, terwijl voorts de heer Nije een rede hield. Deze herinnerde aan de overwinningen van de Vlamingen in 1302. Wanneer zij toen verslagen wa ren, zou er thans geen Nederlandsche cultuur zijn. Wij, nationaal-socialisten zijn, vervolgde spreker, bereid, om als het moet, dezelfde offers voor ons land te brengen, als de Vlamingen vroeger gedaan hebben. Wij hebben in Nederland den plicht, om ons land, onze taal en onze cultuur te zuiveren van al het vreemde, dat daarin niet thuishoort. Daarvoor moeten we waakzaam zijn, opdat er kome één volk van Nederland (Applaus). Voor de pauze zongen allen staande met gestrek- ten arm het eerste couplet van den Vlaainschen leeuw, gevolgd door hou-zee-geroep. Daarna was het woord aan den heer Mussert, die bij zijn verschijnen op het podium met luide hou- zee's werd begroet. De heer Mussert constateerde, dat we niets kun nen beginnen, wanneer we niet in een volk leven. Wij zijn groot geworden door onze voorouders, die er voor gezorgd hebben, dat wij vrij zijn geworden en thans een vaderland hebben. Ook nu leven wij in een tijdperk, waarin ons volk in groot gevaar ver keert. In dit verband wees spr. op de naturalisatie van dr. Mannheimer, waartegen in de Tweede Kamer de S.D.A.P. zelfs geen bezwaar had, misschien, om dat zij zoo democratisch is. (Gelach). Ons volk moet worden wakker geschud. Onder luid applaus merkte spr. voorts op, dat zij, die thans den moed hebben om ons zonder noodzaak te terroriseeren, daarvan later de gevolgen zullen on dervinden. Spr. critiseerde verder het bijna weggeven van onzen boter aan Engeland ten koste van ons eigen volk. (Geroep: foei). Ook protesteerde spr. tegen de toepassing van de sancties en de schijnvertooning van onzedeelneming aan den Volkenbond. De N.S.B. wenscht aan het volk te bouwen zoolang tot haar taak zal zijn ver vuld: één sterk volk van Nederland. Daarbij is het noodig, dat zij zich richt tegen de politieke partijen, welke verwijdering en haat onder ons volk brengen. Wij worden, aldus spr., thans gehaat door de poli tieke partijen. Dat is goed, maar wij moeten krijgen de liefde van ons volk en in dat opzicht hebben we nog veel te doen. Er moet hard gewerkt worden om het gevaar dat ons dreigt, te keeren, en verder onze jonge mannen en vrouwen weer een toekomst te geven en aan de natie hoop en vertrouwen in die toekomst. Met het zingen van het Wilhelmus werd de bij eenkomst gesloten. hand wiegende. „Mademoiselle!" riep hij; waarop Betty naar voren kwam en naast hem tegen den schoorsteen mantel ging leunen. „Door wie werden deze papieren met zooveel zorg verbrand?" vroeg hij „Door mii", gaf Betty ten antwoord. „En wanneer?" „Zaterdagavond verbrandde ik er een paar en de rest Zondagmorgen, vóór de komst van den Commissaris. „En wat waren het voor papieren, mademoi selle?" „Brieven mijnheer". Hanaud sloeg snel zijn oogen naar haar op. „Hoho! zeide hij zachtjes. „Brieven! Jawel! En wat voor brieven, zou ik gaarne van u ver nemen?" Jim Frobisher had uit wanhoop zijn handen in de lucht kunnen werpen. Watin 's hemels naam, mankeerde Hanaud nu! Het eene oogen- blik verloor hij geheel uit het oog voor welke zaak hii hier was gekomen, en bewonderde hij op zijn gemak de verzameling van Simon Har- lowe. En het volgende, had hij weer voor niets anders oogen en horen dan ziin dolle jacht naar anonieme brieven. Jim kon niet twijfelen, of aan deze dacht hij ook nu. Het woord „brieven" behoefde slechts te worden uitgesproken, en hij was terstond op een zijspoor gebracht, en ge reed, iedereen van het schriiven van deze te beschuldigen. „Het waren eenvoudig particuliere brieven", antwoordde Betty, terwijl een blos langzaam haar wangen kleurde „Zij zullen u niets wijzer maken". „Dat zie ik ook", hernam Hanaud met een weinig sarcasme in ziin stem, terwiil hii de schop omkeerde en de asch weer in het rooster stortte „Doch ik vroeg u, mademoiselle, welke soort van brieven het waren". Betty bleef het antwoord schuldig. Zij keek verlegen naar den vloer en van den vloer naar GROOTSCHE PLECHTIGHEID OP HET SLAGVELD. Verdun. eTrh erdenking van den 20-sten ver jaardag van den strijd om Verdun verzamelden zich, Zondag op de hoogten van Douaumont de vertegen woordigers van de oud-strijders van bijna alle lan den, die aan den oorlog deelnamen. 30.000 Fransche oud-strijders waren gekomen, be nevens 500 Duitschers, verder Engelschen, Belgen, Italianen, Amerikanen, Grieken, Polen, Portugeezen, Roemenen, Tsjechen, Russen en Joego-Slaven. De Franschen voerden een fakkel mede, welke ont stoken was op het graf van den Onbekenden Sol daat te Parijs, welke werd gebracht naar het mili taire kerkhof van Verdun. Het hoogtepunt van de plechtigheid op het slag veld van Verdun was de eedsaflegging door ruim 100.000 oud-strijders uit zestien verschillende landen. Dit geschiedde op het kerkhof van Douaumont nabij Verdun, waar ongeveer een millioen soldaten be graven liggen. Bij de plechtigheid waren ook 500 Duitsche Verdun-strijders aanwezig. Zij waren des middags met een extra-trein aangekomen en door de Fransche bevolking hartelijk begroet. De Fran sche oud-frontstrijders verdrongen zich om de Duitsche gasten te verwelkomen. In den namiddag kwam de Zaterdagavond aan den Are de Triomphe te Parijs ontstoken fakkel op het kerkhof van Dou« aumont aan. Talrijke autoriteiten, o.a. de minister voor de pensioenen, waren aanwezig bij de oven. handiging van de fakkel aan een der vier jeugdige soldaten, die onbeweeglijk stonden opgesteld voor het monument dat de lijken van zeven onbekende soldaten bevat. Vervolgens werden de vier toortsen rondom het monument ontstoken, hetgeen geschied1- de door een oorlogsweduwe, door een moeder, door een kind en door een zwaargewonde. Driemaal herhaalden daarna de oud-frontstrijders de woorden ,voor den wereldvrede", waarna een oorlogsinvalide de volgende eedsformule uitsprakj „Omdat zij die hier en elders rusten, slechts de eeuwige rust zijn ingegaan om den vrede te be vestigen, en omdat het van ons een heiligschennis zou zijn in de toekomst te aanvaarden, wat de dooden hebben veracht, daarom zweren wij te ver langen en te waarborgen den vrede welken wij aan hun offer verschuldigd zijn". De formule werd in de zestien talen der aanwezi gen herhaald. De plechtigheid werd door een aan zienlijke menigte bijgewoond. Een militair eskader bracht door middel van vuurpijlen den groet van het leger aan de dooden over. Vervolgens verspreidden de deelnemers zich om den nacht door te brengen in de enorme kampen, welke in de omgeving van Verdun waren ingericht. DE HARINGWEEK INGELUID. Gistermorgen is de haringweek ingeluid. Er zijn twee versierde visscherijwagens van Scheveningen vertrokken. De eene ging met bestemming naar Steenwijk. De andere bezoekt Den Haag en omlig gende plaatsen. Aan verschillende departementen en aan het hoofdbureau van politie is gistermorgen haring aangeboden. Soortgelijke wagens zijn van Vlaardingen en Kat wijk aan Zee vertrokken, met bestemming naar het Noorden en het Zuiden van ons land. Aantal dooden reeds over de 1000 New York Voor de eerste maal in zes we ken zijn Zondag in de door hitte en droogte ge teisterde Amerikaansche Staten de regenbuien overvloedig losgebarsten en is de temperatuur aanzienlijk gedaald. Een uitgestrekt gebied van lagen druk beweegt zich snel naar de Oostelijke Staten, waar nog steeeds record temperaturen heerschen. Het aantal dooden tengevolge van de hittegolf is Zondagavond opgeloopen tot over de duizend. In de groote steden werden de slacht offers meerendeels op straat door een beroerte getroffen en overleden zij nog voordat medische hulp kon worden geboden. De boeren hopen, indien de regen aanhoudt, een deel van hun vee te kunnen redden en op de verdroogde akkers nog veevoeder te kunnen aanplanten. de vensters; en met een gewaarwording van medelijden zag Jim, dat haar oogen van tra nen glinsterden. „Ik geloof, mijnheer Hanaud. dat wij hier aan een punt gekomen zijn, waar mademoisel le mijn advies zal vullen inwinnen", viel hij in „Daartoe heeft mademoiselle zeer zeker het recht", bemoeide monsieur Bex zich met het geval. Doch met een licht schouderophalen gaf ma demoiselle te kennen dat zij van dit recht af zag. „Zooals u wilt dan". Zij keerde thans haar volle gelaat naar de anderen, de tranen nog in haar wimpers, en schonk Jim een kort hoofdknikje tot dank en erkenning. „U zult uw antwoord hebben, mijnheer Ha naud", zeide zij met een brok in de keel. „Het schijnt, dat alles, hoe heilig ook, er met de ha ren bij gesleept moet worden. Doch ik zeg u nog eens, dat deze brieven u niets wijzer zullen maken". Met de oogen zocht zij haar notaris. „Monsieur Bex". verzocht zii, en plaatste zich aan de ander zeide van Hanaud. „In de slaapkamer van mevrouw stond tus schen haar bed en de deur van de badkamer een klein kastje waarin zij een massa papieren bewaarde, die van geen belang waren, zooals oude kwitanties, doch die het niet verstandig zou geweest ziin, te vernietigen. Dit kastje nam ik na den dood van mevrouw naar mijn kantoor mede, met goedvinden van mademoiselle na tuurlijk, met de bedoeling, deze papieren op mijn gemak te ziften, en aan te raden, al die, welke niet bewaard behoefden te blijven, te vernieti gen. Zooals ik u evenwel reeds heb medegedeeld, was mijn tijd zeer bezet, en niet vóór Vrijdag t den 6en Mei, kreeg ik gelegenheid, eens naar het kastje om te zien. (Wordt Vervolgd)*

Schager Courant | 1936 | | pagina 8