Joseph Schmidt Laatste Telex berichten Het Crisiszuivelbureau is dood Zwemmen Uit onze Omgeving. Hevige gevechten in Zuid-Spanje Advertentlën. TRIJNT1E VAN HARTEVEID, J. KRUIT, Kermis Dirkshorn zingt „Ein Stern iallt vom Himmel" Marktberichten. DE WEDSTRIJDEN VAN DE „OVERDEKTE". Alkmaar, 18 Juli. Hedenmiddag hadden onder vrij grootc belangstelling de jeugdwedstrijden plaats in t Zomerbad van de „Overdekte". Het weer, dat .zich in den ochtend nogal dreigend liet aanzien, viel "tijdens de wedstrijden erg mede, vooral tijdens de polowedstrijden hadden wij het prachtigste zomer weer. De deelname aan de wedstrijden was overwel digend groot, zoodat de jury geen gemakkelijke taak had. Over het algemeen hadden de wedstrijden een zeer "vlot verloop. Het programma werd geopend met een wedstrijd voor meisjes van 8 en 9 jaar over 25 meter schoolslag. In dezen wedstrijd werd de snelste tijd gemaakt door Elsje Paleari in 28.2 sec.; 2. Gonda Kokkes 3~.4 sec.; 3. Nelly Verhoeven cn Truus Reek beiden m 33.8 sec. Vervolgens 25 meter vrije slag voor meisjes 10 en 11 jaar, waarin Elly de Jager de snelste tijd wist te boeken en wel in 25 sec.; 2. Rietje Hollari 25.2 sec.; o. Aatje de Graaf en H. Blauw, beiden in 26.8 sec.; 4. Dora Akkerman 27.6 sec.; 5. Elly v. d. Berg 27.8 sec.; 6. Ali Volder 28.6 sec. en 7. Corrie de Gier 29 s. oinfn y°'?»de 25 meter schoolslag voor jongens van 8—10 jkar. De jongens wisten iets snelleren tijd 11 dan meisjes en wel: 1. Jaap van Steeg ïn 2- Casper Swart 28.4 sec., 3. Wim Hoe- ben 29.4. sec.; cn 4. Jan Harder 30 sec. In de 25 M. vrije ag voor jongens van 10—12 jaar ontketende een follen strijd tussclien Adr. Jansen en Tienes Hui berg, in 't voordeel van eerstgen. Jansen in 21 sec., 2. Fienes Huiberts 21.4 sec., 3. G. Kloos 24.4 sec., 4. Jo de Roos 26 sec.; 5. H. Kokkes 27 sec. en 6 A. Roo- boek 27.4 sec. Ook de 25 M. rugslag voor meisjes, geen leeftijds grens, was zeer spannend, vooral de strijd tusschen Hanny de Wit en Anni Klünnen in 't voordeel van eerstgen. in 24 sec., 2. Annie Klünnen 24.8 sec., 3. Bep Bell 26.2 sec.; 4. Bets v. d. Stok 29.2 sec.; 5. An- ni v. Bemmcl en Elly Klünnen 32.4 sec. De deelname aan 25 M. schoolslag voor meisjes van 12—14 jaar was overgroot en niet minder dan 7 series moesten hiervoor starten. In deze series werd de snelste tijd gemaakt door Coba Rieu in 22.4 sec.; 2. Anni Klünnen 23.2 sec.; 3. Hanny de Wit ~4.2 sec.; 4. Ali Kaptein 24.6 sec.^5. Imie Wanner 24.S sec.; 6. Betty Hanraads 25.8 sec en 7. S. Besijn 26.2 sec. In de 25 M. vrije slag meisj'es 1416 jaar was een zeer snelle overwinning voor Hanny de Wit in IS sec.; S. Bep Boll 19.2 sec.; 3. M. van Maarleveld 19.S sec^ en 4. B. Kloosterboer 23.4 sec. I2et. 6-jarig Jantje de Waal wist zoowaar de 25 M. schoolslag te winnen voor jongens en meisjes tot ?s jaar in 37.6 sec. (goed zoo Jantje, ga zoo door!), 2. Henk Schuit 41.8 sec. en 3. de kleine Greetje Har- iog 4S.4 sec. Renee van Neck wist den snelsben tijd te maken in de 25 M. schoolslag voor jongens van 12—13 jaar in 22 sec.; 2. Frans Bodenhuizen 23.2 sec.; 3. Henk Withaar 24.4 sec.; 4. G. Doeschot 25.4 sec.; 5. Henk Bieman 27.6 sec. In de 25 M. vrije slag voor jongens van 1416 jaar was Wim de Vries sterk favoriet in 14.4 sec; 2. Wim Brouwer 17.2 sec.; 3. Bert Huiberts 1S.4 sec.; 4. Piet Call 19.2 sec.; 5. Bob Bakker 20 sec. en 6. Jan Slink- kert in 21 sec. Hierna volgde een zwemdemonstratie door J. van Hemsbergen en Imhülsen Jr., welke door het aan wezige publiek met belangstelling werd gevolgd en zeer in den smaak viel. Ook de duikdemonstratie van J. van Hemsbergen alsmede die van Wim Brouwer en Henk Unticd werden ten zeerste op prijs gesteld en met verdiend applaus beloond. Ook de Polowedstrijd tusschen de Alkmaarsche ploeg D.A.W. en Haarlem II werd met volle aan dacht gevolgd. De Haarlemmers waren de Alkmaar ders verre de baas en wonnen met 6—3. Tenslotte hield de Alkmaarsche Reddingbrigade een demonstratie, o.a. het redden van drenkelingen waarbij verschillende kunstgrepen, het redden van drenkelingen uit auto's onder water, gekleed zwem men en zonder drenkeling, dat hierom ook werd ge lachen zal ieder begrijpen. Hierna werd het publiek voor de belangstelling bedankt en had de prijs uitreiking plaats. NIEUWE N I E D 0 RP Woensdag gingen de oudste kinderen van de la gere school naar Amsterdam. Hoewel het weer zich niet erg gunstig liet aanzien, cn het bijna den ge- lieelen dag geregend heeft, was het voor de kinde ren nu juist niet zoo'n groot, bezwaar om te genie ten. Eerst werd over Velzen en Haarlem gereden om Schiphol aan te doen. In een stroomenden regen werd het gezelschap rondgeleid, maar toch door het uitvoerig vertellen van den gids kregen de kinderen ren goeden indruk van het verkeer per vliegtuig, de groote verkeersvliegtuigen wekten aller bewon dering op en ze zouden wel graag een toertje ge maakt hebben. Vervolgens werd er naar Amsterdam gereden en na gegeten te hebben, werden Philips demonstratie zalen bezocht en dan naar Artis. Aardig was het hoe twee orang-oetangs aan een tafeltje zaten te eten cn te drinken. Het mooiste was nog, toen twee jongens met den grootsten orang-oetang hand in hand een wandelingetje gingen maken. Na nog wat ir. de Kalverstraat gewandeld te heb ben. werd omstreeks 8 uur de terugreis aanvaard. Vrijdag hadden de kleineren hun feestdag, al vroeg waren ze in de kleeren en reeds lang voor den tijd bij de plaats van vertrek. Eindelijk was het oogenblik van vertrek aangebroken. Onder luid ge juich reden de drie autobussen weg om de richting Alkmaar in te slaan. In Alkmaar werd het eerst ge- stopfen een oogenblik in den Muziektuin verpoosd, een wandeling naar de Hertenkamp en Apenkooi werd ook niet vergelen, waarna weer de tijd aan gekomen was om naar Bergen te gaan, Ook hier weer werd gestoeid en geravot op het speelduin en in den speeltuin van Duinvermaak. Maar ook hier lcwam weer een tijd van scheiden en na nog wat gegeten en gedronken te hebben, werd voorbij Schoorl gereden om een prachtige wan deling langs de Oorsprong te maken en het Katrijper klimduin te beklimmen, dat was een verbazende hoogte en velen kwamen niet op de top van 't duin. Nu werd de reis voortgezet naar Camperduin, waar van strand en zee weer volop is genoten. Eindelijk werd de terugreis aanvaard en kwamen de kinderen weer' blij en tevreden thuis. Een woord van dank is hier wel op zijn plaats aan allen, die meegeholpen hebben om dit zoo mooie kin derfeest tc doen slagen. HEER-RU 00WAARD Onze plaatsgenoot, de heer W. van Slooten Jbz. slaagde te Amsterdam voor het eindexamen Middelbare Technische School. Door het uitbreken van een mazelen-epidemie op de Openbare Lagere school TT is t schoolfeest der kinderen van de openbare scholen uitgesteld DE EENE PLAAG VOLGT DE ANDERE Het wil den tuinders nog maar altijd niet voor den wind gaan. Nauwelijks is de oene plaag voorbij of de andere is er weer. De laatste vroe ge aardappelen zijn grootendeols door de ziekte aangetast en komen door de uiterst strenge con trole de veilingen meermalen weder als „afge keurde partij terug. In vele koolbanen vertoont zich trots verschil lende maatregelen ook dit jaar weder de draai- hartigheid op onrustbarende wijze. Ook de spruit kool. bloemkool en boerenkool blijven van dit euvel niet verschoond. Meerdere bouwers hebben reeds dit voorjaar uit vrèes voor het optreden der ziekte, dan ook contracten gesloten in d polders, hopende dat zij hierdoor in ieder geval eenige winter- producten „op den dorsch" krijgen. Meermalen heeft men moeite de noodige gel den voor rente of eerste levensbehoeften voor el kaar te krijgen om dan plotseling opgeschrikt te worden door het beruchte gelekwartjeskaartje van de belastingen. WIERINGERWAARD In een gehouden bestuurvergadering van de afd. Wieringerwaard van de Bond van Staats- pensionneering werd besloten ook dit jaar we derom een reisje te maken met de ouden van dagen. Men was wel overtuigd dar de financieele bijdragen van de ingezetenen dit mogelijk zullen maken. Naar we vernamen was het de bedoeling om een bezoek te brengen aan Volendam om ver volgens via Amsterdam naar Schiphol te gaan. en verder over Haarlem enz. de terugreis te aan vaarden. De oudjes hebben er alweer plan op. Het zijn dan ook steeds prettige dagen. Z I J P E De navolgende leerlingen der IT.L.O. school te Alkmaar werden bevorderd: G. Kossen en Tr. Geensen van 1 B naar 2 B. T. Jansma van 3 A naar 3 B. terwijl G. Jansma slaagde voor het. Mulo-diploma. A WIER1NQERMEER WIERINGERWERF. Zaterdag werden hier door de Wieringermeer-fan- fare eenige pittige marschen ten gehoore gebracht ter ondersteuning van den verkoop van lootjes tot stijving der kas. Dit onverwachte bezoek viel bij jong en oud bij zonder in den smaak en er was dan ook veel volk op de been. ANNA PAULOWNA Bevorderd. Van de 3e naar de 4e klas der H.B.S. te Alkmaar, C. Taillie. Op de H.B.S. te Den Helder zijn bevorderd: J. v. d. Goes van de 4c naar de 5e klas, J. Smit van de 3e naar de 4e en A. de Wilde van de 2e naar de 3e klas. BREEZAND. Vergadering Oranjevereeniging. De Oranjevereeniging vergaderde Zaterdagavond bij den heer Jb. Borst. Voorzitter do heer Van der Linden, deelde na z'n openingswoord mede, dat van den heer Van Dijk, hoofd van school II, bericht van verhindering was in gekomen en nadat de notulen waren goedgekeurd, bracht de heer L. Picterse het jaarverslag uit. Daar uit vernamen we, dat de vereeniging nog steeds groeiende is. en thans 119 leden telt. Doch finantieel gaat het niet zoo goed, er is nog een tekort van het vorig feest en de secretaris kondigde dan ook al aan, dat het bestuur zou voorstellen het feest in te krim pen. De penningmeester, de heer A. Molenaar, gaf een overzicht van ontvangsten en uitgaven. Deze bedroe gen resp. f370,39 en f370,10, maar er zijn nog posten tot een totaalbedrag van f59.55 te betalen. De heeren Van der Walle en Koens controleerden de boeken cn bevonden alles in orde. Naar aanleiding van het te kort werd gevraagd waarom het bestuur niet naar het redmiddel, een bazar, gegrepen had. Voorzitter bleek er niet veel voor te voelen in dezen tijd de menschen op die manier geld te doen uitgeven, wat ze eigenlijk niet missen kunnen. De heer Kloosterman noemde het beneden de waardigheid van de vereeni ging ieder jaar een bazar te houden, doch de heeren Van der Walle en B. en P. Moolenaar hadden er minder bezwaren tegen en hadden dan ook graag een vergadering in het najaar bijeen geroepen ge zien. Lang en breed is er over gesproken hoe in 't ver volg een tekort voorkomen kon wórden. We zullen de discussies maar niet op den voet volgen. Het vuur werk is wel de zwaarste post bij de uitgaven en de ontvangsten zijn, daar velen niet naar het terrein gaan, maar op den weg blijven kijken, gering. Toch wil men, indien het eenigszins kan, het vuurwerk behouden. Men besloot tenslotte dat het bestuur in contact zal treden met die zakenlieden, die finantieel voor deel hebben bij de viering van het feest. Men zal hen trachten te bewegen een garantiefonds te vormen, waaruit een eventueel tekort zou kunnen worden be streden. Voorzitter deelde nog mede, dat de heer Keijzer door zijn vordering voor landhuur en de heer Jb. Borst door een onkostenrekening een streep hebben gehaald cn dat men na inning der contributie, eerst de oude schuld zal afdoen voor men het nieuwe feest gaat organiseeren. Aan den wensch der Midden- standsverceniging, de prijzen voor de spelen in ei gen gemeente te koopen, zal zooveel mogelijk tege moet gekomen worden. Bij de bestuursverkiezing werden de heer J. Koster en G. v. d. Park bij acclamatie herbenoemd en bij de rondvraag stelde (ie heer P. Moolenaar Bz. voor, de bewoners op te wekken op 31 Augustus de vlag uit te steken ter verhooging van de feeststemming. Mis schien ook zou dat zóó tot de werkgevers spreken, dat meerderen van hen vrijaf geven. De heer Jb. Borst zegde z'n volle medewerking toe voor de vorming van het garantiefonds, waarna voor zitter sloot, met den wensch, dat het wel tot stand mocht komen, maar dat men het tenslotte toch niet noodig zou hebben. DE BURGEMEESTER VAN SMILDE TIJDELIJK IN BEILEN BENOEMD. Toestand van beide slachtoffers bevre digend. De Commissaris der Koningin heeft tot tijdelijk burgemeester van Beilen benoemd de heer K. Gerrits, burgemeester van Smilde. De toestand van het ecnig overgebleven lid van het dagelijksch bestuur der gemeente en van den ge meente-secretaris, is bevredigend. Gibraltar, 20 Juli (ANP). De Marokkaansche troepen van het vreemdelingenlegioen hebben thans de overhand in alle nabij Gibraltar gelegen Spaan- sche steden, waar de kanonnen vuren op de nog hardnekkig verzet biedende communisten en syndi calisten. Te Gibraltar kan men de schoten duidelijk hooren. Er zijn talrijke dooden gevallen en hon derden personen zijn gewond. Bijna 3000 personen, velen in lompen gehuld, zijn, voor een deel met bootjes, naar Gibraltar gevlucht. Talrijke inwoners van La Linea zijn met ernstige verwondingen in het ziekenhuis te Gibraltar opgeno men. Onder de slachtoffers van den opstand bevindt zich een Britsch onderdaan. Oud-premier Qulroga verlaat Madrid De correspondent van „Le Figaro" in Spanje heeft van de Fransche grens getelefoneerd: „De ministercrisis is gistermorgen plotseling cn op geheimzinnige wijze uitgebroken. Men beweert, dat minister-president Casares Quiroga, op wien de op standelingen sedert den dood van den monarchisti- schen leider Calvo Sotelo bijzonder gebeten waren, gezwicht is voor den druk, die zijn vrienden op hem hebben uitgeoefend en met den minister van Binnen- landsche Zaken en een der leiders van de veiligheids politie, Madrid verlaten lieeft, om zich naar de Fransche grens te begeven. RUMOERIGE VERGADERING VAN FASCISTEN IN ENGELAND. Tijdens een bijeenkomst van fascisten, die ook door talrijke socialisten werd bijgewoond, is het, naar Reuter meldt, zeer rumoerig toegegaan. De rede van den leider der Britsclie fascisten, sir Oswald Mosley, werd herhaaldelijk door uitroe pen onderbroken, o.a. hoorde men „wij willen Mos ley dood of levend". Na afloop der vergadering werd door de betoogers met steenen naar elkander geworpen, doch de politie slaagde er tenslotte in, de orde te herstellen. ERNSTIGE GEVOLGEN GEVREESD VAN MOORD OP JAPANNER. Sjanghai, 20 Juli. Naar uit Tsingtao wordt ge meld, vreest m enin Noord-China ernstige politieke verwikelingen .aangezien te Fangtze, in Sjantoeng, opnieuw een Japanner door een onbekend gebleven dader is doodgeschoten. De Japansche consulaire politie heeft zich vanuit Tsingtao in allerijl naar de plaats van het misdrijf begeven. Thans „Zuivelexportbureau". Dat er strijd is om het Crisiszuivelbureau kan niet alleen blijken uit den vinnigen pennestrijd, welke is gevoerd tusschen Minister Gelissen en de Zuivel- organisaties, maar komt ook naar voren in de naamsverandering van het Crisiszuivelbureau, dat thans officieel Zuivelexportbureau heet. Naar wij uit betrouwbaren bron vernemen, zet de minister onverbiddelijk dopr en is het niet waar schijnlijk, dat overeenstemming zal worden bereikt, anders dan op de door den Minister aangegeven basis. Ook de gewijzigde naam wijst in deze richting. DE RADIO-PRIESTER COUGHLIN DOOR ZIJN BISSCHOP BERISPT. Wegens zijn scherpen aanval op Roosevelt. De bisschop van Detroit, mgr. Michael Gallagher, is Zaterdag scheep gegaan om een reis naar Rome te maken. Voor zijn vertrek onthulde hij, dat hij Father Coughlin, den bekenden „radio-priester", had berispt, wegens de onlangs in een rede door hem gebruikte scherpe-taal tegen Roosevelt, waarin hij den presi dent een „leugenaar en bedrieger" noemde. De bis schop voegde cr aan toe, dat hij de politieke radio campagne van Father Coughlin echter niet zou te gengaan. DE MALVERSATIES BIJ HET PLAATSELIJK CRI SIS-COMITÉ VLISSINGEN. De administratie in beslag genomen. Het parket heeft Vrijdagavond ten politiebureele te Vlissingen een nader onderzoek ingesteld in de kwestie der onregelmatigheden bij het plaatselijk Crisiscomité. De commissaris van politie heeft Zaterdagmorgen op het gemeentehuis beslag gelegd op de administra tie van het plaatselijk crisiscomitó. Voorts vernemen wij, dat de rechtcr-commissaris een bevel tot voorloopige inhechtenisneming heeft uitgevaardigd tegen den heer L., voormalig secretaris van genoemd comité, die Vrijdag in arrest werd ge steld. ZEILJACHT DOOR MOTORKRUISER AAN GEVAREN Zaterdagmiddag is op den Amstel onder de gemeente Ouderkerk het zeiljachtje „Rio" van den heer van Weeren uit Amsterdam die op weg was naar Uithoorn, waar hij de weekend wilde doorbrengen door den motorkruiser van den heer Roos uit Amsterdam aangevaren. De heer van Weeren moest tengevolge van den tegenwind steeds laveeren en zag plotseling den grooten kruiser achter zich Deze had het zeil scheepje blijkbaar in het geheel niet bemerkt, met een geweldigen slag stootten de schepen op el kaar met het gevolg dat de „tlio" kapseisde en de bemanning de heer van Weeren en diens echtgenoote t water raakte. Zij konden zich evenwel zwemmende nog red den. De kruiser had geen noemenswaardige slhade opgeloopen en kon de reis weer voortzetten, Eenigste kennisgeving. Heden overleed plotseling, onze innig geliefde Echtge noote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Echtgenoote van Alb. Raven, in den ouderdom van 61 jaar. Haar diepbedroefde Echtge noot, Kinderen. Behuwd- en Kleinkinderen. Wieringerwaard, 19 Juli 1936. Heden overleed, na een kor te ongesteldheid, onze gelief de Man, Vuder, Grootvader en Uroeder, de heer Echtgcn. van G. Witsmeer. in den ouderdom van ruim 80 jaar. Namens de Familie KRUIT. Winkel, 19 Juli 1936. Voor de vele blijken van belang stelling, welke wij mochten ont vangen bij de geboorte van onzen Zoon S1MON JACOB, zeggen wij hiermede hartelijk dank. G. C. SPAANS—Feller. NIC. SPAANS. Midwoud, Juli 1936. MAANDAG 27 JULI bij D. SWAGER, in de film Degene die Zondag uit café Buisman, Oudesluis, een VERKEERDE REGENMANTEL donkerblauwe Vendex, heeft mede genomen, wordt verzocht, deze daar te ruilen. ZICHTERS. gevraagd, bij H. GROENENBERG, Westermiddenmeerweg, Wieringer- meer. Het zeilscheepje chter werd zwaar gehavend op den wal getrokken terwijl de eigenaar en diens vrouw weer naar Amsterdam terugkeerden Volgens ooggetuigen is de aanvaring te bijten geweest aan een fout van den bestuurder van de motorboot die niet voldoende acht heeft gege ven op de zeilbooten en niet, zooals wettelijk vorgeschreven is, uitgeweken heeft voor een la veeren d zeilschip; BRAND TE ZUTPHEN. Zaterdagnacht te omstreeks half twee is brand ont staan in de opticienszaak van de firma A. M. M. Schmidt aan de Rozengracht te Zutpheri, bewoond door den heer Dikken. De brandweer, die spoedig onder leiding van commandant Wilbrenninck ter plaatse was. tastte het vuur krachtig aan. Het perceel kon echter njet meer worden behou den en is geheel uitgebrand. De aangrenzende pan den, vooral dat van den banketbakker Lovisson, liepen veel waterschade op. De heer Dikken en zijn familie waren afwezig. De oorzaak van den brand is nog niet opgespoord. De burgemeester en de commis- saris van politie woonden het blusschingswerk bij. Ook de officier van justitie, mr. W. J. I-I. Stam, kwam zich persoonlijk van den brand op de hoogte stellen. ALKMAAR, 18 Juli 1936. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer cn prijzen als volgt: 4 melkkoeien f 170190; 11 nuch tere kalveren (slacht) f6—14; 6 vette schapen f20.50; 3 bokken en geiten f6—10. ALKMAAR 18 Juli 1936. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald voor: groothandel 72V2—G7y?.. cent en kleinhandel 72V2—70 cent. Handel matig. Kipeieren (groothan del) f3—3.30, handel goed en eendeieren f2.10. ALKMAAR. 18 Juli 1936. N.V. Eicrveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer; 160.000 kipeieren: 58—60 Kg. f3—3.20, 6062 Kg. f 3.10-3.40, 62—G4 Kg. f3.15—3.40, 61—66 Kg. f 3.26-3.45; eendeieren f2.152.30, p. 100 st. MEDEMBLIK, 18 Juli 193G. Aardappelen, per 50 Kg.: Schotsche muizen f 1.25, kleine muizen fl, borgers f 1.25—1.30. ronde f 1.25. WARMENHUIZEN, 18 Juli 1936. Aanvoer:; 58700 Kg. aardappelen: Schotsche mui zen f2.50—3. grove f2.50. voor export f 1.50, drielin gen f 2—2.50. eigenheimers f2,50—2.90, 250 Kg. roo- de kool f2.66—3.10, 125 Kg. gele kool, zilvernep 3.4Ö —4.40, id. drielingen f 2.60. 18 Kg. slaboonen 12.80. BROEK OP LANGENDÏJK, 20 Juli 1936. Aangevoerd: 50.000 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 2.503.50, grooten f 2.50, eigenheimers f 2.60 —2.90, bl. dito f 2.50—2.70, driel. f 2—2.50, 125 Kg. zil veruien driel. f 3.40, nep f 5.30, 300 Kg. spercieboo- nen f 12.50—12.60, 120 Kg fuinboonen f 2.60—2.S0. 30.000 Kg. roode kool f 2.36-3.60, 7300 Kg. gelo kool f3.50—4.60, 020 stuks bloemkool f 14.10—15.20, 2e soort f4.105.10, rabarber f2. NOORDSCHARWOUDE, 20 Juli 1936. 18400 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 2.50 2.80, grooten f 1.50—2.50, eigenheimers f 2.60, bl. dito f 2.50—2.60, driel. f 2, 3300 Kg. zilveruien f 2, driel. f 3.504.10, nep f 5.20—6, 80 Kg. spercieboonen f 10.80 —11.10, 165 Kg. tuinboonen f 3—3.10. 150 Kg. kroten f 3.50, 1500 Kg. roode kool f 2.10—2.G0, 16200 Kg. wilto kool f 1.56—1.60.

Schager Courant | 1936 | | pagina 3