Vreemde dip gebeuren in Ethiopië liet huis »>ji Kantongerecht te Alkmaar. met de Die niet veel goeds voorspellen voor de Italianen. Djibouti, 10 Juli. ER schijnen vreemde dingen te gebeuren in Ethiopië, dingen, die voor de Italianen niet veel goeds voorspellen. Vele geruchten doen do ronde over kleine gevechten, door Ethiopiërs ge logde hinderlagen, waarbij Italianen de slachtoffers werden. Tegenover dergelijke geruchten begin ik steeds met de grootste achterdocht te staan, want meestal zijn ze oncontroleerbaar. Reeds eenigen tijd geleden, nog voordat de groote regentijd in Ethiopië goed had ingezet, hoorde ik van een overval tusschen Addis Abeba en Dessié, dus op den belangrijksten, door den regen thans on bruikbaar geworden verbindingsweg der Italianen over eigen gebied. Ruim een dozijn Italiaansche avia^ teurs, die naar hun vaderland zouden terugreizen, en den tocht naar het Italiaansche gebied Erythrea per automobiel maakten, zouden onderweg allen zijn nedergeschoten door Ethiopiërs. _Dit gerucht hoorde ik niet van Ethiopische, noch van Italiaansche, doch van andere zijde. Daar ik aan de waarheid van dit gerucht sterk twijfelde, heb ik er geen melding van gemaakt. Welbewapend en welgemoed waren de avia- teurs van Addis Abeba vertrokken, doch toen ze da gen later nog niet te Dessié waren aangekomen, begon men zich ongerust te maken. Vliegmachines werden uitgezonden, die vanuit de hoogte de ver brande automobielen zagen. Een nader onderzoek bracht uit, dat alle aviateurs onder geweerkogels waren gevallen. Do Ethiopische consul te Djibouti. Ato Andargué, vertelde me korten tijd later, dat de Italianen door Ethiopische krijgslieden uit Dessié waren verdreven, en d. t dit stadje weder door de Ethiopiërs was be zet. Met vijf-en-twintig vliegmachines hadden de Italianen daarop Dessié gebombardeerd, echter zon der veel resultaat. Was dit bericht waar? Vanuit Djibouti was dit onmogelijk te controleeren. In elk geval kwam het me ho jgst onwaarschijnlijk voor. Te Dessié hebben de It .lianen een groot vliegveld aangelegd en boven dien is Dessié een der middelpunten van het groote werk van wegen-aanleg, waardoor er zich vele dui zenden (gewapende) Italiaansche arbeiders bevinden. Aan te nemen is, dat dit plaatsje ook een sterk gar nizoen heeft, zoodat een overval er niet gemakkelijk is uit te voeren. Dan, slechts enkele dagen- geleden, vertelde men, dat het spoorwegverkeer tusschen Djibouti en Addis Abeba zou zijn onderbroken. Tusschen Awasj en Addis Abeba zouden de Ethiopiërs een brug met dynamiet in de lucht hebben laten springen en zou den ze op twee plaatsen de spoorlijn over betrek kelijk grooten afstand onbruikbaar hebben ge maakt. Dit bericht was te Djibouti te controleeren. Inder daad bleek het, dat het spoorwegverkeer tusschen Awasj en Addis Abeba was onderbroken, „tenge volge van de heftige regens",, die kunstwerken zou den hebben beschadigd, zoo werd me van Italiaan sche zijde verteld, doch iemand van den spoorweg fluisterde me in het oor, dat de schade aan den spoorweg niet het werk was van de regens, doch van Ethiopiërs, die er met dynamiet hadden gewerkt. Dat klonk eenigszins vreemd, daar de Ethiopiërs niet met dynamiet weten om te gaan. Bij deze Ethiopiërs moesten zich dus Europeanen hebben bevonden. En dan: welke Ethiopiërs waren het, die dezen wel overlegden aanslag op den spoorweg had den gepleegd? Zooals ik reeds vroeger schreef, be vindt zich nog een vrij aanzienlijk leger onder raz FEUILLETON Naar het Engelsch door A. E. W. Mason 43. s,Mijnheer, er zal geen woord over mijn lip pen komen", riep Francine uit. „Fn hoe verstandig zou dat van je zijn, Fran- cine-lief!" ITanaud ging voort, als sprak hij tot een ondeugend kind. „Want o. die Hanautl kan, als hij wil, zulk een echte boeman zijn voor stoute meisjes die praatjes rondstrooien. Ohé ja! Hij neemt ze stevig vast zoo en liet kan dan o zoo lang duren, vóór hij zegt t,zoo is het genoeg"! Hij besloot zijn bedreigingen met een vrien delijk lachje en duwde Francine de kamer uit. Vervolgens keerde hij terug tot Betty. die het binnenvak uit de doos had gelicht en bozig was een paar kleinere doosjes te openen, die op den bodem van het kistje hadden gelegen. Het licht liet een armband, een gesp en een ring schitte ren, doch Betty zette het onderzoek nog steeds voort. „Mist u iets, mademoiselle?" „.Ta" „Eigenlijk, was dat vooruit te zeggen gineHa- naud voort. „Indien moordenaars de hand in het spel hebben gehad, moet er een aanleiding tot Tajè in het veld, doch dit staat ver in het westen, op vele honderden kilometers van den spoorweg. Er zwerven hier en daar, naar mij bekend is, nog wel kleinere groepen Ethiopische krijgslieden rond, doch dezen staan niet onder bijzonder goede leiding en van hen kan men zoo'n welberekenden aanslag op den spoorweg niet verwachten, te minder, daar zich bij hen geen Europeanen bevonden en de Ethio piërs niet met dynamiet weten om te gaan. Men moet wel inzien, wat thans, in dezen tijd van het jaar, zoo'n geslaagden aanslag op den spoonveg beteckent. De regens hebben het transport van levensmidde len voor het Italiaansche leger per vrachtautomo bielen vanuit Erythrea en Italiaansch Somaliland volkomen onmogelijk gemaakt .Voor de levensmid delenvoorziening is het Italiaansche leger (en zijn ook de bewoners van Addis Abeba) uitsluitend aan gewezen op den spoorweg. Deze levensmiddelen ko men thans per schip aan te Djibouti en worden van daar per spoorweg verder verzondon. Een eenigszins langdurige of vaak herhaalde on derbreking van het spoorwegverkeer zou daardoor voor de Italianen (en tevens voor de bewoners van Addis Abeba) een ernstige ramp kunnen worden. Een afdoende bewaking van den spoorweg (zeven honderd kilometer op Ethiopisch gebied) is voor de Italianen uiterst moeilijk. Maar wie was dan toch de Ethiopische aanvoerder, die met zijn troepen den welgeslaagden aanslag had gepleegd? Het mij herhaaldelijk gunstige toeval kwam me weder te hulp. Ik ontmoette den meest aangewezen man om mij inlichtingen te geven. Laat ik niet te veel van hem vertellen, Het zou hem het leven kun nen kosten. Hij is geen Ethiopiër, al zou hij door zijn gelaatskleur ervoor door kunnen gaan en al heeft hij onder andere (men lette op dit „onder andere") een Ethiopische paspoort. Ik geloof niet mis te ra den, als ik aanneem, dat hij in dienst staat van een mogendheid, die de aanwezigheid van Italiaansche troepen in Ethiopië met bijzonder weinig genoegen aanziet. Hij is korten tijd geleden uit Ethiopië gekomen, waarheen hij binnen eenige weken weder terugkeert, „met of zonder goedvinden der Italianen", zooals hij lachend opmerkte. Hij vertelde me, dat raz Imroe in het veld staat met een leger van tienduizenden, allen mannen, die gezworen hebben niet naar huis terug te keeren voordat de Italianen verdreven zijn. Veertien dagen geleden is mijn zegsman bij raz Im roe in het veld geweest en heeft hem radio- zend-toestellen gebracht, kleine toestellen met een werkingskring van zeshonderd kilometer. Het trans port had plaats per automobiel en de geheimzinnige kerel heeft me ook verteld welke list hij had toe gepast om ongehinderd door de Italiaansche linies te komen, maar deze list kan ik hier niet verder ver tellen. De Ethiopiërs, die thans hebben ingezien welke fouten ze vroeger maakten, hebben allen thans raz Imroe als opperbevelhebber erkend. Ook raz Tajè die eveneens in het bezit is van radio-toestellen, ge hoorzaamt aan zijn bevelen. Ik merkte op, dat de Ethiopiërs toch niet met radio-toestellen weten om te gaan en het antwoord luidde: „Er zijn verschei den Europee'sche officieren zoowel bij raz Tajè als bij raz Imroe, Duitschers, Engelschen, Oostenrij kers, die thans o.a. den Ethiopiërs het gebruik van radiotoestellen bijbrengen". Deze mededeeling gaf mij plotseling een middel aan de hand om de waar heid van de mij verstrekte inlichtingen te controlee ren. Gedurende den oorlog heb ik eenige malen ont moet een zeer sympathieken, zeer ondernemenden Duitschen luitenant. Toen in Ethiopië alles mis liep, heb ik naar hem uitgekeken, maar hem ner gens gezien en niemand had me met eenige zeker heid iets mede kunnen deelen over zijn lot. Zijn por tret heb ik onder mijn oorlogsherinneringen 'en ik het misdrijf bestaan hebben. Ik wil zelfs zoo ver gaan te raden, dat het vermiste van aanzienlijke waarde moet zijn.' „Dat is ook zoo", gaf Betty toe. Doch het is ook mogelijk, dat het vermiste op een verkeerde plaats gelegd is. ergens in een laadje of zoo'" Zij had op geruststellenden toon gesproken met iets in haar stem als ware het haar het liefste, dat er niet verder op de zaak werd ingegaan. „In ieder geval, wat er ook vermist wordt, het behoort mij niet waar? En het voorbeeld van monsieur Boris zal door mij niet worden ge volgd. Ik zal geen aanklacht indienen". Hanaud schudde het hoofd. „U is wel goed. mademoiselle. Doch helaas*, in dit geval kunnen wü niet zeggen „zoo is het ge noeg". Jim vond het zeer zonderling, dat hij zoo aan die gefluisterde woorden bleef hangen. „Het geldt hier geen geval van diefstal, doch een geval van moord. Wij moeten verder gaan. Wat vermist u eigenlijk?" „Een parelen halssnoer", antwoordde Betty met tegenzin. „Een groot"? Het was duidelijk te zïen, 'dat de tegenzin van Betty ver meerderde, Hanaud was bevelender en zakelijker geworden. „Niet zoo bijzonder!" „Geeft u mij er eens een beschrijving van, mademoiselle!" Betty weifelde. Met betrokken gelaat stond zij in de tuin te zien. Daarop dwong zij zich te ge hoorzamen. „Het bestaat uit vijf en dertig paarlen, niet van een buitengewone grootte, doen zij waren als druppels water aan elkander gelijk en prach tig rose. Mün oom heeft zich jaren lang veel moeite getroost ze bij elkander te krijgen. Mijn tante heeft mü zelve verteld, dat zij hem op ongeveer honderd duizend pond zijn te staan ge toonde dit portret aan mijn geheimzinnigen zegsman, die den luitenant dadelijk herkende en hem bij na me noemde. Hij voegde er aan toe: „Deze officier (om begrijpelijke redenen verzwijg ik zijn naam) ^evindt zich thans als raadsman bij raz Imroe. Veer tien dagen geleden heb ik hem nog gesproken en over enkele weken spreek ik hem weder". Toen ik er mijn verbazing over uitsprak, dat de Italiaansche aviateurs dit toch tienduizenden man nen sterke leger nog niet hadden opgemerkt, zeide de avontuurlijke kerel: „Aviateurs kunnen dit le ger niet zien. Toen ik bij raz Imroe was, scheen het landschap om ons volkomen verlaten, zoo goed als zonder levende ziel. De mannen lagen verspreid in kleine groepjes van hoogstens drie, verborgen tus schen steenen of onder struiken. In enkele grotten waren eenige honderden tezamen. Op een enkel sein, overdag rook, 's nachts vuur, verrees daar als het ware een leger uit den grond, een voor aviateurs onzichtbaar leger". Ik merkte op (zooals ik vroeger schreef), dat de Ethiopiër voor den guerilla-oorlog weinig geschikt is. Mijn zegsman zeide, dat hij dit onderwerp ook met raz Imroe had behandeld, doch raz Imroe had geantwoord: „Mijn mannen hebben den guerilla-oor log thans in de practiek geleerd en leeren hem el- ken dag beter. Wij zullen niet rusten voor de Ita lianen uit het land zijn verdreven." Dit alles ziet er voor de Italianen buitengewoon ongunstig uit. J. K. BREDERODE. Zitting van Vrijdag 17 Juli. Alkmaar. GEMAK DIENT DEN MENSCH, MAAR HEEFT OOK ZIJN BEZWAREN. De groentenboer B. J. Geels te Alkmaar bedient zich van een stevigen hond met een reuze grooten bek om zich bij hot voort stuiven van zijn ouderwet- schen door handkracht gedreven groentekar te as- sisteeren. De wet is echter heel wat sikeneurigcr en eischt veel meer formaliteiten dan voorheen cn is nu ook een bord voorgeschreven, met het opschrift „hondenkar", dat aan den wagen was bevestigd. Nu was op 11 Juli dat visitekaartje niet aanwezig en werd de heer Geels met de gebruikelijke bekeuring vereerd. Hij moest thans voor den wijzen kamer ver schijnen en was zoo attent om in persoon te compa- rceren, teneinde den kantonrechter inede te deelen, dat zijn wagen destijds werd opgeknapt en ook het bordje een beurt had gekregen. De ambtenaar, ver tegenwoordigd door Mr. de Groot, die in zijn prij zenswaardige ambitie soms ook nog voor kantonrech ter speelt, merkte hem echter op, dat hij reeds in Mei was gewaarschuwd en dus toch wel had kun nen zorgen, dat het bord twee maanden later in orde was. Gevorderd werd f 2 boete of 1 dag, het. vonnis gaf 50 procent reductie en werd direct afgetikt. Bergen. DE KNECHT REED DEN BAAS ZELF IN DE SOEP. De aannemer Dissel te Bergen, die als zandrijder, met eigen spul, ook had gehuurd den chauffeur A. de Munck, kreeg op 7 April, toen beiden elkaar nabij den Koogendijk en Oosterweg met een zandauto pas seerden, een optater met het vehikel van zijn eigen „huurling", waardoor baas Dissel's wagen tamelijk werd beschadigd. De verzekering „Allrisk" van de Munck kwam zeker niet spoedig genoeg met de looddeelen over de brug, dus nu werd de kantonrech ter er bij gesleept. De waarnemende ambtenaar, Mr. C. A. de Groot, behalve een gerenommeerd advocaat ook nog een verwoed automobilist en een ambitieus waarnemend kantongerechtsmagistraat, bekeek het geval door een geweldig zwarten bril en requireerde tegen den roekeloozen zandrijder niet alleen 20 pop boete of 10 dagen, maar ook nog drie maanden ont zegging rijbevoegdheid. Over een dergelijk gewichtig besluit waaraan het tijdelijk verlies van een broodwinning soms vast kan zitten, moest de kantonrechter evenwel eens rijpelijk praktiseeren en werd alzoo het vonnis bepaald op a.s. week. St. Maarten. VAN EEN BOERTJE, DAT IN EEN ACROBAAT VERANDERDE. De agrariër Kees Bleeker uit Harencarspel, peddel de op 18 April op de Stroet onder St. Maarten, zijn ziel was rein en hij reed behoorlijk rechts van den weg, dus wat onheil kon hem gebeuren. Echter werd zijn vertrouwen in niet geringe mate .geschokt door komen. Thans bezitten zij zelfs een nog grooteve waarde" „Een vermogen dus", riep Hanaud uit. Er was niemand in de kamer, die geloofde, dat het parelsnoer ergens zou worden gevonden, of bij vergissing op een verkeerde plaats was ge borgen. Het gebouw, door Hanaud opgetrokken, vorderde gestadig van zelf. Dezen middag was er een nieuwe verdieping aan toegevoegd. Deze of gene proefneming mocht mislukken. Wat deed dat er toe? Thans was een beweegreden voor den moord aan het licht gekomen. Jim had een voor gevoel dat niets thans een eindgevolgtrekken kon stuiten; dat de waarheid als een straal licht, die een millioen jaren onderweg geweest is. ein delijk op een donker plekje neer zou vallen, en dat iemand, hulpeloos en verblindde mis dadiger daar staan zou. „Wie wist van dit parelsnoer af, behalve u, mademoiselle?" was de vraag die Hanaud tot Betty richtte. „Iedereen in huis. mijnheer. Mijn tante droeg het bijna altüd." „Den dag van haar dood moet zij het dus ook gedragen hebben?" „Ja.ikving Betty aan, en zii wendde zich tot Ann. om een bevestiging van haar woor den. waarna zij zich snel weer omkeerde. „Tk gelo f het wel". „Ik weet het zeker", verklaarde Ann met over tuiging, hoewel haar wangen eenigszins bleek waren geworden en haar oogen onrustig stonden „Hoe lang is Francine Rollard reeds bij u in betrekking?" vroeg Hanaud aan Betty. „Drie jaren. Neen, iéts langer. Zij is de eenige kamenier, die ik ooit gehad heb", verklaarde Betty. met een lachje. „Het wordt mij duideÜik". zeide Hanaud in ge dachten: en het kwam Jim Froblsher voor, dat hetgeen Hanaud duidelijk werd, eveneens duide DINDSDAG 21 JULI. HILVERSUM (1875 M.) AVRO-uitzcnding. 6.30-7.00 R.V.U. S.00 Grampl; 10.00 Morgenwijding; Grampl; 10.30 De Octophonikers 11.00 Huish. wenken; 11.30 Vervolg concert; 12.30 Or gelspel; 1.00 Grampl; 1.15 Omroeporkest; In de pau ze: Declamatie; 3.15 Grampl; 4.05 Pianorecital; 4.30 Radio-kinderkoorzang; 5.00 Kinderhalfuur; 5.30 Het AVRO-Aeolian-orkest6.30 Vliegles; 7.00 Dansmuziek 7.45 Per fiets door Nederland; 8.00 Berichten A.N.P. Mededeelingcn; 8.15 Gevar. programma mmv. orkest en solisten; 10.30 Grampl; 11.00 Berichten A.N.P.J 11.1012.00 Dansmuziek. KRO-uitzending; 4.00—5.10 H.I.R.O. 8.00—9.15 en 10.00 Grampl; 11.30—12.00 Godsd. halfuur; 12.15 Gr. pl; 2.00 Vrouwenuur; 3.00 KRO-Orkest; 4.00 HIRO; 5.10 KRO-orkest; 5.45 Felicitatiebezoek; 6.00 KRO- Melodisten; 7.00 Berichten; 7.15 Causerie over luchtbescherming; 7.35 Sporthalfuur; 8.00 Berichten A.N.P.; Mededeelingcn; 8.10 Grampl; 10.00 Sted. orkest Maastricht; 10.30 Berichten A.N.P.; 10.35 Gr. pl; 10.40 Sted. Orkest Maastricht; 11.1512.00 Gr.pL DROITWICH (1500 M.) 11.20 Orgelspel; 11.50 Grampl; 12.35 BBC-Northern- orkest en soliste; 1.50 Het Frank Waller Octet; 2.35 Grampl; 3.20 Jack Wilson's kwintet; 4.05 Grampl; 4.50 Het Hungaria Zigeuner-orkest,; 5.35 John Reyn- dors' orkest; 6.20 Berichten; 6.50 Orgelspel; 7.30 Voordracht; 7.45 Revue-programa; 8.20 Bruckner-con- cert; 10.05 Berichten; 10.35 Leslie Bridgewater's kwin tet met soliste; 11.3512.20 Dansmuziek. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 Grampl; 11.20 Orkestconcert; 2.50 Gram. pl; 5.50 Orkestconcert; 9.05 Radiotooneel met muziek 11.0512 35 Dansmuziek en populair concert. KEULEN (456 M.) 6.20 Populair concert; 8.20 Blaasconcert; 9.20 Gram. pi; 10.20 Ferdy Kauffmann's orkest; 11.20 Kamer muziek; 12.20 Hans Bund's orkest en solisten; 2.20 Gevar. concert; 3.20 Kamermuziek; 4.20 Grampl; 5.20 Populair concert en dansmuziek; 6.50 Pianorcci tal; 7.20 Blaasconcert; 8.30—1.15 Zie Deutschland- sender. BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 9.20 Grampl; 11.35 Salonorkest; 12.20 Dans muziek; 1.30 Omroeporkest; 2.20 Max Alexys' orkest; 3.50 P. Godvvin's orkest; 4.50 Zang; 5.20 Omroepor kest; 6.20 Grampl; 7.20 Zang; S.20 Hoorspel; 9.20 Symphonieconcert; 11.00 Grampl; 11.20—12.20 Dans muziek; 484 M.: 9.20 Grampl.; 10.20 Salonorkest; 11.20 Grampl; 12.20 Omroeporkest; 1.30 Omrocpdans orkest; 2.20 Grampl; 3.20 Orgelconcert; 3.50 Gram pl; 4.35 Salonorkest; 5.20 Dansmuziek; 6.20 Sona- tenconcert; 7.20 Grampl; 8.20 Radiotooneel; 9.20 Symphonic-orkest; 11.00 Grampl; 11.20—12.20 Dans muziek: DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 8.30 Het Omroep-Amusementsorkest met solisten; 9.20 Het groote Omroeporkest; 10.20 Berichten; 10.35 Olympisch nieuws; 10.501.15 Dansmuziek en populair concert. den chauffeur Cornelis Sneekes uit de Zijpe, die achter Bleeker reed met een auto en hem op zoo on handige manier voorbij stoetelde, dat de fiets van Bleeker een oplawaai kreeg tegen het achlerwiel en Kees met fiets en al, met de vaardigheid van een Sarasaniacrobaat, hals over kop van den dijk tuimel de. Gelukkig kwam deze athleet tegen wil en dank, er zonder training, er nog goed af, doch zijn fiets was zoo goed als in barrelen. De heer Sneekes scheen de schuld van zich af te willen schuiven, vermeende dat hij behoorlijk „sich- naal" had gegeven, deed zich voor of hij als knecht niets te zeggen had, wat betrof de schaderegeling en al zulke vieren en vijven meer. In ieder geval, het leek er naar dat Kees Bleeker op een houtje zou bij ten, hoewel hij met de verzekering van Sneekes had geaccordeerd met 12 gulden schadevergoeding genoe gen te zullen nemen. Dus broeide ook hier een zaak uit voor den kantonrechter, en stond de heer Sneekes thans met de ezelsmuts op. Hij had nogal tamelijk wat af te dingen op de verklaring van Bleeker en beweerde dat deze, hoe wel er behoorlijk signaal was gegeven, eensklaps voor zijn auto was gereden. Het proces werd ten slotte op vreedzame wijze be ëindigd cn verdachte veroordeeld tot f 12 boete of 8 dagen, plus betaling der aangerichte schade ten be drage van 12 gulden. Egmond a. Zee. ER ZIJN NOG RIJWIELBEWAARDERS! Als laatste der vrouwelijke verdachten, kwam ver volgens de 19-jarige Spanbroeker schoone Aagje Ko nijn ten tooneele, daar zij op 5 Juli een fiets had ge plaatst op 't Egmonder strand. Het zaakje werd in recordtijd afgehandeld en luidde eisch en uitspraak f 1 of 1 dag. lijk werd voor iedereen in de kamer Want nie mand'durfde den kant uit te zien, waar Ann Upcott stond Personeel, dat lang in dienst is, steelt geen kostbare-halssnoeren: Ann Upcott en Jeanne Baudin de verpleegster waren de eenige nieuw aangekoinenen in Maison Grenelle tijdens de laatste jaren; en Jeanne Baudin had de beste getuigschriften overgelegd. Ofschoon niemand het in worden had uitgedrukt scheen het argument toch doel te hebben getroffen. Hanaud schonk zijn oplettendheid aan het slot van de kast. en schudde het hoofd er over Vervolgens trad hij toe op de toilet-tafel cn het marokijnen lederen kistje. „Haha!" riep hij met levendige belangstelling „Dit is heel wat anders", en hij bukte zich diep er overheen. Het kistje werd in het geheel niet met een sleutel gesloten. Aan de voorzijde van het kistje waren drie vergulde knoppen aangebracht, en het openen werd geregeld door het aantal malen dat iedere knop werd omgedraaid. Dit aantal was natuurlijk bij iedere knop versehilleud. en moest bekend zijn aan dengene, die het kistje wilde openen de juweelen van mevrouw Har- lowe werden bewaard achter een soort van let terslot. „Hierbij is geen geweld gebruikt", merkte Ha naud op, zich weer oprichtende. „Het is mogelijk, dat mijn tante vergeten heeft de knoppen dicht te draaien', opperde Betty. „Dat kan natuurlijk" gaf Hanaud toe. „En het is ook een feit, dat in den ti.kl tus schen de begrafenis van mijn tante en Zondag morgen. iedereen deze kamer vrij in- en uit kon loopen, want eerst Zondagmorgen werden de vertrekken verzegeld". „Zoo goed als een week lang en dan Boris Waberski in huis", meende Hanaud. (Wordt Vervolgd).

Schager Courant | 1936 | | pagina 6