is uitgesteld Harmonie Stremmirgjferkeer. Kennisgeving. Lange- en korte baan Draverijen te Alkmaar» Ge r rit. MARIE, Advertentiën. CONCERT van heden, De BRUG over de Mient te Lutjewinkel, alle RIJVERKEER zijn afgesloten. Spanbroek-Opmeer over hot afgeloopen jaar Adverteert in dit blad. Marktberichten. Gistermiddag werden alhier onder gunstige weers omstandigheden wielerwedstrijden gehouden, waar van de uitslagen luiden; Sprint over 3 ronden: lste serie: 1. Krijger 14.1; 2. Oostdijk; 3. Blauw. 2de serie: 1. C. Smit 13.4; 2. Pronk; 3. M. Deijkes. 3de serie: 1. Valkoog, 14; 2. M. Snoodijk, 3. C. Hegeman. Finaie. lste serie: 1. Krcijger, 13.3; 2. Smit; 3. Val koog; 2e serie: 1. Krijger, 14.1; 2. Smit; 3. Valkoog; 3e serie: 1. Kreijger, 13.2; 2. Smit, 3. Valkoog. Achtervolgingsrit over 15 ronden. Kuiper—Meijer starten op 0 M. Duineveld—Koopmans op 100. M. Na 12 ronden werd het koppel Kuiper—Meijer winnaar in een tijd van 3 min. 12 sec. 2de serie Klink—Lont 0 M. BakkerNoïjsink 100 M. Winnaar werd Klink Lont na 11 ronden rijden in 2 min. 59 sec. Finale: Ku>pcrMeijer op 0 M. KlinkLont; op 100 M. Nadat Kuiper na 9 ronden rijden een lekke hand kreeg cn S. Lont den strijd moest staken werd Klink na i4 ronden rijden winnaar in een tijd van 3 min. 45 sec. 30 ronden race met 3 klassementen. lste klassement: Manneveld 4 pnt., Korshuize 3 pnt., Baartman 2 pnt., Neijsink 1 punt. Tijd 15.2. 2de klassement: Manneveld 4 pnt., Kapteïn 3 pnt., v. 73eek 2 pnt., Neijsink 1 pnt. Tijd 15.3. ?;dc klassement: Neijsink 4 pnt., Kaptein 3 pnt., Manneveld 2 pnt., Korshuize 1 pnt. Tijd 15. Totale uitslag: 1. Manneveld 10 pnt., 2. Neijsink 6 pnt., 3. Kaptein 6 pnt., 4. Korshuize 4 pnt. 50 ronden race, 5 klassementen: lste klassement: 1. Glim 4 pnt., 2. Slikker 3 pnt., 3. Snoodijk 2 pnt., 4. Weers 1 pnt. 2e klassement: 1. Slikker 4 p., 2. v. Weers 3 p., 3. v. Reek 2 p., 4. Glim 1 p.; 3c klassement: 1. Slikker 4 p., 2. v. Weers 3 p.; 3. v. Reek 2 p., 4. J. Smit 1 p.; 4c klassement: 1. Glim 4 p., 2. v. Weers 3 p., 3. Slikker '2 p., 4. v. Reek 1 p.; 5e klassement: 1. Slikker 4 p., 2. Glim 3 p., 3. v. Weers 2 p., 4. v. Reek 1 p. Totale uitslag: 1. Slikker 17 p., op 1 ronde 2. Glim 12 p., 3. v. Weers 12 p., 4. v. Reek 7 p. Koppelwedstrijd over 200 ronden met 4 klassemen ten: le kl.: 1. Kreijger—Kuiper 4 p., 2. Neysink—Lont 3 p., 3. BakkerDuineveld 2 p., 4. KapteinOostdijk 1 p. 2e kl.: 1. Bakker—Duineveld 4 p., 2. Kreijger Kuiper 3 p., 3. KorshuizeDeykcs 2 p., 4. Neysink Y.ont 1 p.; tijd 14 sec.; 3c kl.: Baartman—Meyer, Meyer reed alleen, daar Baartman al gauw na de start de wedstrijd moest staken; 4 p., Kreijger;-Kui per 3 p., BakkerDuineveld 2 p., NeysinkLont 1 p. lijd 15.1 sec.; 4e kl.: Krijger—Kuiper S p., Bakker Duineveld 6 p., Neysink—Lont 2 p. Totale uitslag: 1. Kreijger—Kuiper 18 p., 2. Bakker —Duineveld li p., 3. Neysink—Lont 7 p. Door het koppel KreijgerKuiper werd de eere- rondc gereden. Meyer, die de geheele wedstrijd al leen had gereden en daarmede een prachtprcstatic leverde werd verzocht, deze ook te rijden, wat hij gaarne deed. Hegeman, die met Klink reed moest al gauw de strijd staken, daar hij 't in z'n rug kreeg. Klink heeft hierna ook de strijd opgegeven. S C H O O R L De Vierdaagsche. De heeren Cor v. Duin en P. Ruijs uit Schoorl, die door den beschermheer van de gymnastiekverecniging •Olympia, den heer J. H. Smits, in de gelegenheid wa ren gesteld om aan den Vierdaagschen marschwed strijd deel te nemen, hebben met goed gevolg mede- geloopen en het kruis van verdienste weten te beha len. Voor deze gymnasten en den beschermheer een mooi succes. Volgende Vierdaagsche het kroontje, heerenl Buurtfeest V.V.V.—S.B.V. Op Zaterdag en Zondag werd het buurtfeest van do V.V.V. in samenwerking met de Schoorlsche buurt- vereeniging gehouden. Zaterdags had de étalagewedstrijd plaats, waar voor veel belangstelling was. Het publiek wees door middel van een stembiljet de mooiste étalages aan. De uitslag van deze vreedzame verkiezing was: .Tb. Kuiper, slagerij, le prijs, met 97 stemmen, P. Becldman 2o prijs met 54 stemmen, A. Gutter, 3e prijs met 38 stemmen, Cor de Leeuw, 4e prijs met 27 stem men en A. Bekker, 5e prijs met 11 stemmen. In totaal waren 236 stemmen uitgebracht. Gistermiddag werd het feest voortgezet met een be hendigheidswedstrijd op motorrijwielen. Hiervoor wa ren 24 deelnemers ingeschreven. De uitslag was: le prijs f5.— cn motorband Th. Groen van Broek op Langcndijlc in 1 minuut 50 seconden, zonder strafpun- ten; 2e prijs K. Rus, Heerhugowaard f4.en 4 bus olie, Bcverol, in 1 min. 32 sec. en 5 strafpunten; 3e prijs Cor Groen, Venhuizen, f3.— met 3 bus olie, Be- verol, in 1 min. 55 sec. met 3 strafpunten; 4e prijs J. Zeeman, St. Maarten f2.mot stofbril in 1 min. on 41 seconden met 6 strafpunten; 5e prijs D. Swart, Heerhugowaard f2 met portefeuille, in 1 min. 48 seconden, met 6 strafpunten; 6e priis C. Wit, Medem- blik f2.met sigarettendoos in 2 min. en 6 secon den met 5 strafpunten en 7e prijs P. de Geus van Broek op Langcndijk f2.— met 2 spel kaarten in 1 min. 55 seconden met 6 strafpunten. Dc prijsuitreiking had plaats in de Schoorlsche Lunchroom, waar de voorzitter van V.V.V., de heer C. M. Winder, met een hartelijk woord aan de diverse prijswinnaars de prijzen uitreikte. Spreker dankte voor dc spontane medewerking cn in 't bijzonder de heeren J. Moeijes van Heerhugowaard en Joh. Rid der voor hun belanglooze hulp. Spreker bood deze hee ren voor hun medewerking een diner aan, welke geste door een applaus werd bekrachtigd. Op het terrein was flinke belangstelling, terwijl op heide avonden in de zalen van de heeren Schuijt cn Timmerman een zeer geanimeerd bal was. Tevens dient nog vermeld te worden, dat de geheele Schoorlsche buurt met lampions en electrische lamp jes keurig was versierd, wat een mooi effect gaf. Dc V.V.V. en S.B.V. kunnen op 'n uitmuntend ge slaagd leest terug zien. WIERINGERMEER Feestavond. Na de gehouden seriewedstrijden der v.v. „Flevo" op het terrein te Middenmeer, werd gisteravond een feest gehouden in Hotel Smit te Middenmeer, waar voor groote belangstelling bestond. Tevens had toen de trekking plaats van de verloting der muziek- vereen. „Wieringermeer fanfare". De trekking had plaats ten overstaan van de politic. Hieronder de hoofdprijzen: Lotno. 725, le prijs heerenrijwiel, win naar J. den Engelsman, Middenmeer; 1591, 2e prijs schilderij; 89, 3e prijs Compl. Weckketel; 217, 4e prijs, Electr. Rijwiellamp. De onafgehaalde prijzen, bestaande uit kunst- en practischc artikelen, kunnen worden afgehaald bij de hoeren K. D. Meindertsma en P. Janninga te Middenmeer. Deze vroolijke avond, waaraan verbonden een feest hal, mag als zeer geslaagd worden beschouwd.. Alle loten waren verkocht cn de Wieringermeer fanfare kan dan ook terugzien op een prachtig re sultaat, zoodat het doel, stijving der kas, zeker is bereikt; -1 Het muzikale gedeelte van den avond, werd verzorgd door liet Jazzbandgezelschap „Rijaro' te Wieringen. Een vruchtbare hazeniamilie. Door den heer G. v. d. M. te Middenmeer werd dezer dagen een liazenleger gevonden is sectie A., (de Kooltuinen) waarin 8 jonge hazen. Waar als re gel een hazenmoeder slechts aan 4 a 5 jongen bij één worp het leven schenkt mag deze vondst als een zeer groote bijzonderheid worden aangemerkt. De openingsdraverij 4e klasse gewonnen door J. v. d. Berg met Yledizoon. Lou En- sing wint de Engelsche Heat 2e en 3e klasse met Winnie Scott. In de le klasse heat west Geersen beslag te leggen op den prijs van f 400 met Clansman. Felle eindstrijd in de kortebaan-draverij, waarbij Roel van Wieringen de baas bleef met Xantippe. Alkmaar, 26 Juli. Hedenmiddag hadden op het Gemeentelijk Sportpark dc lange- en kortebaandia- verijen plaats, uitgeschreven door do Kcnnemcr Sportclub N.V. in liquidatie. Jammer dat de belang stelling niet grooter was, want er is dien middag ge noten van zeer goede sport, terwijl het veld uitste kend bezet was; ook moeder natuur verleende haar volle medewerking. Het programma werd geopend met een 4e klasse langebaandraverij afstand 200 M., waarbij 3 paarden tegelijk de finish passeerden; alleen het paard Yledi zoon bleek een langere neus te hebben en won deze course met 1/5 sec. verschil op Zilver Queen cn Ansclor. Dc heatdraverij 2e cn 3e klasse afstand 1640 M., werd verreden als Engelsche heat, verdeeld in 2 se ries en vervolgens de beslissende heat. In de eerste serie van 6 paarden weet Windekind gereden door P. Kramer spoedig de kop te nemen en deze gcdui'en- de 2 ronden te behouden. Bij de aanvang van de 3e en laalste ronde raakt deze de kluts kwijt, waarvan Jan de Boer handig weet te profiteeren en met Young Ooststar, weet hij deze serie te winnen met 2/5 sec. verschil op Windekind. De 2e serie van 5 paarden brengt een fraaie overwining voor Xerxes, gereden door R. van Wieringen. In de beslissende heat liepen aldus mede de 2 bovengenoemde winnaars benevens de rlrie paarden, die den snclsten tijd gemaakt had den (in dit geval waren het vier paarden, omdat toe vallig 2 paarden denzelfden tijd maakten. De eind strijd tusschen Winnie Scott, Yong Ooststar en Win dekind viel ten gunste van Winnie Scott gereden door Lou Ensing, die beslag legde op de prijs van f 300, Young Ooststar werd 2e met 0.2 sec. verschil en won de f 50. De heatdraverij le klasse afstand 1700 meter werd verreden in 3 heats. In de le heat liepen 9 paarden waarbij Xoli van meet af de kop wist te behouden cn zoodoende won, terwijl Guy Bingen werd gedis- tanceerd, zoodat in dc 2c heat 8 paarden liepen, waarin Clausman gereden door Geersen, na feilen strijd tusschen Xoli en Libertus won. In de laatste ronde wilde G. Ensing met Libertus binnendoor pas- seeren, doch werd hierin op niet fraaie wijze door Bosveld met Mc Gregor gehinderd, waardoor de sulk tegen een der palen werd gedrukt, deze werd geheel vernield doch het paard bleef wonderlijk staan, ter wijl G. Ensing een tuimeling over den kop maakte, doch spoedig weer ter been was. De 3e heat bracht de beslissing; ook hierin wist Clausman gereden door Geersen te winnen, terwijl Francis May met de 2e plaats tevreden moest zijn. In de kortebaan-draverij liepen niet minder dan 33 paarden, verdeeld in 6 series, welke resp. werden gewonnen door Winnie Scott, Xantippe, Fatima, Cla- ra Bascon, Fanfare en X Smiling. De strijd tusschen bovengenoemde 6 paarden bracht een overwegende overwinning voor Xantippe, welke de 720 meter af legde in de nog nooit op de Alkmaarsche baan ge maakte tijd van 1 min. 2.4 sec. Hieronder de gedetailleerde uitslagen: Prijzendraverij 4e klasse, afstand 2000 Meter. 1. Yledizoon, 3 min. 4.2 sec., eig. G. van der Oord te Bijk Haarlemmermeer, berijder Jo van den Berg, K.M.tijd 1.34; 2. Zilver Queen, 3 min. 4.4 sec.; eig. Piet v. d. Groot te Den Haag, berijder J. de Vliege?; 3. Anselor, 3 min. 4.6 sec.; Eig. Stal Valkeveen, be rijder W. Geersen. Heatprijzendraverij 2e en 3e klasse, Afstand 1640 Meter (Engelsche heat), le serie. 1. Young Ooststar, 1660 meter. eig. K. de Boer, berijder J. do. Boer, 2 min. 28.6 sec.; 2. Windekind, 1660 meter, eig. P. Kramer, berijder eig., 2 min. 29 sec.; 3. Winnie Scott, 1660 nieter, eig. P. J. van Wansem, ber. L. Ensing, 2 min. 30.2 sec.; 4. Yankie Scott, eig. Stal B, ber. C. Ock- horst, 1680 meter, 2 min. 33.6 sec.; X. Doorlooper ge diskwalificeerd wegens te veel galloppccrcn. Vassal ingehouden. 2e Serie: 1. Xerxes, eig. Mevr. K. van Wieringen Rezclman, ber. R. van Wieringen, 1640 M„ 2 min. 27.S sec.; 2. T. Akista, eig. J. Vrijlandt, ber. D. Pronk. 1680 M., 2 min. 33.6 sec.; 3. Xaverius, eig. M. Poelsma, ber. eig., 1680 meter, 2 min. 3S.2 sec.; 4. X. Smiling eig. J. de Haan, ber. J. Vergaaij, 1680 M., 2 min. 40.4 sec.; 5. Welkom, ber. L. Ensing, ber .eig. 1640 meter, 2 min. 56.8 sec. Beslissende Heat: 1. Winnie Scott 8 min. 2S.2 sec.; 2. Young Ooststar 2 min. 28.4 sec. Heatprijzendraverij le klasse. Afstand 1700 Meter, le Heat: 1. Xolli, A. Sierdsma, ber. J. de Boer 1700 M., 2 min. 28.4 sec.; 2. Mc. Gregor, eig. Stal Valke veen, ber. Bosveld, 2 min. 28.8 sec.; 3. Senator Be dell, eig. C. F. Ockhorst te Den Ilaag, ber. Eig., 2 min. 29.4 sec.; 4. Libertus, 1720 M., eig. Stal Rem brandt.b er. G. Ensing, 2 min. 29.4 sec.; 5. Claus man, 1720 Meter, eig. Stal Zeezicht, Ber. Geersen, 2 min. 30.2 sec.; 6. Princess, 17.00 M., eig. Stal R., 2 min. 31 sec., G. Ensing; 7. Snowdown 1700 M., eig. Stal Goodluck, ber. J. v. d. Berg 2 min. 31.6 sec.; 8. Francis May, 1720 M, eig. B. de Vries. ber. H. de Vries, 2 min. 32.4 sec.; Guy Bingen gedistanceerd. 2e Heat: 1. Clausman, 2 min. 29.6 sec.: 2. Xoli 2 min. 29.S sec.; 3. Senator Bedell, 2 min. 30 sec.; 4. Francis May, 2 min. 30. 4 sec.; 5. gediskwalificeerd wegens hinderlijk rijden; ingehouden Libertus en Princess. 3e en beslissende Heat: 1. Clausman; 2. Francis May, 3. Mc. Gregor; 4. Senator Bedell; 5. Snowdown. Kortebaan-draverij le serie: 1. Winnie Scott 740 M.. eig. P. J. van Wansem, ber. L. Ensjng, 1 min. 6 sec. 2e serie: 1. Xantippe, 720 M., eig. J. Spaans, ber. R. van Wieringen, 1 min. 6.8 sec.; 3e serie: Fatima, 770 M., eig. J. dc Haan, ber. J. Vergaaij, 1 min. 5.4 sec., 4e serie; 1. Clara Bascon, 770 M. eig. K. Nottelman, ber. eig. 1 min 4.2 sec.; 5e serie: 1. Fanfare 770 M., eig. Ph. Knijnenburg. ber. J. J. Knijnenburg, 1 min. 7.4 sec; 6e serie: 1. X. Smiling, 750 M., Eig. J. Haan Jz., ber. J. Vergaaij 1 min 82 sec. Beslissende serie: 1. Xantippe 1 min. 2.4 sec.; 2. X. Smiling; 3. Fatima; 4. Clara Bascon. HEER-HUGOWAARD IN PLAATS VAN KAARTEN. P. ERIKS en B. ERIKS—Molenaar geven U hiermede kennis van de ge boorte van hun Zoon Kolhorn, 26 Juli 1936. Geboren: Dina Agatha Maria, Dochter van I. LINGEMAN. E. LINGEMAN-Bontes. Schagen, 26 Juli 1926. IN PLAATS VAN KAARTEN. Geboren: Dochter van M. LONT. I. LONT—Peetoom. Winkel, 26 Julf 1936. Goed tehuis gezocht voor gr. Spaniel. Liefst op boerderij. Te bevr. Dorpen D 8, Schagen. Stamboekvee koop gevraagd van goede quali- teit, t.b.c. vrij. leeftijd en kalttijd on verschillig. Ook gelde te koop ge vraagd. H. v. HOORN, Wieringerwaard. TENNIS Begunstigd door betrekkelijk goed weer werd Zondagmiddag de tennisbaan op een gedeelte van bet vroegere gemeentelijk sportterrein, thans belioorendo aan de combinatie „Ons streven' geopend door den voorzitter den lieer van der Ham, die den Burgemeester, mede aanwezig, verzocht de openingsrede te willen uitspreken. wegens zieKte van den Dirigent. zal wegens reparatie vanaf Maandag 3 Aug. 1936. lot nadere aankondiging voor Namens Dijkgraaf en Heemraden der Strijkmolens van de Niedorperkogge, Jb. KOOII Kz., Dijkgraaf. S. G. WIT, Secretaris. De Directeur der Onderlinge Brand waarborg-Maatschappij gevestigd te Spanbroek, brengt ter kennis van belanghebbenden dat de vanaf 28 juli tot en met 4 Augustus a.s. ter inzage ligt ten kantore van de Maatschappij. zal worden gehouden op Woensdag 5 Aug. a.s., des middags 12 uur, ten huize van De Keizerskroon te HOORN. Deze vergadering is toegankelijk voor alle verzekerden. Spanbroek, juli 1926. De Directeur voornoemd, A. COMMANDEUR. Deze wees er op, wat hier door samenwerking was tot stand gebracht en sprak er zijn verheu genis over uit dat dit spel thans ook in onze gemeente zijn intrede had gedaan. Hij meende dit als blijk van vooruitstrevende gezindheid te kunnen aanmerken en hoopte dat deze gezindheid zich niet alleen in de groei en bloei der vereeniging zou toonen doch ook spoe dig weder in staat zou mogen zijn onder gun stiger economische omstandigheden de gemeen te op hooger peil te brengen. Een woord van dank werd gebracht aan de beid exploitanten de heeren Bot en Spierings, die door vlugge uilvoering van de plannen ge zorgd hadden, dat nog dit seizoen geoefend kon worden en verder aan allen, die door samen werking getoond hadden aan dit doel hun mede werking te willen verleenen. Hierna bedankte de heer van der Ham den burgemeester namens de beide clubs voor de gesproken woordn en wijdde tevens een woord van dank aan den heer Hanraads te Alkmaar die zijn technische kennis ten dienste der jonge vereeniging had gesteld. Door de dames Oudman en Hanraads en de heeren Hamstra (trainer er protestantsche club en Hanraads .trainer der Roomsche club allen van Alkmaar) werd daarna de haan ingewijd GESLAAGD De heeren D. P. Dirkmaat en Chr. Smit al hier, die beiden de cursus voorbereidend Middel baar Technisch Onderwijs te Alkmaar volgden, slaagden te Haarlem voor het toelatingsexamen aan de M. T. S. aldaar. Het uitzoeken der gekuilde doorgeloopen aard appelen is voor vele tuinders een ontgooche ling, nu het blijkt hoe geweldig de ziekte in vele dezer kuilen heeft huis gehouden. Op de agenda der tegen Woensdag 29 Juli a.s. uitgeschreven raadsvergadering komen o.a. voor benoeming van een tijdelijk gemeente-opzichter (zulks door het plotseling ongesteld worden van den heer As. Groot, die na een dertigjarigen diensttijd tegen 20 Augustus ontslag heeft aan gevraagd) en opzegging van de hypotheek op het landarbeidersplaatsje, bewoond door J. Bijvoet aan den Hasselaarsweg. OU DE NIED 0 RP ZWEMWEDSTRIJDEN OP HET SKARPET. Zondag hebben de krïngwcdstrijden op 't Skarpet plaats gehad. Het was gelukkig zonnig weer. Wel stond er een flinke wind en was het wel wat koud. Dc opkomst van het publiek bewees, dat het deze kleine tegenspoed weet te trotseeren. We overdrijven zeker niet, wanneer we het aantal bezoekers op 350 schatten. Ht kan gezegd worden, dat alles prima in orde wa, de inrichting zelve, zoowel als de organisatie van do wedstrijden was in goede handen. Twee groote schuiten dienden onder meer het pu bliek tot zitplaats. Ze waren stampvol met belang stellenden. Het strand was eveens flink bezet en een en ander zag er netjes en verzorgd uit. De vlag wap perde vroolijk in top, de zwemmers en publiek waren in opperbeste stemming en do radionistallatie van den heer Biersteker zorgde er voor dat het publiek zich amuseerde, wanneer geen zwemmers elkander de zege bckampten. Het moet voor allen dan ook, die hebbengeholpen het feest te doen slagen, voldoening hebben geschon ken te kunnen constateeren dat alles volkomen op rol letjes is geloopen. Eerst werden kinderwedstrijden gehouden voor kin deren tot 13 jaar. We volstaan er mede de prijswin- ners te vermelden. 25 Meter schoolslag meisjes: le prijs D. v. Os, Bruin vissen, tijd 20 8 sec.; 2e prijs Betsie Hart, Volharding, 23.2 sec; 3e prijs H. Stam, H.Z.V., 24.8 sec. 25 Meter vrije slag jongens: le prijs W. Buk, Bruin vissen, 19.4 sec.; 2c prijs J. Dekker, Bruinvissen, 21.2 sec. Aan de hierna volgende wedstrijden voor grooteren namen deel de volgende vereenigingen: Volharding, Oudkarspel; H.Z.V., Heerhugowaard; De Wiel, Schagen; 't Oude Veer, Anna Paulowna; De Bruinvissen, Den Helder en 't Skarpet, Oude Nie- dorp. Hieronder volgen de uitslagen: 100 M. schoolsdag dames: C. Goudsblom, H.Z.V. 1 min. 52.2 sec.; Tr. Mijts, Het Skarpet 1 min. 47 sec.; T. Stam, De Bruinvissen 1 min. 43.4 sec; (2e prijs); Cl. Blaauboer, Do Wiel, 1 min. 42.2 sec. (le prijs); A. de Jong, H.Z.V. 1 min. 44.5 sec.; W. de Wit, Het Skarpet 1 min. 48.S sec. 100 M schoolslag heeren A. Grendel, De Bruin vissen, 1 min. 31.2 sec. (le prijs); A. Groenhart, De Bruinvissen, 1 min. 50 sec.; C. Wagenaar, H.Z.V. 1 min. 44.2 sec. (2e prijs). 50 Meter schoolslag meisjes adspiranten. G. de Geus, Het Skarpet 55 6 sec.: G. Koning, De Wiel, 51.2 sec.; C. Witteveen, Volharding, 55.3 sec.; J. Twisker, Volharding 53 sec.; T. Dalinghaus, De Bruinvissen 57.1 sec.; M. Bol, Volharding 53.2 sec.; M. Kouseband, De Wiel 51.9 sec.; R. Kout, H Z.V. 50.4 sec.; R. Groen hart, De Bruinvissen 46.8 sec. (2e prijs); W. Kostelijk Volharding 53.1 sec.; Tr. Mijts, Het Skarpet 49.6 sec. (3e prijs); N. Goudsblom, H.Z.V 46.2 sec. (Ie prijs); T. Visser, De Wiel 50 sec. 50 M. schoolslag jongens adspiranten. S. Vis, Volharding 54.5 sec.; J. Visser, De Wiel, 53.6 sec.; C. Wagenaar, H.Z.V., 48.4 sec. (le prijs); D. Franzcn, H.Z.V. (2e prijs); J. do Raat, De Wiel, 52.4 sec. (3o prijs). 50 M. vrije slag dames. M. Visser, De Bruinvis-' sen, 40.4 sec. (2e prijs); R. Heinis, Het Skarpet, 51.8 sec.; Gr Massée, De Bruinvissen, 44 sec.; N. Gouds blom, H.Z.V. 43.7 sec.; M. de Waard, H.Z.V. 45.4 sec.; A. Leek, Het Skarpet, 44.5 sec.; C. Tuinman, 't Oude Veer 42 sec.; B. Goedhart, De Bruinvissen, 37 sec. (le prijs); Cl. Blaauboer, De Wiel 40.7 sec. (3e prijs). 100 M. vrije slag heeren: S. Koning, De Wiel, 1 min. 32.4 sec.; J. Bruin, Het Skarpet, 1 min. 32.3 sec.; J. Kommer, 't Oude Veer 1 min. 23.1 sec; C. de Waard, H.Z.V., 1 min. 20 sec.; F. Hink, Volharding, 1 min. 20.8 9ec.; C. M. J. Sinke, 't Oude Veer, 1 min. 19.9 sec. (3e prijs); J. Schellinger, De Bruinvissen, 1 min. 20.4 sec.; F. Koning, De Wiel, 1 min. 20.3 sec.; H. v. d. Meer, H.Z.V. 1 min. 13.5 sec. (le prijs); J. C. Laddé, De Bruinvissen, 1 min. 18.2 sec. (2e prijs): 50 M. vrije slag jongens adspiranten. A. de Wit, Het Skarpet 43.5 sec. (3e prijs); J. Knik, De Bruin-" vissen 45.6 sec.; J. Visser, De iWel 53.5 sec.; P. Smit, Volharding, 43.3 sec. (2e prijs); T. Mulder, De Bruin-' vissen. 36.8 sec. (le prijs); H. Franzen, H.Z.V. 42.7 sec, 50 M. rugslag dames. M. Visser, De Bruinv., 52.1 sec. (2e prijs); N. Engel, H.Z.V., 59.2 sec.; B. Goedhart, De Bruinv.. 53.5 sec.; Ad e Jong, H.Z.V., 59.4 sec; A. Leek, Het Skarpet, 044 sec; Cl. Blaauboer, De Wiel, 50.1 sec. (le prijs), C. Goudsblom, H.Z.V., 52.3 sec. (3e prijs). 50 M. rugslag heeren: F. Hink, Volharding, 47.3 sec.; Ti. Franzen, H.Z.V., 52.6 sec.; T. Milder, De Bruinv., 51.2 sec.; J. C Lad-« dé, De Bruinv, 41.8 sec.; (gediskvv.) S. Koning, Do Wiel, 54. 2 sec.; H. v. d. Meer H.Z.V., 43.9 sec. lo prijs! J Schellinger, De Bruinv, 43.S sec. (2e prijs), Estafette dames, 3 x 50 M. rug-, school- en vrije slag. H.Z.V.. II 2 min. 34.5 sec.; Oude Niedorp I, 2 min. 31.2 sec.; H.Z.V., I 2 min. 25 sec. (2e prijs) De Bruin vissen, 2 min 15.6 sec. (le prijs) De Wiel 2 m. 26.8 s. Estafette heeren 3 x 50 M. rug-, school en vrije slag» De Wiel, 2 m. 17.4 sec.; H.Z.V. II 2 m. 20.8 sec.J H.Z.V. I, 2 m 6 sec. De Bruinvissen 2 min 8/10 sec. (lste prijs). Hiermede waren dc wedstrijden afgeloopen. De prijsuitreiking geschiedde direct na afloop in de zaal van den heer Feijs. De voorz. van het Skarpet, de heer Leek richtte een woord van dank aan allen die hebben meege werkt. De prijsuitreiking geschiedde door den heer Schmalz die hierbij mededeelde, dat de heer van der Meer uit sportieve overwegingen zijn gewonnen lste prijs in den wedstrijd 50 M. rugslag heeren heeft afgestaan aan den heer Laddi uit Den Helder, die werd gedis- qtia^ificeerd. In de zaal volgde hierna een luid: hoera. BROEK OP LANGENDIJK, 27 Juli. 14000 Kg. aardappelen: Schotschc muizen f 2.50, grooten f 1.50—1.70, eigenheimers f 2.60—3, bl. dito f 2.502.70, driel. f 1.50, 4000 Kg. zilveruien f 2.40 2.50, driel. f 3.70—4, nep f 3.60—3.90. 800 Kg. spercio boonen f 8.20—9.00, 66 Kg. snijbooonen f 8.10—8.20, 400 Kg. tuinboonen f 2.30—3.10, 12000 Kg. roode kool f 1.20—2; 6000 Kg. gele kool f 1.902.70, 400 st. bloem kool f 14.40—15.10, 2e s. f 5.40-6.40. NOORDSCHARWOUDE, 27 Juli 1936. Aanvoer: 7375 Kg. aardappelen: Schotsche muizen: f 1.50, r. duken f 1.80, bl. dito f2.50, drielingen fl, 425 Kg. uien: drielingen f2.60, gele nep f4.50, 12500 Kg. zliveruien gele nep f 4.50, zilveruicn f 1.101.60. drielingen f 3.404. zilvernep f 2.60—3.70. 135 Kg» spercicboonen g 10—11, 850 Kg. tuinboonen f 3.20— 4.10, 2300 Kg. roode kool f 1.20—1.60, 2500 Kg. wittel kool f 1.20—1.60, 1600 Kg. gele kool f 2.80—2.90. WARMENHUIZEN, 25 Juli 1936. Schotsche muizen f2.50, id. grove f 1.50, id. driel'. fl.50, eigenheimers f2.50, tuinboonen f3.80, zilver- nep f3.604, id. drielingen f 3.20—3.80. id. uen f 0,60j 1. roode kool 1.30—1,50, slabooncn 0—10.40. ALKMAAR. 25 Juli 1936. N.V. Eierveiling voor Holl. Noorderkwartier. Aangevoerd: 150.000 kipeieren: 58—60 Kg. f3.10— 3.20, 60-62 Kg. f 3.15—3.40, 62—64 Kg. f 3.20—3.45, 64—66 Kg. f 3.25—3.55, eendeieren f 2.20—2.30. ALKMAAR, 25 Juli. 3 melkkoeien f 170—190, 13 nuchtere kalveren (slacht) f 6—12, 7 vette schapen, f 20. Boter en eiermarkt: Groothandel kipeieren f 3— 3.25, eendeieren f 2.25. Handel goed. Boter groothan* del f 0.67%—0.72 V2; kleinhandel f 0.67%—0.72 MEDEMBL1K, 25 Juli. Schotsche muizen f 1.25, kleine muizen f 0.75, Boin gers f 1.25, ronde f 1.25 per 50 Kg.

Schager Courant | 1936 | | pagina 3