Overweldigend défilé voor Prinses Juliana en Prins Bernhard. Bij aankomst aan de Bethlehemkerk te den Haag, waar H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard Zondagmorgen den dienst bijwoonden, werd het vorstelijk paar door een enthousiaste menigte hartelijk toegejuicht H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard maakten Zondag in gezelschap van Prins Aschwin en Prinses Armgard een rijtoer naar Scheveningen. óveral waar den auto, welke door den Prins zelf bestuurd werd, passeerde, werden de vorstelijke personen luide toegejuicht Verpleegsters van de Emmakliniek juichen het vorstelijk paar toe tijdens het défilé voor de Koninklijke familie te den Haag Nabij Meerkerk is Zaterdag een auto bus uit Amsterdam in volle vaart tegen een boom gereden, tengevolge waar van twintig passagiers min of meer ernstig gewond werden. De autobus werd zwaar beschadigd Uit alle deelen van het land worden dagelijks aan het paleis Noordeinde te den Haag geschenken afgegeven voor Prinses Juliana en Prins Bernhard. Een banketbakker biedt een door hem ver vaardigde taart aan Mr. A. J. Romijn, advocaat te Leiden, is benoemd tot burgemeester yan Winschoten Op het balcon van het paleis Noordeinde te den Haag siaat de Koninklijke familie het défilé gade. V.l.n.r.Prins Aschwin, de Prinses van Erbach, H. M. de Koningin, Prinses Armgard, Prinses Juliana en Prins Bernhard >v. - Minister J. A. de Wilde heeft Zaterdag te den Haag de zitting der beide Kamers in naam van H. M. de Koningin gesloten

Schager Courant | 1936 | | pagina 8