Vliegtuigongeluk bij Dinteloord. Défilé der mariniers te den Haag. Nabij Dinteloord is een sportvliegtuig neergestort en vernield. De twee inzittenden werden gewond De ruTne van het toestel Het corps mariniers defileerde Woensdag langs het Departement van Defensie te den Haag voor den chef van den Marinestaf Schout bij Nacht J. T. Fürstner ter gelegenheid van de jaarlijksche oefeningen Nederland bouwt bruggen. Overzicht der werkzaamheden aan den bouw van de nieuwe brug over de Merwede bij Dordrecht, waarvan thans twee der drie pijlers gereed gekomen zijn Schön en Pellenaers na hun overwin ning in den Zesdaagsche ie Parijs De heer G. Verheul, gemeente-secre taris van Nederhorst den Berg, is met ingang van 15 October benoemd tot burgemeester der gemeente Marken Het pottenbakkersbedrijf te Tegelen herleeft, aangezien er naar de Tegelensche ceramiek belangrijke vraag is ontstaan. Een der bedrijven is weer in werking Een overzicht van de paardenmarkt, die Woensdag te Nijmegen werd ge houden en waarop verschillend/B bij zondere exemplaren werden aange voerd De Aartshertogin van Oostenrijk, Margaretha van Habsburg Lotharingen, die te den Haag vertoeft, bi cht Woens dag een bezoek aan den Oostenrijk- schen gezant De Wieringermeer krijgt zijn eigen marktcentrum Woensdag werd te Middenmeer de eerste veemarkt in de Wieringer- meer gehouden, waarbij het vee werd aangevoerd uit de nieuwste landaanwinst, de Wieringermeerpolder De groote brand in de petroleum-opslagplaatsen te Hemixem bij Antwerpen De brandweer tijdens het moeilijke blusschingswerk

Schager Courant | 1936 | | pagina 8