Officiersbeëediging te Soesterberg. De „Statendam" naar het dok öij de vliegtuigatdeeung op Soesterberg heeft Dinsdag de beëediging van een dertigtal officieren plaats gehad. Een foto tijdens de plechtigheid Een historische foto van 11 November 1918. De Duitsche troepen, die bij Roosteren doortocht kwamen vragen, moesten even voorbij de internationale brug te Maesyck hun kanonnen en mitrailleurs onder bewaking van Nederlandsche soldaten achterlaten Voor de Engelsche luchtstrijdkrachten worden te Cricklewood bommenwerpers van het meest moderne type gebouwd. De werkzaamheden aan een vleugel Het bezoek van graaf Ciano, Italiaansch minister van Buitenlandsche Zaken, aan Weenen. Boven: graaf Ciano na zijn bezoek aan den Oostenrijkschen bonds president. Miklas. Onder: namens de Italiaansche regeering werd door graaf Ciano (links) een krans gelegd op het graf van den Onbekenden Soldaat Zelfs een tank maakte deze week deel uit van de .Lord Mayor's Show" in Londen Jean Batten bij haar enthousiaste ontvangst in Nieuw Zeeland na haar recordvlucht van Engeland De bemanning van den Amerikaanschen torpedojager .Porter" maakte Dinsdag een rondvaart door de Amsterdamsche havens en grachten onder leiding van den havenn e^s»er, den heer W. N. van de Poll Door niet minder dan zeven sleepbooten werd de .Statendam" van de Holland-Amerika Lijn Dinsdag naar het dok van Wjlton-Feyenoord gesleept, om aldaar grondig gerepareerd te worden De schaapskooi op de heide nabij Crailoo, door de Vereeniging van Vrienden van het Gooi reservaat aan het Gooisch Natuurreservaat geschonken, is gereed

Schager Courant | 1936 | | pagina 8