Plaatselijk Nieuws. Engeland afzijdig ïf vut Het proces te De betrekking tusschen Nederland en België De Bilt seint Nagekomen Sportberichten Prins Bernhard in Parijs Het werkloosheids-subsidie fonds Meisjes- en Jongensboeken Romans Kinderboeken houdt zich van Spaansche verwikkelingen FRANKRIJK SLUIT ZICH BIJ DIT BRITSCHE STANDPUNT AAN. Gisterenmiddag heeft Minister Eden op vragen betreffende de veiligheid van Brit- sche koopvaardijschepen in de Middelland- sche Zee, geantwoord, dat het de politiek der Britsche regeering is, in geen enkel op zicht deel te nemen aan den oorlog in Span je, en aan geen der partijen steun te verlee- nen. Onder applaus verklaarde Eden, dat de Britsche regeering tot dusver aan geen van beide partijen de rechten van belligerenten ter zee had erkend en voor het oogenblik ook geenszins voornemens is, zoodanige rech ten te erkennen. Bijgevolg zullen de Britsche oorlogsschepen zoo noodig de Britsche koopvaardijschepen in volle zee tegen interventie van de zijde der schepen, van welke partij ook, buiten de driemijlszone beschermen. Intusschen is de Britsche regeering voor nemens, zoo spoedig mogelijk een wetsont werp in te dienen, waarbij het vervoer van wapens met Britsche schepen naar Spanje onwettig wordt verklaard. Op verdere vragen heeft Eden in het la gerhuis geantwoord, dat de Fransche regee ring hem, nog geen 24 uur geleden, haar wensch te kennen heeft gegeven, het non- intervcntie-accoord te zien voortgezet. Nauw contact met Frankrijk. Op de vraag of de Engelsche regeering in contact was met de Fransche ter verzekering .van een gemeenschappelijk optreden in ge- .val van schending der Fransche of Britsche rechten op het gebruik van Spaansche ha vens, antwoordde Eden, dat hij de verzeke ring kon geven, dat de regeering in nauw contact was met de Fransche regeering ter zake van alle kwesties, opgeworpen door den toestand in Spanje. Geen wijziging in de houding van Frankrijk. Havas meldt uit Parijs, dat gezaghebben de kringen aldaar verklaren dat het stand punt der Fransche regeering in de Spaan sche aangelegenheden geenerlei wijziging heeft ondergaan. Frankrijk blijft vasthouden aan het niet- inmengingspact en anderzijds kent Frank rijk geen van beide partijen de kwaliteit van belligerent toe en het is voor het oogen blik ook niet van plan, dat te doen. Deze houding komt overigens overeen met die van Engeland. De besprekingen, die de laatste dagen tusschcn Parijs en Londen ge voerd zijn hebben gelijkheid van opvattin gen der beide landen aan het licht gebracht. Nowosibirsh De bekentenis van Stickling. Het Sowjet-telegraafagentschap meldt over het verhoor van den Duitschen ingenieur Stickling voor de Russische rechtbank het volgende: Stickling deed uitvoerige verklaringen over zijn sabotage in de mijn Sewernaja, over zijn misdadige verbindingen met Pesjecho- nof, wien hij een reeks van opdrachten had gegeven. Hij gaf toe, dat hij in de Sowjet- unie gekomen was om sabotage te plegen en deze volgens vooraf op gestelde plannen ten uitvoer ge bracht had van meening, daardoor het fascisme te helpen. Verder sprekend over zijn sabotagewerk- zaamheid noemde Stickling een ambtelijke •persoon van een buitenlandsche staat, die te Novosibirsk gewoond had. De voorzitter onderbrak hem en zeide: „Daar Stickling een ambtelijk persoon van een buitenland- schen staat genoemd heeft en den wensch geuit heeft, verdere verklaringen over zijn misdadige betrekkingen met deze te doen, zal het verdere verhoor van Stickling met gesloten deuren geschieden. Duitsche pers verontwaardigd. Onder het opschrift: „Een vermaning voor Europa, schrijft de Maandageditie van de Lokal-anzeiger: „Sowjet-Rusland, gedrenkt met het bloed van zijn eigen zonen, begint zich nu te ver grijpen aan hen, die het heeft geroepen en die het land moesten helpen om ondanks alle mogelijkheden van het bolsjewistisch stelsel een nieuw oeconomische leven op te bouwen. Tot dusver waren de afschuwelijke the aterprocessen een binnenlandsche Russi sche aangelegenheid maar sedert eenige dagen zijn zij een internationale aangele genheid geworden. Sedert 5 November heeft een golf van terreur ook de buitenlanders meegesleept. Er zijn 24 Duitschers 4 Fin nen, een Zweed, een Luxemburger en ver scheidene Polen gearresteerd. Sedertdien staan de Duitsche en andere ambassades en gezantschappen te Moskou onder voort durende observatie van de spionnen der Gepeoe en het verkeer met instanties welke volgens het Volkenrecht extraterritoriaal zijn, dus bijzonder beschermd moesten we zen, is levonsgeavarlijk geworden. ONS POLITIEBUREAU. Er was eens een tijd dat achter de tegen woordige groote en hooge deuren Donder dags de varkens werden gewogen enz., wat thans op de Laagzijde geschiedt. Toen ze telde daar ook de gemeenteveldwachter en schreef z'n verbaaltjes daar, gezeten op een hooge kruk voor een even hooge lessenaar. Daar was deze politieman mee tevreden. Genoegelijk z'n sigaartje of pijpje rookende, kon het hem maar weinig schelen als Don derdags voor z'n deur zoo'n rommel werd gemaakt en hij z'n verblijfplaats moest deel en met de Waagmeester. Die zat. daar dan achter het loketje in de deur. Het is niet meer. De waag werd niet meer gebruikt voor die dingen. In de mobilisatiejaren werd er nog wel eens het een en ander verkrijgbaar gesteld, maar daarna was dat ook verdwenen. De politie kon het haar home gaan noemen. De hooge kruk en les senaar werd op aanraden van een raadslid vervangen door een tafel en een paar stoe len. Later kwam er zelfs een kast. bij en nog veel later een fonteintje. Daar bleef het bij. Alkmaar en Don Helder kregen mooie en naar de eiscben des tijds ingerichte bu- reaux, maar de Schager politie zit nog steeds achter een paar hooge deuren (darschdeuren noemen de boeren het Don derdags) en kunnen niet eens vanuit hun bureau op de markt zien. De zware luivel werd weggesloopt en men maakte een groot bord met bijna evengroote letters met hot woord POLITIE, 's Avonds zijn deze kolossale letters verlicht door een booglamp Laten wij nu eens aannemen, dat U de politie noodig beeft om eenige inlichtingen. Dat kan! U treft, het, er is een politieman aanwezig, als U zich zonder hoofdstooten naar binnen heeft kunnen werken. U ziet, dan echter nog geen politie. Eerst ontwaart Uw oog een vrij groote vierkante ruimte, die gebezigd wordt voor bergruimte van weegschaal, creosolflesschen, slangenwa gentje, enz. enz. Een vuil gootje loopt, langs de muur. Aan den zolder hangt een klomp ijzerroest van 1886, er aan herinnerende dat hier eens de varkens werden gewogen. Dan nas kunt U het bureautje binnenstappen. Men vraagt de inlichtingen. De aanwezige ambtenaar moet dan even zijn collega of de Majoor d. Rijksveldw. hebben. De man staat schaakmat! Er is geen telefoon en hij zal er zelf op uit moeten. Dat zelfde kan 's nachts voor een ernstiger geval noodig zijn. Dan kan geen gebruik worden ge maakt van de telefoon op de Secretarie. Is het een wonder, dat het publiek altijd di rect in dringende zaken naar den Majoor der Ri'ksveldwacht gaat. Het is de snelste methode, want deze is wel telefonisch door verbonden en kan op elk gewenscht oogen blik telcfoneeren en in eenige minuten het geheele politioneele raderwerk in Noord- Holland in werking stellen. Het is een zeer groot ongerief, dat er geen telefoon met. doorverbinding in het. tegenwoordige bureautje aanwezig is. 't Is dringend noodzakelijk dat deze er komt! Er is nog wat, wat daar ontbreekt. Er ont breekt een W.C. De ambtenaren moeten naar huis. Zijn dan tijdelijk weg en zoek voor hen, die ze noodig hebben. Het wordt tijd, dat er wat veranderd wordt. Laat men bet bureautje aan den weg maken, en be hoorlijk inrichten. Thans maakt het publiek in bijna alje gevallen de gemeenteveldwachters zwart. Dat is niet altijd billijk. De gemeente zal moeten zorgen voor een betere huisvesting van 8e gemeenteveldwachters. Is dat er, dan kan men kritiek uitoefenen, en mag er geëischt worden een punctueel functi- onneerende dienst. LEERBOEK BOEKHOUDEN. Bij J. Noorduyn en Zoon N.V. te Gorin- chem, is het eerste deel verschenen van „Leerboek voor het boekhouden, ten dienste van H.B.S. A., Handelsscholen en de studie voor handelskennis L. O.". Naast anderen heeft hieraan ook meege werkt onze oud-plaatsgenoot de heer M. J. Roggeveen, thans leeraar aan de R.H.B.S. te Alkmaar. HENGELSPORTVEREENIGING „DE BAARS". Vergadering Donderdag 19 Nov. 1936. Na opening door den voorzitter en notu len, punt 3, ingekomen stukken, waaraan meteen punt 4, voorstel royement lid, vast geknoopt wordt, aangezien van dit lid een schrijven is binnengekomen, waarin hij als lid bedankt. Na vele discussies over dit geval wordt op voorstel van een der leden besloten om een stemming te houden over het al of niet aanvaarden van het bedanken. Na schrifte lijke stemming wordt het voorstel met 13 voor en 5 tegen aangenomen. Daarna wordt gestemd over een vordering, waarbij met algemeene stemmen aangeno men wordt, dat deze door het lid voldaan moet worden. Punt 5, bespreking vrije wedstrijd, wordt zonder hoofdelijke stemming aangenomen, tegen inleggeld van f 0.25 en te houden op een nader te bepalen datum in de maand Januari 1937. Punt 6, prijzenverdeeling, wordt op voor stel van het bestuur zonder hoofdelijke stemming aangenomen. In het vervolg zullen dus de leden niet een vaste prijs krijgen, doch mogen kiezen. Punt 7, verkiezing voorzitter en secretaris. Hier volgt een langdurige bespreking tus- schen de bedankenden en de leden, waarbij tenslotte zoowel de voorzitter als secretaris belooven, tot de jaarvergadering aan te blij ven, terwijl de tweede secretaris het werk van den eerste zal verlichten. In de rondvraag komt het voorstel van M. Roggeveen, om den vrijen wedstrijd in eigen water te houden, Dit voorstel wordt aangenomen. De Voorzitter meldt nog, dat de opgave voor dezen wedstrijd aan F. Grootcs kan geschieden, terwijl dan meteen het inleggeld a f 0.25 moet worden voldaan. Hierna wordt nog de pacht van den Pol der en van het bouwtje door den voorzitter ter sprake gebracht, waarna hij de vergade ring sluit met de gebruikelijke woorden. REVUE: „JE KUNT NOOIT WETEN" De tweede en derde opvoering van de re vue „Je kunt nooit weten" zijn een niet minder groot succes geworden dan de eerste opvoering. Zaterdagavond en Zondag was de zaal weer stampvol, wel een bewijs, dat deze re vue, waarvan wij de vorige week een vol ledige recensie gaven, bij het publiek is in geslagen. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren; Cecilia Margaretha, dochter van Gerrebrandus Petrus Boerlage en van Neel- tje Schouten. POLITIE. Gevonden: pakje geajourde stof. Verloren: huissleutel, krabbenet. Begroofing van Buitenlandsche Zaken NOG GEEN BRUIKBARE GROND SLAG VOOR NIEUWE ONDER HANDELINGEN. DE AFWATE RINGSWERKEN IN NOORD-BRA BANT. Aan de Memorie van Antwoord inzake de begrooting van buitenlandsche zaken ontlee- nen wij: Universaliteit van den Volkeren bond. Het is 's ministers diepgaande overtuiging van de noodzakelijkheid van de universaliteit van den Volkenbond, die in belangrijke ma te zijn houding tegenover de onderscheidene Volkenbondsproblemen heeft beheerscht. Bij het bepalen van zijn standpunt tegenover de toelating van Sowjet-Rusland heeft hij en met hem, het geheele Kabinet dezen fac tor dan ook zeer ernstig laten wegen, al was hij ten slotte niet beslissend. De toelating van een staat als Abessinië tot den bond, niettegenstaande het feit, dat op het Abes- sijnsche gebied de slavernij nog niet verdwe nen was, kan de minister niet afkeuren. Op neming in de internationale gemeenschap zal er in het algemeen eerder toe bijdragen aan onwaardige toestanden, waar deze in de landen van de Volkenbondsleden bestaan, een einde te maken, dan wanneer de ach terlijke staten als onwaardigen uit de „gen tlemen's club" worden geweerd. Het zowel aan Nederlandsche als aan Bel gische zijde bestaande inzicht, dat nog geen bruikbare grondslag aanwezig is voor nieu we onderhandelingen om te komen tot her ziening der verdragen van 1839, lieefl de minister, nog onlangs bevestigd gezien. De regeering is te zeer dooi drongen van het groote nut eener welgeordend, verhou ding tusschen Nederland en België, om niet de noodige voortvarendheid te betrachten hij het voeren van nieuwe onderhandelingen mochten die te eeniger tijd met uitzicht op goeden uitslag weder kunnen worden opgz- noraen. Overigens heeft, hoe volgaarne ook de Nederlandsche regeering van een weder- keerige gezindheid in België verzekerd zijn de, tegemoet wil komen aan vervulbare ver langens yan Belgische zijde nopens de her ziening der hier bedoelde verdragen, een practijk van zeventien jaren doen zien, dat de urgentie dier herziening in zooverre niet inoet worden overschat, dat, mede dank zij de zoo verheugende vei'betering der onder linge waardeering, die in beide landen met name in de laatste zes jaren is gegroeid, de bestaande toestand in de practijk geen aanleiding tot moeilijkheden van beteekenis behoeft te geven. Hiermede wil intusschen .volstrekt niet gezegd zijn, dat de Nederland sche regeering tegen herziening bezwaar zou willen maken, of haar op de lange baan zou willen schuiven. Het tegendeel is waar. De herziening is met hare medewerking aan de orde gesteld. Hoe eerder zij voltooid is, des te eerder zal de verhouding tusschen Neder land en België tot beider heil geheel bevrijd zijn van de schaduwen, die daarop aan het einde van den oorlog zijn geworpen. Een misvatting. De veronderstelling, dat de regeering het standpunt zou innemen, dat de uitvoering van werken ter verbetering de rafwatering van westelijk Noordbrabant zou moeten wachten totdat met België overeenstemming zal zijn verkregen, steunt op een misvat ting Indien een met België te maken rege ling dienstbaar zou kunnen worden ge maakt aan een oplossing van het hier be doelde afwateringsvraagst.uk zou dat met instemming kunnen worden begroet. Dat die oplossing echter door de regeering van zulk eene regeling afhankelijk zou zijn of worden geacht, is niet het geval. Onttrekking van water aan de Maas. Na uitvoerig de lange voorgeschiedenis dezer aangelegenheid te hebben uiteenge zet, zegt de minister o.m.: Afgescheiden van het vraagstuk of bij geringe Maasafvoeren wel genoeg water zou overblijven, zag het er naar uit alsof de controle op de Maasaf- tappingen, die Nederland in 1863 ten koste van groote moeite en opofferingen eindelijk had verkregen, ons door den aanleg door België van het Albertkanaal stond te wor den ontnomen. De Belgische regeering is niet bereid ge bleken, het Nederlandsche standpunt als juist te erkennen, terwijl het evenmin, is ge lukt, met België tot onderhandelingen te komen over een redelijke regeling. In die omstandigheden bleef de Nederlandsche re geering, die zich niet kan neerleggen bij de schending van de rechten welke Nederland aan het verdrag van 1863 ontleent, niets an ders over dan een oplossing te zoeken door, gelijk te voren aan de Belgische regeering was bekend gemaakt, de zaak voor het per manente hof van internationale justitie te brengen, een daad waarvan geen verslechte ring der onderlinge verhouding het gevolg behoefde te zijn en, naar hier met voldoe ning zij opgemerkt, ook niet is geweest. 1 Verwachtng: Zwakke tot matige, Oostelijke tot Zuidelijke wind. Nevelig tot half bewolkt. Weinig of geen neerslag. Lichte vorst tot temparatuur om het vriespunt. Verdere vooruitzichten: Ruimende, later toenemende wind met stijging van temperatuur. Hi erboven BAROMETERSTAND v. HEDENMORGEN 8 UUR: 76S. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan TEMPERATUUR: 0 gr. C. is 32 gr. F. SCHEERT U ZICH ZELF? Wij zijn steeds ruim gesorteerd in Scheerkwasten, Scheerzeepen, Mesjes, enz. enz. - Probeert eens onze Sesam Scheermesjes, 10 stuks voor 35 cent. Verkijgbaar in: TERLEP'S DROGISTERIJ, Apothekers-Assistenten, HOOGZIJDE 103 - TEL. 99. - SCHAGEN. ST. GEORGE I—VOORWAARTS I. 0—0. In dezen wedstrijd had St. George na de rust het beste van het spel. Door stevig ver dedigen van Voorwaarts, bleef de stand ge lijk. Over den wedstrijd het volgende: Voor waarts wint de toss, zoodat St. George af trapt. Dadelijk zit er gang in, al is het veld zeer zwaar te bespelen. St. George krijgt de eerste kansen, maar de Voorwaarts keeper bijgestaan door de beide backs, weten erger te voorkomen. Toch weten de bezoekers zich uit den druk los te werken, waardoor eenige gevaarlijke momenten ontstaan voor het St. George doel, waar ook de keeper steeds op tijd ingrijpt. Als de linksbuiten'van St. G. doorbreekt, belandt zijn kogel tegen deii paal. IJeide partijen zijn nu aan elkaar gewaagd. Toch denken we dat St. George de leiding zal nemen, als de middenvoor doorbreekt en van korten afstand schiet. Schuit redt echter. De tweede helft begint met St. George in den aanval, maar de achterhoede werkt steeds weg. St. George loopt er door, als de linksbuiten hard op doel schiet. De bal vliegt van de paal weer terug in het veld. Eenige gevaarlijke aanvallen van Voorw. stranden op den keeper. Bij Voorw. raakt Kos gewond, die nu op halve kracht verder speelt. Het loopt al aardig naar het einde, St. George komt nu nog krachtig opzetten, maar de versterkte achterhoede is steeds het struikelblok voor de thuisclub. Toch krijgt Voorwaarts nog eenige kansen. De laatste minuten zijn geheel voor St. George, scoren doet zij evenwel niet. De witste tanden, indien U poetst met wat goeds, dus met Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. IVOROL WARMENHUIZEN H.S.V.V.I.O.S. V.I.O.S. .speelde gelijk tegen H.S.V De uitslag van deze wedstrijd heeft een down-stemming teweeg gebracht onder on ze spelers en supporters Ieder die de stand van zaken kent, is op de hoogte wat V.I. O.S. te doen stond. Na aftrap kwam zeer spoedig H.S.V. da nig opzetten en eenige angstige oogenblik- ken maakten wij voor ons doel mee. Het eenigen tijd later door H.S.V. ge maakte doelpunt was door onze keeper niet te houden. Eenige momenten daarna wist P. Jonker na een mooie voorzet de stand te brengen op 1-1 Tot de rust bleef de stand 1-1. Wel kwam- V.I.O.S. nog verschillende malen sterk opzetten, doch de stand werd niet veranderd. Na de rust geeft V.I.O.S. een poos de toon aan op het veld. Een prachtig schot van P. Kemper belandt in het zijnet. Erf dan komt het tweede doelpunt van H.S.V. Stand 2-1. Dit feit inspireert H.S.V. zelfs zoodanig dat H.S.V. met man en macht op de bal zit en eenigen tijd het spel in han den neemt, In deze periode heeft onze ver dediging het bijzonder druk en vooral ook onze keeper moet meermalen resoluut in grijpen. Ongeveer 12 minuten voor het einde is V.I.O.S. zoo gelukkig de stand te kunnen brengen op 2-2. W. Zoon maakte dit doel punt. Thans wordt, aan beide kanten hef tig gestreden om het winnende doelpunt. Aan beide kanten gaat men tot de aan val over. Het heeft noch V.I.O.S. noch H. S.V. mogen gelukken, dit te bereiken .Tot het laatste oogenblik blijft de spanning er volop in, doch de stand bleef 2-2. V.I.O.S. b speelde tegen S.O.S. b en won met 10-1. V.I.O.S. a heeft het ook gewonnen van S.O.S. a en met 4-ls Een Fransche reportage. Iemand, die Hug Block heet of 'zich zoo noemt, heeft voor de Intransigeant een fleu rig relaas gemaakt van het vliegbezoek, de zer dagen door Prins Bernhard aan Pa rijs gebracht. Men weet, dat het vooral diende om den voormaligen „employé" van de I.G. Farben in staat te stellen, van zijn vroegere kameraden afscheid te nemen. Ter stond na het hekend worden van de verlo ving had de prins hun een groote foto, waar op hij naast de prinses staat, met aller na men gezonden. Deze foto hebben ze dadelijk opgehangen. In de lokalen is de a.s. prins-gemaal met gejuich ontvangen. Voor allen had hij een hartelijk woord, een ieder had wat te vra gen en aan klappen op den schouder geen gebrek. Dr. Passarge, den directeur, ont ving den „verloren zoon" met open armen en toen deze een ouden hoed gewaar werd, die hem had behoord in het vertrek, dat hem tot bureau strekte, proestte hij het uit. Want, legde de prins uit, dien hoed hing ik voor allen zichtbaar op die plaats, wan neer de directeur me opdroeg, gauw een overzicht van de ochtendpers te maken. Daarna zonderde ik me met de bladen in een café af, want in mijn vrees om te laat te komen gebeurde het nog al eens, dat ik zonder ontbeten te hebben op bureau kwam. En, voegt de prins erbij, toen al had ik de gewoonte blootshoofd te loopen De prinsen Bernhard en Aschwin hebben die dagen met de vrienden meer van die guitestreken opgehaald. Aldus de Intransi geant. INBREKERS AAN HET WERK. Daders maakten ongeveer f200 bnit. In vier panden aan de Kanaalstraat langs de Nieuwe Vaart te Gouda is gisternacht in gebroken. De perceelen worden resp. be woond door den rentenier P. Vergeer, den vertegenwoordiger H. Vuyk, den bedrijfslei der G. Verkaik, en den bedrijfsleider G. Schel- kens. De huizen liggen naast elkaar. Het laat ste is door den Winterdijk van de overige gescheiden. De daders zijn binnengedrongen aan de achterzijde van de woning, waar zij gaatjes in de serredeur hebben geboord en zoo de spanjolet konden oplichten. In alle woningen doorzochten zij de kasten in de ka mers. Bijna 200 gulden wisten zij buit te ma ken. Bij den hr. Vergeer ontvreemdden zij f36.bij den beer Verkalk f 13. bij den heer Schelkens f50 en bij den heer Vuyk f100. Voorwerpen van waarde hebben zij onaange roerd gelaten, zoodat het den daders blijk baar alleen om geld te doen is geweest. De bewoners, die boven sliepen, hebben niets gehoord. Gisterochtend werden de inbraken ontdekt. Allen zijn tegen diefstal verzekerd. De bijdrage aan de gemeenten uit dit fonds. In de memorie van antwoord aan de Tweede Kamer over de begrooting van het werkloosheidssubsidiefonds deelt de minister mede, dat overwogen wordt geheel of ten ten deel rentedragende voorschotten in de plaats van bijdragen en onderstand k fonds perdu te verstrekken aan die gemeenten, van welke verwacht worden, dat zij bij eeni ge verbetering van de conjunctuur tot terug betaling in staat zullen zijn. Het ligt daarbij voorshands in de bedoeling eenige groepen te vormen, n.1. een groep van gemeenten, die alleen bijdragen a fonds perdu ontvangen; een groep van gemeenten, die uitsluitend in aanmerking komen voor rentedragende voorschotten en ten slotte een groep van gemeenten, waarvan zoowel bijdragen a fonds perdu als rentedragende voorschotten zullen worden toegekend. De indeeling van de gemeenten in deze groepen zal zooveel mogelijk geschieden aan de hand van een objectieven maatstaf, waarbij aan de draagkracht der gemeente uitgedrukt in de algemeene inkomstenbronnen, invloed zal worden toegekend. DE „WILLEMSPLEIN" VLOT. Roterdam, 23 Nov. Het s.s. „Willems plein" van de N.V. Stoomvaart Maatschap pij „Millingen" te Rotterdam, dat Zondag avond tijdens mist is aangevaren door de loodsboot „16", waardoor het schop, dat wa ter maakte, onder Hoek van Holland tijdens vloed aan den Zuidwal aan den grond moest wordeh gezet, is in den loop van den avond vlot gekomen. hebben wij een groote voorraad enz. Beleefd aanbevelend, LAAN SCHAGEN

Schager Courant | 1936 | | pagina 8