Repetities voor de nieuwe Bouwmeester-revue 1937. Ook Rotterdam bereidt zich voor op een luisterrijke viering van het a.s. huwelijk van H. K. H. Prinses Juliana met Z. D. H. Prins Bernhard. De vlaggentooi in de Hoogstraat Dr. W. C. A. baron van Vredenburch zal met ingang van 1 Januari a s. af scheid nemen als lid van de Algemeene Rekenkamer De tinbaggermolen .Kantoeng", bestemd voor de tinwinning in Ned. Indië en in opdracht van het Departement van Koloniën te Schiedam gebouwd, is Dinsdag te water gelaten Het instructievaartuig .Prinses Juliana" van het Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, dat te Arnhem belangrijk vergroot wordt, is Dinsdag daartoe, nadet het doorgesneden was, uit elkaar getrokken Oud maakt plaats voor nieuw. Nu het nieuwe raadhuis van Boxtel (op den achtergrond) gereed is gekomen, is men onmiddellijk begonnen met den afbraak van het oude raadhuis Koningin Elisabeth, Engeland's nieuwe Koningin, op 9-jarigen leeftijd met haar jongeren broeder David. Deze toto werd in 1909 op Glamis Castle in Schotland gemaakt De repetities voor de nieuwe Bouwmeester-revue 1937 zijn thans in vollen gang. Een der scènes uit de revue, welke binnenkort onder den titel .Knal" te Rotterdam haar première zal beleven De man aan de lier tijdens het van elkaar trekken der twee deelen van het instructievaartuig .Prinses Juliana" van het Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, dat te Arnhem vergroot wordt 4"*!^ VI"!'' -sq De Fransche aviatrice mme bchneiuer, oie na het geheimzinnig avontuur bij Trappes naar Engeland vloog, maakte in de nabijheid van Selsey in Sussex (Eng.) een noodlanding, waarbij het toestel vernield werd

Schager Courant | 1936 | | pagina 8