De plechtige beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard te den Haag. Door de burgerij van 's Gra- veland wordt aan het vorste lijk bruidspaar een schilderstuk aangeboden, voorstellende de buitenplaats «.Sperwerhof" H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana met Prins Aschwin in het galarijtuig op het Malieveld te den Haag tijdens de plechtigheid der beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard Bij het palels Noordeinde te den Haag werd Woensdag na de beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard door de troepen, die aan de parade op het Malieveld hadden deelgenomen, voor den Prins gedefileerd De plechtige beëediging van Z. D. H. Prins Bernhard als officier bij de Landmacht, Zeemacht en het Kon. Ned. Indische Leger had Woensdag op het Malieveld ten Haag plaats. - Een overzicht tijdens de plechtigheid, welke ook door H. M. de Koningin, H. K. H. Prinses Juliana en Prins Aschwin in een galarijtuig werd bijgewoond Mr. L. J. J. Caron, oud-gouverneur van Celebes, een der drie neutrale- waar nemers, die door den Volkenbondsraad naar Alexand.rette worden gezonden, bij zijn vertrek uit Utrecht Koningin Elisabeth van Engeland bij den ingang van Haar woning te Londen, vanwaar Zij met den Koning en de Prinsesjes naar Sandringham vertrokken zijn om er de Kerstdagen door te brengen Z. D. H. Prins Bernhard te paard op weg naar de beëedigingsplechtigheid, welke Woensdag op het Malieveld te den Haag plaats had Ter gelegenheid van zijn beëediging heeft Z. D. H. Prins Bernhard Woens dagavond te den Haag aangezeten aan een officieren-diner. De aankomst van Z. D. H. Prins Bernhard

Schager Courant | 1936 | | pagina 12