Begrafenis der slachtoffers van de ramp van de P.H.-M.A.G. bij Senlis. De delegatie van den Sultan van Djok- jakarta bracht Woensdag een bezoek aan een der Amsterdamsche diamant slijperijen. Het gezelschap tijdens de bezichtiging Op den Dam te Amsterdam zijn vuurpotten geplaatst om .bevroren' Amste< dammers gelegenheid te geven, te ontdooien De burgeroorlog in Spanje. Inwoners van Madrid'komen zich aanmelden om in aanmerking te komen voor over brenging uit de stad haar een veiliger plaats Op weg naar de groeve. Te Schiedam had Woensdag de begrafenis plaats van den heer J. Maltha, den werktuigkundige, die bij de ramp van de P.H.-M A G. bij Senlis in Frankrijk om het leven kwam Aan de groeve bij de teraardebestelling van den sportvlieger J. B. A. Tissot te den Haag, slachtoffer der ramp van de P.H.-M.A.G. nabij Senlis Vice-admiraal J. de Graaff. die van 1934 tot 1936 chef van den aiinestaf was, is benoemd tot Hooge Commis saris van Danzig Op het Sparta terrein te Rotterdam speelde Woensdag een elftal van den Rotterdamschen voetbalbond een wedstrijd tegen Noord-Roemenië. Spelmoment voor het doel der gasten Op de begraafplaats Crooswijk te Rotterdam is Woensdag het stoffelijk overschot van den werktuigkundige A. Hoeven, die bij de ramp van de P.H.-M.A.G. bij Senlis om het leven kwam, ter aardebesteld. Op weg naar de groeve Een bootenhuis in en onder water. Een interessant snapshot van de overstrooming langs de Theems bij Maidenhead De schermwedstr ijden van den K.O.O.S. te Groningen. Even een trekje na een partij

Schager Courant | 1937 | | pagina 8