Ernstig auto-ongeluk te Amsterdam. Vorstelijk bezoek aan Krakau. De heeren J. E. F. de Kok en H. Schmidt Crans vertrokken Woensdag van het vliegveld Ypenburg voor een vliegtocht naar Ned. Indië en China Door het rijden met te groote snelheid reed Woensdagavond een luxe-auto te Amsterdam op den Singel nabij het Koningsplein door het hek tewater, waarbij twee personen om het leven kwamen. De verongelukte auto, nadat zij door de brandweer op het droge was gebracht Het vorstelijk echtpaar op huwelijksreis. H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard tijdens hun verblijf In Krakau, waar zij o.m. de merk waardigheden der stad bezichtigden Eén der twee paarden, die door de Prov. Ver. ter Bevordering der Paardenfokkerij te Warthuizen (Gr.) als huwelijksgeschenk aan H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard zijn aangeboden Op de Wester- scheldeishetFran- sche s s. .Condé" in aanvaring ge komen met het Zweedsche s.s. „Bullaren". Beide schepen liepen ernstige schade op Een interessant instrument op de tentoonstelling betreffende de optiek, welke in Horticultural Hall te Londen geopend is De bun* oorlog in Srmje. Recruten der nationalistische troepen oefenen op het. plein der cavalerie-kazerne te Salamanca H. K. H. Prinses Juliana bewondert de historische bezienswaardigheden van Krakau tijdens het verblijf van het jeugdig vorstelijk echtpaar In die stad Ook de Spaansche jeugd brengt haar aandeel in den burgerkrijg. - Een jeugdig aanhanger der nationalistische troepen blaast tijdens de reciuteering te Salamanca het appèl voor zijn makkers

Schager Courant | 1937 | | pagina 6