Modebladen 25 cent LEDEN - Vergadering Boekhandel TRAPMAN Boekhandel v.h. Trapman 6 Co. Schager Roosjes De kwestie der koloniën De watersnood in Amerika Gruwelijke vondsten in in Zuid-Frankrijk De sluiting van het Het huwelijk van den Hertog van Windsor Marktberichten Op Zaterdag G Februa ri 1037 is ontslapen 011- /.e geliefde en zorgzame Man, Vader, Behuwdva- der en- Grootvader, de heer JAN WIT. in den ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam, V. WIT— van Buuren. Schoort, Slotlaan C 228. Teraardebestelling op Woensdag 10 Februari 1937 te St. Maartens brug nam. 2 uur. Door Gods goedheid werden wij verblijd niet de geboorte .van een Zoon, ROELOF. J. J. WIERSEMA. J. WIERSEMA— Zwaagtnan. Kolhorn, 6 Febr. 1937. Dc nog voorradige Kalenders 1937 zijn verkrijgbaar voor per stuk in Laan Schagen N.V. DE HELDERSCHE GRAAN. EN KUNSTMESTHANDEL. Toorheen C. R. Keyser Co., Binnenhaven 64. TeL 106. DEN HELDER. Vrijblijvende noteering af magazijn op onze bekende condities: Laplatamais, f 7.30 Maismeel I 7.60 Gerstemeel, van Inlandsche gerst, f 9.20 Boonenmeel f 8.— Groene Erwtenmeel f 8.50 Maisglutenmeel „DE BYENKORF" f 7.60 Voertarwe, Inlandsche C f9.— Haver f 8.10 Chevaliergerst, geschoond, f 9— Voerrijst (Paddie f 7.30) f 8.80 Gemengd Kippenvoer f 8.30 OCHTENDVOER C.R.K. f 10— Varkensmeel A f 8.80 B f 8.35 C f 8.— Kalvermeel (met mineralen) A f 10.30 B f 10 Koeienmeel, 20-22% z.y. eiwit, 5-T' vet, f 8.15 Koeien-Mestmeel A f 8.B f 7.80 Murwe Lijnkoek W.L., in kisten, netto f 9.75 Gem. KOEKIES „WESSANEN" f 8.60 Gebr. Zaansche Voorslaglijnkoek (vette f 8,75) f 8.20 Lijnzaadschilfers SYPESTEYN e.d. f 8.30 Gebr. Grondnotenkoek 55% f 8.40 Grondnootschilfers 55 f 8.55 Gebr. Cocoskoek, blanke f 8.50 Soyaschroot f 8.30 Gebr. Palmpitkoek f 7.40 Gebr. Sesamkoek, voor jongvee f 8.— Raapschilfers f 6.50 Protospulp Ca 35 suiker f 6.30 Tarwezemelen en Tarwegrind f 8.20' Vleeschbeendermeel ca. 40% eiwit, ca. 9% vet f 9.20 Haringmeel ca. 65% eiwit. 10-12°/, vet f 11.20 Vischmeel „Hollandia" f 12.70 Diermeel. SCHAGEN f 12— Delftsche Voederkalk (geslibd krijt f 1.70) f 6.80 Landbouwzout. f 2.50 TURFMOLM per pak f 1.35 Per 100 K.G. gemalen en gebroken bruto voor netto. MAAL- EN PLETLOON van granen t 0.30 per 100 K.G. Vraagt bij ons prijzen van Kunstmest Vraagt bij ons prijzen van Zaaigranen en -Zaden. 8 Februari 1937. ST. MAARTEN. afd. „Witte Kruis" zal worden gehouden op Vrijdag 12 Februari a.s. des avonds half 8 uur in Café „Rust. en Lust", ter behande ling der punten vermeld in art 6 der statuten. Alle soorten Gevraagd: NET DAGMEISJE. niet boven 17 jaar, met 1 Mrt H. BAKKER, Kreil, Barsinger- horn. Te koop: 3 bakken SCHOTSCHE MUIZEN- POTERS. 23 pond D. R. Stamslaboonen z. d., Sneeuwklokjes, deuren ra men, meubelen, enz. bij J. KEIJZER, Kreil, Barsingcrhom Te koop gevraagd: Een ge bruikte KACHELKUNSTMOEDER, B'rioven met prijsopgaaf onder no. 300 Bur. van dit blad. Gaat Von Ribbentrop hierover onderhandelen Het Duitschc Nieuwsbureau publiceert het .volgende bericht uit Londen: Naar wij verne men zal von Ribbentrop zeer binnenkort met de Britsche regeering onderhandelingen aanknoopen over de teruggave der vroegere Duitschc koloniën, Men veronderstelt, dat. von Ribbentrop zich de volgende week tot Lord Halifax, den plaatsvervanger van Eden, zal wenden om over deze kwestie te spreken. Von Ribbentrop, zoo vervolgt bet Duitschc Nieuwsbureau, zal in de eerste plaats trach ten de Britsche regeering tot de erkenning te brengen van hef beginsel dat Duitsch- lands koloniale cischen gegrond zijn. In Engelsclie kringen, zoo verzekert liet D.N.B., acht. men het heel natuurlijk, dat na de redevoering van Hitier de koloniale kwestie ter sprake wordt gebracht. Van zelfsprekend heeft von Ribbentrop nauwkeu rig omschreven instructies inzake de kolo niën mede naar Londen genomen. Echter zou hij niet in het bezit zijn van een eigenlijk Duitsch memorandum, om aan de Britsche regeering te overhandigen. Wel meent men, dat de Duits che ambassadeur voorzien is van nieuwe instructies over liet westelijk pact. Het D.N.B. herinnert er aan, dat. van Ribbentrop reeds voor Kerstmis de aan dacht van Eden gevestigd heeft op dc te dien opzichte ontstane moeilijkheden door het, sluiten van het pact tusschen Frank rijk en SovjctRusland. Thans overstroomingen in Zuid- Californië. De Mississippi is binnen de dijken gebleven. De overstroomingen hebben zich thans tot Zuid-Califomie uitgebreid, zoodat eenigc honderden personen, met booten uit hun huizen moesten worden gehaald. Te Mem- piiis in Tennessee is dysenterie uitgebroken. De Mississippi is binnen de dijken gebleven, hoewel zij te St. Louis 40 c.M. is gestegen. Voor zoover thans bekend, zijn 415 personen als gevolg van de overstroomingen om het leven gekomen. liet Roodc Kruis heeft 16.755.000 dollar bijeengebracht voor hulp- .vcrlcening. Verminkten cn gebonden lijken spoelen aan. Aan de kust van Vendee worden gruwelij ke vondsten gedaan. Sinds enkele dagen spoelen daar lijken aan, waarvan meestal armen en beenen door touwen zijn vastgebonden, terwijl de stoffelijke, overblijfselen soms teekenen van ernstige mishandeling toonen. Men veronderstelt dat bet hier lijken be treft van Spanjaarden die aan de Fransche kust aanspoelen. Te Prefailles, een klein hadplaatsje tusschen Pornic en Saint Na- zairc is een zesde lijk gevonden. Hoewel men thans de nationaliteit der slachtoffers kent, weet men nog niet onder welke omstandigheden zij in zee geworpen zijn. Men veronderstelt, dat 't Spanjaarden betreft, die zich ingescheept hadden naar Frankrijk op die geheimzinnige vaartui gen, welke eenigc maanden geleden in dc haven van Saint Nazaire zijn aangekomen en dat zij op zee zijn goexecuteord en in het water geworpen. Dal zij op verschillen* V e r w a h t i n g: Matige tot krachtige, oos telijke tot zuidelijke wind, betrokken met regen, iets zachter. Verdere vooruitzicten: tijdelijke opklaring. Hierboven BAROMETERSTAND HEDENMORGEN: 8 UUR: 746. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan Temperatuur: 4 gr. C. is 40 gr. F. RHEUMATIEK? TERLEP'S RHEUMATIEKSMEERSEL zal U helpen! Eén flesch gebruikt en de pijn is verdwenen. Prijs per flesch 65 ct. Alleen in TERLEP'S DROGISTERIJ, Apothekers-Assistenten, HOOGZIJDE 103 - TEL. 99. SCHAGEN. de punten van de kust aanspoelen is al leen een gevolg van de stroomwisseling. Wederom, een lijk aangespoeld. Gisterochtend is aan de. kust van Vendee, nabij la Tranche sur Mcr wederom een lijk aangespoeld, het zevende. Ook in dit geval waren de armen en beenen gebonden. Nader wordt gemeld, dat een van de lijken, welke drie dagen geleden zijn aan gespoeld, gekleed was in een trui. waarop „Lc Rigane Cadix" stond. In een van de zakken zaten drie bankbiljetten van 100 peseta en een van 500 peseta. Op de lijken zal een lijkschouwing worden verricht om te onderzoeken of de slachtoffers levend in zee werden geworpen. Eucharistisch congres De sluitings-processie van het Eucharis-' tisch Congres werd geopend door vrouwen, witgcsluierd met vanen in de pauselijke kleuren. In den vallenden avond trok de processie voort onder het zingen van hymnen. Het altaar was schitterend verlicht. Alleen de groep der reguliere geestelijkheid trok door den middengang, wélke voor de processie was opengehouden. Men schatte het aantal personen dat in het Lunetapark was verza meld, op 500.000. De processie der mannen naderde van dc zijde der oude stad voorafgegaan door cadet ten te paard. De studenten defileerden met Pauselijke. Amerikaansche en Philippijnscho vlaggen. Slechts langzaam kon de processie door dc menigte heen trekken. Na de vrou wen volgden de delegaties van 34 verschillen de landen met hun vaandels. De vaandels werden aan weerszijden van het altaar ge plaatst. Schilderachtig waren vooral de de legaties der Annamietcn in nationaal costuurn en dc Igorots en Ilocanen van de Philippijnen. Voor de geestelijkheid reed in de processie generaal Valdes, de souschef van den generalen staf van het leger der Philippijnen, met verscheidene officieren van den staf. Hierna volgden opnieuw vaandels, o.a. de vlag van de Spaansche monarchie, de pauselijke kleuren en de vlaggen van de Ver- ecnigdc Staten en de Philippijnen. Ook deze vaandels werden bij het altaar geplaatst. Na de Fransche delegatie volgde de Duit- sclie, welke een grootc hakenkruis vlag mee droeg. Hierachter volgden dc delegaties van Japan, de Verecnigde Staten en Argentinië. De „Daily Express'' meldt, dat het huwe lijk van den hertog van Windsor met mrs. Simpson eind April op het kasteel Enzesfcld voltrokken zal worden. Een onfortuinlijk begin Het eerste toestel van de lucht- verbinding EngelandAustralië, moest wegens technische moei lijkheden tcrugkeeren. Londen: Het Engelsche watervliegtuig, dat de luchtverbinding voor passagiers tus schen Engeland cn Australië zou openen, moest kort na het vertrek naar Southampton tcrugkeeren wegens technische moeilijkhe den. Het toestel zou na nog eens te zijn nage zien, gisterenochtend vertrekken. Satoh, japansch minister van buitenlandsche zaken? Dc „Ochi Shimbum" bericht, dat minis terpresident Havashi, na expresident Hi- rota en den vroegen minister van buiten landsche zaken, Arita, te hebben geraad pleegd, den Japanschcn ambassadeur te Parijs Natotako Satoh zal verzoeken de portefeuille van buitenlandsche zaken te aanvaarden. Satoh is op het oogenblik op weg naar het vaderland om hier zijn vacantie door te brengen en wordt 2 Maart a.s. te Yokoha- ma verwacht. Men verwacht algemeen, dat hij het aanbod van Hayashi zal aannemen. Protestdemonstraties in Duitschland Wegens uitzending van vrij willigers naar Spanje. Er zou in eenige steden betoogd zijn. De „Daily Herald" publiceert een bericht, dat volgens het blad uit onverdachte bron afkomstig is, en meldt, dat in Dusseldorf samenscholingen zouden zijn ontstaan, waarbij zou zijn geschreeuwd: „Geeft ons onze zonen terug, die in Spanje zijn". De po litic zou charges hebben uitgevoerd en tal rijke arrestaties hebben verricht.. Gelijke incidenten zouden zich hebben voorgedaan te Berlijn en Muenchen. SCHAGEN GESLAAGD. Onze plaatsgenoot, Kees Zijdewind slaag de voor het praktijk diploma Handelstypist voor de Vereepiging van Leeraren Steno grafie en Machineschrijvcn. Uit onze Omgeving NIEUWE NIEDORP Algemeene vergadering van de Huis vlijt en Floraliavereeniging in café Kossen Aanwezig 19 leden. fDc heer W. Wit opent als vice-voorzitter er op wijzende, dat hij wegens bedanken van voorzitter, verplicht is deze vergadering te leiden en hoopt dat dc besprekingen zui len zijn in het belang der vereeniging. De secretaris leest de notulen welke wor den goedgekeurd. Vervolgens leest de secre taris het jaarverslag, waarvoor hij een woord van dank in antvangst heeft te ne men voor de keurige weergave. Van de rekening, nagezien door de hee- ren Oly en Kossein, word door laatstge noemde verslag uitgebracht. Alles werd in de beste orde bevonden met een voordeelig saldo van f 50.38 Den penningmeester wordt onder dank voor het beheer gedechargeerd en de commissie wordt dank gebracht voor de hemoeiingen. Hierna is dc bestuursverkiezing aan de orde. Mej. E. Leegwater wordt herkozen, terwijl in de plaats van den heer S. van der Stok, welke heeft bedankt wordt geko zen de heer Wessels, hoofd der O.L. school. De heer Wessels zegt deze benoeming te willen aanvaarden cn dankt de vergade ring voor het vertrouwen, en geeft te kennen gaarne in zijn vrije tijd behulp zaam te willen zijn. Voorzitter dankt den heer Wessels, dat hij de benoeming aanneemt en reeds zoo spoedig aan het vereenigingsleven deel wil nemen. Mede zegt voorzitter een woord van dank aan mej. Marie Leegwater, voor alles wat zij voor de vereeniging heeft gedaan. Aan de orde wordt gesteld bespreking tentoonstelling. Secretaris Keetman houdt hieromtrent een inleiding. Na lange be sprekingen wordt den datum voor het hou den der tentoonstelling vastgesteld op 18 en 19 September. Het bestuur stelt voor, om dit jaar als proef de tentoonstelling tc houden (na toestemming van het gemeente bestuur) in de oude school en dan in de tooneelzaal van Kossen bal te houden. Men is helaas tot dc overtuiging gekomen, dat een tentoonstelling zonder bal niet voldoen de kan slagen. Na eenige besprekingen, gaat dc vergadering hiermede accoord. Op voorstel van de dames zullen voor de dameshandwerken de bekroningen worden gesplitst voor Nieuwe-Niedorpers en in zenders buiten de gemeente. Voor de levering van stekplanten waren ingekomen twee prijsopgaven. Dc levering van planten voor grooteren zal worden op gedragen aan de Fa. Kruit te Schagen, door bemiddeling van W. Fijnheer, en wel Fr. Geranium Fuchsia Ageratum en Salvia in 9 c.m. potten. De heer Bijhouwer van Winkel zal ver zorgen de levering der schoolplantjes, wel ke gratis door de vereeniging worden ver strekt, namelijk bolbegonia cn een lobelia. Op voorstel van den heer Wessels zal aan de Poconfabrick worden gevraagd gratis verspreiding van een handleiding voor ver zorging der planten, voor de schoolkinde ren. Voor buiten feest zal dit jaar worden ge houden voor kinderen en ouderen een wed strijd in drijvende bloemperken, welke kunnen leggen in de haven bij den speeltuin Bij voldoende deelname in verschillende ru brieken, het geheel zal wederom worden verlicht, wederom zal de medewerking wor den gevraagd van het Fanfarecorps Excel sior de zangvereeniging en dc gymnastiek vereeniging Hebe. Een verloting zal worden gehouden, waar voor het aantal loten op 2000 werd gesteld a 10 cent per stuk. Wederom zal een cursus voor de school kinderen worden gehouden, zooals vorig jaar. Als leidsters zullen fungeeren. de da mes Mevr. KuiperGlas, Mevr. Remnt Bakker, mevr. StrijbisFaus. Mej. Marie Leegwater en juffr. Visser. Dc benoodigde materialen zullen worden bekostigd dooi de vereeniging. De Commissie van bijstand zal blijven bestaan en aangevuld worden met Mevr. Mantel en Marie Leegwater cn zoo mogelijk nog een paar dames uit de. Moerbeek. Bij de rondvraag vraagt Mevr. Mantel of het mogelijk is, dat de planten uit de bui tenwijken worden opgehaald. Hiertoe wordt besloten, in dc hoop dat er in de buiten wijken dan meer stekplanten worden ge kocht. Alles zal per circulaire nader worden bekend gemaakt. Op voorstel van den beer M. Olv zullen er meer eervolle vermeldingen worden ge geven. De heer Jb. B. de Jong stelde evenals vorige jaren wederom een prijs disponibel (anplaus). De secretaris stelt voor om voor de steeds welwillende medewerking van ons fanfare corps, donateur te worden voor vijf gulden per jaar. Algemeen goedgevonden. Hierna sluiting. ALKMAAR EEN 18-JARIGE JONGEN MET AUTO EN GELD ER VANDOOR. Zaterdag kwam dc fam. R., wonende aan de Nieuwesloot. te Alkmaar, tot de ontdek king, dat hun 18-jarige zoon, die Vrijdag avond op de gewone tijd naar bed was go- gaan, spoorloos verdwenen was. Een door hen ingesteld onderzoek leidde tot de ont dekking dat ook de auto van de fam. en een geldkistje met geld tot oen bedrag van f S00 eveneens weg waren. Eerst laat in den middag werd de politie hiermee in kennis gesteld, die, daar de jon geman in het bezit was van een paspoort en correspondeerde met vele buitenlandsche kennissen, liet vermoeden uitsprak, dat hij voortvluchtig was naar Frankrijk. De grensstations zijn onmiddellijk ge waarschuwd De vader van den voortvluchti ge heeft zich direct naar Rotterdam hege ven om te trachten zijn zoon nog op te sporen. Z1JPE BURGERBRUG. Ledenvergadering van de Ver. „Zieken- huis'verpleging, gehouden op Zaterdag 6 Fe bruari, in café Langendijk alhier. Aanwezig 12 leden. De voorzitter, de heer P. M. Visser, be treurt de slechte opkomst der leden, temeer daar er hedenavond toch nog wel een be langrijk voorstel aan de orde is, n.1. de re serve-vorming. De notulen van den secretaris, den heer C. Kok, worden goedgekeurd. De rekening sluit, met een nadeelig saldo van f 48.72. Blijkens het jaarverslag stonden op 31 Doe. •ingeschreven 033 betalende leden. Vorig jaar 588. Dus een stijging van 45 leden. 16 Leden hebben dit jaar verpleging geno ten. Het gemiddeld aantal verpleegdagen voor volwassenen was bijna 19. Dat der kin deren bijna 17. In 't geheel is uitgekeerd f737.— aan vcrpleeggelden. Voorzitter zegt, den secretaris-penning meester hartelijk dank voor zijn verslag. Het aftredende bestuurslid, dc heer C. Kok, wordt herkozen.. Voorzitter doet mededeeling van een inge komen schrijven van het hoofdbestuur, waar in wij opmerkzaam gemaakt worden dat het met het oog op de a.s. wettelijke bepalingen noodzakelijk zal zijn, dat we een reservekas hebben. Er zijn nu 3 voorstellen: le. Tot het aan gaan van een 3 obligatielccning tot ten hoogste f 1.000 2e contributieverhooging en inning per li dagen; 3c het heffen van een. omslag van 15 cent per lid per jaar, te in nen in de zomermaanden. Ook wordt nog in overweging genomen vermindering van ligdagen of laten vervallen speciaal auto vervoer. Besloten wordt alles te laten zoo het is en tot het aangaan van een obligatie- leening over te gaan. Allen voor. Rondvraag. Dc heer Nannc zou willen, dat de vergoeding voor den secretaris-pen ningmeester verhoogd werd. De heer Kok zegt dat hij met het oog op de kas nu geen verhooging wenscht, maar gaarne wil me dewerken de uitgaven tot een minimum te beperken. Besloten wordt de contributie weer per half jaar tc innen. De heer Dapper wil nog even bespreken de obligatielecning. n.1. de commissie ter contro leering naast het bestuur cn stelt voor te be noemen de hecrcn J. C. Bruin en C. Smit, Allen voor. Hierna sluiting. LANGENDIJK NAAR OSLO. Naar wij vernemen heeft Jan Langedijk Zaterdag bericht ontvangen, dat hij en Koops Dinsdag naar Oslo zullen gaan, voor deelname aan de wereldkampioenschappen schaatsenrijden. Ze vertrekken Dinsdag kwart voor 12 van Schiphol. WIER1NGERMEER MIDDENMEER. De voetbalwedstrijd Flevo 1M.F.C. 2 ging niet door, omdat van Flevo niet voldoende spelers waren opgekomen. Jaarfeest Ger. Jeugdvereenigtn- gen te Slootdorp. De Ger. Jonge). Meisjes en Knapenvereen. hopen Dinsdag a.s. haar jeugdfeest te vie ren. Medewerking hoopt te geven het Chr, Muziekgezelschap Soli Deo Gloria. ANNA PAULOWNA De heer Paul Kiès bestond het ruim drie cn een half uur op zoo boeiende wijze, met zooveel redenaarstalent van zijn ervaringen in Spanje tc vertellen, dat dc geheel gevul de zaal van Veerburg van het begin tot het einde aan z'n lippen hing en voor velen het einde eigenlijk nog te vroeg kwam. Van zijn rede, die hij onlangs te Schagen heeft gehouden, hebben wij uitvoerig ver slag gegeven, zoodat wij volstaan niet. de mededeeling, dat verschillende personen ge bruik maakten van de gclegeniheid om schriftelijk of mondeling vragen te stelen. NOORDSCHARWOUDE, 6 Februari. BI. eigenheimers 1.601-70. uien 1.201.30, drielingen 1.20—1.30. grove 1.30140, peen. 1.GO—1.80, kleine peen 1—, kroten 0.601.60 roode kool 1.40—3, gele kool 1.20, Decnsche witte kool 1. BROEK OP LANGENDIJK. 6 Februari. BI. eigenheimers 2.60, bl. aardappelen 1.70' —2.30. uien 1.30—1.40. drielingen l.iO, grove 1.40—1.70. peen 1.40—1.70. groene kool 1.60 —3.50. kroten 1.50—1.70, roode kool 1.403, spruit kool 4.70—5, gele kool 1.201.30, D, witte kool f 1. WARMENHUIZEN, 6 Februari. Roode kool f 1.40—2.70, gele kool f 1.20— 1.30. Deensche witte kool f 1, drielingen 80S ct., uien fl.201.50, grove uien f 1.60. Aan voer: 87.800 Kg. mode kool, 56.200 Kg. gele kool, 61.300 Kg. Decnsche witte kool, 3725 Kg. uien. ALKMAAR. 6 Februari. N.V. Eierveiling voor Holl. Noorderkwar tier. Aanvoer; 175.000 kipeieren; 5658 Kg. f2.90—3.05, 58—60 Kg. f 3—3.15, 60—62 Kg. f3.05—3.25, 62—64 Kg. f 3.1.r>—3.30. 64r-66 Kg. f 3.30—3.55 per 100 stuks. ALKMAAR. 6 Februari. Op de heden gehouden botermaritt werd betaald voor: groothandel 771/?80 cent en kleinhandel 8085 cent. Vaten geen notce- ring. Handel goed. Kipeieron (groothandel) f 2.75—3.50. Handel matig. Eendeieren geen. MBDEMBLIK. 6 Februari. D. witte kool f 1, roode kool f 1.40—2.10, gele kool f 1.20. per 100 Kg. Bloemkool f 4.60 per 100 stuks, uien 55 ct. p. 100 Kg. NOORDSCHARWOUDE. 8 Februari. Uien f 1.20—1.30, grove f 1.30—1.50, peen 1,10—1.50, kleine peen 60 ct.. roode kool 1.403. gele kool 1.20, D. witte kool 1. DUITSCHE LANDBOUWMARKTEN. Groenten en Fruit. 6 Februari. Berlijn: De aanvoer is voldoende. De handel is kalm. De prijzen toonen weinig Verandering. Bui- tenl. prod.: Holl. roode kool is er niet meer; Ilal. bloemkool 20—35 p. 100 stuks; Holl. spruiten 1822 p. 50 Kg.; Holl. schorse- neeren IS22 p. 50 Kg.; Canarische toma ten 8.5010.50 p. kuip; Belgisch witlof 30— 35 p. 50 Kg. Hamburg: Belgisch witlof 35— 40 p. Kg.; buitenl. spruiten 22.5025 p. 50 Kg.; Canarische tomaten 28—35 p. 50 Kg. Frankfort a. M.: IIoll. schorseneeren 20 22 p. 50 Kg.; Canarische tomaten 1011 p. 10 Kg. Drosrlen: Buitenl. prod.: bloemkool 3.504.75 p. 9/lSer; buitenl. uien 7.50 per 50 Kg.

Schager Courant | 1937 | | pagina 3