Na de ramp op de „Petrakis Nomikos". Moedige redders onderscheiden. .Brastagi dat bij .De Schelde te Vlissingen voor rekening van den Rotterdamschen Lloyd weid gebouwd, is Zateidag met goed gevolg te water gelaten. - Het schip glijdt van de helling Feyenoord verkreeg een voorsprong op haar concurrent voor het atdeelingskampioenschap D.W.S., door Z.F.C. met 1 —0 te verslaan, waardoor de Zaansche club thans degradatiewedstrijden moet spelen. Moment voor het doel van Z F C. Ten stadhuize te Schiedam werden Zaterdag aan verschillende personen onderscheidingen uitgereikt voor hun moedig gedrag tijdens de ontplotfingsramp aan boord van het Grieksche s.s. .Petrakis Nomikos", door luit.-generaal P. J. van Munnekrede, die daarna een toespraak hield De Carnavalsviering te Maastricht werd Zondag ingezet met een grooten optocht, waartusschen zich de feestvierders vroolijk bewogen. Hierboven een aardig snapshot De jaarlijksche nationale veldloop van „Pro Patria" in den Blijdorper polder werd Zondag wederom gehouden, waarvan hierboven een snapshot Ier gelegenheid van de her denking van den 75sten sterf dag van den Tsjechischen componist Fr. Skroup, werd op diens graf op de begraafplaats Crooswijk te Rotterdam een krans gelegd door den Tsjechi schen zaakgelastigde, dr. V. Mateika Het m.s. De heer L. Korstanje, adjunct-inspec teur voor de scheepvaart te IJmuiden, wiens benoeming tot inspecteur voor de scheepvaart in het derde district te Groningen binnenkort te verwachten is Jan Musch als .Nathan de Wijze" in het gelijknamige tooneelstuk, waarvan in den Stadsschouwburg te Amster dam de gnerale repetitie werd gehouden De Amsteidamsche zwemsters die deel zullen nemen aan de internationale wedstrijden in Scandinavië, zijn Zondag uit de hoofdstad vei hokken. Op het Centraal Station, even voor het vertrek

Schager Courant | 1937 | | pagina 8