Binnenland Ons Prinselijk paar in Boedapest Gaat ons Prinselijk paar naar Indië? Zolderkamer te Rotterdam uitgebrand Overval te Budel iet Feijenoord-stadion Dronken autobestuurder Overval op een postauto De F.K. 52 Hoe klinkt mijn stem? De neutraliteit van Nederland en België Weer eens een offerblok geledigd Woensdag 10 Februari 1937 Tweede blad Twee uren oponthoud te Lilla- fuered. Zooals reeds elders in dit nummer ge meld hebben Prinses Juliana en Prins Ïïernhard gisteren Kenvnica verlaten. Zij zijn gisterenmiddag in de Hongaar- Bche badplaats Lilla-Fuered aangekomen, waar het hooge gezelschap van half drie tot half vijf heeft vertoefd in hotel Palota, waarna de autotocht werd voortgezet in de richting van Boedapest. Nader meldt men ons dat H.H. gisteravond te half negen in Boedapest zijn aangekomen en hun intrek hebben genomen in het Gel- lert Hotel aldaar. Het vorstelijk paar denkt drie tot vier dagen te Boedapest te verblij ven. Geruchten, welke vasten vorm gaan aannemen. In het „Soer. Handelsblad" lezen wij, dat men het in regeeringskringen te Batavia niet uitgesloten acht, dat de reis naar Indië van den gepens. Schout-hij-nacht C. Baron de Vos van Steenwijk, verband houdt met de voorbereiding van een bezoek van ons Prinselijk Paar aan onze Overzeesche ge westen. Dit bericht stemt, overeen met reeds sinds eenigen tijd in Den Haag loopende geruch ten, welke eveneens van een dergelijk voor- pemen gewaagden. De veerbreuk in het salon rijtuig der Koningin Het Nederlandsche -personeel heeft de breuk niet kunnen con- stateeren. De minister van waterstaat heeft geant woord op vragen van den heer Vos in ver band met een breuk in de veer van het sa lonrijtuig, waarmede H.M. de Koningin op 16 Januari 1937 naar Innsbruck reisde. Blijkens van de directie der Nederland sche spoorwegen ontvangen inlichtingen is de bedoelde breuk ontstaan in een hanger van een draagveer. Aan de breuk is te zien dat deze niet plotseling is ontstaan, doch dat voor het afbreken een inscheuring aan wezig was, welke niet zichtbaar was, daar zij bedekt werd door een tuimelplaat. Toen de hanger doorbrak, kwam de draagveer aan een zijde vrij en kwam daarbij in schee ven stand te rusten op de- vanginrichting, welke ter voorkoming van gevaar door der gelijke breuken is aangebracht. De breuk was toen duidelijk zichtbaar en moest reeds bij oppervlakkige beschouwing worden op gemerkt. Aangezien als vaststaand mag worden aangenomen, dat de breuk tusschen Nijmegen en Cranenburg is ingetreden, is hierdoor verklaard dat deze niet door het Nederland sche personeel kon worden gezien, doch niet aan de aandacht van het Duitsche personeel kon ontsnappen De trein werd begeleid door een opzichter op de locomotief cn een lste-werkman. Voor vertrek is de gcheele trein grondig nage zien, in het bijzonder het Mitropa-rijtuig 22839, waarin H. M. de Koningin reisde. Op alle stations, waar gestopt werd, werd con trole door genoemden 1ste- werkman en de aanwezige wagenmeesters gehouden. Te Nijmegen is de trein nog onder leiding van een opzichter door twee wagenmeesters en een lste-werkman nagezien. Het voorgeval lene geeft geen aanleiding om op verscher ping van de controle van den toestand der spoorwegrijtuigen aan te dringen. Ook het toezicht op het andere spoorweg- materieel wordt met voldoende scherpte toegepast. Een omgeworpen petroleumlamp de oorzaak. Het zeven stra len heeft de brandweer het vunr gebluscht. Gistermiddag te ruim drie uur is brand uitgebroken op den zolder van pand 28 aan de Crooswijkschekade te Rotterdam, waarin is ondergebracht het pension van den heer A. Ocké. Aangezien het vuur snel om zich heen greep, heeft de brandweer, die met veel materieel spoedig ter plaatse was, zes slangen van slangenwagens laten aanslui ten, teiwijl ook de motorspuit met een straal water gaf. In zeer korten tijd had de brand weer het vuur onder de knie. Omstreeks drie uur was de 70-jarige G. Tegelaar naar den zolder gegaan. De man zocht iets en daarbij heeft hij niet gelet op een brandende petroleumlamp, die achter hem stond. Op een gegeven moment heeft de man de lamp omgestooten en de uit vloeiende petroleum vatte direct vlam. Om de vlammen te dooven heeft de man toen een deken gegrepen en deze op het vuur gegooid om aldus te trachten het vuur te dooven. Dit gelukte niet. De deken brandde door en zoo deelde het vuur zich weldra mede aan de andere zich op den zolder bevinden de voorwerpen. Den heer Tegelaar, die brandwonden opliep aan hoofd, gelaat en handen heeft men tijdig in veiligheid kun nen stellen, evenals twee kinderen en een anderen man, die zich eveneens op den zol der bevonden. De direct gewaarschuwde brandweer was binnen zeer korten tijd met veel materiaal ter plaatse. De brand had zich intusschen reeds uitgebreid en weldra brandde het dak door. Eenigen tijd sloegen de vlam men fel naar buiten en aangezien het vuur ook overgeslagen was naar de onder den zolder gelegen etag« vond men het raad zaam om het aantal stralen tot zeven te vergrooten, waarna men het vuur snel onder den knie had. Men heeft evenwel niet kun nen verhinderen, dat de zolderverdieping geheel en de ondergelegen verdieping ge deeltelijk, is uitgebrand. De benedenverdie pingen hebben veel water- en rookschade gekregen. Omstreeks vier uur had men den brand gebluscht. Onder leiding van inspecteur Muller is zorg gedragen voor een doelmatige politie- afzetting. Oude vrouw levensgevaarlijk gewond. De dader bekent. Gistermorgen omstreeks tien uur werden omwonenden te Budel gewaarschuwd, dat een 69-jarige vrouw het slachtoffer was ge worden van een brutalen en wreeden over val. De brenger van de jobstijding was een 23- jarige man, die vertelde, dat hij in den wo ning van de vrouw een kerel had ontmoet, die de vrouw had mishandeld en met wie hij in een worsteling geraakte. De marechaussee, gemeente politie cn burgemeester waren weldra bij de woning van de vrouw, die alleen was haar zoon werkte op de zinkfabriek aangekomen. Hier vonden zij de vrouw in deerniswek- kenden toestand. Het bleek, dat de dader in het wilde weg, met een zwaar broodmes op zijn slachtoffer had ingehakt, waardoor zeer ernstige hoofd wonden waren ontstaan terwijl ook een arm was gebroen. In levensgevaarlijken toestand is de vrouw naar het ziekenhuis te Weert vervoerd, waar zij des middags om vier uur van de H.H. sacramenten der stervenden is voorzien. De 23-jarige man, die volgens zijn zeggen van de misdaad getuige was geweest, werd ter ondervraging naar de marechausseeka zerne medegenomen, doch weldra liep hij door zijn eigen verklaringen vast, zoodat hij van getuige verdachte werd. Bij verder verhoor viel hij door den mand en bekende hij zelf den overval te hebben gepleegd. De man, die reeds eerder met de politie in aanraking is gekomen, zal ter beschikking van de justitie worden gesteld. BRAND IN ENVELOPPENFABRIEK TE VENLO. Omstreeks zeven uur werd gisterenavond brand ontdekt in de enveloppenfabriek „Hol land", gelegen aan de Heibeek te Venlo. Men waarschuwde onmiddellijk de politie, die op haar beurt de brandweer alarmeerde. Deze rukte uit met groot materiaal. Zij slaagde er in de vuurhaard, die zich onge veer in het midden van de fabriek bevond, te bereiken, nog voordat de vlammen naar buiten konden slaan. Na ongeveer een half uur blusschen was het gevaar voor uitbrei ding geweken. De machines vooral hadden ernstig van het vuur te lijden. Het gedeelte van de fabriek, waar de brand woedde, is uitgebrand. Een groote voorraad papier liep belangrijke waterschade op. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. De opening uitgesteld. De directeur der stadion Feyenoord N.V. deelt ons mede dat zij zich om redenen van voetbal organisatorischen aard genoodzaakt heeft gezien de oorspronkelijk voor de ope ning van het Rotterdamsche stadion geko zen data van 13 en 14 Maart te verschui ven naar een nader vast te stellen tijdstip. Geen Arsenal-wedstrijd op 14 Maart. Inzake het uitstellen van den Arsenal- wedstrijd in het Feijenoordstadion te Rotter dam vernemen wij nog nader dat van de zijde van het bondsbestuur van den Ko ninklijken Nederlandschen Voetbalbond be zwaren tegen den datum van 14 Maart zijn gerezen. De maand Maart was toch reeds zeer be zet, immers op 7 Maart wordt te Amster dam de landenwedstrijd NederlandZwit serland gespeeld, op 14 Maart zou de eerste ronde van de bekerwedstrijden beginnen, en op 21 Maart staan de districtswedstrijden te Groningen op het programma. En een week later is het Paschen, terwijl op 4 April BelgiëNederland te Antwerpen wordt ge speeld. Zou de Arsenal-wedstrijd op 14 Maart doorgaan, dan zouden ongetwijfeld verscheidene clubs in Zuid-Holland, welke voor den beker in het veld komen, gedu peerd worden. Toen deze bezwaren van K.N.V.B.-zijde bij de directie van het Feijenoord-stadion binnenkwamen heeft de laatste, in overleg met het bestuur van de vereeniging „Feijen oord" besloten de ontmoeting tegen de En- gelsche club voorloopig uit te stellen. Mede in verband met het feit, dat Arsenal zoo wel in de league als voor den cup nog steeds prachtige kansen bezit, is de wed strijd te Rotterdam door een en ander wel op zeer losse schroeven komen te staan. Voorts mag men uit het feit, dat de Ar senal wedstrijd is uitgesteld, niet de con- clusie trekken, dat het Feijenoord-Stadion eveneens voorloopig niet zal worden ge opend. Omtrent dit laatste staat momen teel nog niets definitiefs vast. Te loven Nederlandsch initiatief Irrigatie. Oprichting radio zenders. Inrichting havens in Turkije. Een plan van 35 mil- lioen gulden. De onderhandelingen, die waren aange knoopt tusschen een groep Nederlandsche industricelen cn de Turksche regeering, heb ben tot een gunstig resultaat geleid. Er is een contract opgesteld, dat deze week zal worden geparafeerd. In dit contract wordt bepaald, dat een bedrag van vijf en dertig millioen gulden gcinvesteerd zal worden in irrigatie-werken, oprichting van radio-zen ders, installatie van radioposten en inrich ting van de havens Heraclea, Adana en Mersina. De rekening zal vereffend worden door succesieve graanleveringen. Omstreeks half een is gisternacht een autobestuurder, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, met zijn wagen in botsing gekomen met twee draadmas- ten van de clectrische tram en vervolgens met do palen op een vluchtheuvel. Voordat de man medcmcnschen letsel had toege bracht. had de politie van het bureau Mar- nixstraat te Amsterdam hem in de kraag gegrepen en een veilige plaats in de cel van het bureau bezorgd. De auto werd aan de voorzijde beschadigd. Besteller weet roof te verhinde ren. Gisteravond kwart voor 6 stond voor een postagentschap in de Jan Pieterszoon Coen- straat te Den Haag een postauto stil. Toen de besteller zich naast de auto bevond, werd hij plotseling aangevallen door twee man nen, die hem een bijtend vocht in de oogen gooiden en hem te lijf gingen met een stok, waarmee de onverlaten hem op het hoofd en de linkerhand sloegen. De besteller bleek voor geen kleintje vervaard te zijn en verweerde zich hevig tegen zijn aanvallers, die klaarblijkelijk de bedoeling hadden een der postzakken die zich in de auto bevon den, te bemachtigen. De aanvallers hadden geen succes. Het gelukte hun niet den besteller te overman nen, noch aan een postzak te raken. De besteller maakte bovendien veel tu mult en riep uit alle macht om hulp. Den beiden daders werd het toen te gevaarlijk. Zij sprongen in een auto, die vlak in de na bijheid stond en reden ijlings weg, zoodat zij wisten te ontkomen. De auto, waarin zij vluchtten, was ver moedelijk een blauwe Chevrolet 1936 en ge nummerd H 5564 of H 5557. Als signalement van de daders wordt op gegeven een man van ongeveer 1.80 meter, gekleed in lichte regenjas met grijze hoed. Hij was glad geschoren en van middelba ren leeftijd. De tweede aanrander was onge veer 1.70 meter lang en was op dezelfde wij ze gekleed. Bij de auto behoorde nog een andere be steller, van der M., Deze was ten tijde van den overval in het postagentschap. Toen hij huiten kwam, had een en ander zich reeds afgespeeld. Een nieuwe militaire machine. De Koolhoven-fabrieken te Rotterdam hebben een nieuw militair vliegtuig uitge bracht, de F.K. 52. Het is een tweepersoons jager van een slag, dat tot nu toe in ons land niet bestaat. In het buitenland bestaat voor den tweczitterjager ook groote belang stelling, omdat men van meening is dat dit vliegtuig grooter gevechtswaarde bezit, wijl de bemanning zoowel de vijand kan aanvallen, als zich van achteren verdedi gen. Het toestel is gebouwd, in overleg met deskundigen van Soesterberg, zoodat de ideëen van de constructeurs zijn samen gegaan met de eischcn van de eventueele gehruikersDe Fk. 52 kan een snelheid van ruim 370 K.M. bereiken. Aan den vorm is bijzondere zorg besteed. De open zitplaat sen, die bij groote snelheid veel weerstand veroorzaken, zijn vervangen door een door zichtige overkapping. Men kan hierdoor ge makkelijk van gedachten wisselen en zich beschermen tegen het weer. Door een ver nuftige constructie, kan het achterste ge deelte van de overkapping in den romp wegzakken, waardoor de schutter, die achter den bestuurder zit, in staat is het toestel door een beweegbaar machinegeweer naar achter te verdedigen. De bestuurder beschikt voorts over twee machinegeweren, die in den bovenvleugel zijn gemonteerd. Een technische bijzonder heid vormen de benzinetanks welke de pi loot door een handle over te halen kan laten vallen, hetgeen van belang kan zijn, wanneer een tank bij een gevecht zou wor den geraakt. Gistermiddag heeft dit toestel zijn eerste proefvlucht gemaakt, waarbij de machine een half uur in de lucht bleef en zeer vol deed. De kruissnelheid op 4400 Meter be draagt 335 K.M.. de maximum-snelheid op dezelfde hoogte is 370 K.M., en de actie radius bedraagt 1050 K.M. Met een sleepboot aan het toeren Twee knapen kiezen het ruime sop. Een tweetal knapen wilde wat meer van de wereld zien en aangezien zij niet over contanten beschikten om zich die luxe te permitteeren hadden zij het oog laten val len op een sleepboot. Langs de oevers van de Maas liggen immers zoo veel sleepboo- 1en en in een vloot zoo ruim vertegenwoor digd mist men heusch zoo'n bootje niet. Zaterdagavond trokken zij in de Boomp jes dus aan boord van de sleepboot Rotter dam toebehoorend aan de N.V. Sleepdienst Mars: zij maakten de boot klaar en nadat het middernachtelijk uur geslagen had voe ren zij uit in de richting Hoek van Holland Pas den volgenden morgen kwam men tot de ontdekking, dat de Rotterdam verdwenen was en direct heeft men de rivierpolitie gewaarschuwd en maatregelen genomen, opdat het schip zoo spoedig mogelijk weer naar zijn ligplaats kon terugkeeren. Er werden schepen uitgezonden, die zoowel op de rivier boven de Willemsbrug als in de havens een onderzoek gingen instellen. Men kon evenwel geen Rotterdam vinden. Daar op heeft men een signalement klaargemaakt terwijl ook een radiobericht werd opgesteld De havens aan het vaarwater werden van den diefstal verwittigd en voordat men eigenlijk geheel met de voorbereidingen klaar was, kwam er een telefonische mede- deeling van den burgemeester van Rozen burg binnen, die meldde, dat men in de Scheur een sleepboot had gesignaleerd. De beide jongens, die aan boord waren en ge tracht hadden om de boot aldaar te meren had men vastgehouden. Men bleek hier inderdaad te doen te heb ben met de gestolen Rotterdam en zoo nam deze reis een einde. De beide jongens zijn ingesloten. Prijzen der kuikens Naar wij vernemen, zal binnenkort een Koninklijk Besluit in werking treden, krach tens hetwelk alle houders van broedvergun- ningen zioh tegenover de Nederlandsche Centrale voor eieren en pluimvee zullen moeten verbinden aan deze centrale op haar eerste aanvraag een bedrag te zullen betalen van f 0.05 per broedei. Van deze verplichting wordt evenwel ont heffing verleend aan die houders van broedvergunningen, die zich hebben ver bonden hun kuikens ten verkoop te zullen aanbieden en te zullen verkoopen tegen ten hoogste door den minister van landbouw cn visscherij vastgestelde prijzen. Deze prijzen bedragen voor kippenkui- kens f 0.16 per stuk en voor vrouwelijke eendenkuikens, indien deze geleverd wor den in het tijdvak van 21 Februari tot 21 Maart f 0.60; 21 Maart tot 1 April f 0.50; April tot 11 April f 0.45; 11 April tot April f 0.40 per stuk. Voor eendenkuikens, die geleverd worden op of na 21 April 1937 bedraagt de prijs ten hoogste f 0.30 per stuk. Doel van deze regeling is een onredelijke stijging van de kuikenprijzen te voorkomen. Kuikens, die geleverd worden aan fokkers of houders van vermeerderingsbedrijven, vallen buiten deze prijsregeling evenals de kuikens van sier- en dwergrassen. Muziek in het hofje. Ons prinselijk paar uit Krynica vertrokken Uit Krynica wordt gemeld, dat H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bern- hard vandaar zijn vertrokken. Er zijn geen medcdeelingen verstrekt, omtrent de plaats, waarheen, het vorstelijk paar zich heeft begeven. Ben jij dat? In de Bijenkorf te Amsterdam kan men tegenwoordig voor een kwartje zijn stem laten opnemen op eeD gramophoonplaat. Men gaat daartoe een kleine glazen „stu dio" binnen, krijgt een beetje planken koorts, stapt op het miniatuur-podium dat zich aan den voet van de spreek-installatie bevindt precies alsof men op een weeg schaal plaatsneemt. Het gevoel „gewogen en te licht bevonden" te worden, maakt, zich inderdaad van ons meester! Dan steken wij met den mond vlak voor de microfoon onze speech af en eenige seconden later ontvangen wij uit de handen van de in- structrice een aardig klein aluminium - kleurig gramofoonplaatje, dat met behulp van een speciale houten naald afgedraaid, ons onze eigen stem doet hooren! Onze eigen stem? Zijn wij dat? Onze huisgenoo- ten herkennen het geluid wel, dooh nu dringen pas goed onze spreek-eigenaardig- heden, ja, soms onze spraakgebreken, tot ons door! Niet alleen constateert de leek dat. onze slem voor ons zelf moeilijk te herkennen is, geleerden weten er de oor zaak van op te sporen. Een beroemd Ne derlandsch taalgeleerde heeft ontdekt, dat er een neiging in den mensch bestaat, om een beetje anders te spreken dan de om geving doet.. En tal van invloeden bepalen verder ieders wijze van spreken. Zooals echter op elk gebied, is er ook op het ge bied van de uitspraak een bepaalde norm. Weet u, dat er een „Commissie voor de standaard-uitspraak van het Nederlandsch" bestaat? Juist dezer dagen hield mej. dr. R. Kai- ser, die een speciale studie van de uit spraak maakt, een belangwekkende lezing voor deze commissie. Zij vertelde o.a. welke rol de erfelijkheid in het stemgebruik speelt: de vorm van gehemelte, gebit, onderkaak en neus staan immers ten nauwste in verhand met den voortgebrachte klank. En zooals de leeken voor hun plezier, of ook wel om hun buitenslands vertoevende familieleden te verrassen, een gramofoonopname van hun geluid lieten maken, zóó liet de Com missie voor de standaard-uitspraak voor haar geleerde leden een aantal platen ver vaardigen en luisterde men plechtig en critisch naar klinkers, en medeklinkers, rhythme en timbre. We denken echter niet, dat de belangstelling heviger is geweest dan het kinderlijk enthousiasme in den hui- selijken kring, wanneer men, om de gra mofoon geschaard, de bekende stem, die van het aluminium plaatje komt, muisstil beluistertBen jij dat? Kan op Hitiers toezegging wor den vertrouwd De diplomatieke correspondent van de Manchester Guardian publiceert een aan- teekening over de Belgische en Nederland sche neutraliteit in het licht van de ver klaringen van Hit Ier van 21 Maart 1936 en 30 Januari 1937. De correspondent schrijft: deze kwestie heeft de Fransche en Brit- sche regeeringen eenigen tijd bezig gehou den, aangezien zij ten nauwste verweven is met de problemen der landsverdediging Alles wat op het oogenblik gezegd kan worden is, dat van Britsch standpunt niets wenschelijker zou kunnen zijn dan een neu trale status voor beide landen, wanneer er zekerheid zou bestaan, dat een dergelijke status geëerbiedigd zou worden. Maar zou er zelfs ook maar een redelijke zekerheid bestaan? Het antwoord op deze vraag kan wat Engeland en Frankrijk betreft beslis send zijn voor het resultaat. Inbraak in de kerk te Drempt Maandagnacht is ingebroken in de R.K. Kerk te Drempt. De dieven hebben zich door een raam aan den achterkant van het kerkgebouw toegang verschaft Van een of ferblok werd de bodem stuk gemaakt. Den geheelen inhoud heeft men echter niet we ten te bemachtigen. Er is nog tien gulden aan kleingeld achtergebleven. Blijkbaar zijn de dieven bij hun werk gestoord. Men kwam het gebeurde te weten, doordat de hond van den pastoor aansloeg. Toen de pastoor in de ekrk ging kijken, bemerkte hij echter niets en eerst Dinsdagochtend ontdekte de dienstbode van den pastoor de inbraak. DE „KERTOSONO" OP SLEEPTOUW GENOMEN. De Nederlandsche bergingssleepboot „Zwar te Zee]', van L. Smit en Co.'s internationale sleepdiensten, is gistermiddag om 5 uur bij het vrachtschip „Kertosono" van de Rotter damsche Lloyd, dat dezer dagen een aanva ring had, aangekomen na een moeilijke reis. De „Zwarte Zee" heeft onmiddellijk kunnen vastmaken. Het convooi zet thans de reis naar Lissabon voort. De weersomstandighe den zijn op het oogenblik iets gunstiger. Voorkeurdagen bij uitverkoopen Vormen een overtreding van de wet. De rechtbank te Almelo veroordeelde gis ter den eigenaar van een groot damescon- fectie-magazijn te Enschede tot vijf gulden boete of vijf dagen hechtenis wegens over treding van de wet op de uitverkoopen. Verdachte had kort. vóór de geoorloofde op ruiming in Juli 1936 kaarten laten zenden aan zijn dames-cliëntèle, waarin hij aan kondigde, dat de dames op z.g. voorkeurda gen vóór den eigenlijken aanvang der op ruiming, rustig konden koopen tegen oprui- mingsprijzen. De eisch was eveneens vijf gulden of vijf dagen. Verdachte had zich o.m. verdedigd door te zeggen, dat ook andere groote za ken dergelijke kaarten hadden rondgezon den. ZOMERDIENSTREGELING NED. SPOOR WEGEN. Gaat dit jaar in op 22 MeL Naar het Hsbl. verneemt, zal de zomer dienstregeling van de Nederlandsche Spoor wegen dit jaar ingaan op Zaterdag 22 Mei, en eindigen waarschijnlijk op Zaterdag 2 October. Groote veranderingen in deze dienstrege ling zullen ditmaal niet voorkomen, noch in de binnenlandsch* noch in de buiten- landsche verbindingen. Wel zullen in de daaropvolgende zomer- dicnstregeling, die van Mei 193S, groote wijzigingen aangebracht worden; deze houden verband- met de electrificatie van het middennet. CONCOURS NOORDHOLLANDSCHE ZANGERSBOND. Naar wij vernemen, zal het jaarlijksch concours van den Noordhollandschen Zan- gersbond dit jaar te Nieuwe Nicdorp, in de Ned. Herv. Kerk aldaar worden gehouden en wel op de 7 rdagen 27 Juni en 4 Juli a.s. Aangezien dit een heel geschikte gele genheid is voor een dergelijk concours, zal er ongetwijfeld veel belangstelling voor be staan. De aangesloten vereenigingen hebben de inschrijvingsformulieren ontvangen, doch men deelt ons mede, dat de vereenigingen, welke zich alsnog bij den Bond aansluiten, aan dit concours kunnen deelnemen.

Schager Courant | 1937 | | pagina 5