iik Nieuws. k Kolonel Van der Haagen verlaat den dienst M Tomaten-purée Automobiel- tentoonstelling te Berlijn verschillende werken aan de fabriek, op Zaterdag 21 Fehr. 193Z, Hollands Noorderkwartier" Elegant van Willy K 1687. Marktberichten 1 nd? ./Aun vader Rookt AU.EEN iTEH TABAK" JA EM MUN VADER AUEem RIJPE TACak en DAT IS HETZELFDE WANT... - VA^W?;VSoT«rAÊAK EN VAN 2$-t>S<-r P. HAIF POMP „Cc oud I, vi hd 1, I der, H. Wilbere, 15 pt., 2e prijs; C. Blaau- boer, Mevr. Kóssen 20 pt; G. Molenaar, S. de Vries 17 pt.; Boers, Borst, 7 pt., Ie prijs; J. G. v. Barneveld, Mevr. v. Barneveld 10 pt. Groep B, even nummers: J. de Veer, K. Broersma, 11 pt., Ie prijs: Mej. Vis, Holtrop 19 pt.; Mevr. v. Rijswijk, M. van Rijswijk 18 pt; Mevr. Schenk, A. Schenk 14 pt.; Kaaijer, Boon 13 pt, 2e prijs. Naar wij vernemen zal binnenkort aan onzen oud-plaatsgenoot kolonel A. C. v. d. Haagen eervol ontslag worden -verleend, onder dankbetuiging voor de langdurige den lande bewezen diensten, uit het ambt van Inspecteur van den Marine Stoomvaart dienst van het Departement van Defensie In kolonel Van der Haagen zal de marine een zeer bekwaam technisch hoofdofficier verliezen, iemand, die om zijn karakter en om zijn persoonlijke kwaliteiten zeer gezien was. Ilij heeft zitting in verschillende commis sies, o.a. in die belast met het afnemen van examens van marine-officieren en adelbors ten. Kolonel Van der Haagen is buitengewoon lid van het Kon. Instiuut van Ingenieurs en drager van het expeditiekruis voor belang rijke krijgsverrichtingen (Kleine Soenda- eilanden 19061909) het officiersdïenstkruis, het Ridderkruis met de zwaarden in de Orde van Oranje-Nassau, terwijl hij in 1933 benoemd werd tot Ridder in de Orde van den Ned. Leeuw. CONCERT VAN DE SCHAGER ORKEST- VEREENIGING. iA Optreden van het Dameskoor. De zaal van den heer Igbsz had wel wat beter bezet kunnen zijn, toen de Schager Orkestvereepiging en het Dameskoor er gis teravond optraden. Ongetwijfeld probeert de leider van beide muziek-ensembles, de heer H. I. Hovenier, uitdrukking te leggen in de muziek, die hij met de zijnen doorneemt, maar wij kunnen ons niet ontveinzen, dat hij met eenigc ruw heid gevolgd wordt. Al was de programma- keuze, wat het gedeelte vóór de pauze van het orkest betreft, tot het licht-bevattelijke beperkt een walspotpourri van C. Morena en „Heil Europa" van Franz von Blon), dan kunnen ook daarin toch tal van mooie ten- denzen naar voren worden gebracht. En daarvan hebben we er maar enkele gehoord. Wij kregen den indruk, dat er nog zeer veel af te werken viel aan de ten gehoore gebrachte nummers. Frisch zong het dameskoortje nummers, „Maandrozen" van G. A. I-Ieinze, op de piano begeleid door Mej. M. de Veer. Ook „Van den Meiboom", een liedje van onzen Hol landsehen componist Julius Röntgen, werd met animo gezongen. Henriëtte van Tus senbroek stond, als altijd, op het program ma van een concerteerend dameskoor en 't moet gezegd, dat haar .composities zich uit stekend lecnen voor het. zingen door een aantal jonge levenslustige menschen. Het publiek toonde, zich dan ook zeer voldaan. Het gedeelte voor de pauze werd besloten met een sopraansolo van één der koorleden. Mej. Gré Vecnis heeft een heldere stem, doch wat meer inleving in wat zij zingt, zou haar voordracht zeker ten goede ko men. Het verdient waardeering, dat de heer Hovenier „Einde kleine Nachtmusik" van Mozart op zijn programma genomen heeft. Doch wie deze sublieme sérenade wil ver tolken, heeft het niet gemakkelijk. Wij we ten dat de strijkers hun best hebben gedaan; de pianissimo's mogen echter wel wat meer in acht worden genomen; wat deze se renade aan fijnheid en sprekende teedcr- heid bezit, komt op deze wijze niet tot uitdrukking. Het dameskoor besloot het concert met enkele composities met orkestbegeleiding, o.a. „December" en „Najaar" van Pb. Loots. De aanwezigen beloonden telkens met hartelijk applaus de verschillende nummers. BRIDGE DRIVE VOOR NOORD-HOLLAND. Zondagmiddag werd bij don heer C. Boon tjes te Schagen, bet. clublokaal vai\ de Scha per Bridgevereeniging, een brid gewed strijd gehouden, waaraan door 40 personen werd deelgenomen. De wedstrijd bad een zeer geanimeerd verloop. Dc uitslag luidt als volgt: Groep A, oneven nummers: Mevr. Rezel- man, P. Rezelman lSFs punt, 2e prijs; C. Boontjes, .T. van Wijk, 19 pt.; Mevr. de Veer Mevr. Boontjes, 17 pt., 1). Schouten, N. N., 15/4 pt., 2e prijs; de Rijke, Keppel, 8 pt., 1c prijs. Groep A, even nummers: Mej. A. Boontjes, G. Kouseband, 11 pt., Ie prijs; Mevr. Broers- ma, Nic, Spaans, 12 pt., 2e prijs: Mevr. Blaau- boer, A. Kossen, 19J4 pt.: U. Wester, N. Kós sen, 12 pt., 2e prijs; J. Schone, J. Kwcldnm 20 'A pt. Groep B, oneven nummers: Mej. L. Daal- Uit onze omgeving LANG'ENDIJK Met ingang van 15 Me! is door de Engel- sche regeering het invoerrecht op tomaten op 2 d. per b.b. bepaald wat gelijk staat met. 16 cent per kg. Waar tot nu toe de Meimaand nog mogelijkheid bood, tomaten in Engeland in te voeren het invoerrecht bedroeg 10% van de waarde, is dit nu prac- tisch onmogelijk geworden. De kweekers van stooktomaten, die er heel wat in Sint Pancras zijn, zullen deze beschikking, als een ramp voor bun bedrijf gevoelen. Wie vindt hier de Oslo-gedachte? NOORDSCHARWOUDE. Schaken Wit—Zwart. II. KramerJ. Kamper 1-0 N. KaanJb. Gutter 1-0 J. Molenaar—J. Deutekom O-l C. BakkerJ. Klinkert O-l K. BiermanG. Zwier afgebr. A. de VriesM. Langendijk 1-6 M. RootjesC. Witsmeer 0—1 P. KastenD. Koorn 0-1 P. Blokker—G. v. Loenen O-l J. VeldmanJ. Kroon 0-1 J. KlinkertA. Groen 1-6 D. Butter—P. Kasten 6-1 P. Blom—G. Moraal 1-6 SINT MAARTEN Ook bier waren de huisvrouwen per strooibiljet verzocht om een demonstratie avond bij te wonen waarbij het zelfwerkend waschmiddel Persil en de bijbehoorende artikelen, zooals Henco, Ata, enz. van hun beste en voordeeligste gebruikswijze zou den worden verwerkt en toegelicht. Op het tooncel van café Schrijver, geheel als waschhuis ingericht, vonden de behan delingen plaats enhet zij hier gezegd, voor velen beslist leerzaam. De persoon, belast met de toelichting van al deze producten was goed van de tong riem gesneden en zag kans om 3 uur over de wasch, etc. te praten, zonder in herha ling te treden of vervelend te worden. Voor waar een heele prestatie. Bij beëindiging dezer rede wist hij bijna alle huisvrouwen te bewegen bij wijze van proef, een pakje Persil enz. te koopen. In de pauze werd een smakelijk kopje koffie of thee aangeboden en bij het naar huis gaan een lekker chocolatje met een Persil-waschstok. ÏIW SF AAP is weer rustig en vjurvni Uw zenuwen worden gekalmeerd en gesterkt door liet gebruik van Mijnhardt's Zenuwtabletten Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten WIER1NÜEN v. v. s. u. Zaterdagavond vergaderde in Concordia de V.V.S.U. afd. Wielingen. Te ruim acht uur opende de heer Volkers van Oudkarspel de vergadering. Hierna ver kreeg de spreekster van de avond mej. Dr. Frenny de Graaf, het-woord niet het on derwerp: „Wordt de persoonlijkheid in Sov jet-Rusland onderdrukt." Spreekster had een aandachtig gehoor, een welverdiend applaus weerklonk aan het einde van haar rede. Eenige vragen w erden door Dr. de Graaf naar genoegen beantwoord. Hierna werd vertoond de film: „In het land der Sovjets", delegatiefilm Mei 1936. Nieuw Malthusiaansche Bond. Zaterdagavond j.1. sprak alhier in het Eigen Gebouw mevr. T. de Haan—Zwager man voor het district West F riesland van de Nieuw Malthusiaansche bond. Spreekster sprak over „De bcteekenis van het Nieuw Malthusianisme. Na de pauze die op boven genoemde rede volgde werden lichtbeelden vertoond. Deze vergadering werd door pl.m. 50 personen bezocht en bad als resultaat dat staande ter vergadering zich 6 personen opgaven als lid, zoodat de bond thans bier een 26 leden heeft. Er zijn plannen alhier een afdecling op te richten. Openbare verhuring. Zaterdag jl. had alhier in hotel „De Haan" een openbare verhuring van landerijen plaats, ten verzoeke van de erven van wijlen de heeren J. en C. Bakker te Oosterklieft. Aangeboden werden de volgende perceelen: No. 1 Rammcweid, achter Jb. Tijsen aan Noorderweg, 36.75 snees. Huurder.Jb. Lont Sz. voor f 86. No. 2. Stroeërkoog bij betonweg en mo lentje, 26.145. snees, is bemest. Huurder W. Jansen voor f 55. No. 3. Simon Blom achter D. Veerdig, 15.40 snees, is bemest. Huurder S. Sijbr. Bakker, voor f 31.. No. 4. Hutmansventje, achter P. Mulder P. Jzn. 18.655 snees. Huurder P. Mulder P. Jz. voor f 28. No. 5. Zeven snees aan Nesseweg, 7.70 snees. Huurder D. Lont Sz. voor f 12. No. 6. Zuidven bij Nesseweg, 21.385 snees. Huurder D. Lont Sz. voor f 36. r De andere 6 perceelen werden niet ver- .huurd. HOLLANDSCIIE MIJ. VAN LANDBOUW Bespreking Hengst" Zaterdagavond j.1. hield de Holi. Mij. van Landbouw afd, YVieringen een spoedeischen- de vergadering in hotel „Centraal" Deze vergadering was belegd in verband met de gehuurde hengst. Te ruim acht uur opent den heer O. .T. Bosker de vergadering, spr. zegt: „Deze ver gadering is zooals de heeren wel zullen we ten belegd om een bespreking te houden over de door ons benoemde commissie ge- gehuurde hengst. De heeren hebben op de Centrale premiehengsten keuring te Utrecht beslag op het beest kunnen leggen, het is de hengst Vedello van den heer D. E. Melïe- ma, Finstcrwolde, geboren in 1933 en 01- denburg Oost Fricsch ras De meeste heeren hebben het beest zeker wel gezien want hij is vanmiddag gearriveerd. Wat of hun opini erover is weet ik niet maar persoonlijk kan ik zeggen dat de commissie een goeden smaak heeft gehad, het is voor Wieringen een heel goede hengst, mooi gestopt goede gang, flinke bouw. Momenteel staat het beest hij mij achter, in een vlug in elkaar gezette box het is echter heclcmaal niet vast dat hij daar blijft hij mag er blijven maar als de heeren een andere stationneeringsplaats weten dan kan hij daar naar toe. Ik wil nu het woord geven aan een der commissieleden om ver slag uit te brengen van hun reis, voor ik dit doe wil ik echter eerste nog een woord van hulde brengen aan, ik mag wel zeggen de kapitein der commissie, den heer Parle- vliet die de zaak zoo keurig heeft geleid". De heer Parlevliet het woord verkrijgend vertelde de handelingen der commissie te Utrecht gedaan. Naar aanleiding hiervan wordt nog een vraag gedaan die door spr. wordt beantwoord. De heer Parlevliet spreekt daarna dank woorden tot den heer Bosker voor het da delijk beschikbaar stellen van onderdak en voor de bcmoeiïingen door Bosker gedaan. Spr. zou nu een bestuur willen kiezen. M. Bakker zegt: ,De commissie kan nu wel het bestuur zijn." Parlevliet zou Bosker er graag bij zien. O. J. Bosker zegt: „De commissie kan het best zonder mij redden, maar ik zou de aanstonds gekozen bestuursleden de raad willen geven veel reclame te maken." S. Lont-Vet vraagt over het dekgeld van leden en niet leden. Nadat hierover van gedachten is gewis seld wordt besloten dit voor leden te .stel len op f 14 en voor niet leden f 15.- Indien iemand met meer paarden komt wordt besloten, geen reductie te geven. Bosker zou willen zien dat er in de vol gende week een rondgang met de hengst werd gemaakt, spr. zegt: „Wij moeten het zoo goed mogelijk en goedkoop exploiteeren. Ant. Keijzer zegt er voor te zullen zorgen dat de volgende week de rondgang gratis geschiedt. Stemming. Gekozen werden: Parlevliet J. Veerdig, P. Smit, Wieringermeer, D. Jac. Mulder, Ant Keijzer, Jb. Dekker.. De heer Parlevliet stelt voor den heer O. J. Bosker te benoemen als cere-voorzitter Dit voorstel vindt algemeen bijval. Na nog eenige huishoudelijke besprekin gen volgt sluiting. Wielerclub „Wieringen" Zondagmiddag j.1. is aan De Haukes de 2e competitiewedstrijd gereden. Deze wed strijd werd onder zeer slechte weersomstan digheden gereden, het waren de sterke wind en soms de regen die het rijden nu juist niet veraangenaamden. Er werd door zes renners gestart. Deze rit was een 40 K.M. Eigen Kracht (10 ronden van 4.1 K.M.) De uitslag is als volgt: No. 1. S. Lont. tijd 76 min. 35 sec. met 6 punten; No. 2. M. Deijkes, tijd 77 min. 54 sec. met 5 punten; No. 3. J. W. J. Corne- lese, tijd S6 min, 48 .sec. (buiten mededin ging); No. 4. P. J. Kaptoin, tijd 88 min. 15 sec. met 4 punten; No. 5. A. Baartman, tijd 90 min. 10 sec., met 3 punten. Door H. Meijer werd de strijd opgegeven. De wedstrijd werd zeer sportief gereden en er werd goede strijd gegeven. De gemid delde snelheid van 31 a 32 K.M. De renners worden verzocht Dinsdag, Woensdag' en Donderdag te komen in het clublokaal om te trainen voor de wedstrij den te Middenmeer. Aanvang der training half acht. De stand der competitie is nu: S. Lont 12 p., M. Deijkes 10 p., A. Baart man 5 p., Meijer en Kaptein ieder 4 p., Oost- dijk 3 p., Verbiest en Glim ieder 1 p. Inplaals het ruime overschot, aan tomaten te vernietigen, laat de minister deze vruchten thans inblikken, opdat zij den werk- loozen en anderen armlastigen tot voedsel dienen. Het hoofd van den rijksdienst der le vensmiddelendistributie heeft den verschil lenden gemeentebesturen een circulaire doen toekomen, waarin er op gewezen wordt dat, in het afgeloopcn jaar grootc hoeveelheden tomaten vernietigd moesten worden. -Dit nam een zoodanigen omvang aan, dat de Minister van Sociale Zaken, in overleg met het Dep. van Landbouw en Visscherij, in den loop van den vorigen zomer besloot althans een beperkte hoeveelheid aan de vernietiging te onttrekken Deze hoeveelheid is tot tomatenpuree verwerkt,, met de be doeling na te gaan of dit product in eeni- gerlei vorm teneinde, zooals gefcegd, ver nietiging te voorkomen in consumptie zou kunnen worden gebracht. Daanoor is de navolgende oplossing ge vonden, De tomatenpurée wordt thans onder toe voeging van rpst, rundvct, gehakte uien en meerdere ingrediënten verwerkt tot to matensoep, waarvan een beperkte hoeveel heid beschikbaar zal komen, die voor eeni ge gemeenten t.h.v. de distributie aan werk- loozen en armlastigen gedurende korten tijd verkrijgbaar zal worden gesteld. iS ct. per blik. Be. winkelier kan arentucel 1'A ct per blik verdienen. Voor de verstrekking van tomatensoep in blik Jiomen in aanmerking: a. werkloozen, die ondersteund worden ingevolge de uit het werkloosheidssuhsidie- fonds gesubsidieerde steunregeling, of bij cene uit dat fonds gesubsidieerde werkver schaffing zijn tewerkgesteld. b. ondersteunden volgens de armenwet: aan gezinnen tot en met 4- personen kan 1 bus, aan grootere gezinnen kunnen 2 bussen per week worden verstrekt. De verkoopsprijs voor de werkloozen en armlastigen bedraagt 13 cent per liter-blik. Bij de distributie van dit. product wordt de gemeentebesturen in overweging gege ven den kleinhandel- en wel in het bijzon der dc kruideniers in tc schakelen, in welk geval aan dezen een vastgestelde vergoe ding van \V* cent per blik behoort tc wor den uitgekeerd. De beschikbaarstelling behoort, plaats te vinden door middel van een goed contrö- lëerbaar honnenstclsel. HEER-RUGOWAARD Hedennacht ongeveer l uur brak door on bekende oorzaak brand uit in de woning van den heer Sj. de Vries, aan het Noord- eind van den Middenweg. De bewoners- moesten ijlings het huis verlaten en kon den niets redden. De brandweer moest zich tot nablusschen beperken. Doordat de wind westelijk was, bleven de achter het huis staande veeschuur en een hooiklamp behouden. Verzekering dekt te schade. In plaats van den heer Lindeblad, die 16 Maart naar Zandvoort overgeplaatst is, is tot stationschef benoemd de heer Peters te Stroe. De goedkoope volkswagen moet er komen. Over anderhalf jaar behoeft Duitschland geen motorbrandstof meer uit het buitenland. Zaterdagmorgen is de groote Automobiel tentoonstelling te Berlijn geopend. De voorzitter der Duitsche automobielin dustrie deed mededeeling van eenige proeven welke met den z.g. volkswagen zijn genomen Daarna gaf Goebbels een kijk op de ont wikkeling van de Duitsche automobielindu strie. Hij deelde o.a. mede, dat Duitschland over anderhalf jaar geen brandstof meer uit het buitenland zal behoeven in te voeren. Hitier eischt de volkswagen. Hitier, die daarna het woord verkreeg, zei- de, dat de wereld zich nog slechts in het be gin van een geweldige technische en daar door ook economische verandering bevindt. De Fuehrer zette vervolgens de in de afge- loopen vier jaar bereikte resultaten uiteen, waarhij hij constateerde, dat Duitschland reeds thans in kwaliteit en productie-kwali teit voor geen land ter wereld onderdoet. Als naaste taak zag de Fuehrer het herei ken van liet ideaal dor goedkoope volkswa gen. Ook zegde hij toe een onderzoek te zul- Bovenstaande „glazen" automobiel trok op de tentoonstelling sterk de aandacht. len doen instellen naar lasten en maatrege len, welke de groei van het motorverkeer belemmeren. Tenslotte wees de leider er on, dat het de hoogste taak van Duitschland is, zich onafhankelijk te maken van den in voer van brandstoffen en grondstoffen noo- dig voor het automobilisme De oplossing zal gevonden worden, om dat zij gevonden moet worden. Het is gelukt uit steenkool benzine te win nen en synthetische rubber te produceeren. De Duitsche ijzervoorraad is onbegrensd. De Duitsche steenkool-voorraden zijn, volgens menschelijke berekening, voor uiterst langen tijd toereikend. De Duitsche arbeidskracht is in voldoende mnte aanwezig en zal in het bijzonder dan aanwezig zijn, wanneer door bet gereedkomen der nationale bewapening weer honderdduizenden voor andere doelein den vrijkomen. Het is mijn onwrikbaar besluit bet Duit scbe autoverkeerswezen onafhankelijk te ma ken van de onveiligheid der internationale importen en bet te plaatsen op een hechte, veilige, eigen basis. Over een of twee jaar zullen wij voor onze behoeften aan brandstof en rubber onafban lijk zijn van bet buitenland. Na nog te hebben gewezen op de onzinnig heid van stnkineen en zijn wcnsch de inter nationale betrekkingen uit te breiden, ver klaarde Hitier de tentoonstelling voor ge opend. Hierbij geven wij ken nis van bet plotseling overlijden van onzen Broer en Zwager, Jan Nagelhout, te Oudorp, in den ouderdom van 51 jaar. Jm. BLAAUBOER Gz. Kolhorn.'Fcbr. 1937. Ondergetekende wenscht na.- mons bet Bestuur der C.oöp,. Stoomzuivel fabriek „Twisk te TWISK aan tc besteden: Bestek en tcekening No. 75 zijn verkrijgbaar ten kantore van den architect Nassaulaan 39. te Alkmaar, uitsluitend te gen vooruitbetaling van f 2.— franco per post f 2.20. Geep restitutie. Dc Architect N.I.V.A., D. S. DE BOER. Alkmaar, Febr. 1937. Ter dekking beschikbaar;, voor een beperkt aantal mèb* lies, Dekgeld voor leden f 21, en voor niet-ledcn f 31 per gedek te merrie. Aangiften worden ingewacht bij den secretaris K. J. KAAN tc Anna Paulowna, Tel. 61. Tc koop gevr.: Een gebr. DEERING- of CM. KUNST MESTSTROOIER. CORN. DISSEL, Landbouwstr. 124, Schagen. AUTOGARAGE, verplaatsbaar, te koop ge vraagd. G. J. PRANGER, Hei- loo. Verloren: EEN WAGENKLEED, gaande van 't Wad door Bar- singenveg naar Slootdorp. Te rug te bezorgen N.V. P. DEK KER, St. Maartensbrug. Er biedt zich aan: EEN DAGMEISJE, liefst omtrek Rarsingcrhorn. Br. onder lett. N, Poststation Kolhorn. ALKMAAR. 20*Februari. Op de heden gehouden botermarkt waren de prijzen voor: groothandel 77Vfe80 cent en kleinhandel 86—85 rent. Vaten niet ge noteerd. Handel goed. Kipeieren: groothan del f 3.754.10 cn eendcieren f 2.G0. Handel matig. ALKMAAR 20 Februari, Op de heden gehouden veemarkt waren heden 8 nuchtere kalveren (slacht) aan gevoerd, waarvan de prijzen f 49. ALKMAAR, 20 Februari. N.V. Eierveiling voor Holl. Noorderkwar tier. Aanvoer: 150.000 kipeieren: 5658 Kg. 3.954.05, 5S_r,n Kg. 4—4.10, 60—62 Kg. 4.05—4.15, 62—64 Kg. 4.10—4.25. 64—66 Kg. 4.204.45, per 100 stuks. WARMENHUIZEN, 20 Februari. Roode kool f 1.402.60, gele kool f 1.20-— 1.30. Deensche witte knol f i_i.i0. drielin gen 60—70 ct., uien f 1.10—1.30, grove uien f 1.26—1.30. peen f 1.30, kleine peen 70 ct., bieten f 1. idem kleine 60 ct. Aanvoer: 103.000 Kg. roode kool. 30.000 Kg. gele kool, 6S600 Kg. Deensche witte kool, 6000 Kg. uien 2100 Kg. peen, 1200 I<g. bieten. MEDEMRLIK. 20 Februari. Deensche witte kool f 1.roode kool I 1.411.62. per 100 Kg-, \iien 4550 ct., drie. lingen 30 ct., grove 55 ct. per 50 Kg. NOORDSCHARWOUDE, 22 Februari. Aanvoer: 10.000 Kg. uien f 1.101.30, drie lingen 0.80—1.20, grove 1.30—1.40, 35200 Kg, roode kool 1.40—2.30, 33200 Kg. gele kool 1.20 —1.40, 103.300 Kg. D. witte kool. ALKMAAR, 22 Februari. Op de heden gehouden veemarkt waren aangevoerd: 73 vette koeien f 125—255, 5 vette kalveren f 4075. per 'Kg. 60!H) ct.i 292 nuchtere kalveren, slacht f 4.14, 277 vete varkens 44—47 ct. pér Kg. DUITSCHE LANDBOUWMARKTEN. Groenten en Fruit, 20 Februari. Berlijn! Holl. savoye kool 5.005.50, Ilol 1. spruiten 18—20. Holl. veldsla 50—65 p. .V» K?. Karls- ruhe: Holl. schorseneeren 2425. Frankfort a. M.: Holl. schorseneeren 20—24. Holl. •uien 0.00—'7.30, Holl. roode kool 4.50-^5.50.

Schager Courant | 1937 | | pagina 3