De Ned. Industrie- en Handelsraad voor Land- en Tuinbouw vergadert Opleving in de binnen-scheepvaart. In de Oude Haven te Rotterdam heerscht groote drukte. Vele schepen worden geladen en gelost Mr. J. A. A. Bosch, oud vice-presideot van den Hoogen Raad der Nederlanden, is op 81-jarigen leeftijd te den Haag overleden De laatste werkzaamheden rondom het nieuwe Feyenoord stadion te Rotterdam, dat binnen kort geopend wordt, zijn in vollen gang Aan het strand te Scheveningen profiteerde de schooljeugd Woensdag op haar manier van het fraaie weer De Bisschop van Roermond, Z. H. Exc. Mgr. dr. J. H. G. Lemmens, bracht Woensdag een bezoek aan het ondergrondsch gedeelte der Staatsmijn Maurits te Lutterade. De kerkvorst, gekleed in mijnwerkers-kleedij (x) gereed voor de afdaling Leon Blum tijdens zijn rede voor de American Club te Parijs bij de hei denking ran het derde eeuwfeest dei geboorte van Geoige Washington Het voorloopig Ned. elftal speelde Woensdag op het Sparta- terrein te Rotterdam een wedstrijd tegen de Engelsche derde divisie club „Crystal Palace*. Spelmoment uit de match, welke in gelijk spel (2-2) eindiod® Het bezoek van Von Neurath aan Weenen. Selby, de Engel sche gezant, Von Neurath en dr. Guido Schmidt, de Oosten- rljksche staatssecretaris voor Buitenlandsche Zaken in gesprek tijdens de ontvangst op het slot Belvedère Oud minister dr. Posthuma woonde Woensdag te den Haag de vergade ring van den Ne- derlandschen In dustrie- en Han delsraad voorLand- en Tuinbouw bij Op het in aanbouw zijnde Nederlandsche Paviljoen op stelling 1937 te Parijs is reeds de vlag geheschen. - Een kijkje op het bouwwerk

Schager Courant | 1937 | | pagina 8